امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست راهنمایی برای انتخاب رشته ارشد
(1393/2/28 ، 05:59 عصر)کیوان بابایی نوشته است:
(1393/2/28 ، 11:42 صبح)ok2014 نوشته است:
سبام دوستان
من برای انتخاب رشته ارشد رشته ساره یا خاک دانشگاه خوارزمی کرج و شاهرود شانس دارم
کسی ار دوستان در مورد دانشگاه خوارزمی کرج شناخت داره؟
بنظرتون کدوم بهتره؟

پاسخ
(1393/5/26 ، 01:43 عصر)aliziaei نوشته است:
(1393/2/28 ، 05:59 عصر)کیوان بابایی نوشته است:
(1393/2/28 ، 11:42 صبح)ok2014 نوشته است: سلام ببخشید میخواستم بدونم به نظرتون سازه دریایی روزانه تبریز بهتره یا زلزله روزانه بابل؟ممنون میشم راهنماییم کنید.حدودا این رشته ها که گفتم چه رتبه هایی می خوان؟

پاسخ
مهمترین بحث در تحصیلات تکمیلی در نظر گرفتن علایق و بازار کار و آینده شغلی گرایش مورد نظر است که بسیار مهم می باشند
دوستانی بودند گرایش های انتخاب کردن که در وسط تحصیلات متوجه عدم علاقه مندی و نداشتن بازار کار رشته مورد نظر شده اند
که مجبور شده اند ادامه تصیلات خودرا نیمه کاره رها کنند و وقت و فرصت های شغلی خود را ازدست بدهند
برای آشنایی با گرایش های کارشناسی ارشد وبازار کار هر یک مطالعه تاپیک زیر خالی از لطف نخواهد بود
موفق و سربلند باشید
http://www.mycivil.ir/forum/Thread-%D9%8...B%8C%D8%B4
آموزش وریفای کردن مقالات با آباکوس
تدریس تخصصی آباکوس،اپنسیس،پرفورم ،ایتبس،سپ
بهسازی لرزه ای سازه ها
پاسخ
سلام
من ارشد سازه -آموزش محور صنعتی اصفهان قبول شدم،بعد از اینکه کارنامه تکمیلی ارائه شد کمی دچار تردید شدم
لطفا کسانی که اطلاعات دارم من رو راهنمایی کنند...به نظر شما صنعتی بمونم(با توجه به آموزش محور بودن) یا اقدام کنم برای انتقالی سازه روزانه دانشگاه یزد؟
پاسخ
(1393/7/2 ، 10:31 عصر)shimafh نوشته است: سلام
من ارشد سازه -آموزش محور صنعتی اصفهان قبول شدم،بعد از اینکه کارنامه تکمیلی ارائه شد کمی دچار تردید شدم
لطفا کسانی که اطلاعات دارم من رو راهنمایی کنند...به نظر شما صنعتی بمونم(با توجه به آموزش محور بودن) یا اقدام کنم برای انتقالی سازه روزانه دانشگاه یزد؟

سلام

به نظر من بیشتر تجربیات از روی پایه نامه بدست خواهد آمد با توجه به اموزش محور بودن این مورد حذف می شود و یک مقدار از وضعیت تحصلی خارج می شود یعنی فقط مدرک دارید ولی تجربه ای در این زمینه نخواهید داشت با توجه به اینکه دوره ارشد بیشتر به پروژه و تحقیقات تخصصی می باشد . برای دکتری هم فکر کنم به مشکل بربخورید از لحاظ شرایط اموزش محور بودن برای بازار کار هم چندان مناسب نیست . چون با شرکت هایی برخورد داریم که مثلاً تخصصشون تمرکز بر یکی از پایان نامه های تخصصی می باشد .

به نظر من اگر شرایط برای شما مهیا هستش به سازه روزانه دانشگاه یزد فکر کنید . البته باز بیشتر تحقیق کنید .

پاینده باشید
پاسخ
(1393/7/3 ، 12:07 عصر)کیوان بابایی نوشته است:
(1393/7/2 ، 10:31 عصر)shimafh نوشته است: سلام

سلام

به نظر من بیشتر تجربیات از روی پایه نامه بدست خواهد آمد با توجه به اموزش محور بودن این مورد حذف می شود و یک مقدار از وضعیت تحصلی خارج می شود یعنی فقط مدرک دارید ولی تجربه ای در این زمینه نخواهید داشت با توجه به اینکه دوره ارشد بیشتر به پروژه و تحقیقات تخصصی می باشد . برای دکتری هم فکر کنم به مشکل بربخورید از لحاظ شرایط اموزش محور بودن برای بازار کار هم چندان مناسب نیست . چون با شرکت هایی برخورد داریم که مثلاً تخصصشون تمرکز بر یکی از پایان نامه های تخصصی می باشد .

به نظر من اگر شرایط برای شما مهیا هستش به سازه روزانه دانشگاه یزد فکر کنید . البته باز بیشتر تحقیق کنید .

پاینده باشید
ممنون از پاسختون
واقعا سردرگمم،چون بعضا این نظر رو دارن که در مقطع ارشد اعتبار دانشگاه مورد خیلی مهمیه...
اگه کارای تحقیقاتی و انجام بدم چطور؟

پاسخ
(1393/7/3 ، 03:34 عصر)shimafh نوشته است: ممنون از پاسختون
واقعا سردرگمم،چون بعضا این نظر رو دارن که در مقطع ارشد اعتبار دانشگاه مورد خیلی مهمیه...
اگه کارای تحقیقاتی و انجام بدم چطور؟

خوب وضعیت دانشگاه صنعتی اصفهان با سازه روزانه یزد تفاوت دارد و مطمعناً شرایط و هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان حتی قابل مقایسه با دانشگاه یزد نیست ولی خوب هر دانشگاهی براساس موقعیت مکانی و همچنین امکانات دانشگاهی و ... شرایط خودش رو داره و نمیشه قضاوت کرد .
در حالت کلی من زیاد به آموزش محور بودن تحصیلات تکمیلی حتی در دانشگاه معتبر موافق نیستم .
پاسخ
ادغام شد :

(1393/7/4 ، 10:45 صبح)3916571134 نوشته است: سلام- دوستان من گرایش سازه قبول شدم اما خودم قلبا مدیریت ساخت رو دوست دارم- به نظر شما سازه خیلی سخته میشه از پس سازه بر اومد یا صبر کنم سال بعد دوباره برای مدیریت امتحان بدم خیلی گیج شدم- به نظرم درسهای سازه خیلی سخت تر از مدیریت باشه

پاسخ
سلام دوستان.ببخشید من واسه ارشد سازه های هیدرولیکی روزانه قبول شدم....حالا اگه بخوام واسه دکتری سازه ادامه بدم میشه؟چه مشکلی داره؟راست میگن واسه هیات علمی و دانشگاه باید گرایش های ارشدو دکتری یکی باشه؟
راستی نرم افزاری که مربوط به گرایش سازه های هیدرولیکی هست چیه؟من باید با چه برنامه ای مسلط باشم؟
پاسخ
سلام دوستان خاهشا سریع جواب بدید...من الان ترم اول سازه های هیدرولیکی روزانه بروجردم.الان به نظرتون تکمیل ظرفیت پدافندغیر عامل گرایش طراحی مالک اشتر بزنم بهتر نیست؟کدوم بازار کار داره؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور سراسری ارشد عمران 91 تا 95 nadermoslemi 1 153 1396/1/16 ، 08:51 عصر
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  فروش کتب ارشد عمران برای کنکور ارشد omid_rch 1 521 1395/12/29 ، 10:35 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
  خرید کتاب های ارشد سری عمران sajadmn2010 4 1,581 1395/11/13 ، 04:05 عصر
آخرین ارسال: zahra189509
  انتخاب موضوع پایان نامه art47 0 224 1395/10/19 ، 07:39 عصر
آخرین ارسال: art47
Wink کارشناسی ارشد 95 siamak takabi 0 479 1395/6/1 ، 03:25 عصر
آخرین ارسال: siamak takabi
  درخواست راهنمایی برای انتخاب رشته ارشد mohamadi92 1 519 1395/3/31 ، 12:06 صبح
آخرین ارسال: ArshadeOmran
  تخمین رتبه ارشد 95 sajad222 1 1,099 1395/3/29 ، 06:58 عصر
آخرین ارسال: sajad222
Wink برنامه هفتگی های ارشد siamak takabi 1 675 1394/10/5 ، 09:32 صبح
آخرین ارسال: fsh
  راهنمایی و کمک برای حل چند سوال از پایداری سازه ها bardia7 2 3,683 1394/9/22 ، 10:01 عصر
آخرین ارسال: aref
  بین کتاب های زیر موندم کدامشوبرای ارشد بخونم؟فوری sajadmn2010 1 651 1394/7/23 ، 01:18 عصر
آخرین ارسال: MSR9002

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان