مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
عضویت ویژه در سایت ( VIP)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:mersadfathi پاسخ ها:29 محصولات مشاهده:272123 زمان:1395/09/18
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ مشاهده:36 زمان:1395/09/17
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:69 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:311 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3680 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:614 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:117 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:67 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:69 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:71 زمان:1395/09/14

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست برنامه تبدیل پی دی ا به ورد
1392/01/10 , 11:44 ب.ظ
ارسال: #1
درخواست برنامه تبدیل پی دی ا به ورد
با سلام و احترام
دوستان برنامه ای تبدیل فایل های پی دی اف به ورد رو دارین؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/01/11 , 12:46 ق.ظ
ارسال: #2
RE: درخواست برنامه تبدیل پی دی ا به ورد
سلام دوست عزیز ... این نرم افزار که لبمکش رو میذارم از همه نرم افزار های موجود بهتره ... مخصوصا واسه ویرایش .... اما بازهم با زبان فارسی مشکل داره ... بهترین کار اینه که فایل pdf رو توی گوگل درایو آپلود کنی بعد از اونجا با خود گوگل مثل یه صفخه وب بازش کنی ... اونجا راحت میتونی کپیش کنی توی وورد ......

توضیحات نرم افزار Nitro Pro Enterprise 8.5.2.10 x86/x64

تبدیل فایلهای با محتوای متنی فارسی به خصوص فایلهای مجموعه آفیس همیشه مشکلی برای کاربران بوده است. سافت گذر در جهت حل این مشکل انواع نرم افزارها شامل نسخه Me نرم افزار Adobe Acrobat ، نرم افزار Jaws PDF Creator و Foxit Phantom و .... را ارائه کرده است اما همچنان در مورد بعضی فایلها مشکلاتی وجود دارد.

اگر شما هم جزء کاربرانی هستید که در تبدیل فایلهای دارای فونت فارسی به فایل PDF مشکل دارید نرم افزاری که هم اکنون سافت گذر به شما معرفی می کند را به عنوان گزینه ای دیگر تست کنید. در مکاتبه با بعضی از کاربران سایت این نرم افزار مشکلات سایر نرم افزارها را در موارد مشکل دار برطرف کرده است.

امکانات نرم افزار Nitro Pro Enterprise :

- ساخت فایل PDF از هر نوع ورودی و محتوا
- ویرایش فایلهای PDF
- تبدیل فایلهای PDF به Word و RTF
- تبدیل فایلهای PDF غیر متنی به فایلهای قابل جستجو با کمک OCR
- دستکاری و نوت گذاری در فایلهای PDF
- ساخت فرمهای قابل پر کردن در فرمت PDF
- ساخت PDF‌های امن برای محافظت از محتوای فایل در مقابل کپی و تغییر غیر مجاز
- ترکیب دو فایل PDF و حذف و اضافه صفحه به صفحات یک فایل PDF

امکاناتی که Adobe Acrobat ندارد:
- حفظ Bookmark‌ها و لینک های فایلهای PDF در حین تبدیل (پشتیبانی از نسخه های جدید آفیس و ویندوز)
- ویرایش مستقیم عکسهای فایلهای PDF
- رابط کاربری ساده و سریع مانند آفیس 2007
- تبدیل دقیق فایلهای PDF به Word با در نظر گرفتن جداول و Header & Footer

http://www.softgozar.com/WebPage/Downloa...10-x86/x64
1392/01/11 , 12:47 ق.ظ
ارسال: #3
سلام و درود
قضیه تبدیل کردن فایل پی دی اف به ورد قضیه سخت و وقت بریه یعنی باید حوصله داشته باشین اگه حوصله داشته باشین براتون توضیح میدهم
تو فضای مجازی اینترنت تا دلتون بخواد برنامه تبدیل پی دی اف به ورد موجوده و اکثرشون هم این ادعا رو دارند که از فارسی پشتیبانی میکنن ولی عملا جوابی نمیگیرن چون فونت ها بهم میریزه
من یک سری برام لازم بود تا یک فایل پی رو به ورد تبدیل کنم تقریبا همه برنامه ها رو دانلود کردم و با همشون هم کار کردم و کارشون رو خوب بلدم برنامه های تبدیل چون وطنی نیستن پایه و موتورشون براساس فونت های انگلیسی کار میکن و به درد ما نمیخوره ولی نمیدونم چرا اکثر سایت های وطنی اسرار دارند که بگن از فارسی پشتیبانی میکنه
بگذریم
حالا ببینید من با کسی یا سایتی یا برنامه ای کار ندارم میخام با منطق و دانشم باهاتون حرف بزنم
شما وقتی تبدیل میکنید به نظرتون چرا درست تبدیل نمیکنه؟
خوب چون ویندوزتون اون فونت رو نداره..
اولین راه حلی که به ذهنتون میرسه دانلود مجموعه فونته ،اما بازم جواب نمیگیرن
پس باید به نحوی اون فونت های که تو پی دی اف استفاده شده رو داشته باشیم تا اون فونت ها رو بریزیم تو سیستم و فایل تبدیل شده مون درست از آب دربیاد
تنهای برنامه ای که قادر به انجام این کاره برنامه زیره
Pdfgrabber
لطفا توجه کنید برنامه تنظیمات خاص خودشو داره من برنامه رو به دو تا از دوستام دادم جفتشون نتونستن انجامش بدن چون واقعا حوصله میخاد
کار برنامه هم اینه موقع تبدیل فونت هاشو رو هم استخراج میکنه و میتونین اون رو داخل سیستم بریزید

دوستان حتی بعد از تبدیل قادر نخواهید بود زیاد رو فایل تبدیل شده مانور بدین مثلا اگر بخواهین سایز فونت رو تغییر بدین بهم میریزه پس اگر همون سایز براتون لازمه تبدیل کنید وگرنه قید تبدیل رو بزنید
فکر کنم برنامه چندتا نسخه داره نسخه 6 و 7 و 8
و تا اونجای که یادم میاد نسخه 6 درست کار نمیکنه پس شما یا با نسخه 7 تبدیل کنید یا 8
و یادتون نره حتما کراکش کنید

امیدوارم تونسته باشم مشکلتون رو حل کنم
باز اگر مشکلی داشتین در خدمتم
موفق باشین

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1392/01/11 , 12:52 ق.ظ
ارسال: #4
سلام ثابت عزیز
از این لینک میتونی دانلود کنی...

http://www.downloadha.com/tag/%D8%AF%D8%...9%87-word/

از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

1392/01/11 , 01:11 ق.ظ
ارسال: #5
سلامی نو خدمت دوستان
جواب شما عزیزان:
poursharafeddin:
ممنون از لطفتون کارم در اون حد نیست ولی اونم یه تست میکنیم
بازم تشکر
rasool ghazali:
ممنون رسول جان
سریع تر از این حرف ها کار دارم
همین که جواب دادین ممنون
علی خیرالهی:
ممنون مهندس
همین الان این رو هم تست کردم
قسمت کرکش خراب بود ادامه دادم تا حدودی کمک کرد ولی باز خیلی مشکل داره.
ممنون از راهنماییتون.
1392/01/11 , 10:56 ق.ظ
ارسال: #6
یه نرم افزار هست که من قبلا باهاش کار کردم. الان اسمش یاد نیست. ولی خیلی راحت تبدیل میکرد. موقع تبدیل هم تصویر یه عکس میومد که در حال دویدن بود.
دو طرفه تبدیل میکرد. اسمش یادم نیست متاسفانه. یه سرچی کنید شاید پیدا کنید.

منم نگاه میکنم اگر داشته باشم میذارم براتون
1392/01/11 , 11:50 ق.ظ
ارسال: #7
ممنون
دیگه لازم نیست
دیشب خسته بودم تا صبح نشستم هر جوری بود سر همش کردم و کار رو تحویل دادم
ممنون.
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای گرفتن نمایندگی پونه پورعلی 11 307 1395/08/13 05:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 135 1395/08/02 08:04 ق.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  سوال ریاضی-درخواست حل maryam68 3 350 1395/02/20 05:31 ب.ظ
آخرین ارسال: maryam68
  درخواست کمک از همه اعضای مای سیویل afshin_ipe 0 344 1394/07/29 01:19 ب.ظ
آخرین ارسال: afshin_ipe
  سایت تبدیل واحد آنلاین_فارسی! زینب خوش کلام 0 326 1394/07/28 09:32 ق.ظ
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  برنامه نویسی ماشین حساب 5800 (فوری) sajadmn2010 5 846 1394/07/27 08:33 ق.ظ
آخرین ارسال: farzad4m
  برنامه دتايل تمام ستون ها و تيرها، ديوارهای برشی ، سقف ها ، فنداسيون ها راSTA4-CAD ebrahimkazemi51 3 824 1394/06/03 04:47 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  برنامه ماشین حساب الجبرا ehsan51 0 408 1394/03/18 04:32 ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan51
  درخواست کتاب آموزش AutoCAD Structural Detailing علی بهنیا 5 592 1394/03/11 02:37 ب.ظ
آخرین ارسال: علی بهنیا
  درخواست راهنمایی در مورد زبان های برنامه نویسی علی بهنیا 3 830 1394/02/06 10:10 ب.ظ
آخرین ارسال: miladezati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان