مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:566 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:26 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ مشاهده:60 زمان:1395/09/18
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:336 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:98976 زمان:1395/09/18
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:26 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:90 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:324 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3706 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:640 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:133 زمان:1395/09/15

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه سازی بهتر است یا ساختمان؟
1393/07/01 , 12:26 ق.ظ
ارسال: #1
Question راه سازی بهتر است یا ساختمان؟
سلام دوستان نمیدونستم میشه این سوالو اینجا مطرح کرد یا نه! اما واسه من خیلی مهمه تا نظراته شما رو بدونم.من بین انتخاب اینکه برم تو کار راهسازی یا ساختمان موندم! برام سختیش مهم نیست فقط پول و بازار کارش مهمه؟ لظفا راهنماییم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/07/01 , 11:00 ق.ظ
ارسال: #2
RE: راه سازی بهتر است یا ساختمان؟
سلام

از لحاظ بازار کار ، رشته ساختمان بهتراست البته بازار کار راهسازی هم در حد ساختمان می باشد ولی با محدودیت بیشتر رشته راهسازی باید دارای تجربه اجرایی بسیار قوی داشته باشید ولی برای ساختمان ممکن است در شاخه های دیگر بتوانید مشغول به کار شوید اگر برای بازار کار مشکلی ندارید و زمینه آن فراهم است رشته راهسازی پول سازتر است .

پاینده باشید

انجام پروژه های ساختمانی از قبیل محاسبات و طراحی ، اجرا ، ترسیم نقشه معماری و سازه ، معماری ساختمان ، ترمیم و نوسازی ساختمان بافت کهنه ، پروژه های دانشجویی
مهندس بابایی 09197250097

Instagram : keyvan.mycivil
1393/07/01 , 12:21 ب.ظ
ارسال: #3
با توجه به افزایش فارغتحصیلان عمران و هجومشون به سمت ساختمان سازی این فکر به ذهنم رسید چون نگرانم که به حد اشباع برسه ساختمان در چند سال اینده اما مشکله دیگه شرایط بد اقتصادی باعث شده خیلی از شرکت های راه سازی ور شکست بشن! اما من شرایط کار برام هست فقط مطمئن نیستم از تصمیمم! اگه برم دنبال راه اینده بهتری دارم چون راه برگشت سخت میشه؟ ببخشید این سوال یکم تکراری شد.
1393/07/01 , 12:29 ب.ظ
ارسال: #4
(1393/07/01 12:21 ب.ظ)ho3sein87 نوشته شده توسط:  با توجه به افزایش فارغتحصیلان عمران و هجومشون به سمت ساختمان سازی این فکر به ذهنم رسید چون نگرانم که به حد اشباع برسه ساختمان در چند سال اینده اما مشکله دیگه شرایط بد اقتصادی باعث شده خیلی از شرکت های راه سازی ور شکست بشن! اما من شرایط کار برام هست فقط مطمئن نیستم از تصمیمم! اگه برم دنبال راه اینده بهتری دارم چون راه برگشت سخت میشه؟ ببخشید این سوال یکم تکراری شد.
سلام دوست عزیز
بازار کار عمران یه طوریه که باید خودت خودت رو بکشی بالا وگرنه هیچ کس به فکرت نیست مثلا شما برای اینکه توی اجرا قوی بشی و یا توی طراحی فرق نمی کنه باید خودت رو قوی کنی یعنی باید یه مهندسی بشی که هیچ کس نتونه بهت خرده بگیره می دونی چی میگم؟
بازار کار عمران هم تقریبا میشه گفت اشباع شده و دیگه خیلی سخت میشه جایی با مزایای خوب استخدام شد الان شما می تونید به سایتهای کاریابی یه سر بزنید خوتون متوجه میشید که چقدر عمران می خوان و چقدر رشته های دیگه از نظر رشته ای بیشتر مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک توی بورس کاریه و مهندس عمران هم تک و پوکی هم هست.

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/07/01 , 04:21 ب.ظ
ارسال: #5
با نظرت موافقم و الان که دانشجو هستم رفتم تو کار اجرایی و دارم سعی میکنم اجرامو قوی کنم هر روز سایت های کار یابی رو رسد میکنم میبینم اکثرا نوشتن 3 سال سابقه کار مسلط به نرم افزار... جالبتر اینه که بعضیاشون تاکید کردن که حتما سابقه بیمه باشه منم تو شهر کوچیکی زندگی میکنم و اکثر کارا ماله شهرای بزرگ هست گفتم حالا که قراره سختی راه دورو به چشم ببینم به سمت گرایشی برم که بیشتر برام پول بیاره هدفمم از درج این سوال این بود
1393/07/01 , 06:51 ب.ظ
ارسال: #6
سلام
سوال بسیار خوبی است
کلا" کار عمرانی به طور کلی سه فیلد داره
1- طراحی 2- نظارت 3- اجرا
برای راهسازی معمولا" دو فیلد اول مختص مهندسان باتجربه هست که قبلا" در اجرا کار کرده اند
اما برای ساختمان اینطور نیست
و الان بخاطر وضعیت اشتغال اکثر دوستان در رشته عمران از فارغ التحصیلی تا ورود به حرفه به طراحی رو می اورند
که این وضعیت هم اکثرا" به علت اپدیت نبودن مهندسان محاسب قدیمی ( استثنا هم دارد) و...ایجاد شده
من خودم اگر جایی شما بودم اینکا رو می کردم:
وارد کار اجرایی راهساری شوید
اما از مسایل مرتبط با ساختمان دور نباشید
1393/07/01 , 08:24 ب.ظ
ارسال: #7
این جواب واقعا منطقی من 1 سال تا اتمام تحصیلم مونده الان تو کاره ساختمونم ولی هنوز تو همینم مبتدیم الان وایستم خودمو تو ساختمون قوی کنم بعد برم راه یا از همین الان برم ؟
1393/07/01 , 10:45 ب.ظ
ارسال: #8
اگر این موقعیت رو دارید شک نکنید
راهسازی به خصوص در اجرا
سعی کنید چشم بینا و گوش شنوا داشته باشید تا در کمترین زمان بیشترین تجربه رو کسب کنید
اما اینم بگم کار راه سخت هست که باید این مسئله رو برای خودتون حل کنید
بهتره به شیرینی های بعد از کسب تجربه فکر کنید
این مسیر براتون هموار تر میشه
1393/07/01 , 10:55 ب.ظ
ارسال: #9
من هیچ اطلاعی در رایطه با این گرایش ندارم امکانش هست بگی چه چیزایی رو باید قوی کنم ؟ من رفتم دنبال نقشه برداری اما همشون گفتن ما نقشه برداری زمین رو بلدیم از راه سر در نمیاریم! کمتر کسی رو دیدم که رفته دنبال این گرایش برای همین اطلاعاتم کمه
1393/07/01 , 11:19 ب.ظ
ارسال: #10
توی رشته عمران ما گرایشهای مختلفی داریم مثل عمران سازه و عمران زلزله و عمران مکانیک خاک و راه از همه بیشتر توی بورس هستند و مطمئنا اکثرا به این گرایش ها رفتند و تا الان اکثرا اشباع شدند به نظر من باید گرایشها رو چک کنید و ببینید کدوم بازار کار بهتری داره البته توی رشته عمران؟
شما می تونید از موسسات آموزش کنکور هم کمک بگیرید جهت اینکه چه رشته هایی جذب کمتر و چه رشته هایی جذب بیشتری در دانشگاه ها دارند و از سایتهای کاریابی هم جهت اینکه چه رشته هایی بیشتر نیازه کار بازاره.
به هر حال به نظر بنده رشته عمران الانه اشباعه و یه مدت طول میکشه تا وضع کاریش خوب شه.
بنده خودم الان لیسانسم و 24 سالمه و خدمت رفتم و الان یک سال هم مونده تا برم برای امتحان نظام مهندسی امتحان بدم و جایی هم مشغول نیستم.

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود نمونه پروژه راه سازی فوق العاده NewCivil 6 2,115 1393/10/26 07:35 ب.ظ
آخرین ارسال: NewCivil

پرش به انجمن: