مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3653 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:578 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:38 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:101 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:55 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:53 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:61 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1186 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:67 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:56 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
بله نظارت
بله طراحی
بله هردو
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 127 رأی - میانگین امیتازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
1394/05/17 , 03:15 ب.ظ
ارسال: #271
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
(1394/04/18 04:06 ق.ظ)علی خیرالهی نوشته شده توسط:  
سلام
1-آیا امکان اینکه در نظام مهندسی یک استان پروانه اخذ کرده باشیم و بخواهیم در استان دیگری مشغول بکار باشیم هست؟
2-اگر در نظام مهندسی استان تهران پروانه اخذ کرده باشیم،فقط میتوانیم در تهران فعالیت داشته باشیم یا کل استان؟
ممنون.../

سلام.
1- بله با شرایطی هست. اول باید برید نظام مهندسی استانی که الان توش عضو هستید. قسمت امور اعضا. با اونجا تسویه حساب کنید و یه نامه بگیرید برای استان دوم. حالا نامه رو باید بیارید استان دوم و مراحل کار رو مجدد در استان دوم انجام بدید. یک کم وقت گیر هست اما شدنیه. من همین کار رو انجام دادم.
2- فقط در شهری که اونجا عضو نظام هستید. البته بعضی شهرها خودشون نظام ندارن و زیرمجموعه شهرستان دیگه ای هستند که این مورد استثنا تلقی میشه. مثلا اگه فرض بگیریم شهرستان اشترینان زیرمجموعه بروجرد باشه، عضو نظام مهندسی بروجرد میتونه ساختمون های اشترینان رو هم قبول کنه.

رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا

شهدا در شادی وصلشان و در قهقهه مستانه شان عند ربهم یرزقون اند
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/05/17 , 03:17 ب.ظ
ارسال: #272
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
(1394/05/17 01:37 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  سلام دوستان تشکر از دوستان پاسخگو
یک سوال بهتری کلاس آمادگی برای امتحان نظهام مهندسی که تضمینی قبول بشه کدوم موسسه هست ممنونم از راهنماییتون ؟؟؟؟

سلام.
البته می دونین که هیچ موسسه ی درست و حسابی ای تضمین قبولی توی آزمون نظام رو نمیکنه.
اما کلاسهای سری عمران شنیدم خوبه.

رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا

1394/05/17 , 03:50 ب.ظ
ارسال: #273
(1394/05/17 03:17 ب.ظ)علی بهنیا نوشته شده توسط:  
(1394/05/17 01:37 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  سلام دوستان تشکر از دوستان پاسخگو
یک سوال بهتری کلاس آمادگی برای امتحان نظهام مهندسی که تضمینی قبول بشه کدوم موسسه هست ممنونم از راهنماییتون ؟؟؟؟

سلام.
البته می دونین که هیچ موسسه ی درست و حسابی ای تضمین قبولی توی آزمون نظام رو نمیکنه.
اما کلاسهای سری عمران شنیدم خوبه.
سلام مهندس بهنیا این گل از طرف من تقدیم به شما بابت پاسخگویی هاتون

[تصویر:  _1.GIF]

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

1394/05/17 , 03:51 ب.ظ
ارسال: #274
سلام یک سوال دیگر هم که وجود دارد این است که آقای مهندس پروانه کار مهندسی بیشتر برای چه کارهایی مورد استفاده قرار می گیرد و مثلا کسی که ان را گرفت می تواند شروع به چه کاری کند ؟
تشکر و اعتبار یادتون نره

1394/05/17 , 03:59 ب.ظ
ارسال: #275
(1394/05/17 03:51 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  سلام یک سوال دیگر هم که وجود دارد این است که آقای مهندس پروانه کار مهندسی بیشتر برای چه کارهایی مورد استفاده قرار می گیرد و مثلا کسی که ان را گرفت می تواند شروع به چه کاری کند ؟
ما بطور عام دو نوع سازه داریم :
1- سازه های خاص که عمدتا کاری با شهرداری ها ندارند. مثلا یک دانشگاه میخواد توی محوطه ی دانشگاهی اش یه دانشکده بزنه. قطعا این ساختمان جزو حوزه های شهرداری نیست. این نوع سازه ها رو مهندسین مشاور طراحی و اجرا و نظارت میکنند که کاری باهاشون نداریم.
2- دسته ی دوم ساختمان های عادی مسکونی و تجاری و ... هستند که طبق ضوابط شهرداری ها و مراجع صدور پروانه طراحی، اجرا و نظارت میشن.
کسی که پروانه اشتغال به کار مهندسی اخذ میکنه بسته به نوع پروانه اش میتونه این نوع ساختمان ها رو طراحی، نظارت و یا اجرا کنه.

1394/05/17 , 04:52 ب.ظ
ارسال: #276
ممنونم مهندس
مهندس مزایای دیگه ای هم داره این پروانه کار مثلا تو کارهای دیگه ای هم کاربرد داره و یا تنها برای نظارت و یا طراحی می شه ازش استفاده کرد و یا بهتر بگم کسی این پروانه کار رو بگیره روی کارش تاثیر داره مثلا بنده اکنون که کارم با پیمانکار هست مثلا اگه این پروتنه کار رو داشتم سودی دیگه غیر این اینکه مثلا کارهای نظارتی و یا طراحی رو انجام بدم باهاش می تونه داشته باشه ؟؟؟؟

تشکر و اعتبار یادتون نره

1394/05/17 , 11:06 ب.ظ
ارسال: #277
(1394/05/17 04:52 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  ممنونم مهندس
مهندس مزایای دیگه ای هم داره این پروانه کار مثلا تو کارهای دیگه ای هم کاربرد داره و یا تنها برای نظارت و یا طراحی می شه ازش استفاده کرد و یا بهتر بگم کسی این پروانه کار رو بگیره روی کارش تاثیر داره مثلا بنده اکنون که کارم با پیمانکار هست مثلا اگه این پروتنه کار رو داشتم سودی دیگه غیر این اینکه مثلا کارهای نظارتی و یا طراحی رو انجام بدم باهاش می تونه داشته باشه ؟؟؟؟

روی کارهای دیگه بصورت مستقیم تاثیرگذار که نیست. اما شاید بشه از Force اش یه مقدار استفاده کرد.

1394/05/21 , 07:26 ب.ظ
ارسال: #278
به پیشنهاد آقای مهندس یهنیا من اومدم اینجا سوالمو مطرح کنم...حالا ببینم کسی جواب میده آقای مهندس
خانوما
آقایون
سلام و عرض ادب

دو سه تا سوال دارم خواهشا کسانی که میتونن کمک کنن جواب بدن مخصوصا اونایی که تو آزمون های سال های قبل شرکت کردن
اولی : این حرکته معقولیه که آزمون نظارت و اجرا با هم شرکت کنم بعدش محاسبات؟؟
دوم : از الان بخوام شروع کنم چجوریاس؟ اگه فقط مبحث ها رو بخونم(بدون کتاب اضافه) کفایت میکنه(برای نظارت و اجرا)یا خیر؟
خواهشا توجه کنید که بنده شکر خدا شاغلم(غیرمرتبط به رشته عمران) ..روزانه چند ساعت بخونم کافیه؟
سوال سوم و اخرین سوال :کوتاه ترین راه برای اینکه سه سال سابقه مرتبط داشته باشم چیه؟ میشه پول داد به دو تا مهندس؟
یاعلی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/05/21 , 11:04 ب.ظ
ارسال: #279
(1394/05/21 07:26 ب.ظ)moshavereh نوشته شده توسط:  به پیشنهاد آقای مهندس یهنیا من اومدم اینجا سوالمو مطرح کنم...حالا ببینم کسی جواب میده آقای مهندس
خانوما
آقایون
سلام و عرض ادب

دو سه تا سوال دارم خواهشا کسانی که میتونن کمک کنن جواب بدن مخصوصا اونایی که تو آزمون های سال های قبل شرکت کردن
اولی : این حرکته معقولیه که آزمون نظارت و اجرا با هم شرکت کنم بعدش محاسبات؟؟
دوم : از الان بخوام شروع کنم چجوریاس؟ اگه فقط مبحث ها رو بخونم(بدون کتاب اضافه) کفایت میکنه(برای نظارت و اجرا)یا خیر؟
خواهشا توجه کنید که بنده شکر خدا شاغلم(غیرمرتبط به رشته عمران) ..روزانه چند ساعت بخونم کافیه؟
سوال سوم و اخرین سوال :کوتاه ترین راه برای اینکه سه سال سابقه مرتبط داشته باشم چیه؟ میشه پول داد به دو تا مهندس؟
یاعلی

در مورد سئوال اولتون : صرفا بستگی به خودتون داره. اگه فکر می کنید نمی رسید برای امتحان محاسبات بخونید 50 هزار تومان به خودتون ضرر نزنین. همون نظارت و اجرا رو با هم بخون و قبول و و بعد سری بعد بکوب بخون برای محاسبات.
2- برای نظارت و اجرا من فقط مبحث ها رو + منابع معرفی شده دیگه مثل راهنمای جوش و ... رو خوندم. همین!
3- روزانه چند ساعت بخونین؟!!! سئوالتون منو یاد کنکور انداخت و دوران دبیرستان! معلومه که کمیت مهم نیست و کیفیت مهمه! انقدر بخونین که خودتون راضی بشید!
4- اگه 3 سال از فراغت از تحصیلتون گذشته، متاسفانه هستند مهندسینی که پول می گیرند و کارتون رو راه می ندازن.

موفق باشید

1394/05/22 , 06:25 ب.ظ
ارسال: #280
چون خوشم اومد از جواب دادنتون

یه سوال دیگه میبپرسم : میتونید منابع لازم جهت آزمو نظارت و اجرا رو از طریق لینکی،تاپیکی ،جزوه ای ، بالاخره راه دیگه ای معرفی کنید بهم میخام اول

آمادشون کنم بعد با خیال راحت از منابع خودم بشینم بخونم...نه اینکه هم فکر کنم منابعم کمه

بازم ممنون بابت پاسخگویی خلاصه شفاف شما...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,634 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,848 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 212 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 256 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 912 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,794 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,844 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 317 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 248 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 603 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان