امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رشته مهندسی اجرایی عمران
سلام بر اعضای انجمن
من دانشجوی یک دانشکده فنی هستم و برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دیگه رشته عمران عمران رو به ما نمیدن و اسمشو عوض کردن ومیگن مهندسی اجرایی عمران و دانشگاه آزاد قنات توی شهر خودمون (اراک) این رشته رو داره حالا کسی اگه اطلاعاتی درباره این رشته مثل : دروس ، بازار کار ، اعتبار مدرک ، زمینه های کاری و... داره لطفا در اختیار بذاره . آیا ادامه تحصیل توی این رشته خوبه یا سازه با تشکر
پاسخ
تا جایی که من میدونم شما اگه این گرایش رو بخونید در آینده پروانه طراحی به شما تعلق نخواهد گرفت.

البته هرچند پولی که در اجرا هست هرگز در آفیس نیست.
پاسخ
(1392/5/27 ، 12:30 عصر)malaki_mall نوشته است: تا جایی که من میدونم شما اگه این گرایش رو بخونید در آینده پروانه طراحی به شما تعلق نخواهد گرفت.

البته هرچند پولی که در اجرا هست هرگز در آفیس نیست.

آخه به نظر من توی کلاس که نمیشه کار اجرایی یاد گرفت به نظر شما برای یاد گرفتن چکار کنیم
پاسخ
خب اینم حرفیه

اصولاٌ اجرا رو باید توی کارگاه یاد گرفت
پاسخ
(1392/5/27 ، 12:24 عصر)sajad222 نوشته است: سلام بر اعضای انجمن
من دانشجوی یک دانشکده فنی هستم و برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دیگه رشته عمران عمران رو به ما نمیدن و اسمشو عوض کردن ومیگن مهندسی اجرایی عمران و دانشگاه آزاد قنات توی شهر خودمون (اراک) این رشته رو داره حالا کسی اگه اطلاعاتی درباره این رشته مثل : دروس ، بازار کار ، اعتبار مدرک ، زمینه های کاری و... داره لطفا در اختیار بذاره . آیا ادامه تحصیل توی این رشته خوبه یا سازه با تشکر

دیگر اعضا اگه اطلاعاتی دارن لطفا بگن
پاسخ
سلام
چون شما توی ریاضیات ضعیفیت به شما محاسبات نمیدن اما اجرایی تون قویه
پاسخ
رشته ی خوبیه فقط دیگه دروسی مثل بتن 2 فولاد2 تحلیل 2 بارگزاری و ... رو نداره ، شما ادامه بده ایشالله اگه به محاسبه علاقه پیدا کردی میتونی ارشد گرایش سازه شرکت کنی
موفق باشی

برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
[URL=] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
(لطفا قبل از استفاده از امکانات انجمن قوانین را مطالعه بفرمایید)
تدریس خصوصی محاسبه سازه های بتنی و فولادی توسط نرم افزار های Safe ، Etabs و SAP و همچنین آموزش معماری سازه توسط نرم افزار Autocad
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حذف مهندسی اجرایی عمران و بازگشت تکنولوژی عمران siamak takabi 0 752 1393/10/4 ، 10:58 صبح
آخرین ارسال: siamak takabi
  رشته عمران-تکنولوزی ساختمان و تکنولوزی عمران-آب و فاضلاب saideghezlo@yahoo.com 1 821 1392/5/28 ، 01:41 عصر
آخرین ارسال: sami4258

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان