امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب آموزش اتوکد Mastering AutoCAD 2015 And Autocad LT 2015

کتاب آموزش اتوکد 2015
کتاب رسمی آموزش اتوکد ۲۰۱۵ که شامل توضیحات کامل مفاهیم، ننمونه مثال ها، دستورالعمل های گام به گام برای اجرای دستورات و فرامین می باشد، کاملترین مرجع استاندارد در زمینه یادگیری نرم افزار اتوکد می باشد. این کتاب صرف نظر از تخصص خواننده، به عنوان یک خود آموز مستقل و منبع کامل برای یادگیری اتوکد می باشد. در بخش اول با اصول و قواعد کلی کار با نرم افزار آشنا خواهید شد. در بخش دوم با کار با هاشورها، جداول و غیره آشنا خواهید شد. در بخش سوم با مهارت های پیشرفته از جمله بلوک های چویا، رسم منحنی ها و اجسام توپر آشنا خواهید شد. بخش چهارم به بررسی مدل سازی سه بعدی و تصویر برداری در نرم افزار می پردازد. و در نهایت در بخش پنجم در مورد سفارشی سازی و یکپارچه سازی در محیط نرم افزار اتوکد بحث خواهد شد.
تمامی فایل های مورد استفاده در کتاب ضمیمه کتاب می باشد.

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  sha6g896ac2prydyy2y3.gif]

[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
آموزش وریفای کردن مقالات با آباکوس
تدریس تخصصی آباکوس،اپنسیس،پرفورم ،ایتبس،سپ
بهسازی لرزه ای سازه ها
پاسخ
سلام مهندس
نمیشه خود فایل رو اینجا آپلود کنید که دیگه نیاز به عضویت توی سایت دیگه نباشیم
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
فایل توی سرور سایت آپلود شد/
فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت https://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) https://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) https://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) https://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) https://goo.gl/GsLsyv
پاسخ
ب***** خدمت دوستان.در این لحظه که من دارم این مطلب رو می نویسم سایت مای سیویل86305 عضوداره.بگذریم
کتابی که آقای آرش نقیبی در سایت قرار دادن یکی از بهترین کتاب ها در مورد اتوکد است دیگه هرچی باشه کتاب رسمی نرم افزاره.
حالا حرف من چیه؟من می گم دیگران کاشتند و ما خوردیم حالا ما به کاریم و دیگران بخورند.کتاب1048 صفحه ست اگه 1000 نفر اعلام آمادگی کنن و هر کس یه صفحه از کتاب رو ترجمه کنه در مدت کوتاهی میتونیم این کار رو تموم کنیم.و به یه نفر هم برای گردآوری ترجمه ها نیاز داریم.

پیامبر اکرم(صلی الله علیه وآله وسلم)می فرمایند : هر گاه مومنی از جهان در گذرد وتنها یک برگ کاغذ از خود به میراث بگذارد که دانشمندی بران نوشته باشد همان یک برگ کاغذ پرده ای
میان او و آتش دوزخ خواهد افکند.

شرایط اعلام آمادگی:هرکسی که وقت آزادی داشت یک صفحه از کتاب رو ترجمه و زیر همین پست قرار می دهد. فقط قبل از ترجمه،صفحه ای رو که می خواین ترجمه کنین اعلام بکنین تا چند نفر اشتباهی یه صفحه رو ترجمه نکنن.پس قبل از اینکه صفحه ای رو ترجمه کنین یه سری به اینجابزنین تا احیانا صفحه ی ترجمه شده رو دو مرتبه ترجمه نکنین.
در آخر هم بعد از پایان تمام صفحات بصورت کتابی با نام مترجمان و مزین به نام مای سیویل در سایت برای استفاده ی همگان قرار می گیره.
ممنون از وقت و توجهی که برای خوندن این متن گذاشتید...
پاسخ
مهندس کتاب کامل نیست و من محتاج اطلاعات زیرا در اتودیسک مایا حسابی درگیر شدم... کتاب کامل را برای دسترسی بفرست .. با ترجمه کل کتاب 2 ماهه .. تحویل سایت شما . لطفا توجه نگران نباش ترجمه روان و در حد اجازه دستور زبان فارسی منعکس مفاهیم به طور کامل زیرا لغات تخصصی فقط شبه جمله فارسی برای انعکاس مفاهیم ... فقط کتاب کامل نیست ... لطفا منتظر جواب
پاسخ
مهندس من برات مقدمه کل کتاب ترجمه و فرستاده چون من خودم در حین مطالعه گفتم ترجمه هم بکنم بعد اگه خواستی لینک دانلود یا برای من ارسال اگه هم نه که موفق باشید .. همین امروز عصر ارسال برای شما
پاسخ
مهندس متنی رو که نوشتید من اینجوری خوندم :مهندس من برات مقدمه ی کل کتاب رو ترجمه می کنم و می فرستم چون درحین مطالعه گفتم ترجمه هم بکنم بعدا اگه خواستی لینک دانلود رو برات ارسال می کنم اگه هم نه که موفق باشید.همین امروز عصر برای شما ارسال می کنم.
ولی در مورد ترجمه ی کتاب ، من در تاریخ 1393.5.23 این پیشنهاد رو دادم ولی چون کسی اعلام آمادگی نکرد و چون من ، هم از لحاظ وقت و هم از لحاظ توانای نمی تونستم کل کتاب رو ترجمه کنم به همین دلیل هیچ ترجمه ی صورت نگرفت ولی من سر حرفم هستم و توانای این رو دارم که در ترجمه کتاب کمک کنم.در حد وقت و توان خود.
موفق باشید.
پاسخ
سلام به همه دوستان کتاب به زبان فارسی یا زبان انگلیسی
پاسخ
سلام به همگی من انگلسی این کتاب رو داشتم می خواستم ببینم فارسی این کتاب رو ندارین
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود پاورپوینت آموزش نقشه کشی سازه ساختمان بتنی در اتوکد بصورت مرحله به مرحله فرشاد امن خانی 0 327 1396/5/5 ، 07:25 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  Etabs 9.7 اموزش گام به گام کشیدن نقشه با اتوکد AutoCAD2010 92 156,227 1396/4/30 ، 11:35 صبح
آخرین ارسال: ali00rr
  دانلود فیلم آموزشی " روش ترسیم کادر استاندارد در اتوکد "(رضا درویشی) فرشاد امن خانی 0 226 1396/4/23 ، 08:01 عصر
  دانلود جزوه آموزش اتوکد 2010 و نقشه های ساختمانی (مهندس مجید پیروزفر) فرشاد امن خانی 5 619 1396/3/29 ، 01:12 صبح
آخرین ارسال: Alek2Lek
  تغییر مقیاس با دستورات Scale در اتوکد فرشاد امن خانی 7 56,640 1396/3/10 ، 01:59 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی
  درخواست کتاب vba در اتوکد samisoft 3 420 1396/1/27 ، 11:04 عصر
آخرین ارسال: samisoft
  دانلود AutoRebar افزونه آرماتور گذاری اتوماتیک مقاطع بتنی در اتوکد آرش نقیبی 17 7,629 1396/1/11 ، 02:38 عصر
آخرین ارسال: aya2565158
  دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) فرشاد امن خانی 18 29,969 1396/1/9 ، 03:52 صبح
آخرین ارسال: mahmoud1200
  آموزش اتوکد به زبان خودمانی omid_rch 125 74,396 1395/12/9 ، 02:16 عصر
آخرین ارسال: pari32184
  دانلود فیلم آموزش پلات و پرینت گرفتن در اتوکد فرشاد امن خانی 0 509 1395/11/28 ، 05:55 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان