امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانه تکانی در سایت
سلام

چند روز پیش دیم برادر بزرگم که مدیر یک قسمت دولتی بود ناراحت است از احوالش پرسیدم فهمیدم مدیریت تغییر کرده وپست او هم عوض شده.پرسیدم شمارا چرا
عوض کردند گفت تیم جدید فکر می کنند ماها هک فکرشان نیستیم وحرکتمان کنداست وهماهنگ نسیتیم.
اینکه برادر من را به حق یا ناحق از پستش کنار گذاشته اند به این سایت مربوط نمی شود.من عرض دیگری دارم.
این سایت چندی هست که دچار بحران مدیریت شده هم در نام گذاری مدیران وهم کارکرد مدیران.
در همه جای دنیا مدیر کل داریم ومدیر ومدیر ارشد معنایی ندارد.
در همه جای دنیا یک مدیر برمبنای حجم کارش وخلاقیتش وهمراهیش با سازمان ترقی یا تنزل می کند.نمی دانم چرا در این سایت افرادی هستند که سه سال است
هیچ فعالیتی ندارند چطوری مدیر آن هم از نوع ارشدش هستند.بقیه مدیران ارشد هم به جز آقای مهندس پناهی ماه ها هست که هیچ همکاری ای ندارند پس چطوری مدیر ارشد مانده اند.تعریف از مدیر چی هست که این بزرگوارها همچنان مدیرند وآب از آب تکان نمی خورد؟
پیشنهادهای دوستانه در جهت ساماندهی مدیریت در سایت می دهم
به نظر من آنها که بیش از یک سالی هست با سایت همکاری ندارد عنوان مدیریت از آنها کرفته شده به کاربر عادی تبدیل شوند
2- مدیرانی که بطور متوسط کمتر از دو بار در هفته به سایت سر می تنند ولی در گذشته فعال بوده اند از مدیر ارشد به مدیر افتخاری تبدیل شوند
3- افرادی نظیر مهندس میبدی وبهادرنژاد وستوده وسرافراز مدیر سایت شوند
4- افرادی نظیر خیرالهی ومیلادعزتی وبهنیا وسعید میری معاون سایت شوند

همه این مطالب را برای بهبود وضعیت سایت وایجاد انگیزه پیشنهاد دادم وحب وبغضی با کسی ندارم.
امیدوارم مهندس امن خانی جدی بگیرد.
پاسخ
سلام

اشتباه نکنید

آقایان مهدس keivanومهندس reza-msrهم نسبتا فعالند.

برای من هم علامت سئواله که چرا مدیران خوب وزحمت کش وباسواد این سایت آقایان ساطان آبادی،فلاح منش،،بابایی،ونقیبی چرا هیچ فعالیت
جدیدی در سایت ندارند وعکس العملی به ده ها سئوال کاربران نشان نمی دهند؟
ضمنا در مورد خانم شادی ومهندس نوروزی و... حق با شماست خیلی وقته با سایت قطع ارتباط دارند ولی هنوز مدیرند..
عاشق ، خادم است وعشق، تنها سرود ماندگار زندگی است
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای سایت مهندسان مشاور الکساندر گیپ؟؟؟!!! زینب خوش کلام 2 792 1396/2/5 ، 09:54 عصر
آخرین ارسال: gilivy71
  معرفی لوگو سایت مای سیویل فرشاد امن خانی 5 448 1395/11/9 ، 10:54 عصر
آخرین ارسال: Alek2Lek
  بهترین سایت های تبلیغاتی و درج آگهی کدامند؟ azibaji 0 267 1395/5/20 ، 01:21 عصر
آخرین ارسال: azibaji
  تغییر کاربری سایت rasool ghazali 0 419 1395/2/15 ، 02:37 صبح
آخرین ارسال: rasool ghazali
  سایت تبدیل واحد آنلاین_فارسی! زینب خوش کلام 0 432 1394/7/28 ، 09:32 صبح
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  کانال رسمی سایت مای سیویل در تلگرام (عضو شوید) فرشاد امن خانی 7 6,946 1394/7/3 ، 10:37 صبح
آخرین ارسال: MSR9002
  معرفی بهترین مهندس سایت مای سیویل همه شرکت کنید omid_rch 15 4,490 1394/1/20 ، 11:29 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  عضویت در سایت نظام مهندسی جهت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی meysam759 7 3,953 1394/1/17 ، 11:36 عصر
آخرین ارسال: siamak_meybodi
  ابراز همدردی با خانم مهندس شفیعی ( مدیر سایت ) admin 24 5,696 1393/12/27 ، 02:47 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  این سایت چرا اینجوریه؟؟؟؟ (حتما از ما انتقاد کنید) فرشاد امن خانی 131 32,164 1393/12/13 ، 03:06 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان