مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:2 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:5 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1160 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:22 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:17 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3598 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:104 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2852 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:23 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:492 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت و اخذ رتبه شرکت پیمانکاری چه شرایطی دارد? و اگه آماده بخرم چقدر پول باید بدم?
1395/04/11 , 09:48 ب.ظ
ارسال: #1
Wink ثبت و اخذ رتبه شرکت پیمانکاری چه شرایطی دارد? و اگه آماده بخرم چقدر پول باید بدم?
با سلام خدمت دوستان بنده لیسانس عمران و پروانه نظارت دارم الان قصد دارم کار پیمانکاری تاسیسات آب رسانی و گاز رسانی و جدول گذاری انجام دهم.اما نمیدونم از کجا شروع کنم آیا باید شرکت رتبه دار بخرم? قیمت یک شرکت رتبه دار 5 در زمینه ابنیه و تاسیسات چنده? لطفا راهنمای کنین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1395/04/12 , 02:03 ب.ظ
ارسال: #2
RE: ثبت و اخذ رتبه شرکت پیمانکاری چه شرایطی دارد? و اگه آماده بخرم چقدر پول باید بدم?
سلام شنیدم رتبه 5 ابنیه و آب در حدود 20 میلیون
 سپاس شده توسط Alek2Lek
1395/04/30 , 11:44 ق.ظ
ارسال: #3
RE: ثبت و اخذ رتبه شرکت پیمانکاری چه شرایطی دارد? و اگه آماده بخرم چقدر پول باید بدم?
سلام اگه خواستی ثبت کنید
من ثبت کردم یاد دارم راهنمای میتونم بکنم
1395/04/30 , 02:04 ب.ظ
ارسال: #4
من سال 1386 شرکت پیمانکاری تاسیس کردم . ابتدا باید بگم که بهترین مرجعی که میتونه کمکت کنه و بهت جواب بده ، سایت ساجات هست .
sajat.mporg.ir
وقتی وارد صفحه میشی ، از منوی بالا ، قسمت راهنماها ، بخش سوم که نوشته راهنمای پیمانکاران رو کلیک کن ، فایل پی دی اف دانلود میشه . اونو خوب بخون . اگه پرسشی باقی موند ، از منوی بالا ، قسمت ارتباط با ما رو کلیک کن ، شماره تلفن هست که تماس بگیری و پرسشتو مطرح کنی .
و اما بر اساس تجربه خودم و چیزهایی که میدونم :
قبل اخذ گواهی صلاحیت پیمانکاری ، باید شرکت ثبت بدی . حالا ما فرض میکنیم که شرکت شما ثبت شده است . از اینجا به بعدشو میگم :
برای اخذ گواهی صلاحیت پیمانکاری ، هم به مدرک شما و هیئت مدیره امتیاز تعلق میگیره و هم به سرمایه و مالیات هایی که دادی و هم به پروژه هایی که از قبل انجام دادی . طبعتا شرکت تازه تاسیس فقط امتیاز هیئت مدیره رو میاره . مدیر عامل حتما باید لیسانس باشه . هیئت مدیره حداقل دو نفر باید باشن . تو رشته ای که میخوای صلاحیت بگیری باید یکی از اعضای هیئت مدیره حداقل سه سال سابقه کار بیمه ای داشته باشه . یعنی باید توی گرید شرکتی که براش کار کردی قبلا ، حتما صلاحیت مثلا ابنیه یا آب یا ... رو داشته باشه . مثلا میخوای صلاحیت آب رو بگیری ولی سه سال سابقه کار توی ابنیه داری . این نمیشه .
امتیاز هیئت مدرک هیئت مدیره باید به عدد خاصی برسه . الان یادم نیست . ولی میدونم که با یک لیسانس تنها نمیشه . باید مثلا خودتون لیسانس عمران هستید ، یکی از اعضای هیئت مدیره فوق دیپلم عمران یا لیسانس باشه تا به امتیاز مورد نظر برسی .
دو سوم اعضای هیئت مدیره باید لیسانس به بالا باشند . مثلا اگه سه نفر عضو هیئت مدیره هستند ، دو تاشون حتما باید لیسانس باشن .
اگه دو نفر عضو هیئت مدیه باشن ، حتما هر دوتاشون باید لیسانس باشن . ( مثل شرکت خودم که فقط من و برادرم هیئت مدیره هستیم و هر دو لیسانس )
حالا همه این شرایط رو که داشتی ، طبق راهنمای ثبت نام تو همون سایت ساجات باید ثبت نام کنی و یک سری مدرک و .... رو طبق راهنماشون آپلود کنی که یک کمی پیچیده وقت گیره . ولی قابل انجامه .
هزینه اش هم برای اخذ یک رشته در پایه 5 ، دویست هزار تومان در حال حاضره .
البته هزینه های جانبی مثل رفت و آمد و کپی و اسکن و اینترنت و .... داره که اینها چیزی نمیشه .
حالا همه این کارها رو که کردی ، اول چون تازه کار هستی ، توی مناقصه های بزرگ نمیذارن شرکت کنی . مثلا باید یک کار آبرسانی 10 میلیون تومنی انجام بدی ، اگه خوب انجام دادی و تونستی ، همینجور سابقه ات پیش اون کارفرما زیادتر میشه و بهت اجازه میدن کارهای بزرگتر انجام بدی .
البته فضای کار پیمانکاری بسیار ناسالم و رقابتی شدید هست . بخصوص الان که کار کم هست . بعضی پیمانکاران که حلال و حرام براشون مطرح نیست ، قیمت یک کار رو بسیار پایین میزنن تا برنده بشن و برای جبران اون ، توی کار میدزدن .
پس خیلی سخته که یک کار برنده بشی . یا باید پارتی بازی کنی ، یا دزدی کنی یا ضرر کنی ، یا دیگه شانسی سالی یکی کار سالم گیرت بیاد .
همه اینها رو از روی تجربه گفتم .
اما در مورد خرید شرکت . بستگی داره به سابقه شرکت و اینکه افراد هیئت مدیره اش کی هستن و ...
شرکت تازه تاسیس باشه و گرید 5 و هیچ کاری نکرده باشه ، ی قیمتی داره ( که من نمیدونم )
شرکتی باشه که سابقه کار داشته باشه یک قیمتی داره ( بازم من نمیدونم )
فقط مواظب باش تو خرید شرکت سرت کلاه نذارن . حتما باید بررسی اینترنتی بکنی ببینی شرکت صلاحیت پیمانکاری داره ؟ تا چه تاریخی این صلاحیت رو داره ؟ آیا هیئت مدیره بنا نیست استعفا بدن و فرار کن ؟ از کجا معلوم بعد اینکه شما شرکت رو خریدی ، هیئت مدیره به ثبت شرکتهای سازمان اسناد و املاک نرفته و تقاضای خروج از شرکت رو بکنن .
میدونید که هر کسی که عضو یک شرکتی باشه ، میتونه بره و سهم خودشو واگذار کنه و خروج کنه .
خلاصه خیلی بحث ها توی خرید شرکت هست . البته خدا رو شکر من کاریش نداشتم ولی راجع به خطراتش شنیدم . البته نمیخوام از حرف من مثلا بترسی یا چیزی . اگه به شخص مورد نظر و هیئت مدیره اطمینان داری که هیچی . فقط اینها رو صرف هشدار گفتم .
 سپاس شده توسط farshad12
1395/04/30 , 04:13 ب.ظ
ارسال: #5
سلام بدون گرید هم بعضی شرکت ها کار میکنن و میگن یه سقفی داره میتونی ازاد کار کنی ولی بعد اون سقف مالی باید گرید داشته باشی
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ثبت شرکت و کسب و کار aftab1122 0 17 1395/09/13 04:03 ب.ظ
آخرین ارسال: aftab1122
  اطلاعی از ثبت شرکت ها roya332 0 66 1395/09/09 03:21 ب.ظ
آخرین ارسال: roya332
  مقررات راجع به ثبت شرکت ها و نشر شرکتنامه mahsan332 1 138 1395/08/18 05:49 ب.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  پیشنهاد نام برای شرکت مربوط به عمران (نقشه برداری-ساختمانی و ....) memar-ayande 2 201 1395/07/07 11:30 ق.ظ
آخرین ارسال: memar-ayande
  سوال در مورد مزایای شرکت در کنفرانس بین المللی 11 شهریور top10 1 180 1395/06/06 09:26 ق.ظ
آخرین ارسال: fardinf
  رتبه بندی شرکت sobisalar 1 398 1394/08/14 10:26 ب.ظ
آخرین ارسال: yaser5610
  تخفیف 20% نرم افزار حسابداری پیمانکاری، ساختمانی، پروژه ای کاوش فرشاد امن خانی 0 232 1394/06/29 09:20 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  باید موفق شویم. siamak_meybodi 114 20,032 1394/06/05 02:57 ق.ظ
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  تخفیف 20% نرم افزار حسابداری پیمانکاری، ساختمانی، پروژه ای کاوش فرشاد امن خانی 0 360 1394/05/31 12:21 ق.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  نیروی آماده به کار omid_rch 0 516 1394/02/28 12:22 ق.ظ
آخرین ارسال: omid_rch

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان