مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:siamak_meybodi پاسخ ها:3 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7272 زمان:1395/09/20
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:131 زمان:1395/09/20
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:111 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:113 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3545 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:123 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:174 زمان:1395/09/19
جزوات عصرانه سازه ای
شروع کننده:shadmand آخرین ارسال توسط:shadmand پاسخ ها:0 آموزش طراحی سازه با Etabs مشاهده:92 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99251 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91579 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظ ایتبس
1394/06/29 , 10:05 ب.ظ
ارسال: #1
خداحافظ ایتبس
روزی که سازندگان ایتبس این نرم افزار رو میساختند هیچگاه فکرشم نمیکردند در ایران کلی آدم ساده لوح از این نرم افزار منسوخ شده استفاده کنند به جرات میتونم بگم ما تا 35سال دیگه به مهندسی که ایتبس بلد باشه عملا نیازی نداریم و افرادی که از سال 89 به بعد ایتبس رو یاد گرفتند الان کنج خونه دارن ایکس باکس بازی میکنند تو هر مرحله ای هستید فکر یادگیری این نرم افزار پر اشتباه و از رده خارج رو از فکر -اندیشه و باورتون بریزید دور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/06/30 , 12:15 ق.ظ
ارسال: #2
RE: خداحافظ ایتبس
(1394/06/29 10:05 ب.ظ)tafakornew نوشته شده توسط:  روزی که سازندگان ایتبس این نرم افزار رو میساختند هیچگاه فکرشم نمیکردند در ایران کلی آدم ساده لوح از این نرم افزار منسوخ شده استفاده کنند به جرات میتونم بگم ما تا 35سال دیگه به مهندسی که ایتبس بلد باشه عملا نیازی نداریم و افرادی که از سال 89 به بعد ایتبس رو یاد گرفتند الان کنج خونه دارن ایکس باکس بازی میکنند تو هر مرحله ای هستید فکر یادگیری این نرم افزار پر اشتباه و از رده خارج رو از فکر -اندیشه و باورتون بریزید دور
متاسفانه اینجا هم شده عرصه تاخت و تاز دلالان و کسانیکه برای بدست آوردن یک لقمه نان ، اینطور مطالب بی اساس را مطرح میکنند
خب ادم عاقل الان شما بفرمایید بنده که عضو نظام مهندسی هستم و پایه یک محاسبات رو دارم ، برای انجام کار محاسبات نقشه های معماری که برای اینجانب فرستاده میشود ، از چه نرم افزاری شما میفرمایید استفاده باید بکنم ؟ حتما میکی از ام اس پراجکت استفاده بکنم آره ؟
شما الان چند هفته هست هی میایی اینجا این چرند و پرندهاتو مینویسی اینجا که آخر سر بگی برو فیلم اموزشی فلان شخص رو بخر ؟ که چی ؟ که برات درصد بیفته ؟ یعنی ما اینقدر احمقیم که نفهمیم شما از کجا داری خط میگیری و چیکار داری میکنی ؟
کی گفته که ایتبس منسوخ شده ؟ الان علاوه بر خود ایلات متحده آمریکا ، در اکثر کشورهای اروپایی و همچنین آسیایی از ایتبس استفاده میکنند . برج الخلیفه با ایتبس طراحی شده . شما چی میگی همینجوری داری برای خودت هی مینویسی
اگر هدفت اینه که بگی صرف یادگیری ایتبس کسی به شغل نمیرسه ، خوب صرف یادگیری ام اس پراجکت هم کسی به شغل نمیرسه . مگه چند تا شرکت پیمانکاری هست که بخواد از این چیزا استفاده کنه . یا شما هیچوقت کار اجرایی نکردی یا خودتو به اون راه داری میزنی . فوق فوقش تو کل ایران اگه چند تا پروژه خیلی سنگین و خیلی حجیم باشه که اون نرم افزاری که داری تبلیغش میکنی رو خواسته باشن که یکی کارشناس براش استخدام کنند .
تو پروژه های معمولی یکی آدم میگیرن که صد تا مسوولیت بهش میدن که یک وقت ضرر نکنند ، حالا میان واسه کنترل پروژه یک کارشناس مستقل با ماهی 5 میلیون تومان استخدام کنند ؟
کدوم شرکت رو میشناسی که این کارشناسو خواسته باشه ؟ بیا معرفی کن اینجا تا ما هم فیلم اموزشی ام اس پراجکتی که تبلیغشو مکنی بخریم و یکی و دو هفته ای یاد بگیریم و بعد بریم همون شرکتی که میگی استخدام بشیم و ماهی 5 میلیون تومن هم دستمزد بگیریم !
آدم ی چیزایی میبینه که شاخ در میاره
1394/06/30 , 12:15 ق.ظ
ارسال: #3
منم مشتاقم ببینم رو چه حسابی این حرفو زدن!!!

هیچی آخرش شاید البته شاید یه نرم افزار دگ رو تعریف میکنن!! تبلیغ میکنن!!

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی
1394/06/30 , 12:23 ق.ظ
ارسال: #4
اتفاقا الان ایتبس یه غول شده برای خودش .چون دیگه دتایل هم میده
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/06/30 , 01:40 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/06/30 02:01 ق.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #5
خطاب به کاربر mehraz sarfaraz 14;

1. جنابعالی تو تمام پست هات اشاره کردی که عضو نظام مهندسی هستی وکلی بابت این موضوع گویا خوشحالی اما صرفا جهت اطلاع بگم بهت که در حال حاضر افتتاح سوپر مارکت از عضویت وقبولی در نظام مهندسی سخت تره.

2. گفتی که اگر ایتبس نباشه چکار کنیم؟ جنابعالی که رو موضوعی شناخت نداری چرا صرفا برای مطرح شدن میای پست میزاری پس نرم افزار sap باهاش پیتزا درست میکنن آیا؟

3.گفتی چرند وپرند من مدام میگم ...................... این نوع صحبت کردن شایسته یک مهندس نیست.

4. گفنتی من تبلیغ کردم برا دیگران؟ کجا ؟ نشون بده ؟ کجا؟ یک پسری از من پرسید میخام برم msp یاد بگیرم گفتمش مال مهندس ابدالی خوبه حتی آدرس و نشونی هم ندادم از کجا بگیره ........................... میدونی مهندس ابدالی کیه............ایشون مطرح ترین و پیشکوست ما در امر مدیریت پروژه بویژه در خوزستان هستند و نیازی به تعریف من و یا تو ندارن ..........

5.هر پستی من تو این سایت گزاشتم صرفا جهت بالا بردن اطلاعات فنی افراد بود و من هرگز کار تبلیغی نکردم

6. من مدیر یک شرکت عمرانی هستم و تعدادی مهندس مثله خود تو که اپراتور نرم افزار های sap-etabs-msp هستن اونجا کار میکنن و من بجز اکسل هیچ نرم افزار دیگه ای بلد نیستم جناب آقای عضو نظام مهندسی و سازنده ایتبس

7. گفتی مگه ما احمقیم که حرفاتو باور کنیم؟........................مطمن هستم سایرکاربران مهندسانی مودب و باوقار وباخرد هستن که حرفای پی ارزش جنابعالی رو باورکنند

سخن آخر: کلیه ورژن های جدید ایتبس بدلیل عدم یکسا سازی با آیین نامه های جدید رد اطمینان شدن و لی این آقای عضو نظام مهندسی هنوز داره باهاشون کار میکنه.

تشکرویژه: از مهندس امن خانی مدیر سایت تشکر میکنم که صحبت انتقادی من نسبت به ایتبس رو پاک نکرد و نشون داد هنوز انسان های درستکار وجود دارن .

به امید پر شدن زمین از انسان های خردمند .....................
1394/06/30 , 01:59 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/06/30 02:05 ق.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #6
با سلام

دوستان عزیز اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم نه دوران ایتبس گذشته ونه عصر MSPقرارسیده.
همه می دانیم که ایتبس یک نرم افزار قدرت مند بر ای طراحی سازه های فولادی وبتنی ساختمانی است وبرای تحلیل وطراحی این سازه ها گریزی از این نرم افزار ویا نرم افزارهای مشابه آن نیستواز طرفی msp هم نرم افزار قدرتمندی هست برای کنترل پروژه ها.البته هر نوع پروژه ای ومختص پروژه های عمرانی نیست.
با msp که نمی شود سازه فولادی 30 طبقه آنالیز وطراحی کرد.پس چرا فکر می کنیم ایتبس کارش تمام است ؟نتیجه اینکه هر دو نرم افزارکاربرد دارند وخواهند داشت ودر آینده هم شاهد نسخه های به روز هردونرم افزار خواهیم بود
واما در بطن هر تبلیغی اغراق وجود دارد و نباید از بیلبردها وتبلیغات ناراحت شویم.هدف تبلیغ تهییج مخاطب وفروش هست واگر رقبا را نفی کند نباید تعجب کنیم
از آقای مهندس سرافراز هم تقاضا می کنیم در مورد بحثهای کاربران دیگر جبهه گیری نفرمایند وبگذارند دوستان احساس راحتی کنند.طبعا اگر موصوعی خیلی مشکل دارباشد
خود آقای مهندس امن خانی یا مدیرا ن وناظمهای سایت به طرز مناسبی باآن برخورد خواهندکرد ونیازی به عکس العمل کاربران محترم نمی باشد وبهتر است آن بزرگواران به بحثهای فنی بپردازند.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1394/06/30 , 02:05 ق.ظ
ارسال: #7
سلام اقای مهندس خوب هستین...؟ متشکرم ازتون که دوست دارید دانش فنی مهندسین جدید و قدیمی رو بالا ببرید کاری بسیار شایسته هستش نه تنها هدف شما بلکه هدف تمامی مدیران این سایت همین می باشد. فقط می خواستم چندین نکته رو روشن بفرمایید. برای اکثریت مهندسین در داخل کشور عزیزمان که با این نرم افزار کار می کنند.

1- در پاراگراف دوم خودتون اشاره کردید با نرم افزار sap ایا فکر نمی کنید که سازنده ایتپس و سپ هر دو یک کمپانی می باشد چرا etabs رو از sap جداگانه طراحی کردند؟

2- در پاراگراف شیشم خود فرمودید جز نرم افزار اکسل هیچ نرم افزار دیگه ای بلد نیستید پس چطور با اطمینان می گویید این نرم افزار دچار خطای فاحشی می باشد. ایا از روی قضاوت دیگران این سخن رو می گویید اقای مهندس؟

3- اقای مهندس در کلام اخر شما هم باید ذکر کنم که ایین نامه های ما به سمت حدی نهایی داره سوق پیدا میکند که در ابدیت های جدید ایین نامه هم مشاهده کردیم این مطلب رو یعنی نزدیکی به ایین نامه های به روز دنیا از روی چه استنادی می گویید کار با ایتپس رد اطمینان می شود؟

4- به نظر شما هدف از اوردن Ru به جای Rw چه بوده است در استاندارد 2800 ؟ با این اوصاف کاملا حرف شما رد خواهد شد

خواهش دارم اگر قرار است چیزی رو مورد ارزیابی قرار بدیم با دلیل و مدرک باشد.

سپاس گذارم
1394/06/30 , 12:25 ب.ظ
ارسال: #8
مدیر بخش اخبار سایت نکاتی رو گفتن که من باید پاسخ بدم ......................................

-تعریف اپراتور : اپراتور به فردی میگویند با هر نوع مدرک تحصیلی که توانایی کار کردن با نرم افزار های مربوطه را بلد باشد یک اپراتور هیچگاه مهندس نیست.

- تعریف مهندس: مهندس فردی است که علاوه بر دارا بودن مدارک تحصیلی و داشتن توانایی و مهارت اجرایی صرفا برا سرعت در کارهاش از نرم افزار استفاده میکنه.

من به جرات میگم 98 درصد افرادی که با ایتبس کار میکنند هیچ گونه آشنایی فنی با این نرم افزار ندارند و از روی جزوه و کتاب فقط عدد وارد میکنند تو این نرم افزار و هر نتیجه ای این نرم افزار بهشون بده میگن عالیه.

جنابعالی گفتی چرا این شرکت sap و etabs رو جدا طراحی کرد؟( واقعا رو این سوال فکر کرده بودی) اما دوست عزیز چرا یک شرکت کره ای اومده 2تا نرم افزار پخش موزیک کاملا شبیه هم به نام های پوت پلیر و کا ام پلیر ساخته ؟ چرا؟

دوست عزیز من یک فرد اجرایی هستم و همیشه خودمو از اپراتور بودن دور کردم لذا از رو کتاب و جزوه از من سوال نپرس فنی سوال بپرس.

جنابعالی داری از نسخه کرک شکسته ایتبس استفاده میکنی اما میدونستی نتایج نرم افزار اورجینال ایتبس با نتایج نرم افزار قفل شکستش کلی تفاوت داره؟
آیا شرکت سازنده اتاق فکر نداشتن و نمیدوستن که ممکنه نرم افزارشون رایگان دست هر کسی بیفته؟

مدیر بخش اخبار این شرکت همه پیش بینی ها رو کرده بود که اگر نرم افزارشون بدون رجیستری دست کسی بیفته نتایج عجیب بده دست کاربر و لی چون امثال شما اپراتور هستین به این موضوع دقت نمیکردین.

اگر این نرم افزار رایگان نبود نه تنها شما بلکه اکثر قریب به اتفاق هیچگاه این نرم افزار رو یاد نمیگرفتند.

نکته فاجعه انگیز: چند سال پیش شرکت ما 2 تا اپراتور میخواست مسلط به لند وام اس پی ولی هرکس برا مراجعه میکرد فقط ایتبس بلد بود دست آخر با شرمندگی برمیگشتن منزل.

من صحبتم اینه افراد بجای اپراتور بودن دانش اجرایی و فنی رو ببرن بالا .

با تشکر.........
1394/06/30 , 12:54 ب.ظ
ارسال: #9
سلام دوست عزیز. پستی که گذاشتی خیلی جنجالیه. اما حقیقت اینه که اگر شما انقدر اطمینان داشتی به این موضوعی که میگی، یه مقدار با حوصله جواب دوستان رو میدادی نه اینکه انقدر برای پاسخ هر موضوع عصبی نشون بدی. حقیقت اینه که بنده خودم تو یه شرکت نقشه کشی و طراحی سازه قبلا کار میکردم.با اتوکد البته. الان هم دوستان بنده کارهای مردم رو با این نرم افزار انجام میدن... پس من نمیفهمم شما رو چه حساب میگید منسوخ شده. من نمیدونم شما ساکن چه شهری هستید. اما بنده ساکن تهرانم. به جرات میگم. با توجه به حضوری که در بازار کار داشتم و دارم ،99 درصد سازه هایی که در تهران طراحی شده و یا داره طراحی میشه با نرم افزار ایتبس هست.شما در جواب دوستمون گفتید من اجرایی هستم با من از رو کتاب حرف نزنید فنی حرف بزنید.آخه دوست عزیز کسی که اجرایی هست پس چه به دخالت و نظر دادن در مورد طراحی و محاسبات و نرم افزار . شما بهتره تو کاره خودتون نظر بدید که به قول خودتون همون اجراست. اینجا دوستان و اساتیدی هستند که خدای ایتبس و سیف هستند . اما بنده که نزدیک به یک سالی هست در این سایت عضوم و این افراد رو هم میشناسیم هنوز یکبار ندیدم پستی بزارن که بگن این نرم افزار منسوخ شده و کسی استفاده نکنه. یا حتی از دهن اساتید دانشگاهی خودم هم نشنیدم. بلکه همیشه توی بازار کار شنیدم که همه میگم ایتبس رو یاد بگیرید خیلی خوبه!!!!دوست عزیز شما در جواب دوستمون میگید از روی کتاب با من حرف نزنید پس ببخشید شما اصلا عمران رو از روی چی یاد گرفتی؟؟؟؟ مگر غیر از این بود که همه ما یه روز از روی همین کتاب و جزوه ها شدیم مهندس عمران؟؟؟؟ نکنه شما همین طوری مثل عیسی که از شکم مادر سخن میگفت شمام عالم عمران به دنیا اومدید؟؟؟؟؟؟ دوست عزیز. شاید هر نرم افزاری مشکلاتی رو داشته باشه و ما این رو کتمان نمیکنیم. اما این درست نیست که ما این نرم افزار رو بکوبیم و بیاییم توی همچین سایت پر بازدیدی همچین پست هایی رو بذاریم و دید دانشجویان رو که تازه اول کارن نسبت به این نرم افزار ها که میتونه روزی منبع درآمد اونها باشه رو در ذهن اونها خراب کنیم.من الارقم احترامی که به عنوان یک همکار برای شما قائلم اما به همه دوستانم عنوان میکنم که حرف های شما بسیار غلط بود. البته این نظرمنه. امیدوارم که حداقل از جواب بنده از کوره به در نرید

هیچی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/06/30 , 01:38 ب.ظ
ارسال: #10
البته دوستان در پست های بالا جواب شما رو دادند .
1- شما ادعا کردی که افتتاح سوپر مارکت سخت تر از قبولی در نظام مهندسیه . امار نشون میده که تعداد افرادی که در آزمون محاسبات قبول میشن کمتر از 10 درصد هست .
2- منظور من از ایتبس نباشه پس چیکار کنیم ، شما میگی سپ . خوب حالا یا ایتبس یا سپ . بالاخره یکیشو باید بلد باشی تا بتونی کارتو راه بندازی . بنده ایتبس یاد گرفتم و مگه دیوونه هستم که برم سپ رو یاد بگیرم ؟ چرا باید دو تا نرم افزار یاد بگیرم وقتی با یکیش کارم راه میفته . حالا این اصلا چه ربطی به موضوع داشت . سپ و ایتبس نرم افزار محاسبات سازه هستند دیگه . وقتی شما میگی خداحافظ ایتبس ، منظورت اینه که خداحافظ سپ . بعد دوباره میایی به من پیشنهاد سپ میکنی ؟ پس حتما مشکل داری جانم !
3- شما ادعا کردی که 98 درصد کسانیکه با ایتبس کار میکنن راجع به مفهوم و نتایج ایتبس هیچی نمیدونن . بنده خودم در دانشگاه ایتبس 90 خوندم . کسانیکه ایتبس 90 رو دیده اند ، میدونن که ایتبس 90 عین برنامه نویسی کامپیوتر هست . بسایر سخت بود و خیلی مفهومی . پس هر کسی اون رو یاد گرفته ، راجع به مفهوم نرم افزار هم میدونه .
در ضمن پس کلاس های ارتقا پایه برای چی هست ؟ برای چی اینهمه کلاس ها رو بنده گذروندم تابه پایه یک برسم ؟ برای چی آقای دکتر میرجلیلی یک سمینار دو روزه اومدن شهر ما و راجع به تغییرات استاندارد 2800 و اثرات اون در نرم افزار صحبت کردن ؟
4- اون چیزی که شما بهش میگی اپراتور ، دقیقا تعریف خودتون هست . چون شما به غیر از اکسل هیچی نمیدونی . پس اگه یک وقت بخوای محاسبات سازه بکنی ، دقیقا خودت میایی از رو کتاب هر چی نوشته همونجوری بدون اینکه بفهمی این عدد از کجا اومد و چی شد و چی نشد ، همونو طوطی وار مینویسی و بعد هم هر چی نتیجش شد میگی خوبه .
5- راجع به نتایجی که ایتبس قفل شکسته میده ، این خیلی راحته کنترل کردنش . شما که تحلیل تقریبی بلدی . از روی تحلیل تقریبی میتونی بفهمی که نتایج خیلی پرت و پلا هستند یا نزدیک به نتایج تحلیل تقریبی هستند .
در ضمن از روی تجربه میشه فهمید که این نتایج ایتبس درسته یا غلطه . مثلا تو یزد اکثرا سازه ها بصورت سه طبقه ساخته میشه . من توی این چند سالی که کار محاسبه انجام میدم ، به یک عدد و رقم هایی از سازه رسیدم که اگه خدای نکرده نتایج ایتبس مغایر اون باشه ، سریع میفهمم که اشتباه شده . مثلا ستون زیر زمین در سازه سه طبقه در یزد در سیستم قاب خمشی ، همیشه 35 * 35 در میاد . من تو این چند سالی که کار کردم ، معدود جایی بوده که به علت بار پارکینگ بیشتری که داشته یا چیز خاص دیگه ای که بوده ، این شده 40*40
حالا فرض کن ما با ایتبس کار کردیم و نتیجه اون ستون رو به ما داد 60*60 ، اونوقت ما گاگولیم که نفهمیم یک اتفاقی افتاده ؟ یعنی مثلشما چشم بسته میاییم همون 60*60 رو در نظر میگیریم !
دست آخر بهت میگم که دست از این بازیها بردار .
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طراحی ایتبس farshid909 2 224 1395/02/10 08:33 ب.ظ
آخرین ارسال: farshid909
  بررسی تغییرات ایتبس 9.7.4 تا ایتبس 2015 sabzsaze 0 434 1394/07/07 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: sabzsaze

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان