امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایل طراحی دیوار حائل
با سلام خدمت همه عمرانی های عزیز
قسمتی از پروزه فولاد بنده در مورد طراحی دیوار حائل بود.توی اینترنت زیاد سرچ کردم اما یه فایل کامل گیر نیاوردم.برای همین این فایل را ارسال می کنم امید اینکه مفید فایده قرار بگیره.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   دیوارحائل.zip (اندازه: 327.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,454)
پاسخ
سلام
ابتدا تشکر میکنم بابت فایلی که قرار دادید. اکثر دوستان و همکاران در بحث طراحی دیوار حایل ساختمانی (دیوار حائلی که در زیرزمین مابین ستونها اجرا می شوند) مشکل دارند. بهرحال مجددا بخاطر فایلتون تشکر می گردد.
در پایان بنده افتخار شاگردی در محضر استاد دکتر سعید شجاعی باغینی در دانشگاه آزاد اراک را (طراحی سازه های بتنی) دارم که ایشان در بحث بتن و ضوابط طراحی لرزه ای استادی به تمام معنا می باشند که امیدوارم هرکجا هستند سلامت باشند و آرزوی توفیق روزافزون برایشان آرزومندم.
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
پاسخ
(1392/5/4 ، 05:52 عصر)djmostafa نوشته است: با سلام خدمت همه عمرانی های عزیز
قسمتی از پروزه فولاد بنده در مورد طراحی دیوار حائل بود.توی اینترنت زیاد سرچ کردم اما یه فایل کامل گیر نیاوردم.برای همین این فایل را ارسال می کنم امید اینکه مفید فایده قرار بگیره.

با تشکر از فایلی که در اختیار قرار دادید . فقط ای کاش توضیحات بیشتری را ارائه میکردید . این دیوار حائلی که طراحی کردید آیا به ستونهای سازه متصل است ؟ اگه به ستونهای سازه متصل باشد دیگه چیزی به اسم پاشنه یا پنجه نخواهیم داشت چرا که دیوارها به پی متصل هستند . به هر حال اگه توضیحی در باره این فایل مفیدتون را ارائه کنید ممنون میشم
پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
پاسخ
این دیوار حائل دور تا دور ساختمان اجرا شده و به سازه هم متصل نیست
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی دستی دیوار برشی+یک مثال حل شده فرشاد امن خانی 16 16,176 1396/2/21 ، 10:29 عصر
آخرین ارسال: amirho3ein he
  دانلود فایل صوتی سخنرانی جناب آقای دکتر صمدی درباره طراحی لرزه ای برج یاس مشهد فرشاد امن خانی 0 139 1395/12/22 ، 12:11 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود تمامی نمودارهای مورد نیاز برای طراحی ستون بتنی( Column Interaction Diagram) فرشاد امن خانی 4 6,586 1395/12/16 ، 12:49 صبح
  دستورالعمل طراحی دیوار برشی بتن مسلح در سازه های فولادی و حداقل ضوابط (شهرداری شیراز) فرشاد امن خانی 0 199 1395/11/5 ، 09:52 عصر
  دانلود فایل صوتی کلاس آیین نامه ۲۸۰۰ دکتر ازهری «پیشنهاد ویژه » فرشاد امن خانی 2 430 1395/11/1 ، 10:21 عصر
  دانلود دفترچه وحدت رویه در انجام محاسبات و بارگذاری ( نظام مهندسی کرمان ) فرشاد امن خانی 0 455 1395/7/30 ، 02:43 صبح
  دانلود ورکشاپ نگرشی بر ضریب رفتار در طراحی سازه‌ها (مهندس مهدی علیرضایی) فرشاد امن خانی 0 390 1395/7/21 ، 05:59 عصر
  دانلود ورکشاپ آشنایی با دیافراگم سقف ( ارائه خانم دکتر علیزاده ) فرشاد امن خانی 0 328 1395/5/22 ، 01:03 صبح
  دانلود: آموزش_نحوه_کنترل_قاب ها_در_25 درصد_تیر/ویرایش 4 آیین نامه 2800(امیرطه نوروزی) زینب خوش کلام 0 382 1395/5/21 ، 08:32 صبح
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  ویدئو رایگان در مورد طراحی خاموت ستون sabzsaze.com 0 595 1395/2/9 ، 06:39 عصر
آخرین ارسال: sabzsaze.com

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان