امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطوط قرمز مهندسین ناظر
Wink 
سلام خسته نباشید
با توجه به حوادثی که هروز در ساخت در ساخت و ساز های موجود می بینم چه باید کرد که کمترین مشکلی پیش بیاد و خدای نکرده فوتی داشته باشیم...

الان من خودم ناظر یک ساختمانم قراره چند روزه دیگه خاکبرداری بشه و این امکان هست که ساختمان همسایه ریزش کنه
مجموعه اقداماتی که باید انجام بدم دقیقا چیه

یکی از مهندسین میگفت که به مالک بگین که ساختمان همسایه را به مدت یکی تا دو ماه بیمه کنند
ایا همچین چیزی امکان پذیر هست و خدای نکرده اگر فرو ریخت و بیمه بود این باعث رفع مسئولیت از ناظر میشه

از تمام مهندسین گرامی که تو بخش نظارت کار میکنن خواهش می کنم کمی در این مورد توضیح بدن چون برای ما تازه کارها کوچکترین خطای باعث جان چندین نفر و تلفات مالی فراوانی خواهد شد

ممنون
پاسخ
داداش خیلی مواظب باش هر لحظه نیاز به حضور شما هست .همچنین نیاز به مهندس ایمنی و سایر همکاران جهت اظهار نظر
پاسخ
با سلام خدمت مهندسین محترم و تشکر از سایت  و مطالب مفیدتان 
در یکی از پروژه های ساختمانی والپست اجرا نشده است و این پروژه در مراحل پایانی  است و ناظر به عدم اجرای وال پست ایراد گرفته است
میخواستم بدانم در این شرایط راه حلی به جای اجرای والپست وجود دارد چون ساختمان رو به اتمام میباشد و این مسئله در مراحل پایانی مطرح شده
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اقدامات ناظر برای ایمنی کارگران قالب بند و جوشکار nikoo013 2 1,110 1396/3/9 ، 10:31 عصر
آخرین ارسال: 1q2w3e4rr
  کارهای که باید یک ناظر انجام دهد... nikoo013 11 3,729 1395/11/10 ، 06:28 عصر
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  مزایای پروانه اشتغال اجرا چیست؟( تجربه های اجرایی برای مهندسین جوان ) مهندس رضا 9 36,048 1393/7/23 ، 01:34 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
  در آمد مهندس ناظر پایه سه و 2 و1 وارشد تو شهرتون چقدره؟ کریم کریمی 0 1,342 1393/5/3 ، 10:54 عصر
آخرین ارسال: کریم کریمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان