نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله نظارت
19.12%
26 19.12%
بله طراحی
2.21%
3 2.21%
بله هردو
8.09%
11 8.09%
خیر
70.59%
96 70.59%
در کل 136 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 154 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین عزیز
یه سوالیه که چند وقته خیلی درگیرشم و نتونستم به طور قطع جوابشو پیدا کنم
اینکه من کارشناسی فیزیک دارم خواستم بدونم با مدرک ارشد عمران میتونم پروانه نظام مهندسی بگیرم؟
یکی میگه پروانه نظارت میدن یکی میگه نظارت و اجرا رو میدن یکی میگه اصلا هیچ کدوم رو نمیدن...
خواستم بدونم میتونم پروانه بگیرم یا نه؟
پاسخ
با سلام دوست عزیز من خیلی در این باره سوال کردم تا ان جایی که بدونم به شما هیچ پروانه ای تعلق نمیگیره.البته دائم کمیسون هم ارزی بخشنامه صادر میکنه و برای اینده مردم تصمیم میگیره.شاید شانس بیاری تا زمانی که شما ارشد عمران گرایش سازه بگیری بخشنامه جدیدی بیاد و شامل شما هم بشه.
اگر تصمیم گرفتید ارشد عمران بخونید و پروانه اشتغال مد نظرتون باشه حتما باید گرایش سازه یا زلزله بخونین.امیدوارم مثمرالثمر واقع شده باشه.
پاسخ
خیلی ممنون از پاسختون
من یه بار شنیدم اگر یه سری داحدهای جبرانی رو تو ارشد بگذرونم میتونم نظارت و اجرا رو بگیرم
اگه بخوام مطمئن بشم باید از کجا بپرسم؟
پاسخ
با سلام مهندس میلاد تا اونجایی که من خبر دارم کسی که کارشناسی مرتبط نباشد نظام مهندسی با گرفتن ارشد سازه نمی تونه شرکت بکند
پاسخ
(1393/10/22 ، 12:27 عصر)milad.adf نوشته است: خیلی ممنون از پاسختون
من یه بار شنیدم اگر یه سری داحدهای جبرانی رو تو ارشد بگذرونم میتونم نظارت و اجرا رو بگیرم
سلام دوست عزیز نظرات متفاوتی هست چون خود سازمان مدام بخش نامه صادر می کنه این طبیعیه که هر کسی یه چیزی می گه حالا شما هم می خواهید مطمئن بشید بایستی بروید سازمان نظام مهندسی شهرتون و ازشون به صورت مستقیم بپرسید و اگر حرف امیدوار کننده ای بهتون زدن و مطئن شدید اونوقت اقدام کنید و الا نبایستی به حرفهای اکثریت که میزنن امید وار باشین در ضمن ازشون بپرسید که اگه من ارشدم رو عمران بخونم چکار کنم که کمیسیون هم ارزی درسهای منو محسوب کنه چون مهم کمیسیون هم ارزی که بایستی ریزنمرات رو قبول کنه.
موفق

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
با سلام
من کاردانی معماری رو دارم و کارشناسی مدیریت رو الان برای ارشد عمران اقدام کردم آیا به من پروانه تعلق میگیره؟
با تشکر
پاسخ
دوست عزیز شما با کاردانی معماری می تونید اقدام به اخذ پروانه کنین اون هم 5 سال از کادانی شما بایستی بگذره
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
(1393/10/22 ، 05:35 عصر)omid_rch نوشته است:
(1393/10/22 ، 12:27 عصر)milad.adf نوشته است: خیلی ممنون از پاسختون
سلام دوست عزیز نظرات متفاوتی هست چون خود سازمان مدام بخش نامه صادر می کنه این طبیعیه که هر کسی یه چیزی می گه حالا شما هم می خواهید مطمئن بشید بایستی بروید سازمان نظام مهندسی شهرتون و ازشون به صورت مستقیم بپرسید و اگر حرف امیدوار کننده ای بهتون زدن و مطئن شدید اونوقت اقدام کنید و الا نبایستی به حرفهای اکثریت که میزنن امید وار باشین در ضمن ازشون بپرسید که اگه من ارشدم رو عمران بخونم چکار کنم که کمیسیون هم ارزی درسهای منو محسوب کنه چون مهم کمیسیون هم ارزی که بایستی ریزنمرات رو قبول کنه.
موفق

خیلی ممنون دوست عزیزاز راهنمایی که کردید

بسیار سپاسگزارم
پاسخ
سلام
می خواستم بدونم اگه کسی کار پیدا کنه اگه سابقه بیمه براش رد بشه یا نشه و وقتی بره سرکار اگه براش بیمه براش رد بشه چه سودی براش داره و اگه نشه چه می شه؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
با سلام
دوستان ممکنه لیست کتابهایی که باید برای نظام مهندسی سال 94 به اضافه اینکه چاپ کدوم سال ها رو مطالعه کرد بفرمایید ممنون میشم (برای شرکت در ازمون نظارت رشته عمران )
برای ازمون نیمه دوم سال 94 اگه برگزار بشه

با تشکر
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb راهنمایی برای آزمون نظام مهندسی حسینی11 2 2,083 1398/11/15 ، 04:27 عصر
آخرین ارسال: حسینی11
Wink فرم آماده اعتراض به آزمون محاسبات مهر 98 h9mzeh 1 443 1398/8/17 ، 04:12 عصر
آخرین ارسال: h9mzeh
  راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی آرش نقیبی 19 53,704 1398/7/24 ، 09:37 عصر
آخرین ارسال: behnamx2x2
  سوال فوری درباره نام دانشگاه در ثبت نام آزمون نظام مهندسی Mehdi90 0 544 1398/4/21 ، 12:19 صبح
آخرین ارسال: Mehdi90
  چه کسایی میتونن در نظام مهندسی عضو و مهر نظام مهندسی بگیرن؟ ziea_sz 4 1,705 1397/7/30 ، 11:22 صبح
آخرین ارسال: sungirl74
  فارغ التحصیلی از مهندسی عمران و خدمت مقدس سربازی azarmet 0 781 1397/3/13 ، 06:30 عصر
آخرین ارسال: azarmet
  پروانه اشتغال نظام مهندسی aref7105 1 1,148 1397/2/26 ، 12:30 عصر
آخرین ارسال: omid_rch
Thumbs Up شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی afshin171 2 1,174 1396/10/28 ، 01:26 صبح
آخرین ارسال: afshin171
  گفتگو در رابطه با نتایج آزمون های نظام مهندسی مهر 96 amirkazemi 0 1,170 1396/10/17 ، 10:45 صبح
آخرین ارسال: amirkazemi
  ابهام نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 911240 1 1,099 1396/5/14 ، 12:37 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان