امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیره اهن کلاف
سلام
راستش یه موضوعی خواستم بدونم
من میخوام اسکلت فلز بزنم برای ساخت خانه و اینکه دوبلکس هست  و  اینکه  (همکف نیست و زیر ساختمان برای پارکینگ ماشین و انبار خالی هست)
آکس به آکس ستون ها 3.6 هست که سه تا ستون میخوره  جمعا 6 عدد ستون میخور و در  مجموع زیر بنا تحت اشغال 60 متر که در طبقه بالا کنسول میخوره--

الان سوال من اینه که من میخوام از تیر اهن 16 دوبل استفاده کنم- امکان استفاده از ستون پاباز رو ندارم و میخوام دوبل به صورت چسبیده انجام بدم موردی نداره؟
و اینکه کلاف های سقف ، دور ستون برای تیرچه گذاری برای بتن رو میخوام از دوبل 14 استفاده کنم جواب میده یا نه؟
برای مهار بند از چه ناودانی استفاده کنم؟
پاسخ
(1400/6/19 ، 10:07 صبح)0Hossein019940 نوشته است: سلام
من میخوام اسکلت فلز بزنم برای ساخت خانه و اینکه دوبلکس هست  و  اینکه  (همکف نیست و زیر ساختمان برای پارکینگ ماشین و انبار خالی هست)
آکس به آکس ستون ها 3.6 هست که سه تا ستون میخوره  جمعا 6 عدد ستون میخور و در  مجموع زیر بنا تحت اشغال 60 متر که در طبقه بالا کنسول میخوره--

الان سوال من اینه که من میخوام از تیر اهن 16 دوبل استفاده کنم- امکان استفاده از ستون پاباز رو ندارم و میخوام دوبل به صورت چسبیده انجام بدم موردی نداره؟
و اینکه کلاف های سقف ، دور ستون برای تیرچه گذاری برای بتن رو میخوام از دوبل 14 استفاده کنم جواب میده یا نه؟

سلام
پیشنهاد میکنم برای این مورد حتما طرح خودتون رو به یک محاسب بسپارید تا کار را با اطمینان پیش ببرید.
در غیر اینصورت هزینه زیادی متحمل میشوید، بدون آنکه از ساختمان خود مطمئن باشید.
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
(1400/6/21 ، 10:16 صبح)علی خیرالهی نوشته است:
(1400/6/19 ، 10:07 صبح)0Hossein019940 نوشته است: سلام

سلام
پیشنهاد میکنم برای این مورد حتما طرح خودتون رو به یک محاسب بسپارید تا کار را با اطمینان پیش ببرید.
در غیر اینصورت هزینه زیادی متحمل میشوید، بدون آنکه از ساختمان خود مطمئن باشید.

سلام
کسی داخل این سایت هست که انجام بده و محاسب باشه؟(هزینش رو هم پرداخت میکنم)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان