مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:556 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:11 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:89 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:40 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:44 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:55 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1182 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:63 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:52 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3632 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 136 رأی - میانگین امیتازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود برنامه ی سیف safe 8.1.0 (دانلود از سرور سایت) تست شده در ویندوز32 و 64 بیتی
1391/08/20 , 10:19 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/11/23 11:02 ب.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #1
دانلود برنامه ی سیف safe 8.1.0 (دانلود از سرور سایت) تست شده در ویندوز32 و 64 بیتی
اینم یکی دیگه از ورژن های برنامه ی طراحی پی و دال بتن آرمه که خودم توی ورژن های 32 بیتی و 64 بیتی تست کردم وکاملا درست و بدون عیب هست

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  ylso0o3hi4bidtw8l34.gif]

فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت http://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) http://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) http://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) http://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) http://goo.gl/GsLsyv
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط علی خیرالهی ، NSH1368 ، mohamad ali gh ، ebrahimbidar ، n.s ، samirakoleyni ، hojjatkazemlou ، mnm14 ، ahmadirastegar ، mahdavi8722 ، reza_gheidi ، mostafa savari ، sajad222 ، mohammadsha ، amirtavakoli ، oye ، shahram67 ، agure ، پریس ، miladezati ، shervin_h23 ، enchantress_boy ، civil2pr ، a.kh.civil.eng ، emade2 ، علی اصغری ، aidin.moh ، colleg ، mask24 ، 880352157 ، ahmad91 ، sabet32 ، pooyapk ، fatemeh20 ، a2s ، samo112 ، a.khatami ، محمود سربازی ، ehsansaj ، mmazhary ، مجیدتو ، یوسف ایراهیم پور ، siamak_meybodi
1391/11/17 , 11:27 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/13 12:35 ق.ظ، توسط فرشاد امن خانی.)
ارسال: #2
Thumbs Up استفاده از نسخه ارجینال نرم افزار Safe 8.1 (موجود در سایت)
با سلام...
من نرم افزار Safe 8.1 موجود در سایت (برنامه ی سیف safe ورژن 8.1.0 تست شده بر روی ویندوز32 و 64 بیتی) رو دانلود کردم،اما متوجه شدم که فایل کرک برنامه با اعمال تغییراتی بر روی فایل اجرایی،برنامه را کرک می کند که این عمل ریسک استفاده از نرم افزار را شدیدن بالا می برد.البته آنچه دوستان گفته بودند،مبنی بر این بود که تست شده و کاملن درست و بدون عیب کار می کند،اما باز هم من شخصن به این نوع کرک ایمان ندارم!
پس از جستجوی فراوان توانستم برنامه License Generator سازگار با نسخه Safe موجود در سایت را پیدا کنم و اون رو روی سیستم خودم تست کنم،که جواب داد.ازونجایی که این برنامه فایل لایسنس تولید می کنه،لذا ساختار فایل اجرایی برنامه دستخوش تغییر نشده و بکر می ماند.همچنان CSI Detailer هم کار خواهد کرد.
این فایل رو همراه با آموزش می گذارم تا دوستان هم استفاده کنند.شدیدن پیشنهاد می کنم از کرک هایی که ساختار فایل اصلی برنامه را تغییر می دهند استفاده نکنید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1391/11/17 , 11:47 ب.ظ
ارسال: #3
RE: دانلود برنامه ی سیف safe ورژن 8.1.0 تست شده بر روی ویندوز32 و 64 بیتی
برای فعال کردن Detailer ، گام های زیر را دنبال کنید:
1-لیسانس ساخته شده را با برنامه Notepad باز کنید که در فایلی که باز شده چند خط موجوده
2-تمامی خطوط را پاک کنید بجز خطی که عبارت SafeD داره
3-اگر این خط بالا نیست فضای خالی درون نوتپد را پاک کنید تا در بالاترین سطر قرار بگیره
4-حالا فایل نوتپد را ببندید و پیغام ذخیره تغییرات را هم تایید کنید
5-این لیسانس ویرایش شده را در دایرکتوری نصب برنامه کپی کنید و از قابلیت ترسیم نقشه لذت ببرید.
1391/12/17 , 01:25 ب.ظ
ارسال: #4
تاپیک ادغام شد

(1391/12/17 09:10 ق.ظ)behzad.g نوشته شده توسط:  سلام
بعد از دانلود نرم افزار safe8.1.0زمانی که میخوام فایل را از حالت فشرده سازی خارج کنم فایل شماره 3 خطا میده چند بار هم دانلود کردم همینه لطفا بفرمایید که فایل شما خرابه یا روش خاصی برای خارج کردن از حالت فشرده داره.پارت 1و2 خوبه درست کار میکنه اما پارت 3 خرابه؟/////////[undefined=undefined]

پاسخ: دوست عزیز باید هر سه پارتو کامل دانلود کنید . اگه یکی از پارتها ناقص دانلود بشه حتی به اندازه 1 کیلو بایت کمتر فایل مورد نظر باز نخواهد شد . این پست الان حدود 6 ماه است که قرار دادیم و تا حالا کسی نیومده از خراب بودن این فایل چیزی بگه . دوباره امتحان کنید اگه موفق نشدید در همین تاپیک اطلاع بدید

پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
1391/12/18 , 11:21 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/12/18 11:35 ق.ظ، توسط Reza-MSR.)
ارسال: #5
هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یاWrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند .rar دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود حتی یک کیلوبایت از یک فایل چند مگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop وResume های متعدد است.

موفق باشید.

انجام پروژه راهسازی بصورت دستی و نرم افزاری

- مطابق با آخرین آیین نامه ها و نشریات
- توسط جدیدترین نرم افزارهای رشته نقشه برداری از جمله AutoCAD , Land , Civil3D و سایر نرم افزارهای کاربردی دیگر

1392/02/05 , 11:32 ب.ظ
ارسال: #6
آقا این لایسنس جنریتور واسه ی من فایل صفر کیلو بایت میسازه.من ویندوزم 64 بیت سون هست.برای ایتبسم هم همین مشکل رو داشتم.اون دفه کدم رو گذاشتم بچه ها واسم جنریت کردند.
اگه کسی میتونه واسه این کد و واسه سیف 8 لایسنسشو بسازه،مرسی: 1EDE9

مشکلش چیه؟؟کسی یه راه حل اساسی سراغ داره؟؟؟؟؟
مرسی.
1392/02/06 , 09:08 ق.ظ
ارسال: #7
دوستان در صورت متصل شدن به اینترنت ایا کرک برنامه ها دچار تغییرمیشه
1392/02/06 , 10:43 ق.ظ
ارسال: #8
(1392/02/05 11:32 ب.ظ)a.kh.civil.eng نوشته شده توسط:  آقا این لایسنس جنریتور واسه ی من فایل صفر کیلو بایت میسازه.من ویندوزم 64 بیت سون هست.برای ایتبسم هم همین مشکل رو داشتم.اون دفه کدم رو گذاشتم بچه ها واسم جنریت کردند.
اگه کسی میتونه واسه این کد و واسه سیف 8 لایسنسشو بسازه،مرسی: 1EDE9

مشکلش چیه؟؟کسی یه راه حل اساسی سراغ داره؟؟؟؟؟
مرسی.
خدمت شما
من هم قبلا این مشکلو داشتم
علتشو اینطور فهمیدم که شمارو به عنوان ADMIN نمیشناسه
برای باز کردن جنریتور گزینه ی RUN AS ADMINISTRATOR
بزنید اگه باز هم نشد مثل من ویندوزو عوض کنید

فایل‌(های) پیوست شده
lservrc.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 146
اندازه 460 bytes

[URL][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1392/02/06 , 10:45 ق.ظ
ارسال: #9
(1392/02/06 09:08 ق.ظ)emade2 نوشته شده توسط:  دوستان در صورت متصل شدن به اینترنت ایا کرک برنامه ها دچار تغییرمیشه

مشکل برای همه خیر ولی من خودم سیف 12 که نصب کردم بعد از اینکه به نت وصل شدم
دیگه نتونستم ازش ران بگیرم فقط هم 1 بار این اتفاق افتاد و دیگه نتونستم از سیف 12 استفاده کنم
ولی برای ایتبس خیر من تاحالا ندیدم مشکلی به وجود بیاد برای لایسنس

[URL][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1392/02/17 , 01:04 ق.ظ
ارسال: #10
RE: استفاده از نسخه ارجینال نرم افزار Safe 8.1 (موجود در سایت)
(1391/11/17 11:27 ب.ظ)amir_hossein_ta نوشته شده توسط:  با سلام...

پس از جستجوی فراوان توانستم برنامه License Generator سازگار با نسخه Safe موجود در سایت را پیدا کنم و اون رو روی سیستم خودم تست کنم،که جواب داد.ازونجایی که این برنامه فایل لایسنس تولید می کنه،لذا ساختار فایل اجرایی برنامه دستخوش تغییر نشده و بکر می ماند.همچنان CSI Detailer هم کار خواهد کرد.
این فایل رو همراه با آموزش می گذارم تا دوستان هم استفاده کنند.شدیدن پیشنهاد می کنم از کرک هایی که ساختار فایل اصلی برنامه را تغییر می دهند استفاده نکنید.

با سلام
آقا به جای تشکر خشک و خالی
ازونجایی که زکات علم نشر آن است
در جهت تفهیم بیشتر دوستان
این کرک هایی که کلا موجوده علی رغم سادگی مشکلی که دوستمون گفت رو داره
این روش یک ذره دقت و حدود 2 دقیقه وقت می خواد اما بسیار مطئمن به نظر می رسه
چرا که نرم افزار نسخه اصلی است و شما دارید لایسنس تقلبی ایجاد می کنید که بسیار کار خوبی است!
خوب یک توضیح تکمیلی بدم بقیه اش تو راهنما هست
این لایسنس از Etabs8گرفته تا Safe 12 کاربرد داره
شما اول باید برید Etabs یا Safeرو نصب کنید(به هیچ عنوان کرک نصب نکنید!)
بعد روی فایل echoid که در محل نصب Etabs یا Safe است کلیک کنید
C:\Program Files\Computers and Structures\SAFE 8
یک کد می ده از سمت چپ یکی چندتا عدد یا حرف بعد خط تیره و بعد چند تا حرف یا عدد
اون قسمت سمت راست بعد از دش رو ما نیاز داریم(تو راهنما دقیقا هست)
این کد رو یادداشت کنید
حالا برید سراغ فایل generator داخل پوشه علی آقا
اول کد یاداشتی ! رو وارد کنید(یعنی تایپ کنید بعد اینتر بزنید)
بعد از شما تاریخ اتمام لاینس رو می خواد هر سالی که الان هست حساب کنید خودش می نویسه الان چندم چه سالیه
هرچی بود شما همون رو تکرار کنید فقط سال رو یکی اضاف کنید یک رقم ماه یا روز را در جهت اطمینان کم کنید
مثلا اگر امروز ر.وز 6 پنجم 2013 باشه
شما اینجوری وارد کنید
6 اینتر
4 اینتر
2014 اینتر
اینکار و که کردید
ازتون می پرسه چه برنامه رو می خواید لایسنس بسازید براش!
از شیر مرغ تا چیزایی دیگه داره
کلا دار دسته ETabs9 رو ETabs9.5 فرض کنید
اگر Etabs 9.7.1 دارید من تست کردم گزینه 3 اش بود اگر اشتباه نکنم
3 روز زدم لاینس ایتبز تولید شد
15( رو زدم لاسنیس Safe 8.1 تولید کردم)
اینکارو که کردید پنجره سیاه رو ببنید
فایل تولید شده رو خلاصه کنید به lservrc
خلاص!
کافیه اینو کپی کنید تو پوشه مربوطه
برای سیف تو پوشه نصب شده ی سیف برای ایتبزم تو پوشه نصب شده ایتبز
C:\Program Files\Computers and Structures\SAFE 8
روی اخطاری هم که برای جایگزینی می ده Yes بزنید
تمام
اگر درست رفته باشید یک ایتبز و سیف مطئمن دارید انشالله
--
برای جلوگیری از ارتباط نرم افزار با اینترنت هم سعی کنید اگر از نود 32 استفاده می کنید از گزینه اینتر اکتیو استفاده کنید تا دسترسی نرم افزارها رو به اینترنت کنترل کنید
در هر صورت توصیه اکید میشه موقع نصب ایتبز و سیف حتما اینترت رو قطع کنید
باشه؟
آفرین
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود کرک جدید ایتبس 2015 (اعتبار لایسنس تا جولای 2017 ) فرشاد امن خانی 0 311 1395/04/24 08:20 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود نرم افزار طراحی دال و پی SAFE 12.0.2 (تست شده و کاملا سالم و کرک راحت) فرشاد امن خانی 0 396 1395/02/25 12:14 ق.ظ
  مشکل تغییر واحد اندازه گیری در safe v 14.0.0 minazebel 1 310 1394/11/14 04:51 ب.ظ
آخرین ارسال: minazebel
  دانلود CSI Safe 2014 14.0.0.1029 dl4all 27 15,795 1394/11/14 04:29 ب.ظ
آخرین ارسال: minazebel
  دانلود نرم افزار طراحی پی و دالهای بتنی CSI Safe 12.3.2 فرشاد امن خانی 7 3,574 1394/02/14 02:03 ب.ظ
آخرین ارسال: mhr22
  دانلود آموزش نصب نرم افزار SAFE 12.3 به همراه کرک برنامه فرشاد امن خانی 2 6,210 1394/02/06 11:25 ب.ظ
  درخواست نرم افزار safe 8.0 mortezaomidi 3 1,337 1393/09/05 03:41 ب.ظ
آخرین ارسال: ailll
  دانلود تمام ورژن های سیف به صورت یکجا (Collection Csi Safe) فرشاد امن خانی 0 1,379 1393/04/26 03:32 ب.ظ
  دانلود CSI SAFE 2014 v14.0.0.1029 - نرم افزار آنالیز و طراحی دال و پی (فونداسیون) بتن فرشاد امن خانی 2 1,802 1393/04/26 03:26 ب.ظ
  دانلود نرم افزار طراحی پی و دال csi safe v8.0.1 فرشاد امن خانی 29 19,551 1392/12/04 01:19 ب.ظ
آخرین ارسال: mrscivil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان