مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1157 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:18 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:17 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3598 زمان:1395/09/13
مشکل کپی کردن در اتوکد
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:Cadkhoda پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:101 زمان:1395/09/13
تیرچه فلزی
شروع کننده:b.h آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:5 پرسش و پاسخ مشاهده:2852 زمان:1395/09/13
محاسبه فوندانسیون سازه فلزی
شروع کننده:ni.barekati آخرین ارسال توسط:ni.barekati پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:22 زمان:1395/09/13
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:mehrazsarafraz14 پاسخ ها:21 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:492 زمان:1395/09/13
آسانسور هیدرولیک در ساختمان های قدیمی
شروع کننده:vasvas آخرین ارسال توسط:Amiresh پاسخ ها:5 نکات آموزشی و اجرایی مشاهده:5550 زمان:1395/09/13
درخواست نمونه سوال گودبرداری جهت ارتقا پایه 3 به 2
شروع کننده:elyas64 آخرین ارسال توسط:elyas64 پاسخ ها:0 سایر مشاهده:16 زمان:1395/09/12

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

نظرسنجی: آیا شما مهر نظام مهندسی دارید؟ نظارت،طراحی،هردو؟
بله نظارت
بله طراحی
بله هردو
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 127 رأی - میانگین امیتازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
1394/12/24 , 12:29 ق.ظ
ارسال: #351
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
سلام
دوستان كسي خبر جديدي راجع به صدور پروانه اجرا
بدون قبولي در آزمون نظارت داره ؟؟؟؟؟؟؟
ظاهراً يه بخشنامه زدن كه برخلاف گذشته ، قبولي در هر آزمون تنها شرط صدور پروانه است
و ديگه صدور پروانه اجرا مستلزم داشتن پروانه نظارت نيست ؟؟؟؟؟؟؟
يعني اگر اجرا قبول شديد و نظارت قبول نشديد
پروانه اجرا رو صادر ميكنند
ممنون ميشم كسي خبر داره اطلاع بده .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/12/24 , 02:51 ق.ظ
ارسال: #352
RE: رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی
(1394/12/23 04:58 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  
(1394/12/22 06:41 ب.ظ)omid_rch نوشته شده توسط:  
(1394/12/22 06:11 ب.ظ)mehrazsarafraz14 نوشته شده توسط:  دفتر مهندسی همانطور که از اسمش پیداست ، فقط افرادی که مدرک طراحی ( محاسبات ) رو میگیرند ف میتونند راه اندازی کنند . اونم باید با چند تا مهندس رشته های دیگه ، شریک بشی . حالا شرایط دیگه اش بماند .
حدود یک سال هم هست که صحبت از شرکت های حقوقی نظارت و طراحی میشه . یعنی باید شرکت ثبت بدی و تو اساسنامه شرکت قید کنی که مربوط به نظارت هست فعالیتش .
من خودم دنبال شرکت حقوقی نظارت نرفتم و زیاد راجع بهش نمیدونم . فقط میدونم چنین امکانی هست و آیا کار به آنها داده میشه یا نه و یا چجوریه ، دقیق نمیدونم .
برای ثبت شرکت پیمانکاری هم بهتره از راهنمای سایت ساجات ، راهنمای ثبت نامشو دانلود کنی و بخونی و اگه هم سوالی داشتی ، میتونی تلفنی با کارشناس های همون ساجات مطرح کنی و بپرسی . تلفنشونم رو همون صفحه اول سایت تو یکی از منوهاش هست .
http://www.sajat.mporg.ir
سلام

مهندس اگه مهر نظارت رو داشته باشم چی نمی شه دفتر زد ؟؟؟
سلام

مهندس اگه مهر نظارت رو داشته باشم چی نمی شه دفتر زد ؟؟؟
باید عادت کنیم که نگیم مهر طراحی و نظارت ، بلکه بگیم پروانه اشتغال به کار مهندسی طراحی و نظارت . از این جنبه میگم که کارمونو در حد مهر زدن پای چند نقشه ساختمانی نیاریم پایین . در ضمن برای طراحی و نظارت فقط یک مهر داریم و میشه پای نقشه های محاسبات و نظارت با همون یک نوع مهر ، مهر کنیم . فقط باید تو آزمونش قبول شده باشیم. در مورد دفتر مهندسی ، همانطور که گفتم ، اصولا وقتی صحبت از دفتر به میان می آید ، منظور دفتر طراحی میباشد و دفتر نظارت نداریم کلا . مگر همون شرکت های حقوقی نظارت که من زیاد راجع بهش نمیدونم و تو یزد هم ندیدم که کسی شرکت حقوقی نظارت داشته باشه . اما این جنبه رسمی کار هست . من تعداد زیادی از مهندس های قدیمی رو دیدم که به خاطر اسم و رسمی که از قدیم داشته اند ، هنوز هم مردم برای یک سری کارهای دفتری مربوط به ساختمان ، به این افراد مراجعه میکنند و این در حالی است که این افراد بطور رسمی ، پروانه اشتغال به کار مهندسی ندارند . مثلا برای ترسیم نقشه یا مثلا نظارت روی اجرای ساختمانشون و یا مثلا یک عده از افرادی که نمیخواهن اصولا پروانه بگیرن ، و بطور غیر قانونی میخوان ساختمونشونو بسازن ، به این افراد مراجعه میکنن. منظورم اینه که هر شخصی میتونه دفتر و دستکی برای خودش بسازه ، مهم این هست که بطور رسمی یا غیر رسمی برات کار بیاد . نمونه اش همین افراد کارشناس فنی شهرداری ها هستند که نود و نه درصدشون فاقد پروانه اشتغال به کار مهندسی هستند ولی چون صدور پروانه زیر دست آنها انجام میشه ، خودشون بعد از ظهر ها یک دفتر و دستکی برای خودشون علم کردند و به افراد متقاضی پروانه توصیه میکنن که برای رسم نقشه اجرایی ساختمونشون و اجرای ساختمونشون بیان به دفتر انها . من با یک نمونه اش برخورد کرده بودم که یک فردی که تخصصش معماری بود ، اومده بود یک سری نقشه های سازه رو از جایی کپی کرده بود و داده بود به یک بنده خدایی که بره اجرا کنه . که بخت با این بنده خدا بود که من ناظرش شدم و نقشه ها رو نشونم داد ، دیدم برای ساختمان سه طبقه ، اومده ستون دوبل 27 با ورق سرتاسری ضخیم گذاشته و خلاصه متوجه شدم نقشه اش کپی هست و خودم برای این شخص محاسبات سازه اش رو مجددا انجام دادم تا باعث ضرر و زیانش نشه. خلاصه آشفته بازاری هست !
 سپاس شده توسط omid_rch ، imanabb
1395/01/31 , 11:10 ق.ظ
ارسال: #353
سلام خسته نباشید..سوال داشتم اینکه
کلاس آموزشی برای قبولی در آزمون محاسبات رو لازم میدونین یانه؟ به نظرتون کلاسهایی که سوالات سالهای قبل رو فقط حل میکنن به درد قبولی میخورن؟ توصیه خود شما دوستان چیه؟ لطفا اگه قبلا توضیحات مفصلی گذاشتین لینک بدین چون ممکنه یموقع پیدا نکنم مطلبتونو...اگه راهنمایی کنین برای قبولی محاسبات ممنون میشم
با تشکر
1395/02/01 , 03:02 ب.ظ
ارسال: #354
سلام
برای تسلط پیدا کردن به یک سری مباحث کلاسها خوبن، باید ببینید که چی رو مسلط نیستید و بیشتر ابهام داره براتون.
بهتر هست کلاسی رو برید که مبحث رو براتون شرح بده و شما رو بر روی مبحث مسلط کنه و همه مسایلش براتون باز بشه، حالا در کنارش برای مثال و ... از سوالات سالهای گذشته هم استفاده بشه و حل اونها بیان بشه، حالا جلسه آخر هم معمولا کلا سوالات سالهای گذشته حل میشه ولی اینکه کل جلسات فقط حل مسائل باشه فکر نکنم زیاد مفید باشه. استاد خوبی رو هم انتخاب کنید که وقتتون به هدر نره...

تدریس خصوصی و ترجمه متون انگلیسی
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
 سپاس شده توسط imanabb
1395/03/01 , 04:31 ب.ظ
ارسال: #355
سلام به همگی
بالاخره جواب آزمون بهمن 94 اومد و به همه دوستانی که تو آزمون قبول شدن تبریک میگم ، من برای اولین بار می خوام در دوره بعدی شرکت کنم و از دوستانی که قبول شدم میخواستم بپرسم برای آزمون نظارت و اجرا چقدر وقت گذاشتن، هم چنین میخواستم بپرسم برای یکسری مباحث مثل 9 و 10 می تونن راهنمایی کنن که کدوم بخش ها و فصل ها مربوط به بحث طراحی میشه و نیاز به خوندن ندارن یا نه همه بخش ها رو بخونیم، کلا برای هر مبحث چقدر وقت گذاشتن یه سوال دیگه اینکه آزمون بعدی چه موقع برگزار میشه؟
1395/03/04 , 07:20 ب.ظ
ارسال: #356
سلام دوستان من به تازگی در ازمون نظام مهندسی قبول شدم و میخواستم برای تهیه مدارک برای صدور گواهی اشتغال به کار اقدام کنم .یکی از مدارک مورد نیاز داشتن سابقه کار در زمینه اجرا هست.و فرمی در سایت سازمان هست که باید دو مهندس با سابقه بیش از ده سال اون رو تایید کنن براتون سوال من این هست که ایا بجای این فرم امکان داره که گواهی اشتغال بکار از شرکت مهندسی دارای گرید به سازمان بدهیم یا حتما تایید دو مهندس را لازم داریم؟؟؟ ممنون از جوابگویی شما
1395/03/06 , 12:50 ق.ظ
ارسال: #357
دوستان سلام
کسی در رابطه با آزمون نظام مهندسی سال 95 اطلاعی نداره کی هست؟
اگر سالی 2بار برگذار میشه، مگه نباید تا الان ثبت نامش شرو میشد؟ :|
1395/03/24 , 06:18 ب.ظ
ارسال: #358
سلام ...دوستان من بعد از 4 سال دوری از فضای عمران تصمیم به برگشتن و گرفتن پروانه گرفتم ؛ من کتابهای سری عمران، مباحث 22 گانه و باقی منابع اصلی رو تهیه کردم .میخواسم مدیریت یا بقیه دوستان هر کس میتونه مشاوره بده جهت نحوه شروع منابع و برنامه مطالعاتی بنده با توجه به فراموش کردن خیلی از مطالب لطفا ،از نظر پیشنیاز و ترکیب کردن درست دروس و زمان مناسب تست زنی از مباحثی که خونده میشه..لطفا کمک کنین ممنونم
1395/04/01 , 02:25 ب.ظ
ارسال: #359
سلام دوستان 92.11.20 فارغ التحصيل شدم نيمه دوم امسال ميتونم نظام شرکت کنم؟؟؟؟؟

امتحان نظام مهندسي نيمه ي دوم امسال چه زمانيه؟؟؟؟

زمان ثبت نام کيه؟؟

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چزیه که من هستم
اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی
1395/04/01 , 08:10 ب.ظ
ارسال: #360
سلام. باید ۳سال از تاریخ فراغت گذشته باشد یعنی ۹۵-۱۱-۲۰
البته اگر مدرک کاردانی عمران/کارهای عمومی ساختمان/داشته باشید و فاصله فراغت از تحصیل آن دو ۵سال باشد یک سال از اون ۳سال کم خواهد شد و برای مقادیر کمتر از ۵سال به تناسب.
زمان آزمون هم فکر کنم معلوم نیست.میتونید به سایت زیر سر بزنید
http://Www.inbr
 سپاس شده توسط engineer2014
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,569 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,841 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 206 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 250 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 902 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,770 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,818 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 308 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 243 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی
  آزمون محاسبات یوسف ابراهیم پور 1 597 1395/03/25 01:14 ب.ظ
آخرین ارسال: taksazan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان