مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3635 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:564 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:22 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:93 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:48 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:47 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:56 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1184 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:64 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:54 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
بله نظارت
بله طراحی
بله هردو
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 127 رأی - میانگین امیتازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
1393/10/15 , 10:58 ب.ظ
ارسال: #191
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
(1393/10/15 09:22 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  آقا سلام
آیا با گرفتن مجوز طراحی و نظارت یا بدون این مجوزها کسی تاکنون مشغول به کار شده و یا توانسته مثلا با مجوز نظارت خودش دفتری زده و مشغول به کار نظارت ساختمانی شود؟ مثلا کارش به چه صورت بوده است؟
آره عزیزم ... بدون مجوز نظارت و طراحی ام میشه کار کرد.. مثلا میتونی بری تو دفتر های فنی مهندسی نقشه کشی کنی . مثل بنده که تو یه شرکت دارم با ماکرو سیشن نقشه میکشم...اصولا شرکت ها به کسایی که به ای تبس و یا سایر نرم افزارای معماری و عمرانی مهارت دارن نیازمندن. اما خب باید بگم که اونجور کارا هم دیگه اسمش مهندسی نیست در اصل یه کارمند ساده ی شرکت هستی...اما تو کارای اجرایی ام میتونی بری.مثلا سرپرست کارگاه یا کمک سرپرست بشی...یا نقشه برداری کنی.. اینا اصلا نیازی به مهر نظام مهندسی نداره..اما یه حقیقتی رو بذار بگم... الان همه چی نیاز به پارتی داره..مخصوصا اگه بخوای کارای اجرایی رو بکنی باید یه پیمانکار یا هر کسی دیگه ای که دست داره آشنای شما باشه کلا پارتی نداشته باشی کارت خیلی سختیه .خیلی سخت.

هیچی
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/10/16 , 12:00 ق.ظ
ارسال: #192
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
دوست عزیز ehsan021 با سلام و تشکر از پاسخگویی
الان اگه توی اکثر سایتهای استخدام دنبال کار بگردی مثلا نوشته به مهندس عمران نیاز داریم که بعضی نوشته باس 3 سال و یا بیشتر سابقه کار داشته باشی و بعضی هم فقط نوشتن که به مهندس عمران جهت کار در فلان شرکت نیاز داریم اکنون که شما شاغلید می توانید بگویید که چقدر از این آگهی ها معتبر است و اینکه این سه سال سابقه و یا بیشتر و یا هر چی آیا می توانیم با کار کردن برای خودمان مثلا کارهای نظارتی و طراحی ساختمانها که به صورت آزاد انجام می شود را بدون اینکه زیر نظر شرکتی باشیم ثبت کنیم؟ اگر می شود چگونه؟ و اگر از درآمدها هم اطلاعی دارید بیان کنین مثلا یه کار نظارتی و یا کار طراحی چقدر درآمد داره؟
ممنون

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

1393/10/16 , 01:34 ب.ظ
ارسال: #193
(1393/10/16 12:00 ق.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  دوست عزیز ehsan021 با سلام و تشکر از پاسخگویی
الان اگه توی اکثر سایتهای استخدام دنبال کار بگردی مثلا نوشته به مهندس عمران نیاز داریم که بعضی نوشته باس 3 سال و یا بیشتر سابقه کار داشته باشی و بعضی هم فقط نوشتن که به مهندس عمران جهت کار در فلان شرکت نیاز داریم اکنون که شما شاغلید می توانید بگویید که چقدر از این آگهی ها معتبر است و اینکه این سه سال سابقه و یا بیشتر و یا هر چی آیا می توانیم با کار کردن برای خودمان مثلا کارهای نظارتی و طراحی ساختمانها که به صورت آزاد انجام می شود را بدون اینکه زیر نظر شرکتی باشیم ثبت کنیم؟ اگر می شود چگونه؟ و اگر از درآمدها هم اطلاعی دارید بیان کنین مثلا یه کار نظارتی و یا کار طراحی چقدر درآمد داره؟
ممنون
سلام . اگه از طریق آگهی دنبال کار هستید که باید بگم اونجوری فقط میگن که سابقه کار..یعنی این سابقه کار واسشون خیلی اهمیت داره.بنظرم کسی که دانشجوی عمران میشه باید از همون ترم اولی که دانشجو شده بره دنبال یه شرکت بعنوان کارآموز وایسه واسه کار و توقع حقوقم نداشته باشه فقط در جهت اینکه بهش سابقه کار بدن بره ...اونوقت وقتی که یه روز خواستی بیایی توی بازار کار تازه میفهمی این سابقه کار چقدر بدردت میخوره.البته برای کسایی که بدون پارتی و با همت خودشون میخوان کار کنن.آگهی ها تا 90 درصد معتبره.ولی خب میگم اونام شرایط خاصی برای استخدام گذاشتن که مهم ترینش همین سابقس..کار آزاد کردن هم که نمیشه سابقه ..چون شما باید سابقه کارت رو یه شرکت مهر و امضا کنه..یعنی شما باید یه رزومه کاری داشته باشی..وقتی بری یه جا به شما بگه رزومه رو بده؟؟میخوای بگی بصورت آزاد واسه خودم کار کردم؟؟نه !! اینطوری نیست!! حتما باید شما رزومه کاری داشته باشی و یه شرکت مهر و امضا کنه که شما مثلا یکسال واسشون کار کردی..شما اگه رزومه نداشته باشی و بری واسه استخدام هر چی به طرف بگی من خیلی بلدم اصلا تو کتش نمیره..فقط میگه رزومه..درامد نظارت و طراحی هم بستگی داره..اینکه شما ناظر چه کاری هستی یا چه چیزی طراحی کردی

هیچی
1393/10/16 , 06:17 ب.ظ
ارسال: #194
سلام دوستان
یک سوال در مورد گرفتن گرید دارم
من از یه شرکت پیمانکاری که دارای گرید تاسیسات و ابنیه هست داره بیمه برام رد میشه
حالا وقتی بخوام خودم گرید بگیرم با توجه به اینکه عمران خوندم می تونم با توجه به شرایط خودم انتخاب کنم سابقه رو تو زمینه ابنیه استفاده کنم یا تاسیسات؟
یا میشه تو هر دو زمینه استفاده کرد؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/10/16 , 06:48 ب.ظ
ارسال: #195
(1393/10/16 06:17 ب.ظ)omran13888 نوشته شده توسط:  
سلام دوستان
یک سوال در مورد گرفتن گرید دارم
من از یه شرکت پیمانکاری که دارای گرید تاسیسات و ابنیه هست داره بیمه برام رد میشه
حالا وقتی بخوام خودم گرید بگیرم با توجه به اینکه عمران خوندم می تونم با توجه به شرایط خودم انتخاب کنم سابقه رو تو زمینه ابنیه استفاده کنم یا تاسیسات؟
یا میشه تو هر دو زمینه استفاده کرد؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان
سلام . آره میشه .. در هر دو زمینه

هیچی
1393/10/16 , 07:55 ب.ظ
ارسال: #196
با عرض سلام خدمت دوستان
من لیسانس عمران ندارم اما برای ارشد تغییر رشته دادم و اومدم عمران و الان گرایش خاک و پی دارم میخونم
سوال من اینه که برای گرفتن نظام مهندسی باید حتما لیسانس عمران داشت؟
ینی من بعد از اینکه ارشد رو خوندم تازه برم لیسانس بگیرم؟؟؟ و بعدش تازه 3 سال دیگه هم ازش صبر کنم؟
مدرک لیسانس چه دانشگاه هایی معتبره؟ میشه پیام نور برم لیسانس عمرانو بگیرم؟ میشه در حین دوسال سربازی برم لیسانس پیام نور رو بگیرم؟
با توجه به تطبیق واحد هام میتونم نصفش رو تطبیق بزنم و تقریبا نیازه دو سال بخونم تا لیسانس عمران بشم؟
چیکار کنم به نظرتون؟؟؟
1393/10/16 , 09:58 ب.ظ
ارسال: #197
نقل قول: من لیسانس عمران ندارم اما برای ارشد تغییر رشته دادم و اومدم عمران و الان گرایش خاک و پی دارم میخونم
ینی من بعد از اینکه ارشد رو خوندم تازه برم لیسانس بگیرم؟؟؟ و بعدش تازه 3 سال دیگه هم ازش صبر کنم؟
فکر نمی کنم نیازی باشه بازم میتونید به نظام مهندسی استانتون سر بزنید و بپرسید

سایت آزمون و شرایط لازم
http://www.inbr.ir/spage/uspage.aspx?id=260

فروش مجموعه نرم افزار های مهندسی عمران+ فیلمهای آموزش عمرانی + آرشیو کل سایت http://goo.gl/80OzPv
آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در (Safe) http://goo.gl/20kasW
فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) http://goo.gl/TlWlvw
دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) http://goo.gl/NRuR94
دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) http://goo.gl/GsLsyv
1393/10/17 , 01:13 ب.ظ
ارسال: #198
(1393/10/16 07:55 ب.ظ)SPECIAL ALIREZA نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت دوستان
من لیسانس عمران ندارم اما برای ارشد تغییر رشته دادم و اومدم عمران و الان گرایش خاک و پی دارم میخونم
مدرک لیسانس چه دانشگاه هایی معتبره؟ میشه پیام نور برم لیسانس عمرانو بگیرم؟ میشه در حین دوسال سربازی برم لیسانس پیام نور رو بگیرم؟
با توجه به تطبیق واحد هام میتونم نصفش رو تطبیق بزنم و تقریبا نیازه دو سال بخونم تا لیسانس عمران بشم؟
چیکار کنم به نظرتون؟؟؟

سلام
ملاك صدور پروانه مدرك كارشناسي مي باشد و غيراز آن راهي وجود ندارد و حتما بايستي براي پروانه مرتبط ليسانس مرتبط داشت.
ملاك سه سال از مدرك كارشناسي مي باشد و ارشدي باعث كسر سال خواهد شد كه بعداز مدرك كارشناسي صادر شده باشد.
ملاك داشتن دانشنامه كارشناسي مي باشد و مهم نيست از چه دانشگاهي باشد. فقط براي اينكه پروانه طراحي بگيريد بايد ليسانس شما داراي شرايطي باشد.
براي اطلاعات بيشتر به مسكن و شهرسازي شهرستان خود مراجعه كنيد.
موفق باشيد.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
1393/10/17 , 01:14 ب.ظ
ارسال: #199
(1393/10/16 12:00 ق.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  دوست عزیز ehsan021 با سلام و تشکر از پاسخگویی
ممنون
البته اینم بگم .. اگه بخوای بصورت آزاد نظارت یا طراحی داشته باشی بدون اینکه زیر نظر شرکتی باشی و براتم سابقه بشه میتونی یه کاره دیگه ام بکنی...اگه بیمه رو رد کنی یه جورایی میشه، یا این کارا رو واسه شرکت ها یا نهاد های دولتی انجام بدی بعنوان کارفرما تایید کنن

هیچی
1393/10/17 , 09:04 ب.ظ
ارسال: #200
(1393/10/17 01:14 ب.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  
ممنون
البته اینم بگم .. اگه بخوای بصورت آزاد نظارت یا طراحی داشته باشی بدون اینکه زیر نظر شرکتی باشی و براتم سابقه بشه میتونی یه کاره دیگه ام بکنی...اگه بیمه رو رد کنی یه جورایی میشه، یا این کارا رو واسه شرکت ها یا نهاد های دولتی انجام بدی بعنوان کارفرما تایید کنن
سلام
اینی که گفتید به عنوان کارفرما تایید کنند همون نیست که پروانه کار و می دین به شرکتی که کار میکنه تا از پروانه شما استفاده کنند و از اون طرف براتون بیمه رد می کنند و دیگه خودتون نیازی نیست فعالیتی کنین؟
چون یکی از دوستان می گفت که مدرک کاردانی اش رو داده به یک شرکت و براش بیمه رد می کنند و سال 91 می گفت که تا الان بدون اینکه فعالیتی کنه 2 سال سابقه براش رد شده و می گفت موقعی که کارشناسی رو بگیره و بره سر کار به عنوان سه سال سابقه کار براش محسوب میشه دیگه هم نگفت که چطور اینکار رو کرده.

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,599 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,846 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 208 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 253 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 906 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,786 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,829 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 309 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 246 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 600 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان