امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای بدست آوردن ضریب رفتار یک پل ساده
دوستان یک پروژه دارم که در اون باید ضریب رفتار یک پل ساده رو با دهانه های مختلف بدیت بیارم،راهنمایی برای نرم افزار مناسب و مراحل مدل و تحلیل نیاز دارم

ممنون میشم از راهنماییتون

اینهارو دیدم :
مدلسازی پلهای معلق در برنامه ی سپ sap
مدلسازی پل بتنی با عرشه ی پیش تنیده در برنامه سپ sap

در واقع من مدلسازی پل بتنی با عرشه ی پیش تنیده در حد تحلیل فقط نه طراحی برای بدست آوردن ضریب رفتار (من از آخرین ورژن سپ استفاده میکنم که پل نداره و برنامه csibridge رو دارم بجاش)
پاسخ
دوستان یک پروژه دارم که در اون باید ضریب رفتار یک پل ساده رو با دهانه های مختلف بدیت بیارم،راهنمایی برای نرم افزار مناسب و مراحل مدل و تحلیل نیاز دارم

اینهارو دیدم :

در واقع من مدلسازی پل بتنی با عرشه ی پیش تنیده در حد تحلیل فقط نه طراحی برای بدست آوردن ضریب رفتار (من از آخرین ورژن سپ استفاده میکنم که پل نداره و برنامه csibridge رو دارم بجاش)
پاسخ
راهنمایی برای بدست آوردن ضریب رفتار یک پل ساده

اینهارو دیدم :

پاسخ
سلام

دوست عزیز ...بنده هم مثل شما علاقه به طراحی پل ها دارم ....وبه نظر من اگر زبان انگلیسی شما خوب است رفرنس های خارجی بهتون معرفی کنم..که واقعا عالی هستش...واگر نه میتوانید کتاب طراحی پل اقای ************ رو مطالعه بفرمایید که کتاب خوبی هست برای استارت زدن در مورد برنامه مورد نیاز برای طراحی هم میتوانید از نرم افزار sap و یا همان نرم افزاری که خودتون نام ببردید استفاده کنید ...

با سپاس
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان