امتیاز موضوع:
  • 75 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدمت سربازی در پدافند هوایی سمنان
سلام و وقت بخیر

چند دورست لیسانسی هارو به پدافند هوایی سمنان میدن حتی مهندس امن خانی هم اونجا لان آموزش می بینن
چند سوال از دوستان داشتم
من خیلی پرس و جو کردم از مهندس امن خانی هم خیلی پرسیدم گفتن آب و هوایی بسیار بدی داره ولی به اونای که مدرک لیسانس دارند احترام قایل میشن فقط تو جواب یکی از سوالام موندم
بعد از اتمام اموزشی مارو کجا میفرستن ؟

من 3 مورد زیر رو شنیدم...
1-یا تهران یا اهواز یا تبریز یا کلا شهر های بزرگ (فرودگاه ها)
2-یا درست نقطه صفر مرزی
3-یکی از دوستامم می گفت میدن جنوب , بعد وسط دریا برجک زدن و باید ماه ها اونجا باشیم ..
خوب جواب های متفاوتی که از دوستان شنیدم باعث سردرگمیم شده
ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی در مورد پدافند هوایی سمنان دارند یا از اطرافیان چیزی شنیدند کمک کنند
تشکر ..
پاسخ
(1392/1/26 ، 01:27 عصر)rasool ghazali نوشته است: سلام و وقت بخیر

چند دورست لیسانسی هارو به پدافند هوایی سمنان میدن حتی مهندس امن خانی هم اونجا لان آموزش می بینن
چند سوال از دوستان داشتم
من خیلی پرس و جو کردم از مهندس امن خانی هم خیلی پرسیدم گفتن آب و هوایی بسیار بدی داره ولی به اونای که مدرک لیسانس دارند احترام قایل میشن فقط تو جواب یکی از سوالام موندم
بعد از اتمام اموزشی مارو کجا میفرستن ؟

من 3 مورد زیر رو شنیدم...
1-یا تهران یا اهواز یا تبریز یا کلا شهر های بزرگ (فرودگاه ها)
2-یا درست نقطه صفر مرزی
3-یکی از دوستامم می گفت میدن جنوب , بعد وسط دریا برجک زدن و باید ماه ها اونجا باشیم ..
خوب جواب های متفاوتی که از دوستان شنیدم باعث سردرگمیم شده
ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی در مورد پدافند هوایی سمنان دارند یا از اطرافیان چیزی شنیدند کمک کنند
تشکر ..
یکی جواب بده
پاسخ
اگر متاهل نباشید جزیره خارک هم یکی از گزینه هاست دوست من رو فرستادن خارک
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "تکنولوژی در خدمت آموزش" تخت پاک کن یا اسکنر فرشاد امن خانی 0 972 1394/7/22 ، 11:58 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  چگونگی کسر خدمت سربازی از وزارت دفاع برای پروژه؟ pouyasento 0 2,302 1393/2/6 ، 08:57 عصر
آخرین ارسال: pouyasento

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان