امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود برنامه نقشه کشی حرفه ای ساختمان باAutoDesk Revit Architecture 2012
#1
نقشه کشی حرفه ای ساختمان باAutoDesk Revit Architecture 2012
[تصویر:  AutoDesk.Revit.Architecture.jpg]

با نرم افزار AutoDesk Revit Architecture 2012 به خلاقانه ترین پروژه های طراحی خود را دست خواهید یافت. این نرم افزار برای رسم نقشه های حرفه ای ساختمان بکار می رود و از قابلیت ساده کردن پروژه های بزرگ و ایجاد تغییرات در کمترین زمان ممکن پشتیبانی می کند. نرم افزار Revit قادر است پروژه های شما را از ابتدا تا انتها ایجاد و از طریق تصویر سازی حرفه ایی تصویر دقیقی از پروژه ارائه دهد. هدف از ساخت این برنامه مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) است. این برنامه از طراحی معماری پایدار، تشخیص روابط، برنامه ریزی ساخت و ساز، و نقشه های ساختمانی پشتیبانی می کند، ضمن اینکه به انجام کار مشارکتی با مهندسین، پیمانکاران، و صاحبان ساختمان کمک ارزنده ایی می کند. کلیه ی تغییرات طرح در راستای این مسیر و در طول توسعه طرح و ایجاد فایلهای مستند، برای هماهنگی بیشتر فرآیندهای ساخت و ساز و ارائه ی مستندات قابل اعتماد بطور خودکار بروز رسانی می شود.اجرای پروژه های کامل در یک محیط
نرم افزار معماری Revit ویژگی های بسیار برجسته ایی دارد و امکان دسترسی آسان به ابزارهای حرفه ایی برای مدلسازی freeformو طراحی پارامتریک را مهیا می کند. همچنین در زمینه ی تجزیه و تحلیل طرح ها از اولین مراحل ساخت تا انتها کمک قابل توجهی به مهندسین می کند. امکان طراحی نقشه های ساختمانی، ساخت سریع اشکال سه بعدی و تغییر و دستکاری فرمها بصورت تعاملی. از ویژگیهای دیگر این برنامه بشمار می رود. این برنامه با کمک ابزارهای قدرتمند برای داشتن درک روشنی از فرمهای پیچیده مدل برای اجرای ساخت و ساز داخلی کمک قابل توجهی می کند. نرم افزار Revit چارچوب پارامتریکی در اطراف شکلها و فرمهای طراحی شده بطور خودکار ایجاد می کند. و برجسته ترین امکانات را در زمینه ی کنترل نوین، دقیق و انعطاف پذیر در امر ساختمان سازی ارائه می دهد.

تصمیم گیری های مطمئن
نرم افزار معماری Revit دارای قابلیتهای بی نظیریست، بطور مثال این برنامه قادر است شکل ساختمان را بطور کامل آنالیز و تجزیه و تحلیل کند. بنابراین مهندسین قادرند قبل از اجرای پروژه تصمیم گیری های بهتری اتخاذ کنند. با استفاده از این قابلیت کلیه ی تصمیمات مدیران تحت الشعاع اقدامات و عملکردهای ساخت و ساز، نفوذ روشنایی روز، بررسی میزان مصرف انرژی، مواد بکار رفته در ساختمان و مواردی از این قبیل قرار می گیرد، بطوری که منجر به اخذ تصمیمات ارزنده می شود.

شکلهای کاربردی
قابلیت Building Maker دراین برنامه به شما کمک می کند تا شکلها و فرمهای معنادارخود
را به طرح های ساختمانی کاملاً کاربردی تبدیل کنید. امکان انتخاب و افزودن نماها برای طراحی دیوارها، سقف، طبقات، و سیستم های پوششی برای مهندسین را می دهد. اطلاعات ساختمانی بسیار مهم، از جمله اندازه گیری مساحت هرطبقه و مواردی از این قبیل قابل محاسبه است. این برنامه مفاهیم پیچیده ایی را از برنامه های کاربردی دیگر مانند نرم افزار اتوکد ®، نرم افزار مایا و همچنین AutoDesSys ® form.Z ، McNeel Rhinoceros ®، Google ™ SketchUp ® یا ACIS دیگر یا برنامه های مبتنی بر NURBS می گیرد.

Coordinated, Accurate Design Information
نرم افزار معماری Revit همه برنامه ریزی های روزانه معماران، طراحی ورق، نمایش تصاویر دو بعدی و سه بعدی را فقط از یک پایگاه داده اصلی خلق می کند، و بطور خودکار با تغییرات ایجاد شده در تمام زمینه ها هماهنگی لازم را بوجود می آورد.
Bidirectional Associativity
تغییر در هر بخش موجب ایجاد تغییر در همه بخشها می شود. در این برنامه تمام اطلاعات مدلسازی در یک پایگاه داده بطور کاملاً هماهنگ ذخیره سازی می شود. بررسی و تغییرات بوجود آمده در اطلاعات از طریق مدلسازی، به حداقل رساندن خطاها و حذفیات به صورت خودکار بروز رسانی می شود.
Schedules
در این بخش تصویر دیگری از درک مدلسازی برنامه Revit ارائه می شود. تغییرات اعمال شده دربرنامه به صورت خودکار در سایر بخش ها منعکس می گردد.
Detailing
در این برنامه فهرستی از جزئیات گسترده و ابزارهای detailing ارائه شده، که امکان هماهنگ کردن اقدامات ارزنده ی از پیش تعیین شده، سازگاری با فرمت CSI را فراهم می نماید. فهرست جزئیات را می توان برای سازگاری بهتر با استانداردهای موجود ایجاد، و با دیگران به اشتراک گذاشت.

Parametric Components
اجزای پارامتریک، معروف به Families، بعنوان پایه و اساسی برای تمام اجزای ساختمان محسوب می شوند. این اجزای سازنده، یک سیستم گرافیکی را برای تفکر درباره طرح و ساخت شکل ارائه می دهند. استفاده از اجزای پارامتریک برای مونتاژ حرفه ایی مانند قفسه ها و تجهیزات و همچنین برای قسمتهای اولیه ی ساختمان، مانند دیوارها و ستون ها بکار برده می شود. مهمتر از همه اینکه نیاز به هیچ زبان برنامه نویسی یا کدینگ ندارد.


Material Takeoff
کاربران می توانند با استفاده از امکانات Material Takeoff مقدار مواد بکاررفته در طرح را با جزئیات کامل محاسبه کنند. این بخش ایده آل ترین امکان را برای محاسبه ی بهتر و دقیق تر مقادیر مواد بکاررفته در ساخت و ساز و برآورد هزینه ها بشمار می رود. این مشخصه فرایند پیگیری و محاسبه ی مقادیر مواد بکاررفته را به روش بسیار ساده ایی دنبال می کند.


Interface Check
این ویژگی جهت اسکن مدل شما برای ارتباط بین عناصر بکار برده می شود.


Task-Based User Interface
رابط کاربری Revit یک میزکاری سازماندهی شده بشمار می رود و مجهز به پنجره بزرگ طراحی است که امکان دسترسی به ابزارها و عناصر موردنیاز شما را فراهم می نماید. در این برنامه ابزارها در چند زبانه سازماندهی شده اند و پنل هایی برای مدیریت و پیگیری تمام فعالیتهای یک پروژه از ابتدا تا انتها طراحی شده است.

Design Visualization
این برنامه ایده های طراحی شما را به تصویر می کشد و تصویر واقعی از طرح را در محیطی بسیار زیبا و حرفه ایی جهت کمک به اجرای پروژه ها قبل از آغاز ساختمان سازی ارائه می دهد. در این برنامه، نرم افزار mental ray rendering جهت استفاده و ارائه ی خروجی ها با بهترین کیفیت، سرعت بالا در رندر و ارائه یک طرح بسیار چشمگیر مورد استفاده قرار می گیرد.


Team Workflow
این برنامه مدیریت تمام فعالیتهای پروژه را بهبود می بخشد و فعالیتهای شما را با پروژه های حاوی فایل های مرتبط، با توانایی نمایش فیلترها و المانهای tag و کنترل دید worksets در فایل های مرتبط توسعه می دهد. این برنامه همچنین، به شما اجازه می دهد تا مدل ساختمانی یا داده های سایت را مستقیماً به برنامه AutoCAD Civil 3D انتقال دهید یا مدلهای خود را از برنامه Autodesk Inventor بطور مستقیم وارد این برنامه کنید.


Native 64-bit Support
این نرم افزار از تمامی پروژه های بزرگ ساختمانی پشتیبانی می کند و به بهبود عملکرد کلیه ی فعالیت های کاربران کمک موثری می کند. نرم افزار Revit از تمام فعالیتهای فشرده مانند رندرینگ، چاپ طرح، ارتقاء مدل، و واردکردن و استخراج فایلها بشکلی ارزنده پشتیبانی می کند.


حجم فایل:2970mb

دانلود در پنج قسمت

http://soft98.ir/software/engineering/36...cture.html


.
فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت https://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) https://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) https://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) https://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) https://goo.gl/GsLsyv
پاسخ
#2
سلام چرا دانلود نمیکنه ارور میده
پاسخ
#3
به لینک زیر مراجعه کنید
http://soft98.ir/software/engineering/36...cture.html
فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت https://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) https://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) https://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) https://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) https://goo.gl/GsLsyv
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار Grade plan جهت محاسبه حجم عملیات خاکی فرشاد امن خانی 4 3,763 1401/4/5 ، 09:30 صبح
آخرین ارسال: soltani1985
  آموزش برنامه نویسی نرم افزار متره و برآورد مصالح دیوار با ماشین حساب های کاسیو Taha_212 6 817 1400/11/4 ، 12:18 عصر
آخرین ارسال: SK1970
  دانلود نرم‌افزار BCS19 (شبيه‌ساز مبحث 19) (در زمينه صرفه‌جويي در مصرف انرژي) فرشاد امن خانی 1 2,883 1400/9/4 ، 03:50 عصر
آخرین ارسال: m.ebadi85
  دانلود نرم افزار محاسبه حجم بتن ریزی کل ساختمان (تحت ویندوز) فرشاد امن خانی 1 988 1400/8/3 ، 02:56 عصر
آخرین ارسال: Mohandesghorban
  دانلود نرم افزارجامع مدلسازی و ترسیم نقشه های اجرایی سازه های بتنی Advance Concrete آرش نقیبی 8 8,604 1399/12/18 ، 10:33 صبح
آخرین ارسال: بهروز نبی‌زاد
  دانلود نرم افزار تحت ویندوز طراحی دیوار برشی فولادی فرشاد امن خانی 0 817 1398/10/20 ، 09:28 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود برنامه طراحی دیوار حائل بتنی مسلح RETAINING WALL فرشاد امن خانی 4 38,300 1398/5/16 ، 11:52 صبح
آخرین ارسال: gholamiarash
  دانلود رایگان نرم‌افزار تبدیل واحد(مهندسی عمران) (حسن اسفندیاری) فرشاد امن خانی 0 1,048 1398/2/6 ، 07:45 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود نرم افزار طراحی دیوار برشی فولادی SPSW Designer فرشاد امن خانی 0 1,201 1397/8/20 ، 01:51 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود نرم افزار طراحی پل CSiBridge 15.2.0 فرشاد امن خانی 3 4,911 1396/10/30 ، 05:08 عصر
آخرین ارسال: rasoouln

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان