نظرسنجی: نظرتون راجع به این شبیه ساز(TI-89) برای آندروید چیه؟
این نظرسنجی بسته شده است.
توپ توپ
80.00%
4 80.00%
از این بهتر نمی شه
20.00%
1 20.00%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود شبیه ساز ماشین حساب TI-89 برای آندروید
Brick 
راستشو بخواید برای پیدا کردن این شبیه ساز جونم درومد، با هزار جور کلک رشتی تونستم دانلودش کنم.دلم نبود بذارم ولی خب باید بجاش ما رو دعا کنید.

این شبیه ساز قابلیت نصب برنامه هاي جانبي رو داره.برای نصب اين نرم افزار، یکی یا هر دو فایل موجود در پوشه OS را توی رم گوشی بریزید، سپس بعد از نصب و اجرای برنامه از "menu"ی برنامه یکی از فایلهای OS را اجرا کنید که مسلمآ ti-89 titanium از TI-89 عادی بهتر است.TI-89 عادی صرفا برای بعضی از برنامه های خاصی که در TI-89 Titanium اجرا نمی شوند کاربرد داره.
برای رفع ERROR های احتمالی در اجرای برنامه های قابل نصب روی این ماشین حساب به سایت زیر مراجعه کنید:

http://www.ocf.berkeley.edu/~pad/faq/ti89.html

برای دانلود نرم افزارهای این ماشین حساب به سایت زیر مراجعه کنید:

http://www.ticalc.org

همچنین برای دریافت شبیه ساز برای کامپیوتر با آموزش نصب و اجرای برنامه ها به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.mycivil.ir/forum/Thread-دانلو...-برنامه-ها

برای یادگیری زبان برنامه نویسی این ماشین حساب(TI Basic)، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.mycivil.ir/forum/Thread-رسم-ن...حساب-TI-89

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

پاسخ
مهندس عزیز واقعا از تلاشتون ممنونم ، بنده هم چند وقت پیش به دنبال این شبیه ساز بودم که هیج جا پیدا نمیشد! واقعا لطف کردید!

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
(لطفا قبل از استفاده از امکانات انجمن قوانین را مطالعه بفرمایید)
تدریس خصوصی محاسبه سازه های بتنی و فولادی توسط نرم افزار های Safe ، Etabs و SAP و همچنین آموزش معماری سازه توسط نرم افزار Autocad
پاسخ
با سلام و تشکر فراوان از شما دوست عزیز بابت در اختیار گذاشتن این نرم افزار ارزشمند و تشکر از مدیران این سایت خوب . یک سوال داشتم : فرموده اید که این نرم افزار قابلیت نصب برنامه های جانبی را هم دارد . میشود راهنمایی بفرمایید چگونه میتوان از نرم افزار های سایت معرفی شده استفاده نمود .
با سپاس فراوان
پاسخ
Brick 
ورژن جدید این ماشین حساب را می توانید از لینک زیر دانلود کنید

این هم یک فیلم آموزشی کوتاه مدت
پاسخ
دوستان تفاوت های اصلی کلاس پد330 و ti-89 تگزاس با توجه به قیمتاشون تو چی هست؟؟؟؟کدوم پیشنهاد میشه ؟ کلاس پدو میگن 450 و تگزاسو 680
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود برنامه قدرتمند طراحی اتصالات فولادی RAM Connection (تست شده)(لینک مستقیم) admin 8 7,493 1395/11/18 ، 11:31 صبح
آخرین ارسال: SK1970
  دانلود برنامه مشاهده سریع ترکیبات بارگذاری فایل ETABS admin 13 5,496 1395/11/3 ، 04:13 عصر
آخرین ارسال: mkk_ce
  دانلود نرم افزار TEKLA Structural Designer 2016 SP2 mahmoodimr 0 204 1395/10/13 ، 11:06 عصر
آخرین ارسال: mahmoodimr
  دانلود نرم افزار های طراحی شمع allpile and Lpile فرشاد امن خانی 9 8,311 1395/8/23 ، 03:52 عصر
آخرین ارسال: farzadka
  دانلود نرم افزارجامع تحلیل و طراحی سازه (S-Frame) آرش نقیبی 2 1,383 1395/8/2 ، 08:54 عصر
آخرین ارسال: mahmoodimr
  دانلود نرم افزار طراحی پل CSiBridge 15.2.0 فرشاد امن خانی 2 2,526 1395/5/6 ، 11:40 صبح
آخرین ارسال: mehdipanahi
  دانلود نرم افزار محاسبه انواع دیوار حائل آرش نقیبی 4 1,788 1395/4/22 ، 02:32 عصر
آخرین ارسال: mojtaba30666
  دانلود نرم افزار طراحی و تحلیل سازه های فولادی و بتنی Prokon 2.1.06 فرشاد امن خانی 7 1,697 1395/4/7 ، 11:35 عصر
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  نرم افزار ی ویژه برای طراحی اتصالات و....+آموزش فرشاد امن خانی 2 3,517 1395/4/7 ، 02:57 عصر
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  دانلود نرم افزار محاسبه صفحه ستون به روش LRFD و ASDبا کرک معتبر وتست شده آرش نقیبی 3 1,941 1395/2/8 ، 12:43 صبح
آخرین ارسال: quake1344

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان