امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف شدن نوار ابزار
ببخشید دوباره تاپیک زدم. من اتوکد رو خودم یاد گرفتم و تقریبا چیزهایی که لازمم بوده با آزمون و خطا جلو رفتم تا حالا
به صورت پیش فرض بالای صفحه چند تا باکس مربوط به ابزارها قرار داشتند. می خواستم یک شکل رو پرینت بگیرم اما این باکس ها باعث شده بود که اون شکل کوچک بشه و من شکل رو به اندازه بزرگتر می خواستم برای همین کنار باکس ها ضربدر خروج رو زدم. چظور می تونم مثل قبل همه اونها رو بالای صفحه بیارم؟
tools,toolbar,autocad,draw
الان با این کار فقط یک نوار ابزار خیلی باریک نشون داده می شه که همه امکانات ابزارها رو نداره. حتی می خوام اندازه ضخامت خط رو تغییر بدم و اون گزینه رو انتخاب کنم که ضخامت خط ها رو نشون بده هم در این باکس نیست
ممنونم از وقتی که می زارید
پاسخ
منظورتون اینه که Ribbon اتوکد بسته شده؟
(اگه ممکنه تصویری از محیط اتوکدتون رو قرار بدین)
پاسخ
(1393/3/7 ، 09:52 عصر)mahsaa نوشته است:
ببخشید دوباره تاپیک زدم. من اتوکد رو خودم یاد گرفتم و تقریبا چیزهایی که لازمم بوده با آزمون و خطا جلو رفتم تا حالا
به صورت پیش فرض بالای صفحه چند تا باکس مربوط به ابزارها قرار داشتند. می خواستم یک شکل رو پرینت بگیرم اما این باکس ها باعث شده بود که اون شکل کوچک بشه و من شکل رو به اندازه بزرگتر می خواستم برای همین کنار باکس ها ضربدر خروج رو زدم. چظور می تونم مثل قبل همه اونها رو بالای صفحه بیارم؟
tools,toolbar,autocad,draw
الان با این کار فقط یک نوار ابزار خیلی باریک نشون داده می شه که همه امکانات ابزارها رو نداره. حتی می خوام اندازه ضخامت خط رو تغییر بدم و اون گزینه رو انتخاب کنم که ضخامت خط ها رو نشون بده هم در این باکس نیست
ممنونم از وقتی که می زارید
برای برگرداندن نوار ابزارهای حذف شده در قسمت مشخص شده راست کلیک کنید و طبق عکس ماوس را روی AutoCAD نگه دارید تا ابزارها دیده شوند. حال با تیکدار کردن هرکدام از ابزارها در صفحه نمایش داده خواهند شد. (برای نمایش نوار ابزار رنگ ها و ضخامت و ... propertise را تیکدار کنید)

[تصویر:  8brgva23zfmk1mc6wy.jpg]

برای فراخوانی نوار ابزار ریبون طبق عکس از tools , palettes,Ribon

[تصویر:  59wmp0smea23trw4fio.jpg]

موفق و موید باشید
پاسخ
http://www.uploadax.com/images/48520297445141731878.jpg
پاسخ
(1393/3/7 ، 10:11 عصر)mahsaa نوشته است: http://www.uploadax.com/images/48520297445141731878.jpg

از مسیر زیر ریبون را فعال کنید.

tools , palettes , Ribon

اگه باز هم قابل رویت نبودن روی قسمت مشخص شده کلیک کنید.

[تصویر:  7qjib18q03m86zesygl.jpg]

موفق و موید باشید
پاسخ
واقعا ممنونم درست مثل قبل شد
ممنون که برای سوال پیش پا افتاده من وقت گذاشتید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نوار فرمان niyatoos 1 969 1393/5/20 ، 09:52 صبح
آخرین ارسال: //علی//

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان