امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزئیات سه بعدی سازه فولادی
سلام یه سری دتایل سه بعدی سازه فولادی ترسیم کردم برای دوستانی که تدریس می کنن یا حتی روی نقشه سازه می تونه مفید باشه و سعی دارم باز هم ارسال کنم لطفا دوستانی که می تونن پست را کاملتر کنند دریغ نکنید 
.rar   STEEL 1.rar (اندازه: 1.5 MB / تعداد دفعات دریافت: 9) [تصویر:  6zk_banner.jpg]
پاسخ
سلام دوستان چند مقطع ستون به همراه وصله ستون و تیر لانه زنبوری رو ترسیم کردم پست می کنم امیدوارم مفید باشه 
.rar   STEEL2.rar (اندازه: 3.16 MB / تعداد دفعات دریافت: 8) [تصویر:  wx2t_banner.jpg]
پاسخ
سلام نحوه اتصال تیر به ستون گیردار و مهاربند ضربدری و یه سری مقاطع سازه سرد نورد شده هم ترسیم کردم امیدوارم مفید باشه
.rar   steel3.rar (اندازه: 2.99 MB / تعداد دفعات دریافت: 4)

[تصویر:  fso2_banner.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط nextgen
جزئیات تیر خورجینی رو ترسیم کردم (با اینکه این نوع اتصال مشکلات اساسی داره ولی چون در اکثر سازه های فولادی قدیمی وجود داره لازمه که به خوبی شناخته بشه)
.rar   steel4.rar (اندازه: 1,020.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)

[تصویر:  ttu3_banner.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط nextgen

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نقشه اجرایی وال پست (Wall Post) با جزئیات (به صورت اتوکد) فرشاد امن خانی 0 141 1399/3/16 ، 10:49 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود دیتیل جزئیات اجرای ستون فلزی ضد حریق با گچ پیش ساخته ( به صورت اتوکد ) فرشاد امن خانی 0 116 1399/3/16 ، 10:23 عصر
  نقشه اتوکد جزئیات اجرایی Wall Post برای سازه‌های بتنی و فلزی فرشاد امن خانی 0 201 1398/9/22 ، 06:29 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان