مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
معرفي سايت فارسي سئو
شروع کننده:mehranolomi آخرین ارسال توسط:mehranolomi پاسخ ها:0 موضوعات متفرقه مشاهده:6 زمان:1395/09/20
فیلم انجام یک پروژه کامل راه در نرم افزار civil3d 2016
شروع کننده:mosa2 آخرین ارسال توسط:mosa2 پاسخ ها:0 آموزش طراحی با civil 3d و Land مشاهده:35 زمان:1395/09/20
کتاب طراحی سازه های فولادی آقای میرقادری و ازهری
شروع کننده:engineer2014 آخرین ارسال توسط:siamak_meybodi پاسخ ها:3 طراحی سازه های فولادی مشاهده:7214 زمان:1395/09/20
فیلم آموزش کامل پروژه بتن با Etabs 2015
شروع کننده:mosa2 آخرین ارسال توسط:mosa2 پاسخ ها:0 آموزش Etabs به صورت فیلم مشاهده:34 زمان:1395/09/20
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 درخواست ها مشاهده:93 زمان:1395/09/20
دانلود نقشه اتوکد جزیره کیش
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:Lilithr پاسخ ها:1 بلوک های آماده اتوکد (مبلمان،پنجره،درب،درخت،میز،و......) مشاهده:1951 زمان:1395/09/19
دانلود آموزشه نحوه اعمال بار برف در قابهای شیبدار ( سوله ها ) در ETABS 2015
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:79 زمان:1395/09/19
دانلود کتاب جدول اشتال اصلی آلمانی ویرایش بیست و چهارم (Stahlbau Profile 24th editio
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 کتاب های لاتین مشاهده:81 زمان:1395/09/19
دانلود مجموعه مثالهای حل شده بار کمانشی ستونها ( Pcr ) در SAP + آموزش نرم افزار SAP
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:rasul69 پاسخ ها:8 آموزش نرم افزار Csi Sap2000 مشاهده:3513 زمان:1395/09/19
دانلود نسخه فارسی و قابل جستجوی استاندارد 2800 ویرایش چهارم
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:0 نشریه و آیین نامه های نظام مهندسی مشاهده:85 زمان:1395/09/19

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
بله نظارت
بله طراحی
بله هردو
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 127 رأی - میانگین امیتازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
1394/06/31 , 10:48 ب.ظ
ارسال: #301
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
پس میتونم شرکت کنم و الان قبول شدم بهمن 95 اقدام به گرفتن پروانه بکنم؟؟
فک کنم این اطلاع رسانی شه بهتره چون من خودم به شخصه نمیدونستم 2 سال اعتبار داره شاید بقیه دوستان هم ندونن ممنون که گفتین
امتحان نظام مهندسی کی برگزار میشه ؟؟؟

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/07/01 , 12:11 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/07/01 12:18 ق.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #302
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
(1394/06/31 10:48 ب.ظ)engineer2014 نوشته شده توسط:  پس میتونم شرکت کنم و الان قبول شدم بهمن 95 اقدام به گرفتن پروانه بکنم؟؟
فک کنم این اطلاع رسانی شه بهتره چون من خودم به شخصه نمیدونستم 2 سال اعتبار داره شاید بقیه دوستان هم ندونن ممنون که گفتین
با سلام

بنده تاکنون امتحان نظام نداده ام چون فکر می کردم حائز شرایط نیستم وهنوز عضو نظام تهران هم نیستم ولی این بحث را از اولش دنبال می کردم.چندین نقر از همکاران ناظر
به اتفاق گفته اند که شرط صدور کارت امتحان وقبولی ،گذشت سه سال از فارغ التحصیلی است وفکر می کنم دوستمان m22iranبرداشت اشتباهی دارند.در لینکی هم که معرفی کرده اندچنین
موردی اشاره نشده.امیدوارم مهندس پناهی عزیز این گفته را نظر دهند.چرا که اگر این مطلب صحیح باشد من هم مثل خیلی از کاربران دیگر ذی نفع می شوم.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1394/07/01 , 03:13 ب.ظ
ارسال: #303
دوستان دگ هم نظری دارن بدن و اینکه دوستان حالا نگفتن امتحان نظام مهندسی کی هس؟؟

فقط کنم مرداد ماه برگذار شد . سالانه یک بار برگذار میشه؟؟

1394/07/01 , 09:07 ب.ظ
ارسال: #304
(1394/07/01 12:11 ق.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  
(1394/06/31 10:48 ب.ظ)engineer2014 نوشته شده توسط:  پس میتونم شرکت کنم و الان قبول شدم بهمن 95 اقدام به گرفتن پروانه بکنم؟؟
با سلام
بنده تاکنون امتحان نظام نداده ام چون فکر می کردم حائز شرایط نیستم وهنوز عضو نظام تهران هم نیستم ولی این بحث را از اولش دنبال می کردم.چندین نقر از همکاران ناظر
به اتفاق گفته اند که شرط صدور کارت امتحان وقبولی ،گذشت سه سال از فارغ التحصیلی است وفکر می کنم دوستمان m22iranبرداشت اشتباهی دارند.در لینکی هم که معرفی کرده اندچنین
موردی اشاره نشده.امیدوارم مهندس پناهی عزیز این گفته را نظر دهند.چرا که اگر این مطلب صحیح باشد من هم مثل خیلی از کاربران دیگر ذی نفع می شوم.
سلام
توضیحاتی را به نقل از دفترچه شرکت در آخرین آزمون نظام مهندسی (مرداد 94) قرار می دهم که گواه اکمل می باشد البته مطالب این دفترچه چندین سال هست که اینگونه می باشد ( لینک دانلود دفترچه http://inbr.ir/file3/94/sabt94.pdf به نقل از http://inbr.ir/spage/uspage.aspx?id=260 )
با توجه به بند 2 صفحه 5 این دفترچه، از زمان فارغ التحصیلی تا روز آزمون باید سنواتی که در جدول ذیل این بند آمده است پر گردد برای مثال از زمان فارغ التحصیلی تا روز آزمون باید 3 سال برای مهندسینی که مدرک کارشناسی دارا می باشند پر گردد. ذکر اینکه لازم است که مهندسین عمرانی که مدرک کارشناسی آنها ناپیوسته می باشد (یعنی دارای مدرک کاردانی می باشد) به ازای هر 5 سالی که از مدرک کاردانی آنها تا زمان اخذ مدرک کارشناسی گذشته باشد، سنوات جدول 1 سال کاهش می یابد ( برای صلاحیت به غیر از محاسبات این 5 سال قابل قبول می باشد).
[تصویر:  d7xdg85mh1ggyzfu3ho.jpg]

اما در مورد اعتبار قبولی باید به عرض برسانم که با توجه به بند 4 صفحه 8 این دفترچه، اعتبار قبولی در این آزمون حداکثر 4 سال می باشد بدین معنی که شما از روز آزمون تا زمان اقدام جهت اخذ پروانه 4 سال فرصت دارید.
[تصویر:  wz9u82lq1wx7wb6vdokf.jpg]
البته با توجه به لینکی که همکار محترم قرار دادند( http://inbr.ir/SPage/USPage.aspx?ID=217&ZID=216 )، این اعتبار تا 2 سال بدون قید و شرط می باشد و برای 2 سال تا 4 سالی که ذکر کردم شروطی را قرار داده اند که در عکس زیر مشخص کرده ام:

[تصویر:  m6s8k0xtw6dkjyvzzdy.jpg]

در انتها جهت تاکید عرض می نمایم که مجوز شرکت در آزمون از زمان فارغ التحصیلی تا روز آزمون، 3 سال برای مهندسینی که مدرکشان کارشناسی پیوسته است می باشد و این مورد را در هنگام اقدام برای اخذ پروانه اداره راه و شهرسازی کنترل می نماید و در صورت عدم رعایت حتی به مقدار 1 روز، قبولی شما کم لن یکن می باشد. همچنین مدت اعتبار قبولی در آزمون حداکثر 4 سال می باشد که این 4 سال جهت اقدام به اخذ پروانه می باشد و جزء سنوات سابقه کار محسوب نمی گردد.
در انتها مرجع پاسخ هر سوالی اداره راه و شهرسازی استان مربوطه می باشد (چون که مرجع صدور پروانه می باشد) که در صفحه 4 دفترچه نیز قید شده است.
[تصویر:  tahhnnnmqfe20s4hl.jpg]

فکر می کنم که با توضیحات بالا برای دوستان رفع ابهام شده باشد به هر صورت اگر سوالی بود در خدمت هستم.
موفق باشید.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
1394/07/01 , 10:38 ب.ظ
ارسال: #305
با سلام و تشکر از مهندس پناهی
مهندس خسته نباشید من الان با مدرک کارشناسی ناپیوسته اقدام به عضویت در نظام مهندسی کردم و عضو شدم و از قضا دانشگاه ارشد قبول شدم الان می تونم تو آزمون امسال شرکت کنم با مدرک کارشناسی ؟

آیا اگه قبول شدم مشکلی نداره که دارم ارشد می خونم ؟

تشکر و اعتبار یادتون نره
به زودی آموزش نحوه ی انجام نقشه کشی
با اتوکد در سایت آموزش امید آغاز می شود
آموزش نحوه انجام پروژ راه سازی و بتن و فلز و نقشه کشی با اتوکد

مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/07/02 , 12:41 ق.ظ
ارسال: #306
سلام
شما فارغ التحصیل چه سالی و چه ماهی هستین؟شما از تاریخ فارغ التحصیلی سه سال جلوتر بیاید.اگر روز ازمون بعدی، بعداز این تاریخ باشد مشکلی ندارید.
دانشجو بودن ارتباطی با پروانه اشتغال ندارد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
1394/07/02 , 03:01 ب.ظ
ارسال: #307
(1394/07/02 12:41 ق.ظ)mehdipanahi نوشته شده توسط:  سلام
شما فارغ التحصیل چه سالی و چه ماهی هستین؟شما از تاریخ فارغ التحصیلی سه سال جلوتر بیاید.اگر روز ازمون بعدی، بعداز این تاریخ باشد مشکلی ندارید.
سلام مهندس من دیگه وقتش رسیده من فارغ التحصیل 91/12 هستم امسال هم برج 7 ارشد می رم و امسال برج 12 می شه سه سال و چون کاردانی هم دارم 2/5 سال بایستی از تاریخ فارغ التحصیلی ام بگذره چون 89/11 فارغ التحصیلی کاردانی ام هست و چون 5 سال گذشته به ازای هر پنج سال 1 سال کم کنی می شه دو سال و نیم فک کنم از تاریخ لیسانسم بگذره می تونم آزمون نظام مهندسی شرکت کنم من الان تنها مشکلم کار هست که نیست برم سر کار سابقه کارم هست تازه یه ماه هم هست عضو نظام مهندسی شدم منتظرم تا کارت عضویت نظام مهندسی صادر بشه الان ارشد هم قبول شدم می خواهم بدونم می تونم تو آزمون نظارت شرکت کنم یا خیر؟

متشکر

تشکر و اعتبار یادتون نره

1394/07/02 , 11:31 ب.ظ
ارسال: #308
من متوجه نشدم
اولا آزمون نظام 94 به جز مرداد ماه که برگزار شد بازم برگزار میشه؟؟
دوما من که بهمن 92 فارغ التحصیل شدم و دانشجوی ارشد هستم طبق گفته های دوستمون میتونم شرکت کنم وقبول شدم یک سال دگ پروانه بگیرم؟؟

1394/07/07 , 02:27 ق.ظ
ارسال: #309
(1394/07/02 03:01 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  
(1394/07/02 12:41 ق.ظ)mehdipanahi نوشته شده توسط:  سلام
سلام مهندس من دیگه وقتش رسیده من فارغ التحصیل 91/12 هستم امسال هم برج 7 ارشد می رم و امسال برج 12 می شه سه سال و چون کاردانی هم دارم 2/5 سال بایستی از تاریخ فارغ التحصیلی ام بگذره چون 89/11 فارغ التحصیلی کاردانی ام هست و چون 5 سال گذشته به ازای هر پنج سال 1 سال کم کنی می شه دو سال و نیم فک کنم از تاریخ لیسانسم بگذره می تونم آزمون نظام مهندسی شرکت کنم من الان تنها مشکلم کار هست که نیست برم سر کار سابقه کارم هست تازه یه ماه هم هست عضو نظام مهندسی شدم منتظرم تا کارت عضویت نظام مهندسی صادر بشه الان ارشد هم قبول شدم می خواهم بدونم می تونم تو آزمون نظارت شرکت کنم یا خیر؟

متشکر
سلام
ضمن پاسخگویی به سوال بالا می خواستم بدونم برای رتبه بندی شرکت ها اگه مدرک لیسانس رو ارائه بدیم آیا پیش خود اون شرکت می مونه برای همیشه و یا اینکه می تونیم بعد ها مدرکمون رو ازشون بگیریم؟

ممنونم

تشکر و اعتبار یادتون نره

1394/07/07 , 02:58 ب.ظ
ارسال: #310
دوستان به سوالات منم پاسخ بدن ممنون میشم

ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,723 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,859 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 215 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 258 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 917 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,845 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,891 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 321 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 248 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 612 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان