امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست جزوه سازه های فولادی 1
سلام
من قبلا یه جزوه پیدا کرده بودم که اول هر فصل خلاصه ای داشت(توی یه کادری ) که توضیح میداد هدف چیه و روند طراحی مثلا عضو فشاری چطوریه،بعدش هم که درسنامه شروع میشد،جزوه دستنویس بودش
الان متاسفانه به اشتباه پاکش کردم و لازمش دارم.هر چقدر نت رو زیر و رو کردم نبود که نبود
نویسندش هم دقیق یادم نیس ولی فک کنم فرساد بود(علیرضا فرساد-سرچ کردم لینک دانلودا خراب بود متاسفانه)
اگه یکی از دوستان لطف کنه و واسم پیدا کنه خیلی لطف میکنه...خیلی لازمه
ممنون.ببخشید طولانی شد...
پاسخ
(1396/12/8 ، 12:39 صبح)faridtnt نوشته است: سلام
من قبلا یه جزوه پیدا کرده بودم که اول هر فصل خلاصه ای داشت(توی یه کادری ) که توضیح میداد هدف چیه و روند طراحی مثلا عضو فشاری چطوریه،بعدش هم که درسنامه شروع میشد،جزوه دستنویس بودش
الان متاسفانه به اشتباه پاکش کردم و لازمش دارم.هر چقدر نت رو زیر و رو کردم نبود که نبود
نویسندش هم دقیق یادم نیس ولی فک کنم فرساد بود(علیرضا فرساد-سرچ کردم لینک دانلودا خراب بود متاسفانه)
باسلام من لینک دانلود جزوه هاش رو خدمتتون میفرستم اونجا هست http://alirezafarsad.blogsky.com/ اگه موفق نشدید فایلشم براتون میفرستم
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط faridtnt
(1396/12/8 ، 11:24 صبح)ebrahimtalebi نوشته است:
(1396/12/8 ، 12:39 صبح)faridtnt نوشته است: سلام
ب***** من لینک دانلود جزوه هاش رو خدمتتون میفرستم اونجا هست http://alirezafarsad.blogsky.com/ اگه موفق نشدید فایلشم براتون میفرستم
موفق باشید
لینکا کار کردن،واقعا دستتون درد نکنه.متشکرم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود فیلم آموزشی ضریب طول موثر ستون در قاب های ساختمانی فولادی ( سعید حیدری ) فرشاد امن خانی 0 190 1397/7/10 ، 01:36 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود جزوه طراحی سازه های فولادی با تاکید بر طراحی اتصالات ( سید صادق علوی ) فرشاد امن خانی 0 275 1397/5/22 ، 06:45 عصر
  دانلود جزوه سازه های فولادی 1 دانشگاه گیلان (سید علی رئیس زاده) فرشاد امن خانی 0 240 1397/4/14 ، 08:00 عصر
  دانلود راهنماي جامع پروژه طراحي سازه هاي فولادی (تهیه و تدوین مهندس احمد شکوه فر) فرشاد امن خانی 0 138 1397/4/7 ، 04:21 صبح
  دانلود جزوه طراحی سازه های فولادی 2 به روش LRFD دانشگاه آزاد قزوین (دکتر رضا فرخ زاد فرشاد امن خانی 0 127 1397/4/7 ، 03:15 صبح
  دانلود جزوه طراحی سازه های فولادی (مهندس بلوکی) به صورت ورد فرشاد امن خانی 0 105 1397/4/6 ، 07:19 عصر
  دانلود جزوه دست نویس طراحی سازه‌های فولادی 1 (مهندس امیرحسین گروسی ) فرشاد امن خانی 0 154 1397/4/3 ، 09:13 عصر
  دانلود جزوه طراحی سازه های فولادی 1 ( مهندس شاهین بیدمشکی ) فرشاد امن خانی 0 171 1397/4/2 ، 05:56 عصر
  دانلودخلاصه روابط سازه فولادی در آزمون نظام مهندسی محاسبات (علی گوهررخی) فرشاد امن خانی 0 378 1397/2/19 ، 03:54 عصر
  دانلود جزئیات تقویت سازه های فولادی مهندس شاپور طاحونی (دانشگاه صنعتی امیرکبیر) فرشاد امن خانی 0 208 1397/2/10 ، 06:26 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان