امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای طراحی
بعدطراحی همچین پیامی میده47 steel frames with auto select section failed stressلطفاکمک کنید
پاسخ
برای معرفی بتن به سازه این ارور میده چکار کنم؟
some frome could not be asigned requested perocedure - wrong material or section
پاسخ
احتملا واحدات تنظیم نیست
پاسخ
(1392/5/6 ، 04:34 عصر)RAM69 نوشته است: بعدطراحی همچین پیامی میده47 steel frames with auto select section failed stressلطفاکمک کنید

سلام
در سازه های فولادی وقتی مقاطع به صورت اوتوسلکت معرفی میشن برنامه به تعداد دفعاتی شما معرفی میکنید(در منوی دیزاین.ودر قسمت تنظیمات آیین نامه قسمت آخر) برنامه مقاطعو تغییر میده و تحلیل میکنه
اگر توی این تعداد به نتیجه نرسه با همچین پیغام هایی روبرو میشید.
این پیغام مشخصه که میگه 47 تا از المان ها با مقاطعی که شما معرفی کردید جوابگو نیستن
پاسخ
سلام
الان با مشکلی درگیرم یه تیر میخوام واسه راه پله واسه ی پاگرد طراحی کنم ولی محل اتصال کج هستش نمیتونم بچسبونم حال بگید چه کنم و اموزش تریم کردن هم بگید چطور است
با تشکر
پاسخ
میتونی واسه رسمش ازdraw line استفاده کنیدولی قبلش object snapoواسه محل دقیق رسم فعال کنید
پاسخ
(1392/5/8 ، 02:22 عصر)mostafa67 نوشته است: سلام
الان با مشکلی درگیرم یه تیر میخوام واسه راه پله واسه ی پاگرد طراحی کنم ولی محل اتصال کج هستش نمیتونم بچسبونم حال بگید چه کنم و اموزش تریم کردن هم بگید چطور است
با تشکر

با سلام
لطفا تاپیکی جدا ایجاد کنید و مشکلاتتون رو در اونجا بیان کنید تا به پاسختون برسید ، در این صورت اگر شخص دیگری همین مشکلات را داشته باشد سریعتر به جواب خودش میرسه و همچنین نظم انجمن هم رعایت میشه
ممنون

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
(لطفا قبل از استفاده از امکانات انجمن قوانین را مطالعه بفرمایید)
تدریس خصوصی محاسبه سازه های بتنی و فولادی توسط نرم افزار های Safe ، Etabs و SAP و همچنین آموزش معماری سازه توسط نرم افزار Autocad
پاسخ
(1392/5/8 ، 02:26 عصر)اردلان نوروزی نوشته است:
(1392/5/8 ، 02:22 عصر)mostafa67 نوشته است: سلام
با تشکر

با سلام
لطفا تاپیکی جدا ایجاد کنید و مشکلاتتون رو در اونجا بیان کنید تا به پاسختون برسید ، در این صورت اگر شخص دیگری همین مشکلات را داشته باشد سریعتر به جواب خودش میرسه و همچنین نظم انجمن هم رعایت میشه
ممنون

چجوری میشه این کارو کرد بلد نیستم واضح بگید لطفا
پاسخ
سلام
خطای طراحی
warning: horizental rigid diafrogm connection found between joints at different elevations .please check
من یه سقف نیم طبقه طراحی کردم سقفشم تیرچه دادم با بار مشابه طبقات دیگه این خطا مال اونه؟ یا مال دیافراگمه؟ دیافراگم نیم طبقه را جداگانه تعریف کردم اشکال مال چیه ساختمان هم از نوع بتنی هست.
؟؟؟
پاسخ
سلام دوست عزیزاین سوالاتتون روتوصفحه اصلی بپرسید که بقیه هم ببینن وازتجربیات اونا هم استفاده کنیداین پیام میگه دیفراگمتون متفاوته یه دیافراگم واسه همه بدیدتو حالت all storyتوی هرسقفم یه تیرچه باشه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر فعال کردن طراحی لرزه ای در ایتبس 2015 narjes90 0 157 1395/12/2 ، 09:48 عصر
آخرین ارسال: narjes90
  راهنمایی فوری در رابطه با طراحی دستی بر اساس آنالیز ایتبس cuptalweb 1 198 1395/11/27 ، 11:10 عصر
آخرین ارسال: sajad222
  پرسش و پاسخ در مورد طراحی با آقای حسین زاده فرشاد امن خانی 14 17,583 1395/10/29 ، 06:44 عصر
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  طراحی دستی ستون ها امین سمسار 0 270 1395/10/26 ، 10:11 صبح
آخرین ارسال: امین سمسار
  علت تغییر نیروهابعداز طراحی مجدد در فایل 30% بتنی hamidreza lord 1 410 1395/9/27 ، 10:17 عصر
آخرین ارسال: civil92
  درخواست نمونه طراحی دستی باکس فولادی لطفا ؟؟؟؟ hamidreza lord 0 207 1395/8/22 ، 06:37 عصر
آخرین ارسال: hamidreza lord
  طراحی دیوار برشی بتنی در section design ebi1060 8 2,393 1395/8/2 ، 01:38 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  طراحی تیر پیوند در قاب واگرا hoseinasgary 2 329 1395/7/29 ، 08:44 صبح
آخرین ارسال: hoseinasgary
  طراحی تیر پیوند در قاب واگرا hoseinasgary 1 310 1395/7/29 ، 12:40 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  پیغام خطای چک کردن مدل سازه hamed_r_b 3 319 1395/5/18 ، 02:36 عصر
آخرین ارسال: Civil5

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان