مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3635 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:564 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:22 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:93 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:48 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:47 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:56 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1184 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:64 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:54 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
بله نظارت
بله طراحی
بله هردو
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 127 رأی - میانگین امیتازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
1393/12/06 , 09:58 ب.ظ
ارسال: #231
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
(1393/07/24 06:46 ب.ظ)CivilS نوشته شده توسط:  
(1393/07/24 01:07 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  سلام
با تشکر از مهندسینی که واقعا پاسخگو هستند
و همچنین ممنون از مهندس سیویل
مهندس یه سوال که خیلی هم به نظرم زیاد پرسیده میشه اینه که بعضی ها میگویند که برای پروانه کار باید سابقه کار سه ساله داشته باشی و توی یک شرکت با 10 سال سابقه کار دو مهندس با سابقه کار بالا براتون سه سال رو تایید کنند باید کار کنی تا پروانه کار بتونی بگیری؟ واقعا این درسته یا شایعه اس.
من که خودم پرسجو می کنم می گن نیازی به این سابقه نیست و می تونی توی آزمون های نظام شرکت کنی ولی بعضی جا ها میبینم میگن باید این سابقه کار باشه حالا ممنون میشم اگه پاسخ به این سوال رو از روی یه منبع موثق بیان کنین که همه بدونن خیلی عالیه چون توی این اوضاع بد کاری حالا از کجا باید سابقه کار و پیدا کرد؟
بازم ممنون
سلام
بله سابقه کار نیازه. اما نه به این صورت که شما میگید
یه کارت هست که باید پر بشه ، این کارت دو رو داره. یک رو مربوط میشه به کسانی که سابقه کار دارن، سابقه کار مربوط به رشته (مثلا کار اجرای ساختمون یا کار طراحی ساختمون و ...) که این فرم رو پر میکنند و زیرش از جایی که کار براش میکردن امضا میگرن و مهر میکنند
روی دوم هم باز مربوط میشه به کسی که سابقه کار داره، منتها نیاز به مهر و امضای دو نفر پروانه دار، با سابقه کاری بالای 10 سال داره، که این فرم رو پر کنند و کارهای انجام شده توسط شما هم تو جدول بالای این صفحه نوشته میشه که باید جوری باشه تاریخاش که سه سال حتما بشه

سابقه کار نیازه حتما اما نه به این جدیت. شما حتی اگر هم سابقه کار نداشته باشی، میتونی از روی دوم برگه استفاده کنی. پروژه هایی که اجرا شده تا حالا رو، و در اون نقش داشتید یا نداشتید رو بنویسید تو جدول و از دو نفر از مهندسان پروانه دار که شرایط خواسته شده رو دارند، بخواید که براتون مهر و امضا کنند

معمولا در این مورد سختگیری نمیشه. ولی خودتون سعی کنید تا قبل از گرفتن پروانه حتما در یه سری از پروژه ها شرکت کنید تا آشنایی با کارهای اجرا و طراحی داشته باشید
در ضمن روی پروانه به عنوان کار حساب نکنید. درامد و دردسرش انقدری نیست که بخواید به عنوان کار ثابت بهش فکر کنید. شاید بتونه یه کمک درامد باشه
مسئولیتش فوق العاده در مقابل پولی که میگیرید بالاست

موفق باشید

(1393/12/06 08:58 ب.ظ)شب برفی نوشته شده توسط:  
(1393/12/05 02:33 ق.ظ)شب برفی نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
من آبان93 اجرا ونظارت قبول شدم.برای دریافت پروانه اشتغال باید سابقه کار داشته باشی به مدت 3سال که من ندارم متاسفانه.خواستم بدونم هدف از امضای دو مهندس
با 10سال سابقه کار چیه؟یعنی امضاشون حکم ضامنو داره؟من اگه برم دومهندس با این شرایط پیدا کنم برام امضا میکنن راحت؟
دوست عزیز سلام
کافیه تاپیک های قبلی رو هم یه سر بزنید سوالتون قبلا پرسیده شده مثل نقل قول بالا.
موفق باشی

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1393/12/06 , 10:17 ب.ظ
ارسال: #232
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
باسلام.
ممنون از شما که پاسخگو هستید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1393/12/09 , 11:30 ق.ظ
ارسال: #233
سلام مهندس من کاردانی معماری دارم و الانم دارم لیسانس عمران تحت عنوان مهندسی اجرایی عمران می خونم.حالامیگن به این دسته از فارغ التحصیلان فقط نظارت و اجرا داده میشه.سوالم اینه که ایا اگر من ارشد سازه یا زلزله بگیرم میتونم پروانه محاسبات بگیرم؟ممنونم
1393/12/09 , 04:53 ب.ظ
ارسال: #234
با سلام
دوستان در مدرک من تاریخ فارغ التحصیلی رو 31/4/93 زده و براساس مقررات مجازم تا دو سال از مهلت سه ساله رو کسر بشم الان برای نوبت اول که امتحان نظام در تاریخ اول و دوم مرداد برگزار میشه میتونم ثبت نام کنم و این یه سال تا تاریخ امتحان هستش یا تا تاریخ ثبت نام؟
لطفا به این سوال هم پاسخ بدید در صورتی که در نوبت اول ثبت نام نشم یا به طریقی ثبت نام نکنم برای نوبت دوم سازمان مقررات ملی ثبت نام جدگانه میزارن یا الان هم برای نوبت دوم ثبت نام میکنند

ممنون میشم بصورت شفاف جواب منو بدید و راهنمایی کنید

با تشکر فراوان
1393/12/09 , 06:39 ب.ظ
ارسال: #235
(1393/12/09 11:30 ق.ظ)siamak takabi نوشته شده توسط:  سلام مهندس من کاردانی معماری دارم و الانم دارم لیسانس عمران تحت عنوان مهندسی اجرایی عمران می خونم.حالامیگن به این دسته از فارغ التحصیلان فقط نظارت و اجرا داده میشه.سوالم اینه که ایا اگر من ارشد سازه یا زلزله بگیرم میتونم پروانه محاسبات بگیرم؟ممنونم
سلام
ملاك مدرك كارشناسي است و نه ارشد و دكترا و اين مدارك تاثيري روي قضيه ندارند.
تصميم گيرنده در اين زمينه اداره راه و شهرسازي استان مربوطه است و نه نظام مهندسي چون مرجع صدور پوانه راه و شهرسازي است. براي اطلاعات دقيقتر به آنجا مراجعه كنيد.
موفق باشيد.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
1393/12/09 , 06:41 ب.ظ
ارسال: #236
(1393/12/09 04:53 ب.ظ)hamid1002 نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان در مدرک من تاریخ فارغ التحصیلی رو 31/4/93 زده و براساس مقررات مجازم تا دو سال از مهلت سه ساله رو کسر بشم الان برای نوبت اول که امتحان نظام در تاریخ اول و دوم مرداد برگزار میشه میتونم ثبت نام کنم و این یه سال تا تاریخ امتحان هستش یا تا تاریخ ثبت نام؟
لطفا به این سوال هم پاسخ بدید در صورتی که در نوبت اول ثبت نام نشم یا به طریقی ثبت نام نکنم برای نوبت دوم سازمان مقررات ملی ثبت نام جدگانه میزارن یا الان هم برای نوبت دوم ثبت نام میکنند

ممنون میشم بصورت شفاف جواب منو بدید و راهنمایی کنید

با تشکر فراوان
سلام
چه مدرکی؟ کارشناسی یا کارشناسی ارشد؟
ملاک 3 سال تا روز آزمون می باشد.
ثبت نام نوبت اول و دوم جداگانه می باشد و ارتباطی به هم ندارد.
موفق باشید.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
1393/12/09 , 10:00 ب.ظ
ارسال: #237
منظور از نوبت اول و دوم یعنی در هر سال دو نوبت آزمون برگزار میشه
وسنوات هم تا زمان برگزای آزمون حساب میکنن
هر نوبت قوانین مختص خودش هست و ربطی به هم ندارن
1393/12/10 , 09:55 ب.ظ
ارسال: #238
با سلام خدمت تمام مهندسانی که می خواهند در پیشرفت این مرز و بوم سهمی داشته باشند
همانطور که می دانید ثبت نام آزمون نظام مهندسی آغاز شده و دفترچه آن را می توانید از سایت دفتر امور مقررات دریافت نمایید.
اکنون سوالی هنگام مطالعه دفترچه برایم پیش آمده و مطرح می کنم تا آنجا که بنده اطلاع یافته بودم که می توان در آزمون نظام مهندسی شرکت نمود و بعد از قبولی پروانه اشتغال به کار مهندسی تا 4 سال اعتبار دارد و می توان سابقه کار مورد نیاز را بدست آورد و پروانه کار را ثبت کرد خوب اکنون برای ثبت نام وقتی شرایط را مطالعه نمودم به بند تصویر زیر برخوردم که از مهندسین محترم می خواهم گر اطلاعی دارند راهنمایی نمایند تا بیشتر در روند کار قرار گیریم
[تصویر:  bdy699ytel5imnmoklr.png]
آیا منظور از بند بالا این است که بدون سابقه کار نمی توان در آزمون شرکت نمود؟
ممنون

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

1393/12/10 , 10:58 ب.ظ
ارسال: #239
(1393/12/10 09:55 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمام مهندسانی که می خواهند در پیشرفت این مرز و بوم سهمی داشته باشند
همانطور که می دانید ثبت نام آزمون نظام مهندسی آغاز شده و دفترچه آن را می توانید از سایت دفتر امور مقررات دریافت نمایید.
اکنون سوالی هنگام مطالعه دفترچه برایم پیش آمده و مطرح می کنم تا آنجا که بنده اطلاع یافته بودم که می توان در آزمون نظام مهندسی شرکت نمود و بعد از قبولی پروانه اشتغال به کار مهندسی تا 4 سال اعتبار دارد و می توان سابقه کار مورد نیاز را بدست آورد و پروانه کار را ثبت کرد خوب اکنون برای ثبت نام وقتی شرایط را مطالعه نمودم به بند تصویر زیر برخوردم که از مهندسین محترم می خواهم گر اطلاعی دارند راهنمایی نمایند تا بیشتر در روند کار قرار گیریم

آیا منظور از بند بالا این است که بدون سابقه کار نمی توان در آزمون شرکت نمود؟
ممنون
سلام
این تبصره و بندی که شما اشاره کرده اید در تمام دفترچه های آزمون سال های پیش نیز وجود داشته و چیز جدیدی نیست که باعث نگرانی شما گردد. منظور این بند همان حداقل زمان سپری شده از زمان فارغ التحصیلی است و لاغیر. برای اینکه: برای محاسبه سنوات، سابقه کار تایید شده ای را از هیچ ارگان و شرکتی از شما نمی خواهند.
موفق باشید.

1393/12/11 , 01:46 ق.ظ
ارسال: #240
دوستان من فارغ شهریور 91 هستم و واسه محاسبات فیکس باید سهدسال رو گذرونده باشی..1 ماه کسری دارم واسه آزمون مرداد 94.بنظرتون تبصره ای چیزی نداره؟؟
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,599 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,846 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 208 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 253 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 906 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,786 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,829 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 309 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 246 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 600 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان