نظرسنجی: نظر شخصی شما چیه در مورد استفاده طراحان برای سوالات کنکور ارشد از کدوم آیین نامه ها استفاده میکنن؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قدیم
100.00%
3 100.00%
جدید
0%
0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید ماهم در جریان باشیم...
Wink 
سلام دوستان. و مهندسین عزیز
البته میدونم شاید الان دیر باشه واسه پرسیدن این سوال ولی خوب میگن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست
اما سوال من اینجاست...
میخواستم بدونم با توجه به اینکه آیین نامه های ساختمانی به تازگی عوض شدن یا به عبارتی دارای ویرایش جدید هستند برای کنکور ارشد 94 که همین بهمن امسال برگزار میشه برای درسهایی مثل فولاد طراحان سوال از کدوم آیین نامه ها استفاده میکنن (قدیم یا جدید).
پیشاپیش از عزیزانی که جواب میفرمایند تشکر فراوان دارم.
یا حسین مظلوم...
پاسخ
دوستان یعنی کسی نمیدونه! چرا کسی جواب نمیده حد اقل تو نظر سنجی نظر خودتونو اعلام کنید!
یا حد اقل بنوسید نمیدونم! تا آدم حداقل بدونه سایت زندست!
بازم تشکر..
پاسخ
سلام
اصولا باید از ایین نامه قدیمی استفاده بشه در غیر اینصورت باید اطلاع رسانی میشد ولی برای رسیدن ب جواب قطعی میتونی تو سایت سری عمران سرچ کنی
پاسخ
آئین نامه جدید چون امتحان نظام مهندسی را سازمان سنجش بر اون اساس گرفت ومتولی هر دو امتحان این سازمانه.
پاسخ
(1393/9/9 ، 10:25 صبح)MOHANDES_ZAMANI نوشته است: سلام دوستان. و مهندسین عزیز
البته میدونم شاید الان دیر باشه واسه پرسیدن این سوال ولی خوب میگن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست
اما سوال من اینجاست...
میخواستم بدونم با توجه به اینکه آیین نامه های ساختمانی به تازگی عوض شدن یا به عبارتی دارای ویرایش جدید هستند برای کنکور ارشد 94 که همین بهمن امسال برگزار میشه برای درسهایی مثل فولاد طراحان سوال از کدوم آیین نامه ها استفاده میکنن (قدیم یا جدید).
پیشاپیش از عزیزانی که جواب میفرمایند تشکر فراوان دارم.
یا حسین مظلوم...
سلام
تاجایی که بنده چند سال پیش اطلاع داشتم سوالات به گونه ای طراحی میشد که فارغ از آیین نامه بود. ولی اگر جدیدا روال عوض شده بنده اطلاعی ندارم.
موفق باشید.
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته ارشد(لطفا کمک کنید) vhdmzh 8 2,060 1394/2/31 ، 10:06 صبح
آخرین ارسال: fardinf

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان