امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک Adsl
بعد از اینکه گفتین ببینید پینگ میده یا نه منم اون مسیری رو گفتین رفتم خوشبختانه تونستم به آدرس تنظیمات تو مرورگر برم
فقط الان تو کانفیگ کردن مودم موندم
تو اکثر فروم های اینترنتی انواع نوع راه حل وجود داره اما اکثرشون جواب نمیده
نوع مودمم broadcam
حالا دقیقا نمیدونم بایدچیکار کنم و چه تنظیماتی رو اضافه کنم..
پاسخ
اگر شما قبلا user و passات را توی pc تعریف کردهبودی وبه کمک آن به اینترنت وصل می شدی در آنصورت مودم شما باید بصورت bridge کانفیگ شود .وبرای اینکار باید بدانی شماره pvc 0که معمولا مختص اینترنته چیه.مخابرات معمولا 35/0 را به این pvc می دهد.وخالت bridge را که دیفالت است انتخاب وsave کن کارت راه می افتد.
ولی اگر user,pass در مودم تعریف شده بوده باید علاوه برتنظیم pvc حالت pppoe را بجای bridgeانتخاب کرده وuser ,pass را هم بدهیوسپس سشرث کنی.

واما یک سئوال:
اگر مودمت از کار افتاده پس این موضوعات رااز جه ظریقی دنبال می کنی؟!
(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

پاسخ
رسول عزیز تمامی تنظیمات رو از روی همین فایلی که واست میذارم میتونی انجام بدی

مهم : فقط VCI رو 35 قرار بده

اگه نشد باز هم بگو

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   nat-broadkam.rar (اندازه: 647.55 KB / تعداد دفعات دریافت: 30)
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
چون با اینترنت ایرانسل وصل شدم فعلا امکان دانلود اون فایل برام ممکن نیست تا اینکه فردا با طرح دانلود کنم و نتیجه رو بگم
ممنون
پاسخ
(1392/1/27 ، 12:14 صبح)miladezati نوشته است: واما یک سئوال:
اگر مودمت از کار افتاده پس این موضوعات رااز جه ظریقی دنبال می کنی؟!

با اوپرا مینی موبایل وصل شدم فایل رو هم دانلود کردم ببینم میتونم درستش کنم...
پاسخ
[تصویر:  v713hincu24oy2000v9f.png]

[تصویر:  y1jacd0wlagu3nf15qg.png]

[تصویر:  zt9is9tz7v10ue2xf1.png]

[تصویر:  o1yob67ebamon5ij3n1.png]

[تصویر:  3lohhqhpy9mcwis8mh6.png]

[تصویر:  vhn1eig7s2ciavoljnch.png]

[تصویر:  a8bmbttnmv7wxmm412l.png]

[تصویر:  g4jmjbdirfcsz5skzry.png]

[تصویر:  qltfkj6jmihgsi137fl3.png]

[تصویر:  7ebxtbsjnnmnb5np4cqi.png]

مراحل بالا رو انجام دادم ولی یادم رفت سی وی رو 35 بزارم وصل نشد یکبار دیگه انجامش دادم بازم 35 گذاشتم نشد عوض pppoe حالت brigde رو انتخاب کردم فعال شد , و تونستم به اینترنت وصل شم فقط تو این مرحله باید کانکشن درست کنم و با کانکشن وصل شم
فقط یک سوال من میخام حالت pppoe رو فعال کنم که موقع وصل شده به اینترنت مستقیم بره باید چیکار کنم ؟
پاسخ
پس از انجام تنظیماتpppoe ابتدا save کن سپس restartوسپس برو قسمتsystem info ببین
ipگرفته یا نه.البته اگر ip بگیردچراغ اینترنت مودم هم روشن می شود.
بفرض گرفتن ipدر کامپیوترت یک آذرس بیرونی مثلا 87.248.120.148راping کن
اگر ping جواب دهد ولی به سایت وصل نشوی dns را به 217.218.127.127 عوض کن وبعد امتحان کن.اگر باز جواب نگرفتی یکبار هم firewalمودم را غیرفعال کن ودوباره امتحان کن.
(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

پاسخ
حالا که بحث پیش اومده، میشه هر کدوم از دوستان بگن از اینترنت پر سرعت چه شرکتی استفاده میکنند و میزان سرعت دانلود و ... و شرایط طرحی که شرکت کرده اند و قیمت و میزان رضایت و ... خودشون رو بگند تا یه مقایسه ای بین شرکتها از لحاظ گوناگون صورت بگیره و بدونیم که کدوم بهتره؟ شاید در دوره های بعدی از اون شرکت استفاده کنیم.

با تشکر
پاسخ
(1392/1/27 ، 05:58 عصر)CivilS نوشته است: حالا که بحث پیش اومده، میشه هر کدوم از دوستان بگن از اینترنت پر سرعت چه شرکتی استفاده میکنند و میزان سرعت دانلود و ... و شرایط طرحی که شرکت کرده اند و قیمت و میزان رضایت و ... خودشون رو بگند تا یه مقایسه ای بین شرکتها از لحاظ گوناگون صورت بگیره و بدونیم که کدوم بهتره؟ شاید در دوره های بعدی از اون شرکت استفاده کنیم.

با تشکر

چند ماهی میشه که از اینترنت مخابرات استفاده می کنم قبل از عید256 با 8گیگ رو به قیمت 14.700 میگرفتم که راستش بعد از 15روز تموم میشد چون استفاده زیادی میکردم اما دانلود آنچنانی که فکر کنید رو نداشتم (با اینکه جلو آپدیت خودکار ویندوز و همه برنامه هارو بسته بودم اما ترافیکم خیلی زود تموم میشد یه جای کار می لنگید حتما یک اتفاقی می افتاد که اینهمه ترافیک میرفت من قبلش از شرکت خصوصی می گرفتم بعد از کلی دانلود فیلم وغیره سرماه یک گیگ برام میموند پس مشکل از ویندوز نبود مشکل از جای دیگه ...
تا اینکه بعد عید رفتم تمدید کنم قیمت ها به کلی عوض شده بود و طرح نامحدودش رو به قیمت 15.400 گرفتم و انصافا خوبه و خیالم هم از اینکه الانه که ترافیکم تموم شه راحت شد
فقط یک مشکلی وجود داره که اگه دانلود زیاد داشته باشین شاید اذیتتون کنه
قبل از اینکه طرح نامحدودش رو بگیرم سرعت دانلودم تا 55 الی 60 کیلو بایت تو ثانیه میرفت اما تو طرح نامحدود یکمی بی انصافی شده سرعت دانلود رو تا 30 کم کردن که اوایل برام خیلی ازاردهنده بود اما دیگه عادت کردم...
پاسخ
این مبلغ رو ماهانه پرداخت میکنید؟ 15 هزار و 400؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای گرفتن نمایندگی پونه پورعلی 10 3,051 1396/4/13 ، 10:30 صبح
آخرین ارسال: acsan
  درخواست کمک برای سایت مهندسان مشاور الکساندر گیپ؟؟؟!!! زینب خوش کلام 2 1,710 1396/2/5 ، 09:54 عصر
آخرین ارسال: gilivy71
Lightbulb درخواست راهنمایی برای امریه مهندس عمران fardinf 1 1,450 1395/8/2 ، 08:04 صبح
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  سوال ریاضی-درخواست حل maryam68 3 1,450 1395/2/20 ، 05:31 عصر
آخرین ارسال: maryam68
  درخواست کمک از همه اعضای مای سیویل afshin_ipe 0 1,020 1394/7/29 ، 01:19 عصر
آخرین ارسال: afshin_ipe
  درخواست کتاب آموزش AutoCAD Structural Detailing علی بهنیا 5 1,747 1394/3/11 ، 02:37 عصر
آخرین ارسال: علی بهنیا
  درخواست راهنمایی در مورد زبان های برنامه نویسی علی بهنیا 3 1,830 1394/2/6 ، 10:10 عصر
آخرین ارسال: miladezati
  درخواست کمک برای آزمون استخدامی golzar_68teh 1 1,065 1394/2/2 ، 09:24 صبح
آخرین ارسال: fardinf
  درخواست کمک فوری از اعضای مای سیویل آشنا به موبایل کلاه قرمزی 2 1,721 1394/1/4 ، 12:01 صبح
آخرین ارسال: miladezati
  درخواست کمک در مورد سیستم درای وال narimani1989 1 1,186 1393/12/20 ، 09:27 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان