امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست جزوه بارگذاري
Rainbow 
سلام وخسته نباشيد خدمت مهندسان محترم.واقعا دست مريضا.
من داخل بارگذاري كلا مشكل دارم يعني پاسش نكردم چون اختياري بود.خصوصا تو بارگذاري پله.كسي مثالي يا جزوه اي از بارگذاري نداره.اگه فقط پله هم بود بسه.سپاس

آنقدر
شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم . پطر

پاسخ
سلام پله ی پروژتون چند طرفه هستش ؟دو طرفه یا سه طرفه؟
پاسخ
ببینید کلا من در کتاب های مختلف هم که دیدم وزن واحد سطح پله تقریبا 700 کیلوگرم برمترمربعه......اگه پله دو طرفه باشه مساحت اتاق پله رو ضرب در 700 میکنید میشه وزن کل اتاق پله برحسب کیلوگرم .....بعدش فقط کافیه تقسیم بر 2 کنید......بعدشم تقسیم بر طول تیر تراز طیقه .....عدد بدست اومده رو به صورت خطی بر روی تیر تراز طبقه و تیر تراز نیم طبقه وارد کنید..همین
پاسخ
(1392/6/16 ، 10:00 عصر)شیوا نوشته است: ببینید کلا من در کتاب های مختلف هم که دیدم وزن واحد سطح پله تقریبا 700 کیلوگرم برمترمربعه......اگه پله دو طرفه باشه مساحت اتاق پله رو ضرب در 700 میکنید میشه وزن کل اتاق پله برحسب کیلوگرم .....بعدش فقط کافیه تقسیم بر 2 کنید......بعدشم تقسیم بر طول تیر تراز طیقه .....عدد بدست اومده رو به صورت خطی بر روی تیر تراز طبقه و تیر تراز نیم طبقه وارد کنید..همین

شيوا خانم مچكر كه جواب داديد.ولي جزوه اي يا لينك دانلود كتابي واسه بارگذاري اگه بذاريد مرسي داريد اگه هم نشد فداسرتون.

آنقدر

پاسخ
بیشتر دیتایل بارگذاری دارم که توضیح خاصی نداره مثل کتاب هاکه فقط دیتایل میزارن..کلا بارگذاری دیوار....سقف....وپله برای ایتبس لازمه......روندشم اینجوریه که وزن واحدحجم مصالح رو از جدولی که در مبحث ششم هست درمیارید بعد باتوجه به دیتایلی که انتخاب کردید ...ضخامت هرکدوم از مصالح رو ضرب در وزن مخصوص میکنید....آخرشم همه رو باهم جمع میکنید ...برای دیوار میشه وزن واحد سطح که باید ضرب در ارتفاع کنید وبعد به صورت خطی در ایتبس وارد کنید....برای سقف عدد به دست اومده رو به صورت سطحی وارد کنید برای پله هم یه نمونه در وردی که الان میزارم هست ...مساحت سنگ پله وغیره رو بدست میارید ضرب در وزن مخصوص میکنید بعدشم ضرب در عرض راه پله وچون عرض واحد طول افقی رو میخوایم ضرب در 100/30 کردم یعنی تعداد گام های پله در 1متر.......دیتایل های زیرو ببینید متوجه میشید موفق باشید

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

..
پاسخ
اینم چند تا دتایل دیگه....اگه باهم مقایسه کنید میبینید نیازی به خوندن کتاب نیست یه چیز مشخصه وزن مخصوص مصالح ضرب در ضخامت میشه ....واسه پله هم اگه دقت کنید به اعداد میفهمید ازکجا اومدن..

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

.
پاسخ
شيوا خانم ي مچكرم.واقعا كمك شاياني كرديد ي دونه اي

آنقدر

پاسخ
این جزوه بارگذاری سطح بالایی نداره، ولی میتونه کمک کنه

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[تصویر:  n6zty052d4ctf2jvt5g.gif]
پاسخ
بچه ها واقعن مچكر.سنگ تموم گذاشتيد

آنقدر

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست حل دینامیک خاک داس chiften 4 586 1394/12/13 ، 01:44 عصر
آخرین ارسال: mohammadmahdi2
  دانلود جزوه رنگی "دیفرانسیل" دانشگاه امیر کبیر (دکتر بنی فاطمی) (مهندس حمید کاظم) فرشاد امن خانی 0 498 1394/8/29 ، 11:43 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
Wink درخواست آموزش پیاده کردن نقشه ساختمان siamak takabi 1 1,892 1393/12/20 ، 02:43 عصر
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
Star درخواست نمونه مثال حل شده اتصال صلب فلنجی (4پیچه یا 8پیچه) 13701370 0 898 1393/10/12 ، 01:30 عصر
آخرین ارسال: 13701370
  درخواست جزوه اصول مدیریت ساخت nasaza 1 2,191 1393/7/2 ، 01:17 عصر
آخرین ارسال: کیوان بابایی
  درخواست جزوه hse hamid.barati 2 1,425 1393/6/3 ، 08:23 صبح
آخرین ارسال: hamid.barati
Question درخواست جزوه تحلیل قابلیت اعتماد سازه و سوالات کاربرد کامپیوتر najafi_vahid2 5 2,540 1393/1/8 ، 03:49 عصر
آخرین ارسال: h_akhondzade
Tongue نیاز فوری به جزوه دینامیک خاک r1365e 3 1,781 1392/11/13 ، 06:30 عصر
آخرین ارسال: r1365e
  در خواست جزوه آموزشی متره وبرآورد راه abas agha 2 1,679 1392/11/9 ، 04:02 عصر
آخرین ارسال: یزدان سرخی
Smile جزوه رسم فنی afsaneh farhoomand 0 1,043 1392/10/8 ، 06:48 عصر
آخرین ارسال: afsaneh farhoomand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان