مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
معرفي سايت فارسي سئو
شروع کننده:mehranolomi آخرین ارسال توسط:mehranolomi پاسخ ها:0 موضوعات متفرقه مشاهده:6 زمان:1395/09/20
فیلم انجام یک پروژه کامل راه در نرم افزار civil3d 2016
شروع کننده:mosa2 آخرین ارسال توسط:mosa2 پاسخ ها:0 آموزش طراحی با civil 3d و Land مشاهده:35 زمان:1395/09/20
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:siamak_meybodi پاسخ ها:3 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7214 زمان:1395/09/20
فیلم آموزش کامل پروژه بتن با Etabs 2015
شروع کننده:mosa2 آخرین ارسال توسط:mosa2 پاسخ ها:0 آموزش Etabs به صورت فیلم مشاهده:34 زمان:1395/09/20
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:93 زمان:1395/09/20
دانلود نقشه اتوکد جزیره کیش
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Lilithr پاسخ ها:1 بلوک های آماده اتوکد (مبلمان،پنجره،درب،درخت،میز،و......) مشاهده:1951 زمان:1395/09/19
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:79 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:81 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3513 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:85 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
بله نظارت
بله طراحی
بله هردو
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 127 رأی - میانگین امیتازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
1394/05/23 , 12:20 ق.ظ
ارسال: #281
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
سلام

دوستان یک سئوال :

از یک ناظر شنیدم کسی که مجوزاجرا میخاد ابتدا باید مجوز نظارت بگیرد این صحت دارد یا این دونوع مجوز مستقل از هم هستند؟
یعنی اگر کسی امتحان نظام اجرا بدهد وقبول شود چون پروانه نظارت ندارد قبولی او ارزشی ندارد؟

عاشق ، خادم است وعشق، تنها سرود ماندگار زندگی است
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/05/23 , 08:32 ق.ظ
ارسال: #282
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
بله
تا نظارت قبول نشه پروانه اجرا به تنهایی صادر نمیشه
البته قبولی در آزمون اجرا برای 3 سال معتبر است و طی این سه سال اگر پروانه نظارت گرفت در آن صلاحیت اجرا نیز قید میشه
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/05/24 , 10:06 ق.ظ
ارسال: #283
با سلام
از دوستان کسی مطلع هستش که ازمون نظام مهندسی امسال مثل سالهای قبل در نیمه دوم سال هم برگزار میشه یا نه؟
و نتایج ازمون مرداد ماه حدودا چه تاریخی اعلام میشه؟

با تشکر
1394/05/24 , 11:21 ق.ظ
ارسال: #284
Thumbs Up RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
(1394/05/22 06:25 ب.ظ)moshavereh نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه میبپرسم : میتونید منابع لازم جهت آزمو نظارت و اجرا رو از طریق لینکی،تاپیکی ،جزوه ای ، بالاخره راه دیگه ای معرفی کنید بهم میخام اول

آمادشون کنم بعد با خیال راحت از منابع خودم بشینم بخونم...نه اینکه هم فکر کنم منابعم کمه

خواهش می کنم.
این هم لینک بابت راحت شدن خیال شما :
[URL][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا

شهدا در شادی وصلشان و در قهقهه مستانه شان عند ربهم یرزقون اند
1394/05/31 , 01:27 ب.ظ
ارسال: #285
با سلام چند تا سوال داشتم که اگه کامل توضیح بدید ممنون میشم
1.شما گفتین که برای پروانه و مهر نظام مهندسی باید سه سال از لیسانس رد شه و تو این سه سوال سابغه کار باید داشت حالا سوال من اینجاس که اگه بعد از اتمام درس و گرفتن لیسانس برم سربازی دو سال از لیسانس رد میشه و یه سال دیگه میمونه ولی مشکل اینجاس که سه سال سابغه کار میخواد پس یعنی من باید بعد از سربازی سه سال کار کنم و سابغه داشته باشم تا بتونم پروانه بگیرم؟یعنی 5 سال بعد از لیسانس میشه؟؟!!
2-الان من ترم سوم هستم به نظر شما چه چیزیو خیلی خوب یاد بگیرم تا بعدا به دردم بخوره منظورم نرم افزارهای گروه عمرانه مثله اتوکد و ایتبس و غیره؟کدومش کارامده؟
3-متاسفانه من تو غیرانتفاعی درس میخونم میخواستم بدونم این نوع دانشگاه ها تاثیر بدی تو کارم داره یا نه بالاخره هرچی باشه دولتی چیز دیگس!
1394/05/31 , 03:31 ب.ظ
ارسال: #286
(1394/05/31 01:27 ب.ظ)ramis0543 نوشته شده توسط:  با سلام چند تا سوال داشتم که اگه کامل توضیح بدید ممنون میشم
1.شما گفتین که برای پروانه و مهر نظام مهندسی باید سه سال از لیسانس رد شه و تو این سه سوال سابغه کار باید داشت حالا سوال من اینجاس که اگه بعد از اتمام درس و گرفتن لیسانس برم سربازی دو سال از لیسانس رد میشه و یه سال دیگه میمونه ولی مشکل اینجاس که سه سال سابغه کار میخواد پس یعنی من باید بعد از سربازی سه سال کار کنم و سابغه داشته باشم تا بتونم پروانه بگیرم؟یعنی 5 سال بعد از لیسانس میشه؟؟!!
2-الان من ترم سوم هستم به نظر شما چه چیزیو خیلی خوب یاد بگیرم تا بعدا به دردم بخوره منظورم نرم افزارهای گروه عمرانه مثله اتوکد و ایتبس و غیره؟کدومش کارامده؟
3-متاسفانه من تو غیرانتفاعی درس میخونم میخواستم بدونم این نوع دانشگاه ها تاثیر بدی تو کارم داره یا نه بالاخره هرچی باشه دولتی چیز دیگس!
سلام.
در مورد این سه سال باید بگم که شما باید حتما سه سال سابقه کار داشته باشی تا بتونی توی آزمون نظام مهندسی شرکت کنی.که این سه سال سابقه با کار کردن در شرکت های خصوصی که کار عمرانی انجام میدن و یا کار کردن در وزارت خانه راه و ترابری و وزارت خانه مسکن و شهر سازی هستش . اما یه راه دیگه هم وجود داره. و اونم اینه که شما میتونی بدون سابقه کار هم بری و نظام مهندسیتو بگیری. و اونم اینه که دو تا مهندس با ده سال سابقه کار شما رو تایید کنن. ازین مهندسا هم زیاد پیدا میشن/ یه مبلغی رو از شما میگیرن و شما رو تایید میکنند. و شما اونوقت میتونید برید و در آزمون نظام شرکت کرده و نظام مهندسیتونو بگیرید. در مورد درس هم باید بگم که ترم سه یه مقدار زوده که بخواد ایتبس یاد بگیره . اما میتونید اتوکد رو یاد بگیرید به صورت حرفه ای. میتونید ام اس پروژه رو یاد بگیرید. میتونید متره و براورد و صورت وضعیت رد کردن رو یاد بگیرید. میتونید نقشه خوانی رو یاد بگیرید. میتونید برید یه جا کار با دوربین و جی پی اس رو یاد بگیرید. خلاصه این ها رو یاد بگیری هیچ وقت لنگ نمیمونی. در مورد دانشگاه هم باید بگم که دانشگاه غیر انتفاعی و دولتی از نظر من هیچ تفاوتی نداره. من به عینه دیدم که یه دانشجوی فارغ التحصیل شده از دانشگاه دولتی هیچی بلد نبود و هیچی بارش نبود . و بیکار بود. و اما یه دانشجوی فارغ التصیل شده دانشگاه آزاد به راحتی داشت کار میکرد چون توانایی بالایی داشت. امروز دیگه کسی نگاه نمیکنه که شما دانشگاه کالیفرنیا مدرک گرفتی یا دانشگاه علمی کاربردی حسن آباد سفلی. امروز همه نگاه میکنن که یه مهندس عمران چقدر کارآمد و کار بلده. وقتی شما کار با دوربین رو بلد باشی چه تفاوتی داره برای کسی که شما تو چه دانشگاهی درس خوندی. یا وفتی شما کار با دوربین رو بلد نباشی اما صنعتی شریف درس خونده باشی چه ارزشی برای کسی داری؟؟؟ به دانشگاه بها ندید. به علمتون و یاد گیری علوم بها بدید. توی این مدت که دانشجو هستید تا میتونید از فرا گرفتن علوم عمرانی قافل نباشید. طوری که وقتی اومدید تو بازار کار واسه علمتون سره تعظیم فرود بیارنو التماستونو کنن که براشون کار کنید

هیچی
1394/06/01 , 09:14 ق.ظ
ارسال: #287
سلام...سوالم اینه که کار کردن در نظام مهندسی کارت پایان خدمت میخواد یا این که اگر منع خدمت نداشته باشی میتونی کار کنی؟ مثلا وقتی میخوای برای نظام کار کنی سربازی نرفته باشی ولی مثلا دانشجوی ارشد باشی و معافیت تحصیلی داشته باشی....ممنوون
1394/06/01 , 07:24 ب.ظ
ارسال: #288
(1394/06/01 09:14 ق.ظ)fardinf نوشته شده توسط:  سلام...سوالم اینه که کار کردن در نظام مهندسی کارت پایان خدمت میخواد یا این که اگر منع خدمت نداشته باشی میتونی کار کنی؟ مثلا وقتی میخوای برای نظام کار کنی سربازی نرفته باشی ولی مثلا دانشجوی ارشد باشی و معافیت تحصیلی داشته باشی....ممنوون
کارت پایان خدمت. یا معافیت پزشکی. یا معافیت کفالت باید داشته باشید. با معافیت های تحصیلی که جزو معافیت های موقت محسوب شده نمیتونید برید پروانه اشتغال به نظام مهندسی رو بگیرید

هیچی
1394/06/01 , 08:25 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/06/01 08:30 ب.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #289
(1394/05/31 03:31 ب.ظ)ehsan021 نوشته شده توسط:  
(1394/05/31 01:27 ب.ظ)ramis0543 نوشته شده توسط:  با سلام چند تا سوال داشتم که اگه کامل توضیح بدید ممنون میشم
سلام.
در مورد این سه سال باید بگم که شما باید حتما سه سال سابقه کار داشته باشی تا بتونی توی آزمون نظام مهندسی شرکت کنی.که این سه سال سابقه با کار کردن در شرکت های خصوصی که کار عمرانی انجام میدن و یا کار کردن در وزارت خانه راه و ترابری و وزارت خانه مسکن و شهر سازی هستش . اما یه راه دیگه هم وجود داره. و اونم اینه که شما میتونی بدون سابقه کار هم بری و نظام مهندسیتو بگیری. و اونم اینه که دو تا مهندس با ده سال سابقه کار شما رو تایید کنن. ازین مهندسا هم زیاد پیدا میشن/ یه مبلغی رو از شما میگیرن و شما رو تایید میکنند. و شما اونوقت میتونید برید و در آزمون نظام شرکت کرده و نظام مهندسیتونو بگیرید.
با سلام
دوست عزیز قبل از جواب دادن به کاربران از صحت جواب خود مطمئن باشید.در پستهای مختلف دوستان پیشکسوت ومطلع گفته اند که برای شرکت در آزمون نظام کافی ست سه سال از اخذ مدرک لیسانس گذشته باشد وقبل از ثبت نام آزمون ،عضو نظام هم شده باشید.اگر به سئوالات ramisتوجه کنید خودایشان بعضی از این مطالب را می دانندوتوضیح شما ایشان وکاربران دیگر را به اشتباه می اندازد.
ارائه سابقه کار وامضای دومهندس وغیره مال زمانی هست که شما قبول شده اید ودنبال دریافت پروانه اشتغالید.ضمنا دوره دوساله سربازی برای اخذ پروانه جزو سابقه مرتبط ومطلوب محسوب نمی شود.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1394/06/05 , 04:41 ب.ظ
ارسال: #290
سلام بر همگی هر کسی برام ثابت کرد که این مدرک نظام مهدسی چه نظارتش و چه محاسباتش چه سودی داره من جایزه بهش می دم فعلا که من دو تا مدرک کاردانی و کارشناسی اینجاس اینها جلو پامه تو یه کیفه گذاشتم ببینم آبی چیزی ازش چکه می کنه تو کوزه خخخخ خلاصه کلام هر کی به من بگه با این مدارک که باید بگیریم می خواهیم چه کنیم و تونستی یه حرفی بزنه که من بگم آره درست خوبه عالیه من برم مدرک رو بگیرم سود داره توش من جایزه می دم بهش ببخشید خیلی عامیانه صبت کردم ولی چیزی که هست اینه که ما همش دنبال گرفتن مدرک هستیم آخه یکی نیست بگه چه می خواهیم کنیم با این مدرک ها بخدا همین امروز زنگ زدم به یکی برای کار می گم می خواهم بیام پیشتون برای کار می گه سابقه کار داری می گم نه می گه شرمنده اتم بخدا ما یکی می خواییم سابقه داشته باشه خوب من به نظرتون چه کنم از کجا سابقه بیارم به نظرتون بشینم بخونم برای مهر نظام مهندسی که چه بشه کجا راهمون می دن اگه این مدرک رو داشته باشیم آیا باز پارتی می خواد و یا اینکه اگه بگیریم این مهر رو فرجی می شه می دونم الان همه می گن باید خودت شروع کنی و نمی دونم باید بلد باشی و اینها ولی نکته ای که هست اینه که من نه پول دارم که دفتر بزنم نه چیزی و اینقدر پیش این و اون رفتم دیگه خسته شدم الان اگه کسی این معضل رو حل کنه و خیلی منطقی بگه این مدرک این سود رو داره یه جایزه داره ممنونم ازتون

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,723 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,859 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 215 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 258 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 917 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,845 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,891 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 321 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 248 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 612 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان