نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله نظارت
18.60%
24 18.60%
بله طراحی
2.33%
3 2.33%
بله هردو
8.53%
11 8.53%
خیر
70.54%
91 70.54%
در کل 129 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 141 رأی - میانگین امتیازات: 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
با سلام
برای آمادگی در آزمون نظام مهندسی عمران نظارت چه منابعی را برای مطالعه پیشنهاد می کنید؟
لطفا کتبی که نیاز است مطالعه شود و کمک می کند در آزمون درصد مورد نیاز را بزنیم معرفی نمایید متشکرم
تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

پاسخ
سری عمران برای محاسبات و خود مباحث برای نظارت و اجرا
رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا

شهدا در شادی وصلشان و در قهقهه مستانه شان عند ربهم یرزقون اند
پاسخ
ممنونم از شما مهندس بهنیا حرف شما کاملا صحیح ولی این کتابهایی هست که میگویند کلید آزمون نظام مهندسی و این حرفها این چه جور کتابهایی هستند
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ
برای امتحان نظارت ، با دقت خوندن و چند بار خوندن خود مباحث ، همچنین چند نمونه سوال از آزمونهای قبلی جهت آشنایی با نحوه سوالات ، کفایت میکند و نیازی به چیز دیگری نیست .
در رابطه با کلید واژه ها بنده آگاهی ندارم .
پاسخ
اگر مباحث رو خوب بخونی و تسلط داشته باشی، همون فهرست مباحث برات کافیه نیاز به کلید واژه نداری
پاسخ
به نظر بنده برای کسانی که وقت کم میارند واژگان خیلی مفیده
همون طوری که برای خود من خیلی مفید بود اینم لینکش

http://icivil.ir/file/%D8%AE%D8%B1%DB%8C...%A7%D9%85/
پاسخ

(1394/3/16 ، 05:40 عصر)omid_rch نوشته است: ممنونم از شما مهندس بهنیا حرف شما کاملا صحیح ولی این کتابهایی هست که میگویند کلید آزمون نظام مهندسی و این حرفها این چه جور کتابهایی هستند

خواهش.
کلید واژه ها بیشتر به درد آزمون نظارت و اجرا میخورند که شما با حجم زیادی از اطلاعات صرفا خواندنی طرف هستید.
اما خود من با وجود اینکه اولین باری بود که امتحان می دادم و زیاد هم نخونده بودم، هم اجرا و هم نظارت رو بدون کلید واژه هایی که تو بازار هست قبول شدم. گرچه برای خودم یه سری نت برداشته بودم که بدونم کدوم سئوال مربوط به کدوم مبحث و کدوم قسمتش میشه.

در مورد آزمون محاسبات که اصلا سیستم فرق میکنه. معمولا کسانی که برای آزمون محاسبات امید دارند، کسانی نیستند که سر جلسه بخوان بفهمن این سئوال از کجا اومده. بنابراین کلید ها به درد محاسبات نمیخوره. از این قضیه هم که بگذریم، کتابهای مجموعه سئوالات نظام مهندسی سری عمران ( محاسبات ) یه کلید واژه ی تقریبا خوب داره.
رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا

شهدا در شادی وصلشان و در قهقهه مستانه شان عند ربهم یرزقون اند
پاسخ
سلام
1-آیا امکان اینکه در نظام مهندسی یک استان پروانه اخذ کرده باشیم و بخواهیم در استان دیگری مشغول بکار باشیم هست؟
2-اگر در نظام مهندسی استان تهران پروانه اخذ کرده باشیم،فقط میتوانیم در تهران فعالیت داشته باشیم یا کل استان؟
ممنون.../
از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

پاسخ
سلام مهندسین عزیز
راسش واسه کاراموزی بهم یه مهندس نقشه بردار پیشنهاد شده
یکم راجع به نقشه برداری تحقیق کردم، ازش خوشم اومد
خواستم ببینم واسه منی که لیسانس عمران-عمران دارم ، میتونم هم امضا نظارت و اجرا داشته باشم، کنارش امضا نقشه برداری هم داشته باشم و کارای نقشه برداری هم انجام بدم ؟
خرید دوربین و کلا تجهیزاتش در حد معمول چقدر هزینه داره ؟
اوضاع کارش چجوریه ؟ میشه ازش درآورد یا نه ؟
در ضمن، همونجوری که گفتم، میخوام به عنوان کار دومم نقشه برداری انجام بدم
هم اینکه واسه اجرا ساختمون هام بدردم میخوره، هم اینکه میتونم بیرون تفکیک و اینا انجام بدم
راسی ؟
تفکسک و اینا امضا نقشه برداری نیاز داره ؟
ممنون میشم جواب سوالامو با حوصله بدی مهندس، جبران میکنم
پاسخ
سلام دوستان تشکر از دوستان پاسخگو
یک سوال بهتری کلاس آمادگی برای امتحان نظهام مهندسی که تضمینی قبول بشه کدوم موسسه هست ممنونم از راهنماییتون ؟؟؟؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ابهام نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی 911240 1 175 1396/5/14 ، 12:37 صبح
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  نحوه ثبت نام در آزمون مهر 96 REZAF 1 487 1396/5/13 ، 11:56 عصر
آخرین ارسال: 911240
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 56 8,662 1396/5/2 ، 12:17 صبح
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  بحث و تبادل نظر در مورد آزمون محاسبات اسفند 95 rasool ghazali 9 1,336 1396/3/27 ، 12:45 عصر
آخرین ارسال: 1q2w3e4rr
  آمار قبولی در ازمون نظام مهندسی اسفند ۹۵ maryam68 1 459 1396/3/26 ، 01:27 عصر
  راهنمایی در مورد عضویت در سازمان نظام مهندسی navid444 1 203 1396/3/25 ، 01:48 صبح
آخرین ارسال: 1q2w3e4rr
  خدمات بیمه تامین اجتماعی برای اعضای دارای پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی mehrazsarafraz14 4 1,455 1396/3/6 ، 10:20 صبح
آخرین ارسال: behnam-araz
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 21 3,823 1395/12/25 ، 10:27 صبح
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران اسفند 95 (موسسه جهش) فرشاد امن خانی 3 482 1395/12/21 ، 02:04 عصر
آخرین ارسال: mehdipanahi
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری اسفند 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 249 1395/12/20 ، 06:06 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان