مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
واجدین شرایط شرکت در آزمون
شروع کننده:REZAF آخرین ارسال توسط:aref710509 پاسخ ها:4 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:80 زمان:1395/11/01
جزئیات اتصال تیر و ستون بتن آرمه
شروع کننده:hebrahimifarsangi آخرین ارسال توسط:یوسف ابراهیم پور پاسخ ها:4 سایر مشاهده:250 زمان:1395/10/30
دانلود فایل صوتی کلاس آیین نامه ۲۸۰۰ دکتر ازهری «پیشنهاد ویژه »
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نکات آموزشی و طراحی مشاهده:38 زمان:1395/10/30
سوله با سقف خرپا
شروع کننده:masood85 آخرین ارسال توسط:masood85 پاسخ ها:0 طراحی سالن صنعتی (سوله) مشاهده:20 زمان:1395/10/30
جزوه عالی برای مبحث تغییرشکل در سازه ها
شروع کننده:dena آخرین ارسال توسط:احسان1996 پاسخ ها:1 تحلیل سازه مشاهده:402 زمان:1395/10/30
راهنمایی در مورد سازه هشت طبقه
شروع کننده:sasan.ce آخرین ارسال توسط:sasan.ce پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ مشاهده:75 زمان:1395/10/30
دانلود نقشه ی اجرایی سوله با دهانه ی 12 متر
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Rezaalipour3106 پاسخ ها:1 نقشه های متفرقه (سازه،سوله،مخزن و....) مشاهده:8972 زمان:1395/10/30
دانلود برنامه اکسل طراحی کامل BasePlate به روشLRFD(مبحث نهم و دهم 1392)(مهدی مهربان)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نرم افزارهای تحت اکسل مشاهده:38 زمان:1395/10/29
پرسش و پاسخ در مورد طراحی با آقای حسین زاده
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:زینب خوش کلام پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ در مورد Etabs مشاهده:16450 زمان:1395/10/29
مسجدی با معماری شگفت انگیز در قلب کلیسای جامع
شروع کننده:mahno0osh آخرین ارسال توسط:mahno0osh پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:33 زمان:1395/10/28

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات: 3.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در آزمون نظام مهندسی تقلب ممنوع!!!
1393/05/30 , 12:26 ب.ظ
ارسال: #11
RE: در آزمون نظام مهندسی تقلب ممنوع!!!
برای یک دانشجو که خیلی چیزا مبهمه مخصوصاً دروس ارائه شده توی دانشگاه ها!!!! از طراحان سوال که نباید پرسید از متولیان اصلی آزمون باید پرسید که با چه معیاری و ملاک هایی ،طراح انتخای میکنن!!!!! که 100 البته این یکی دیگه واسه شرکت کننده ها و دانشجو ها،کاملا واضح و مبرهنه و اصلا هم مبهم نیس!!!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/06/02 , 05:57 ب.ظ
ارسال: #12
با سلام خدمت مهندسین محترم
بنده در آزمون سال 1386 شرکت کردم . که اولین و آخرین آزمونی بود که حد نصاب قبولی در آزمون 60 درصد بود .
تازه تو دانشگاه درس سازه های بتنی رو به روش مقاومت نهایی به ما درس داده بودند ؛ اما تو آزمون روش حالات حدی بود . فولاد هم همین . تو دانشگاه روش تنش مجاز درس داده بودند ، اما ازمون حالات حدی . آیین نامه زلزله تغییرات کلی کرده بود از آنچه که ما تو دانشگاه خونده بودیم .
خب من این مشکلات رو داشتم . اما تا آزمون حدود 4 ماه وقت داشتم . بنابراین شروع کردم به درس خوندم . صبح و شب میخوندم .
صبح روز آزمون آنقدر مطمئن بودم که قبول میشم که سابقه نداشت . یعنی یقین داشتم که قبول میشم .
رفتم سر امتحان . فکر کنم روز اول آزمون محاسبات بود . آقا حدود 15 سوال فقط از آیین نامه 2800 بود . همشو جواب دادم . حتی یک دونشم نبود که جواب ندم . بقیه سوالات هم بد نبود .
فرداش رفتم آزمون نظارت . اون که دیگه مثل آب خوردن بود .
محاسبات حدود 68 درصد زدم . نظارت فکر کنم حدود 88 درصد .
البته تو هر آزمونیش یکی دو تا سوال مبهم بود . ولی این دلیل نمیشه که قبول نشدنتون به گردن این یکی دو تا سوال مبهم بذارید .
برای قبولی تو ازمون باید بخونید حسابی .
البته یک نکته کاملا واضح و مبرهن هست و اونم اینه که :
بازار کار افراد دارای پروانه اشتغال همچین تعریفی نداره و ظرفیت دیگه اشباع شده . بنابراین سوالات به گونه ای طرح میشه که حداقل افراد بتونند قبول بشند . چون هیچ کسی حاضر نیست رقیب تازه برای خودش بسازه . وقتی افراد دارای پروانه اشتغال زیاد باشند ، سهمیه رسیده به هر مهندس کمتر میشه . خوب خود همین افراد طراح آزمون هم پولشون در خطر میفته .
بنابراین شما ملاک اطلاعات مهندسی خودتونو ، ازمون نظام مهندسی قرار ندید . چون آزمون نظام یک آزمون تجاری هست .
اگر میخواهید اطلاعات مهندسی خودتونو محک بزنید ، آزمونهای ارشد و دکترا ، بهتر هستند .
1393/06/03 , 10:19 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/03 10:21 ق.ظ، توسط Arya_Irani.)
ارسال: #13
بله اقای مهندس ... اون سال 86 واسه خودش یه استثنا بود!!! اون سال اخرین سال برگزاری ازمون با روش روتین!!! بود و شما که میگی 15 تا سوال از 2500 بود من میگم بیشترم بود .. سوالاشم که آبکی بود .. شما هم جزو خوش شانسای این ماراتن ازمون پروانه بودین که اون سال امتحان دادین البته زحمتی که کشیدین حتما کار خودشو کرده شکی درش نیس منتها محض یه ازمایش کوچولو یه نیگا به سوالای این سال ها بندازین ..
1393/06/27 , 02:52 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/06/27 02:59 ق.ظ، توسط mehrazsarafraz14.)
ارسال: #14
با سلام
همچین هم که خیال میکنید آزمونش راحت بوده ، نبوده . چون فقط تو یزد فکر میکنم زیر 5 نفر آزمون محاسبات قبول شدند . شاید هم میخوای بگی دانشجوهای اون موقع از لحاظ علمی ضعیف بودند و مسوولین هم برای راحتی کار اونها براشون آزمون ساده طراحی کردند ؟ منظورتونو از روتین نمیفهمم ؟ اولا روتین کلمه خارجیه . معادل فارسیشو بنویسید . دوما منظورتون از روتین چیه ؟ بیشتر توضیح بدهید . تا جایی که من نگاه میکنم به سوالها تقریبا آزمونها همه در یک سطح هستند .
ی چیز بگم : یک روز اعضای تیم ملی رو میارند پیش یکی از مسوولین حکومتی ( این اتفاق در زمان رژیم سابق افتاده ) ، بعد اون مسوول حکومتی از یکی از کشتی گیرها میپرسه که چی شد که به کشتی گیر امریکایی باختی ؟ اونم شروع میکنه به توجیه کردن باختش . میگه نتیجه کشتی ما نزدیک بود و برای من ناداوری شد و من به خاطر قضاوت بد داور با اینکه با حریف مساوی بودیم ولی در نهایت بازنده شدم . مسوول حکومتی بهش میگه : تو باید جوری کشتی میگرفتی که حاشیه امن برای خودت درست کنی و مساوی نشی با حریفت که ناداوری هم نتونه بازنده ات کنه .
حالا اینم حکایت افراد دم مرز قبولی این آزمونه . آقا جان باید اونقدری مسلط به مطالب باشی که همه چیزو به طالع و بخت و اقبال نسپری . اخه آزمون هم با شانس میشه ؟
در اون جایی که آقای آریا ایرانی فرمودند که شما جزء خوش شانس های این ماراتن بودید . واقعا من براش تاسف میخورم . عزیز من، از من نصیحت به شما : آزمون شانسی نیست . هر کسی بیشتر مسلط باشه موفق میشه . همانطور که گفتم ، من سوالهای آزمونهای اخیر رو هم دیده ام . در یک سطح هستند با گذشته . در ضمن من اون موقع با مشکل تغییرات گسترده در آیین نامه ها رو به رو بودم . شما که این مشکلات رو هم ندارید الحمد لله .
واسه اطلاع شما باید به عرضتون برسونم که من یک و نیم سال قبلش هم برای اولین بار آزمون دادم . اون موقع حد نصاب نمره قبولی 50% بود . اما من مشغول به کار بودم . نمیتونستم خوب بخونم . عصرها ساعت 18 میومدم خونه . خسته بودم نمیتونستم درست حسابی بخونم . نمونه ازمونهای سالهای قبل رو هم تهیه نکرده بودم . مباحث سیزده و چهارده رو که برای آزمون نظارت چند تایی سوال ازش میومد ، تو یزد کتابش گیر نمیومد . منم بیخیالش شدم . تهیه نکردم . دقیقا آزمون نظارت رو با 48 درصد رد شدم . به خاطر همون کتابهایی که تهیه نکرده بودم . میبینید ، دم مرز بودن دست خود ماست . این جواب اونهایی هست که دم مرز رد میشند . آزمون محاسباتشم که یادم نیست . فکر کنم با 40 درصد رد شدم . اما تجربه خوبی بود . یک و نیم سال بعدش ، دقیقا 4 ماه مونده به آزمون ، تازه از یک کاری اومده بودم بیرون . بنابراین وقت خوبی داشتم . تجربه اش رو هم داشتم . همه کتابها و آیین نامه های مورد نیازمو که تو یزد پیدا نمیشد ، از تهران اومدم گرفتم . ایندفعه دیگه بیخیال هیچی نشدم . اینجوری شد که تو آزمون سال 86 قبول شدم . به هیچ عنوان شانسی نبود .
اونی که هوش خوبی داره که نیازی نداره زیاد بخونه و در حین اشتغالشم میتونه قبول بشه . اونهایی هم که مثل من ادم معمولی هستند ، باید بیشتر تلاش کنند و بیشتر بخونند تا بتونند قبول بشند .
با آرزوی موفقیت همه
1393/07/04 , 12:43 ق.ظ
ارسال: #15
(1393/05/30 08:53 ق.ظ)مهندس رضا نوشته شده توسط:  برای طراحی سوال معیارهای مد نظر هست
سوالات نظارت به 3 دسته تقسیم میشن
1-بیست سوال آسان
2-بیست سوال متوسط
3-بیست سوال سخت
قطعا اکثرا به بیست سوالا آسان پاسخ خواهند داد
کسانی که مقداری تلاش کردن از بین بیست سوال دوم به ده سوال از بیست سوال متوسط هم پاسخ صحیح میدن
ولی این کافی نیست و برای اطمینان به ده سوال بعدی هم پاسخ میدن که به علت نمره منفی این باعث میشه به نمره داوطلب بین 40تا 48 درصد بشه
اما کسی که وقت گذاشته مطمئنا به بیست سوال آسان و بیست سوال متوسط پاسخ صحیح میده و به حدنصاب میرسه
فقط طرح سوال نیس
جوابگویی به قبول شدگان در استان برای تقسیم سهمیه و تکمیل سهمیه هم مهمه
اکثرا حتی در صورت نخوندن بین 24 تا 26 سوال رومیتونن ج بدن که فقط بحث وقت پیش میاد وقت کم میارن
1393/07/04 , 03:27 ق.ظ
ارسال: #16
با سلام
به اعتقاد من که در این آزمونها شرکت کرده و قبول شده ام ، وقت آزمون کافی هست برای جواب دادن به سوالها .
فقط باید برنامه ریزی کرد که ابتدا سوالهای آسان و بعد متوسط و در نهایت به سراغ سوالهای سخت برویم .
کسی که کتاب را خوب خونده باشه ، نیازی نداره از یک لیست بره ببینه که جوابش تو کدوم صفحه هست و این لیست ها هم مجموعه کاملی نیستند قطعا .
در ضمن اینجور چیزها تو آزمون محاسبات اصلا بی فایده هست .
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  واجدین شرایط شرکت در آزمون REZAF 4 80 1395/11/01 01:46 ق.ظ
آخرین ارسال: aref710509
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 1 283 1395/10/28 12:59 ب.ظ
آخرین ارسال: sabzsaze
  راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی آرش نقیبی 18 31,922 1395/10/28 12:58 ب.ظ
  آمادگی آزمون محاسبات سال 94 نظام مهندسي mohammad_azm 2 2,372 1395/10/22 01:06 ب.ظ
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 54 5,397 1395/10/22 01:03 ب.ظ
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,947 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 303 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 977 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 3,192 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 2,167 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان