مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ مشاهده:32 زمان:1395/09/17
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:68 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:311 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3680 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:614 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:117 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:66 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:66 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:71 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1191 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
بله نظارت
بله طراحی
بله هردو
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 127 رأی - میانگین امیتازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
1393/10/17 , 09:20 ب.ظ
ارسال: #201
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
سلام
یه سوال درباره رتبه بندی دارم که اینکه رتبه بندی برای چیست و اینکه شرکتها بعضی مواقع به مهندسین که برای آنها کار میکنند جهت رتبه بندی شرکت نیاز دارند؟

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/10/17 , 11:28 ب.ظ
ارسال: #202
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
سلام دوست عزیز
در بحث شرکت دو پارامتر وجود داره یکی ثبت شرکت که هدف از اون ایجاد یه شخص حقوقی جهت انجام اموری که تنها به اشخاص حقوقی واگذار میشن که مرجع تاسیس اداره ثبت اسناد هست و دیگه گرفتن صلاحیت جهت انجام امور که مرجع تعیین صلاحیت استانداری ها هستند البته یه سری از قرارداد ها رو اگه کارفرما تشخیص بده بدون داشتن گرید هم میشه انجام داد
حالا برای گرفتن گرید یه شرایطی تعیین شده
همه اعضای امتیاز اور سه سال از تاریخ فارغ التحصیل شدنشون گذشته باشه
سه سال سابقه بیمه مرتبط با نوع گرید (ابنیه ، تاسیسات
لیسانس بودن مدرک دوسوم اعضا و شرایطی از این دست
امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/10/18 , 12:16 ق.ظ
ارسال: #203
(1393/10/17 11:28 ب.ظ)omran13888 نوشته شده توسط:  
سلام دوست عزیز
در بحث شرکت دو پارامتر وجود داره یکی ثبت شرکت که هدف از اون ایجاد یه شخص حقوقی جهت انجام اموری که تنها به اشخاص حقوقی واگذار میشن که مرجع تاسیس اداره ثبت اسناد هست و دیگه گرفتن صلاحیت جهت انجام امور که مرجع تعیین صلاحیت استانداری ها هستند البته یه سری از قرارداد ها رو اگه کارفرما تشخیص بده بدون داشتن گرید هم میشه انجام داد
حالا برای گرفتن گرید یه شرایطی تعیین شده
همه اعضای امتیاز اور سه سال از تاریخ فارغ التحصیل شدنشون گذشته باشه
سه سال سابقه بیمه مرتبط با نوع گرید (ابنیه ، تاسیسات
لیسانس بودن مدرک دوسوم اعضا و شرایطی از این دست
امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم
سلام خدمت دوست عزیزomra13888
خیلی خلاصه توضیح دادین میشه درباره شرایط گرفتن گرید کمی بیشتر توضیح بدین؟
و همچنین:
در رابطه با ثبت شرکت آیا هر کسی می تونه شرکت ثبت کنه مثلا من که تازه فارغ التحصیل شدم و اکنون به خودم می بینم که می تونم شرکتی رو ثبت و اداره کنم و هر چند با اغراق گفتم ولی هر چی باشه بالاخره جهت اطلاع هم بد نیست بدونیم چون خودم فکر می کنم که ثبت شرکت خیلی پارامتر داره که می بایست همه رعایت بشه. مثلا یکی اش تجربه بالاست و شناخته شدن و... به هر حال اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم که بفرمایید.

تشکر و اعتبار یادتون نره

1393/10/19 , 12:37 ب.ظ
ارسال: #204
سلام
برای ثبت شرکت که مشکلی ندارید و می تونید اقدام کنید حداقل تعداد سهام داران برای شرکت سهامی خاص 3 نفره به دو نفر هم جهت بازرس نیاز خواهید داشت .ولی اگه قصد دارید بلافاصله اقدام به گرفتن گرید کنید توجه داشته باشید که حداقل دو نفر باید لیسانس باشن
اگه تازه فارغ التحصیل شدید(مثل من) نمیتونید از مدرکتون برای گرفتن گرید استفاده کنید چون یکی از شرایط ، گذشتن سه سال از تاریخ فارغ التحصیلی هست
اما نحوه گرید گرفتن:
شما برای گرفتن اولین گرید نیاز به کسب 375 امتیاز دارید که لیسانس مرتبط با گرید (مثلا لیسانس عمران برای گرید ابنیه) 250 امتیاز داره
و کاردانی مرتبط 150 امتیاز ضمنا لیسانس مکانیک و برق هم 125 امتیاز برای گرید ابنیه داره یکی دیگه از شرایط لازم اینه که شما به سه سال سابقه بیمه در زمینه ای که تصمیم به اخذ گرید دارید نیاز خواهید داشت که این سه سال شامل بیمه بعد از فارع التحصیلی میشه و اگر در دوران دانشجویی بیمه بودید اون رو محاسبه نمی کنن
از افراد با مدرک غیر مرتبط هم می تونید استفاده کنید البته امتیاز اوری کمتری خواهند داشت که من حضور ذهن ندارم که چقد هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/10/19 , 12:46 ب.ظ
ارسال: #205
(1393/10/17 09:20 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال درباره رتبه بندی دارم که اینکه رتبه بندی برای چیست و اینکه شرکتها بعضی مواقع به مهندسین که برای آنها کار میکنند جهت رتبه بندی شرکت نیاز دارند؟
سلام دوست عزیز... طبق اون چیزی که من میدونم با توجه به سوال شما...شرکت ها واسه گرفتن کار دولتی گرید میخوان...شرکت باید نیروی متخصص و ماشین آلات و سابقه پرداخت مالیات و بیمه داشته باشه که بتونه کار بگیره از این جهت بعضی از مهندسای عمران رو برای رتبه بندی بر میداره

هیچی
1393/10/19 , 08:28 ب.ظ
ارسال: #206
(1393/10/17 09:04 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  
(1393/10/17 01:14 ب.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  
(1393/10/16 12:00 ق.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  دوست عزیز ehsan021 با سلام و تشکر از پاسخگویی
الان اگه توی اکثر سایتهای استخدام دنبال کار بگردی مثلا نوشته به مهندس عمران نیاز داریم که بعضی نوشته باس 3 سال و یا بیشتر سابقه کار داشته باشی و بعضی هم فقط نوشتن که به مهندس عمران جهت کار در فلان شرکت نیاز داریم اکنون که شما شاغلید می توانید بگویید که چقدر از این آگهی ها معتبر است و اینکه این سه سال سابقه و یا بیشتر و یا هر چی آیا می توانیم با کار کردن برای خودمان مثلا کارهای نظارتی و طراحی ساختمانها که به صورت آزاد انجام می شود را بدون اینکه زیر نظر شرکتی باشیم ثبت کنیم؟ اگر می شود چگونه؟ و اگر از درآمدها هم اطلاعی دارید بیان کنین مثلا یه کار نظارتی و یا کار طراحی چقدر درآمد داره؟
ممنون
البته اینم بگم .. اگه بخوای بصورت آزاد نظارت یا طراحی داشته باشی بدون اینکه زیر نظر شرکتی باشی و براتم سابقه بشه میتونی یه کاره دیگه ام بکنی...اگه بیمه رو رد کنی یه جورایی میشه، یا این کارا رو واسه شرکت ها یا نهاد های دولتی انجام بدی بعنوان کارفرما تایید کنن
سلام
اینی که گفتید به عنوان کارفرما تایید کنند همون نیست که پروانه کار و می دین به شرکتی که کار میکنه تا از پروانه شما استفاده کنند و از اون طرف براتون بیمه رد می کنند و دیگه خودتون نیازی نیست فعالیتی کنین؟
چون یکی از دوستان می گفت که مدرک کاردانی اش رو داده به یک شرکت و براش بیمه رد می کنند و سال 91 می گفت که تا الان بدون اینکه فعالیتی کنه 2 سال سابقه براش رد شده و می گفت موقعی که کارشناسی رو بگیره و بره سر کار به عنوان سه سال سابقه کار براش محسوب میشه دیگه هم نگفت که چطور اینکار رو کرده.
(1393/10/19 12:46 ب.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  
سلام دوست عزیز... طبق اون چیزی که من میدونم با توجه به سوال شما...شرکت ها واسه گرفتن کار دولتی گرید میخوان...شرکت باید نیروی متخصص و ماشین آلات و سابقه پرداخت مالیات و بیمه داشته باشه که بتونه کار بگیره از این جهت بعضی از مهندسای عمران رو برای رتبه بندی بر میداره
و با توجه به بالا که گفتید فقط برای شرکت های دولتی گرید می خواهند یعنی اگه مثلا من یک شرکت با تمام تجهیزات بالا داشته باشم این گرید بندی فقط برای کارهایی که دولت کارفرماست مورد نیاز است و دیگر برای کارهای خصوصی نیست و چگونه بتوانیم اعتبار داشته باشیم خود را نزد کارفرماها ثابت کنیم مثلا الان خیلی شرکتها هستند که در حال رقابت با یکدیگر هستند صلاحیت این شرکتها نسبت به هم به چه صورت تعیین می شود مثلا این شرکتها آنقدر کار عمرانی را با تجهیزات پیشرفته انجام داده اند که دیگر نیازی نیست به رتبه بندی ولی برای چی برای کارهای دولتی گرید می خواهند؟
کلا بگم بود و نبود این گرید چه اهمیتی می تونه داشته باشه؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

1393/10/20 , 12:08 ق.ظ
ارسال: #207
(1393/10/19 08:28 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  
(1393/10/16 12:00 ق.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  دوست عزیز ehsan021 با سلام و تشکر از پاسخگویی
الان اگه توی اکثر سایتهای استخدام دنبال کار بگردی مثلا نوشته به مهندس عمران نیاز داریم که بعضی نوشته باس 3 سال و یا بیشتر سابقه کار داشته باشی و بعضی هم فقط نوشتن که به مهندس عمران جهت کار در فلان شرکت نیاز داریم اکنون که شما شاغلید می توانید بگویید که چقدر از این آگهی ها معتبر است و اینکه این سه سال سابقه و یا بیشتر و یا هر چی آیا می توانیم با کار کردن برای خودمان مثلا کارهای نظارتی و طراحی ساختمانها که به صورت آزاد انجام می شود را بدون اینکه زیر نظر شرکتی باشیم ثبت کنیم؟ اگر می شود چگونه؟ و اگر از درآمدها هم اطلاعی دارید بیان کنین مثلا یه کار نظارتی و یا کار طراحی چقدر درآمد داره؟
ممنون
البته اینم بگم .. اگه بخوای بصورت آزاد نظارت یا طراحی داشته باشی بدون اینکه زیر نظر شرکتی باشی و براتم سابقه بشه میتونی یه کاره دیگه ام بکنی...اگه بیمه رو رد کنی یه جورایی میشه، یا این کارا رو واسه شرکت ها یا نهاد های دولتی انجام بدی بعنوان کارفرما تایید کنن
سلام
اینی که گفتید به عنوان کارفرما تایید کنند همون نیست که پروانه کار و می دین به شرکتی که کار میکنه تا از پروانه شما استفاده کنند و از اون طرف براتون بیمه رد می کنند و دیگه خودتون نیازی نیست فعالیتی کنین؟
چون یکی از دوستان می گفت که مدرک کاردانی اش رو داده به یک شرکت و براش بیمه رد می کنند و سال 91 می گفت که تا الان بدون اینکه فعالیتی کنه 2 سال سابقه براش رد شده و می گفت موقعی که کارشناسی رو بگیره و بره سر کار به عنوان سه سال سابقه کار براش محسوب میشه دیگه هم نگفت که چطور اینکار رو کرده.
و با توجه به بالا که گفتید فقط برای شرکت های دولتی گرید می خواهند یعنی اگه مثلا من یک شرکت با تمام تجهیزات بالا داشته باشم این گرید بندی فقط برای کارهایی که دولت کارفرماست مورد نیاز است و دیگر برای کارهای خصوصی نیست و چگونه بتوانیم اعتبار داشته باشیم خود را نزد کارفرماها ثابت کنیم مثلا الان خیلی شرکتها هستند که در حال رقابت با یکدیگر هستند صلاحیت این شرکتها نسبت به هم به چه صورت تعیین می شود مثلا این شرکتها آنقدر کار عمرانی را با تجهیزات پیشرفته انجام داده اند که دیگر نیازی نیست به رتبه بندی ولی برای چی برای کارهای دولتی گرید می خواهند؟
سلام خدمت دوست بزرگوار...بله درسته...من هم یه رفیق دارم که داره به همین شکل کار میکنه ..یعنی پروانش رو داده دست یه شرکت....بله تقریبا برای کارهای دولتی هست
اعتبار یه شرکت نزد کارفرما با توجه به گرید شرکت مشخص میشه..رتبه بندی شرکت های پیمانکاری بررسی میزان توانایی یک شرکت بر اساس نفرات و سابقه اونها ،تجربه کار و توان مالی هستش این بررسی بر اساس ضوابط و آیین نامه هایی که توسط معاونت راهبردی نهاد ریاست جمهوری مصوب میشود انجام میشه.رتبه بندی شرکت ها تو 11 رشته معرفی شده و در پایه های (1،2،3،4،5)انجام میگیره که پایه 5 کمترین و پایه 1 بیشترین پایه واسه یه شرکت هستش جهت کسب رتبه بندی پایه 5 ، شرکت بایدامتیاز نفرات را برای رشته درخواستی به صورت مجزا داشته باشه که محاسبه این امتیاز بر اساس مدرک تحصیلی و سابقه اعضای هیت مدیره انجام میشه و برای کسب پایه 4 شرکت بایدامتیاز نفرات و سقف تجربه کاری تعیین شده برای هر رشته و پایه و سقف توان مالی تعیین شده برای هر رشته و پایه رو به صورت مجزا داشته باشند
شرکتی که گرید نداشته باشه اصلا شرکت نیست.برای مثال شما یه شرکت که بخوای بزنی اول گرید 5 میگیری واسه شرکتت که کمترین گرید هست..اونوقت دیگه نمیتونی بری پروژه های کلان کشوری رو دست بگیری چون باید گریدبالاتر داشته باشی.برای کارهادولتی ویا یک سری کار ها هم شرکت ها توی مناقصه شرکت میکنند.

هیچی
1393/10/20 , 12:16 ق.ظ
ارسال: #208
(1393/10/20 12:08 ق.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  
(1393/10/19 08:28 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  
ممنون
سلام
سلام خدمت دوست بزرگوار...بله درسته...من هم یه رفیق دارم که داره به همین شکل کار میکنه ..یعنی پروانش رو داده دست یه شرکت....بله تقریبا برای کارهای دولتی هست
اعتبار یه شرکت نزد کارفرما با توجه به گرید شرکت مشخص میشه..رتبه بندی شرکت های پیمانکاری بررسی میزان توانایی یک شرکت بر اساس نفرات و سابقه اونها ،تجربه کار و توان مالی هستش این بررسی بر اساس ضوابط و آیین نامه هایی که توسط معاونت راهبردی نهاد ریاست جمهوری مصوب میشود انجام میشه.رتبه بندی شرکت ها تو 11 رشته معرفی شده و در پایه های (1،2،3،4،5)انجام میگیره که پایه 5 کمترین و پایه 1 بیشترین پایه واسه یه شرکت هستش جهت کسب رتبه بندی پایه 5 ، شرکت بایدامتیاز نفرات را برای رشته درخواستی به صورت مجزا داشته باشه که محاسبه این امتیاز بر اساس مدرک تحصیلی و سابقه اعضای هیت مدیره انجام میشه و برای کسب پایه 4 شرکت بایدامتیاز نفرات و سقف تجربه کاری تعیین شده برای هر رشته و پایه و سقف توان مالی تعیین شده برای هر رشته و پایه رو به صورت مجزا داشته باشند
شرکتی که گرید نداشته باشه اصلا شرکت نیست.برای مثال شما یه شرکت که بخوای بزنی اول گرید 5 میگیری واسه شرکتت که کمترین گرید هست..اونوقت دیگه نمیتونی بری پروژه های کلان کشوری رو دست بگیری چون باید گریدبالاتر داشته باشی.برای کارهادولتی ویا یک سری کار ها هم شرکت ها توی مناقصه شرکت میکنند.
در حقیقت صلاحیت هر شرکت بر اساس گرید اون شرکت سنجیده میشه

هیچی
1393/10/20 , 01:19 ق.ظ
ارسال: #209
مهندس احسان21 جان ممنون از پاسخگویی
با سلام خدمت همه مهندسین
بنده برای اینکه اکثر مطالبی که در رابطه با بحث مهندسی عمران هست کاملا روشن در این تاپیک مطرح بشه این سوالات رو می پرسم و از همه دوستان به خصوص افرادی چون احسان 21 مهندس رضا و مهندس پناهی وووو که واقعا پاسخگو هستند تشکر می کنم و در خواست دارم که اگه اطلاعاتی در رابطه با این رشته که می تونه بدرد کار و فعالیت در زمینه این رشته بخوره که ممکن شما های زیادی بدونن و من های زیادی ندونن و شاید هم بر عکس مطرح بشه که همه استفاده کنند.
به همین جهت منتظر نظرات و دانسته های مفید همه دوستان این رشته هستیم
متشکرم

سوالی که اکنون مطرح است مربوط به پایه های آزمون های نظارت و طراحی است که این پایه های 1 و2و3 و ارشد که می گن مثلا فلان مهندس پایه 1 طراح است به چه صورتی است و چند سال سابقه پایه ها میره بالا و آیا همون رتبه بندیه؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

1393/10/20 , 09:07 ق.ظ
ارسال: #210
جواب کامل سوال شما
قانون نظام مهندسی صفحه 52 ( جدول )
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,646 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,850 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 214 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 256 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 914 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,815 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,850 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 319 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 248 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 604 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان