مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:34 زمان:1395/09/14
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:SK1970 پاسخ ها:24 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:507 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:25 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1166 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:36 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:24 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3614 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:117 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2858 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:30 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه سازی بهتر است یا ساختمان؟
1393/07/01 , 11:25 ب.ظ
ارسال: #11
RE: راه سازی بهتر است یا ساختمان؟
شما کلیات کار با دوربین توتال رو بلد باشید
اطلاعاتی در باره ماشین الات راهسازی بدونید
نرم افزار civil 3D اشنا باشید
نشریاتی راهساری هست
مثلا" 296 رویه اسفاتی و شنی و... مطالعه کنید
قدری هم با فهرست بها راه سرو کله بزنید بد نیست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/07/02 , 02:35 ب.ظ
ارسال: #12
خیلی ممنون که اینقد دلسوزانه جواب میدید من امروز رفتم یه شرکت راهسازی تو مرکز استان و باهاشون صحبت کردم اونا گفتن الان واقعا بیکاران و کاره خاصی انجام نمیدن میگفتن تا 2 سال پیش وضع خیلی بهتر بود با یه مهندس اونجا اشنا شدم و بهم نشریه 234 و 102 رو معرفی کرد و گفت مطالعه کن تا بیشتر با کار اشنا بشی هنوز مطالعهشو شروع نکردم اما حتما در اسرع وقت میخونم و نظرمو به شما عزیزان میگم
1393/07/03 , 11:22 ق.ظ
ارسال: #13
امروز سری به اداره راه سازی زدم تا ببینم شرکتی فعال هست که بشه توش شروع به کار هست! متاسفانه به دلیل کمبود اعتبارات هیچ شرکتی تو منطقه ما(خراسان) مشغول به کار نیست که باعث شده کار برای من سختر بشه. امیدوارم دوستانی که علاقه به این گرایش دارن بتونن عملی شروع به کار کنن و لطفا اگه اطلاعات مفیدی بدست اوردید دوستان رو از تجربیات و دانشتون بی بهره نگذارید با تشکر از همه عزیزان.
1393/07/30 , 06:08 ب.ظ
ارسال: #14
(1393/07/01 10:55 ب.ظ)ho3sein87 نوشته شده توسط:  من هیچ اطلاعی در رایطه با این گرایش ندارم امکانش هست بگی چه چیزایی رو باید قوی کنم ؟ من رفتم دنبال نقشه برداری اما همشون گفتن ما نقشه برداری زمین رو بلدیم از راه سر در نمیاریم! کمتر کسی رو دیدم که رفته دنبال این گرایش برای همین اطلاعاتم کمه
راهسازی شامل چند بخشه.یکی نقشه برداری مسیره که با دوربین توتال و نیولمان استفاده میشه.بعد دیگه میره برای خاکبرداری و خاکریزی و بعدم که باید یه مهندس روساز خوب باشی.تا بتونی لایه های روسازی رو اجرا کنی.بنظرم راه اصلا هم سخت نیست یه کم علاقه میخواد.کارایی مثل رسم پروفیل طولی و عرضی راه و قوس زنی و محاسبات حجم خاک برداری و خاک ریزی هم که با نرم افزارای زیادی انجام میشه. راه آسونه بنظرم از نظر بازار کارم الان یه کم بازار کارش خوابیده اما خب نگاه به تهران نکنید که همه جا آباده برید یه سر به شهرستانا بزنید بخدا آسفالت کف خیابوناشون حالت رو به هم میزنه.و مطمئن باشید یه روز هم باید یه فکری به حال شهرستانا بکنن.ولی خب کلا کار راهسازی توی بیابوناس که ازین نظر اذیت میشه آدم

هیچی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1395/01/29 , 07:26 ب.ظ
ارسال: #15
سلام
عرض شود که بنده هم تو کار راهسازی هستم هم ساختمان چیزی که هست اینکه این دو تفاوت خیلی فاهشی با هم دارن و بستگی به روحیه عقاید اعصاب سبک زندگی کردن و خیلی موارد دیگه داره راهسازی پولش خوبه ولی ریسکشم بالاست و ممکنه عرض چند روز یا چند ماه ادمو بدبخت کنه بعدشم کارش تو دشت و بیابون و کوهه دوری خانواده و افرادی که باهات کار میکنن رو هم باید تحمل کنی و همه جوره ادم هست و اکثرا معتاد و .... و باید بتونی از پس همشون بر بیایید ساختمون ولی کارت یکجا متمرکزه و اسایش و ریسکش کمتره تازه اینکه مشتری همیشه دنبالته نه اینکه تو دنبال پروژه بری و خیلی از راهسازی بهتره و کافیه که اکیب خوب داشته باشی بقیه حله ولی من خودم با همه این مشکلات راهسازی رو بیشتر دوست دارم بشرطی که ماشین الات مال خودت باشه و علاقه داشته باشی
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود نمونه پروژه راه سازی فوق العاده NewCivil 6 2,103 1393/10/26 07:35 ب.ظ
آخرین ارسال: NewCivil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان