امتیاز موضوع:
  • 109 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست سی دی کتاب ایتبس خانه عمران
سلام به همه دوستان
من کتاب های تحلیل و طراحی سازه فولادی نوشته آقایان علی سیفی و مهدی هادیزاده بزاز انتشارات خانه عمران رو خریداری کردم. اما متاسفانه فروشنده سی دی همراه با کتاب رو نداشت و هر چی هم گشتم نتونستم سی دیشو پیدا کنم. نمیدونم کار درستی هست اما از دوستان تقاضا دارم اگر CD کتاب رو دارند لطفا محتویاتشو برام بزاره.
متشکرم
پاسخ
در خود سایت خانه عمران مطالب برای دانلود قرار داده شده است . به لینک زیر مراجعه نمایید

http://www.khanehomran.com/Downloads.aspx
پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
پاسخ
از خود سایتش بگیر
ما اخرش نفهمیدیم این موسسه موسسه خوبی هست یا نه؟
مدرکش که میگن برای نرم افزار ها میده معتبره؟
پاسخ
(1392/4/14 ، 10:50 عصر)admin نوشته است: در خود سایت خانه عمران مطالب برای دانلود قرار داده شده است . به لینک زیر مراجعه نمایید

http://www.khanehomran.com/Downloads.aspx

آره یه فایل هایی رو رو سایت گزاشته اما مثلا فایل اتوکد نقشه های مثال هاش ( مخصولا دیتایل هاش ) رو هم دیدم که وجود دارم اما نمیتونم جایی پیدا کنم
پاسخ
(1392/4/15 ، 12:02 صبح)ailll نوشته است: ما اخرش نفهمیدیم این موسسه موسسه خوبی هست یا نه؟
مدرکش که میگن برای نرم افزار ها میده معتبره؟

موسسه خوبی هست رو نمیدونم اما برای کتابهاش باید بگم چون در سال 86 نوشته شده تطابق خوبی با مقررات ملی ساختمان مبحث 10 سال 87 نداره.
برای مدرک باید بگم به نظرم تنها مدرکی که معتبر هست پروانه محاسبات نظام مهندسی هست و لا غیر
پاسخ
دوستان کسی CD کتاب رو نداره ؟
پاسخ
سلام مهندس ..........

عجب حکایتی شده این سی دی ...................................
پاسخ
(1392/4/24 ، 08:11 عصر)rahpardaz نوشته است: سلام مهندس ..........

عجب حکایتی شده این سی دی ...................................

سلام مهندس. اینجا هم اومدی؟
پاسخ
آره ..............مهندس عزیز

در خصوص سازه ضعف زیاد دارم .....................و سوال و موارد مبهم بسیار............................آقای مهندس امن خانی رو من قبلا فایلهای آموزشی که تهیه می کرد رو مطالعه می کردم ....................خیلی روان توضیح داده بودند .....................الانم که این سایت رو راه انداختن خدا خیرشون بده .............بسیار مطالب مفید .............و ارزنده ای داره ............و تو نت مخصوصا تو سازه از سایتهای دیگه به نظر بنده غنی تر و کاربردی تره ..........و هم برای مبتدی هایی مثل من خیلی مفیده و هم برا شما حرفه ای ها ..................... بله مهندس عزیز این طور شده گذر ما به اینجا افتاد ........... و چشمون به جمال شما هم روشن شد...........سعادتی بود.................استفاده می کنیم از تجربیات دوستان ................فقط یک لطفی بکنید به این سوالات ما یک خورده زودتر پاسخ بدبد.................................بسیار ممنون ...........بدرود.
پاسخ
(1392/4/26 ، 01:22 صبح)rahpardaz نوشته است: آره ..............مهندس عزیز

در خصوص سازه ضعف زیاد دارم .....................و سوال و موارد مبهم بسیار............................آقای مهندس امن خانی رو من قبلا فایلهای آموزشی که تهیه می کرد رو مطالعه می کردم ....................خیلی روان توضیح داده بودند .....................الانم که این سایت رو راه انداختن خدا خیرشون بده .............بسیار مطالب مفید .............و ارزنده ای داره ............و تو نت مخصوصا تو سازه از سایتهای دیگه به نظر بنده غنی تر و کاربردی تره ..........و هم برای مبتدی هایی مثل من خیلی مفیده و هم برا شما حرفه ای ها ..................... بله مهندس عزیز این طور شده گذر ما به اینجا افتاد ........... و چشمون به جمال شما هم روشن شد...........سعادتی بود.................استفاده می کنیم از تجربیات دوستان ................فقط یک لطفی بکنید به این سوالات ما یک خورده زودتر پاسخ بدبد.................................بسیار ممنون ...........بدرود.

ما که دربست درخدمتیم البته اگه بتونم کمکی بهتون بکنم چه اینجا چه تو باشکاه مهندسان
آره مهندس امن خانی آموزش های فوق العاده ای داره. خیلی هم روان توضیح میدن.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرمز شدن تیر کامپوزیت به خاطر ویبریشن در ایتبس 16 hajix8867 0 42 1399/8/29 ، 05:41 عصر
آخرین ارسال: hajix8867
Lightbulb انتخاب واحد در ایتبس فرخی 0 48 1399/8/1 ، 07:01 عصر
آخرین ارسال: فرخی
  روش طراحی در ایتبس ActioN 0 244 1399/5/12 ، 03:03 عصر
آخرین ارسال: ActioN
  مشکل مش بندی در ایتبس 2016 amir175 0 239 1399/4/22 ، 01:28 صبح
آخرین ارسال: amir175
  دلیل خروجی نگرفتن ایتبس بصورت .e2k Arya68 1 462 1399/3/14 ، 04:30 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  چطور ایین نامه 318-14 رو در بخش دیزاین ایتبس اضافه کنم به دیزاین کد yasinnarmashiri 0 344 1399/1/13 ، 04:40 عصر
آخرین ارسال: yasinnarmashiri
  چطور ایین نامه 318-14 رو در بخش دیزاین ایتبس اضافه کنم به دیزاین کد yasinnarmashiri 0 191 1399/1/12 ، 12:28 صبح
آخرین ارسال: yasinnarmashiri
  درخواست کرک سیف 2016 hajix8867 2 1,606 1398/11/17 ، 11:05 عصر
آخرین ارسال: tarash70
Wink Etabs 2016 نصب نشدن ایتبس 2016 در ویندوز 10 اینترپرایز bkiany 3 1,800 1398/11/17 ، 01:33 صبح
آخرین ارسال: ali.as.eng
  پرسش و پاسخ در مورد ایتبس roza12341234 3 670 1398/10/24 ، 09:38 صبح
آخرین ارسال: m.heidarii

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان