امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام در دوره های کوتاه مدت کاربردی آموزشكده نقشه برداری کل کشور
#1
ثبت نام در دوره های کوتاه مدت کاربردی آموزشكده نقشه برداری کل کشور

با ارائه گواهی معتبر

اعلام تقویم و برنامه های آموزشی جدید دوره های آموزشی تخصصی آزاد و کوتاه مدت سال 92

مدارک لازم و نحوه ثبت‌نام:

کلیه مراحل ثبت‌نام دوره‌ها به صورت الکترونیکی و از طریق پایگاه اینترنتی آموزشکده نقشه‌برداری به نشانی http://www.gtc.ac.ir انجام می‌پذیرد. فراگیران محترم دقت نمایند که پس از واریز شهریه دوره باید به ثبت‌نام اینترنتی اقدام نمایند. جهت ثبت‌نام مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:
1) ابتدا با مراجعه به شعب بانک، هزینه و شهریه دوره را به حساب سیبای شماره 2171049001006 نزد بانک ملی شعبه نقشه‌برداری کد 707 به نام درآمد اختصاصی آموزشکده نقشه‌برداری واریز نمایید.(در صورت نیاز به شماره شبا جهت پرداخت شهریه، شماره شبای حساب درآمد آموزشکده به شرح زیر است:

شماره شبای بانک ملی حساب درآمد آموزشکده نقشه برداری IR60-0170-0000-0217-1049-0010-06

2)اطلاعات موردنیاز را شامل اطلاعات شناسنامه‌ای، آدرس، شماره تلفن و... شماره و تاریخ فیش‌ بانکی و تاریخ تشکیل دوره جهت ثبت‌نام در وب سایت از پیش آماده داشته باشید؛ و با ورود به پایگاه اینترنتی آموزشکده به آدرسwww.gtc.ac.ir وارد بخش ثبت‌نام "تقویم آموزشی و ثبت‌نام دوره‌های تخصصی آزاد و کوتاه‌مدت" شده و به ثبت مشخصات فردی و مشخصات فیش واریزی در این بخش به ترتیب مشخص شده اقدام نمایید. در انتهای ثبت‌نام در بالای صفحه پیغام سبز رنگ " اطلاعات با موفقیت ثبت شد" را مشاهده می کنید. پس از مشاهده این پیغام ثبت‌نام خود را با موفقیت انجام داده‌اید. پس از مشاهده پیغام سبز رنگ و ثبت‌نام موفقیت‌آمیز مسلما ثبت‌نام شده‌اید و نیازی به ارائه کد رهگیری سیستم به شما نمی‌باشد. خواهشمند است بیش از یکبار ثبت‌نام نکنید، زیرا باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای دیگر متقاضیان شرکت در دوره خواهید شد.

3) اگر متقاضی شرکت در چند دوره مختلف هستید می‌توانید مجموع مبالغ دوره را در یک فیش واریز کنید. سپس بعد از ورود اطلاعات شناسنامه‌ای و اطلاعات فیش واریزی،همزمان تاریخ هرچند دوره را که شهریه آن را واریز نموده اید تیک زده و انتخاب کنید. نیازی نیست برای هر دوره به طور جداگانه ثبت‌نام کنید. برای یکبار تاریخ شرکت در دوره های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

4) لازم است در تکمیل فرم ثبت‌نام اینترنتی کمال دقت لازم را در خصوص صحت ورود اطلاعات مبذول نمایید، زیرا صدور گواهینامه‌ها بر اساس اطلاعات اولیه ثبت شده توسط خود شما انجام می‌پذیرد. مسئولیت صحت ورود اطلاعات به عهده خود شماست؛ بدیهی است عدم واریز وجه شهریه دوره در تاریخ گزارش شده و یا ورود اطلاعات غلط شماره فیش واریزی بعد از کنترل و گزارش چک لیست امور مالی آموزشکده باعث حذف نام شرکت‌کننده در دوره خواهد شد و از این بابت مسئولیتی متوجه آموزشکده جهت شرکت ایشان در دوره تاریخ مشخص شده نخواهد بود.

5) لازم است اصل فیش واریزی و کپی شناسنامه خود را فقط در روز شروع دوره به مسئول ثبت‌نام دوره تحویل دهید. بدیهی است هرگونه تاخیر در ارائه آنها، صدور گواهینامه را با اشکال روبرو خواهد کرد.
6) دانشجویان محترم لازم است در هنگام واریز شهریه 10 درصد تخفیف خود را از مبلغ واریزی شهریه کسر و سپس آن را به شماره حساب مزبور واریز نمایند. ارائه اصل و کپی کارت دانشجویی علاوه بر مدارک قبلی ذکر شده برای این دسته از دانشجویان در روز شروع دوره ضروری است. داشتن مهر اشتغال به تحصیل در کارت دانشجویی و اعتبار کارت دانشجویی تا تاریخ شرکت در دوره بعهده خود ایشان می‌باشد. در غیر این صورت، دانشجویان محترم بایستی برگه انتخاب واحد یا معرفینامه اشتغال به تحصیل ممهور به دانشگاه خود را نیز به همراه داشته باشند.

تذکرات ضروری:

1) در صورت نگذراندن پیش نیازها، ثبت‌نام در دوره کان لم یکن تلقی می‌گردد و امکان شرکت در دوره بدون رعایت پیش نیاز ممکن نخواهد بود.

2) ثبت‌نام در دوره‌ها تنها پس از رؤیت و تایید صحت مدارک و اطلاعات در روز اول دوره‌ها توسط مسوول ثبت‌نام قطعی می‌گردد. بدیهی است به ثبت‌نام‌های با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3) ثبت‌نام اینترنتی در دوره باید حداقل تا یک هفته پیش از شروع دوره انجام پذیرفته شده باشد.

4) حضور مستمر در کلیه ساعات آموزشی الزامی است و در روز پایانی دوره‌، آزمون مربوطه در آموزشکده نقشه‌برداری برگزار می‌شود و سپس گواهینامه پایان دوره اعطاء خواهد شد .

5) در صورتی که ظرفیت کلاسها به حد نصاب نرسیده و یا در صورت بروز مشکلات برای فراگیران محترم برای حضور در دوره، برگزاری کلاس در تاریخهای دیگر توسط مسئول ثبت‌نام به ایشان اعلام شده و حضور آنان در دیگر تاریخها امکان پذیرمی‌باشد. لطفا قبل از واریز وجه در مورد حضور در کلاس مطمئن باشید تا در صورت بروز مشکل برای تشکیل کلاس، خود را برای حضور در تاریخ دیگر آماده نمایید؛ البته تمام سعی و تلاش گروه آموزش تشکیل دوره در موعد مقرر است.

6) تذکر بسیار مهم: با توجه به واریز شهریه ها به خزانه امکان بازگرداندن وجوه واریزی منتفی می‌باشد؛ اما همواره شهریه واریزی نزد آموزشکده از نظر شرکت در دوره‌ها محفوظ بوده و هیچگاه حتی با گذشت زمان از بین نخواهد رفت و دانشجو می‌تواند در صورت بروز مشکل تاریخ دیگری را برای شرکت در دوره انتخاب نماید. بنابراین خواهشمند است فراگیران محترم بایستی در مورد شرکت در دوره حتی با وجود تشکیل آن در تاریخ های دیگر مطمئن باشند و در صورت ابهام پیش از واریز شهریه با شماره 66071145 تماس حاصل نمایید.
7) برخی دوره‌ها دارای محدودیت ثبت‌نام می‌باشند، بنابراین اولویت ثبت‌نام در هر دوره با کسانی است که زودتر در دوره ثبت‌نام می‌نمایند و طبعا افراد دیگر به طور خودکار قادر به ثبت‌نام در سایت نخواهند بود.
8) رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی و عدم مصرف دخانیات در محیط اداری سازمان نقشه برداری کشور برای آقایان و رعایت حجاب اسلامی برای خانمها الزامی است؛ افراد خاطی لغو دوره خواهند شد.
9) مطابق مصوبه شورای آموزشی آموزشکده، تنها دانشجویان با ارائه مدرک معتبر دانشجویی که در آن به طور مشخص تاریخ اعتبار آن قید شده باشد، از 10٪ تخفیف دانشجویی برخوردارند و همچنین شرکت‌کنندگان در بیش از 3 دوره در دوره‌های آموزشی آموزشکده نقشه‌برداری – که به صورت حداکثر در طول یک سال از زمان شروع اولین دوره تا زمان شروع در دوره موردنظر محاسبه می‌گردد- نیز برای شرکت در دوره چهارم به بعد از 20٪ تخفیف برخوردارند و لازم است اصل گواهی‌های 3 دوره قبلی خود را نیز هنگام شرکت در دوره همراه خود داشته باشند. بدیهی است این عزیزان باید مبلغ تخفیف را از کل شهریه کسر نموده و سپس مابقی را به حساب آموزشکده واریز نمایند.
در ضمن در مورد هر فراگیر صرفاً یک مورد تخفیف و بالاترین میزان آن قابل اعمال خواهد بود.

10) در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به هرگونه سوال و ابهام می‌توانید با شماره تلفن 66071145 تماس حاصل نمایید.
11) آدرس محل تشکیل دوره به شرح زیر است: تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، سازمان نقشه‌برداری کشور، آموزشکده فنی نقشه‌برداری
صندوق پستی 1684-13185. نمابر: 66071131 ؛ رایانامه: gc@ncc.org.ir


تبصره 1: در ایام تعطیل دوره‌ها تشکیل نمی‌گردد؛ اما به تناسب، ساعات باقیمانده دوره‌ در پنجشنبه‌ها یا روزهای دیگر هفته برگزار خواهد شد.
تبصره 2: در صورت نگذراندن پیش‌نیازها، ثبت‌نام در دوره کان لم یکن تلقی می‌گردد و امکان شرکت در دوره بدون رعایت پیش نیاز ممکن نخواهد بود..
تبصره 3: جدول فشرده در بازه زمانی کوتاه مدت برگزار می گردد و جدول عادی در خارج از وقت اداری و روزهای محدودی دوره ها برگزار می گردد..

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

جهت ثبت نام و دریافت عناوین دوره ها برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید) را کلیک نمایید.


[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تجلیل از مؤسس اداره پرواز و اولین خلبان سازمان نقشه برداری كشور Reza-MSR 0 1,022 1394/6/2 ، 10:55 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  مدیریت منابع آب با همكاری سازمان نقشه برداری كشور در جهت توسعه پایدار Reza-MSR 0 998 1394/6/2 ، 10:52 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  فراخوان طرح های پژوهشی سال 1394 از سوی سازمان نقشه برداری كشور Reza-MSR 0 1,113 1394/5/28 ، 07:23 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  صد و شانزدهمین نشریه علمی و فنی "نقشه برداری" منتشر شد Reza-MSR 0 1,092 1394/5/11 ، 09:52 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  یكصدو نوزدهمین جلسه شورای عالی نقشه برداری با محوریت ایجاد NSDI برگزار شد Reza-MSR 0 1,026 1394/5/1 ، 09:33 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  ارائه خدمات رایگان "سامانه ملی هدی" به كاربران از سوی سازمان نقشه برداری كشور Reza-MSR 0 1,265 1394/4/21 ، 08:14 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  ایجاد "فرآیند مدیریت اطلاعات بحران" در سازمان نقشه برداری كشور Reza-MSR 0 1,143 1394/4/16 ، 12:54 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  ساماندهی تعرفه خدمات نقشه برداری و تهیه NSDI Reza-MSR 0 1,117 1394/4/14 ، 11:26 صبح
آخرین ارسال: Reza-MSR
  شماره دوم از دوره ششم نشریه علمی ترویجی" مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی" Reza-MSR 0 1,091 1394/4/12 ، 04:54 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR
  جایگاه سازمان نقشه برداری در ایران مطلوب نیست Reza-MSR 0 1,010 1394/4/7 ، 10:29 عصر
آخرین ارسال: Reza-MSR

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان