پیشنهاد ما به شما " ویژه ها "
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان بتنی و فلزی از اول تا آخر در ایتبس و سپ و سیف(Etabs&Sap&safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

[-]
آخرین ارسالی ها
انجام پروژه راهسازی
شروع کننده:yanykhatar آخرین ارسال توسط:alicivil پاسخ ها:1 پروژه راه سازی مشاهده:473 زمان:1393/09/07
دانلود فیلم کامل اجرای گرمایش از کف از اول تا آخر (پیشنهاد دانلود)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 فیلم های عمرانی مشاهده:26 زمان:1393/09/07
فوری- سوال پروژه راه
شروع کننده:maryammogharebi آخرین ارسال توسط:فشو پاسخ ها:23 پروژه راه سازی مشاهده:213 زمان:1393/09/07
آموزش محاسبه دستی وزن سازه بتن آرمه
شروع کننده:اردلان نوروزی آخرین ارسال توسط:فشو پاسخ ها:8 بارگذاری مشاهده:2718 زمان:1393/09/07
دانلود فیلم عایق کاری (صوتی و حرارتی ) بوسیله پلی یورتان (پیشنهاد)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 فیلم های عمرانی مشاهده:14 زمان:1393/09/07
مشکل در کرک اتوکد 2015
شروع کننده:mortezaomidi آخرین ارسال توسط:mortezaomidi پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:331 زمان:1393/09/07
راهنمایی در مورد پروژه بتن
شروع کننده:hamid1002 آخرین ارسال توسط:علی خیرالهی پاسخ ها:17 پرسش و پاسخ مشاهده:691 زمان:1393/09/07
نرم‌افزار کارا محاسب
شروع کننده:mehdipanahi آخرین ارسال توسط:miladezati پاسخ ها:5 آگهی های رایگان مشاهده:188 زمان:1393/09/07
فایل 25
شروع کننده:sare228 آخرین ارسال توسط:sare228 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Etabs مشاهده:18 زمان:1393/09/07
دانلود جزوه طراحی سازه های فولادی به روش حدی(LRFD)
شروع کننده:آرش نقیبی آخرین ارسال توسط:آرش نقیبی پاسخ ها:0 جزوات مورد نیاز برای آزمون نظام مهندسی مشاهده:41 زمان:1393/09/07
Plugin By Hamed

نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
بله نظارت
بله طراحی
بله هردو
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
1392/01/17 , 12:23 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1393/07/23 01:41 ب.ظ، توسط omid_rch.)
ارسال: #1
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
با سلام
هدف از ایجاد این تاپیک روشن شدن یک سری مسائلی است که اکثر افراد ممکن است به آن واقف نیستند و ما با پرسش های متعدد در رابطه با بسیاری از مسائل می خواهیم در فضایی دوستانه و با تجربه افرادی که تا کنون کار اجرایی داشتند در این بحث به تبادل نظر بپردازند تا منبعی برای پاسخ های تمام افرادی که سردر گم هستند باشد پس ما از همه انتظار داریم که در این زمینه اگر تجربه ای دارند با تاپیک های خود بیان دارند تا همه استفاده کنند.

متشکرم

سوال:می خواستم بدانم کسانی که بعد از گرفتن مدرک کارشناسی خود می خواهند مهندس شوند باید چه مراحلی را طی کنند و شرایط نظام مهندسی چگونه است؟

وطن
ای رفته از زبان ، ای خفته در یاد
ای وطن
ای بهترین زمین ، معنی مطلق آزاد
بی تو من به جز یک غریبه هیچ ام
در گذرگاه این زمان سیاه گوشه غربتم
ولی با تو حرفهای نگفته ای دارم
ای وطن
ای بهترین کلام هرگز مپندار بی تو آنی بیاسایم
ای وطن،وطن من وطنم...
داش جوات
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/01/17 , 05:49 ب.ظ
ارسال: #2
RE: راهنمایی در رابطه با نحوه گرفتن مهر نظام مهندسی
سلام
برای اینکه بتونی تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنی و بعداینکه قبول شدی بهت پروانه بدن، باید 3 سال از از زمان فارغ التحصیلیتون بگذره. این 3 سال حتمن تا زمان آزمون باید پر شده باشه وگرنه قبولم بشی فایده نداره.
سوالی بود در خدمتم.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط omid_rch ، mohsen_1363 ، یوسف ابراهیم پور
1392/01/17 , 07:54 ب.ظ
ارسال: #3
الان بعد از سه سال شرایط آزمون چطوری است و آیا بنده به عنوان کسی که فارغ التحصیل شده باید تا سه سال چه کاری انجام بدهم؟
آیا می توانم با مدرک کارشناسی کار آزاد مثل اینکه نقشه کشی و طراحی رو انجام بده و کار کنم؟

وطن
ای وطن
ای وطن
ای وطن،وطن من وطنم...
داش جوات
1392/01/17 , 08:01 ب.ظ
ارسال: #4
خب تو این 3سال باید سابقه کار داشته باشی. چون برای پروانه باید 3 سال سابقه کار داشته باشی.
خب شما که مدرک میگیری مهندس شدی دیگه! میتونی بری تو یک شرکت کار کنی به عنوان مثلا کمک کار سرپرست کارگاه یا تو یه دفتر فنی و .....
نقشه کشی که یه اپراتورم میتونه انجام بده. طراحی هم میتونی بکنی ولی با اسم خودت نمیشه.میتونی از یه شرکت مشاوره کار طراحی بگیری بعد طراحی کنی و تحویل بدی و یه حق الزحمه ای بگیری و خیلی کارا دیگه

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
 سپاس شده توسط omid_rch
1392/01/17 , 08:04 ب.ظ
ارسال: #5
خوب بنده چطوری برم مثلا برم توی یه دفتر فنی بگم من دنبال کار می گردم و یا باید استخدامی چیزی باشه که برم ؟

وطن
ای وطن
ای وطن
ای وطن،وطن من وطنم...
داش جوات
1392/01/17 , 08:29 ب.ظ
ارسال: #6
ابتدای کار میتونید برید بگید میخام کارآموز باشم. اینجور قبولتون میکنن. یا برید سر پروژه های بزرگ اونجا کارآموز بشین. یا اصلن کارآموزی که از طرف دانشگاه میرین، اونجا آشنا شدین بعدشم برین بگین میخام اینجا باز کار یاد بگیرم و کارآموزی کنم.

سپاس شده توسط omid_rch
1392/01/17 , 08:54 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/17 08:55 ب.ظ، توسط omid_rch.)
ارسال: #7
خوب اگر توی شهر خودمون باشم و دانشگاه شهری دیگر ؟
اصلا به نظر من شانسی یه جا میری میگن باشه بیا سر کار قبوله ولی بعضی جاها ممکن بری و قبول نکنن؟
اینجوریه..

وطن
ای وطن
ای وطن
ای وطن،وطن من وطنم...
داش جوات
1392/01/17 , 09:06 ب.ظ
ارسال: #8
بالاخره باید بری. حالا یا از طریق یه معرف یا مستقیم یا هر روش دیگه.

سپاس شده توسط omid_rch
1392/01/17 , 09:12 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/01/17 09:12 ب.ظ، توسط omid_rch.)
ارسال: #9
خوب الان نحوه ثبت نام توی نظام مهندسی به چه صورتی است؟

وطن
ای وطن
ای وطن
ای وطن،وطن من وطنم...
داش جوات
1392/01/17 , 09:12 ب.ظ
ارسال: #10
حالا این سه سال سابقه از روی بیمه حساب میشه و یا میشه دو تا مهندس تایید کنن
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر سنجی کیا رشته مهندسی عمرانند و کیا مهندسی تکنولوژی عمران لطفا همه شرکت کنید omid_rch 2 175 1393/09/05 09:54 ب.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  فرق رشته مهندسی تکنولوژی عمران-عمران با مهندسی عمران omid_rch 85 12,720 1393/09/02 11:14 ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_kt
  سابقه کار برای آزمون نظام مهندسی myregm 26 2,713 1393/08/30 01:02 ب.ظ
آخرین ارسال: sky7
  کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی آبان 93 مهندس رضا 3 250 1393/08/20 05:32 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی آرش نقیبی 17 5,490 1393/07/16 04:22 ق.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  در آزمون نظام مهندسی تقلب ممنوع!!! مهندس رضا 15 936 1393/07/04 03:27 ق.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  مشاوره در مورد کلاسهای نظام مهندسی 3916571134 0 165 1393/06/08 07:17 ق.ظ
آخرین ارسال: 3916571134
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 2 259 1393/06/02 02:30 ب.ظ
آخرین ارسال: peyman_m1992
  آزمون پایه 3 نظارت aref71 1 179 1393/05/31 07:50 ق.ظ
آخرین ارسال: مهندس رضا
  نحوه محاسبه میلگردهای چشمه اتصال در ساختمانهای بتنی 3916571134 8 641 1393/03/10 01:51 ب.ظ
آخرین ارسال: 3916571134

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان