مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:551 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:9 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:86 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:39 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:42 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:55 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1182 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:63 زمان:1395/09/13
ثبت شرکت و کسب و کار
شروع کننده:aftab1122 آخرین ارسال توسط:aftab1122 پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:51 زمان:1395/09/13
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:مهندس پوریا پاسخ ها:13 پرسش و پاسخ مشاهده:3632 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع چشم درد موقع استفاده از کامپیوتر
1391/09/14 , 11:36 ق.ظ
ارسال: #1
رفع چشم درد موقع استفاده از کامپیوتر
سلام و درود
با اجازه ادمین محترم
میدونم اینجا انجمن پزشکی نیست اما شاید خیلی ها عین من این مشکل رو داشته باشن و شاید بعضی ها بتونن کمک کنن
این مشکل رو 6 ساله که دارم هر دکتری هم که فکر کنید رفتم اما چشم دردو سردردم هنوز خوب نشده

همین که پشت کامپیوتر میشینم 5 دقیقه بعدش کنار چشام احساس ضعف شدید میکنم حتی وقتی دست میزنم کنار چشام خیلی گرم و حساس میشه بعد باعث سردرد شدیدم میشه بعد بالا میارم وقتی اینطوری میشم حتی نمیتونم گوشی رو نگا کنم و جواب یک اس م اس رو بدم یجورای کل زندگیم رو مختل کرده بخدا
رفتم سی تی اسکن چیزی نبود
رفتم چشم پزشک گفت چشات 75. آستیگمات داره عینک دادگفت بزنی درست میشه زدم ولی بازم همون مشکل رو دارم

دوستان تنها راهش اینه که کلا از کامپیوترو موبایل استفاده نکنم ولی همینطوری که خودتون میدونید کامپیوتروموبایل دیگه جزو جدا نشدنی از زندگی شده
دوستان اگه کسی همچین مشکلی داشته و تونسته مشکلشو حل کنه ممنون میشم کمکم کنید...

(دوستان تو فروم های پزشکی هم مطرح کردم جواب نکرفتم پیش دکتر رفتم جواب نگرفتم فکرکردم شاید دوستانی این مشکل رو داشته باشن و بتونن کمکم کنن مرسی)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1391/11/02 , 07:23 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1391/11/02 07:25 ب.ظ، توسط CivilS.)
ارسال: #2
RE: رفع چشم درد موقع استفاده از کامپیوتر
سلام دوست عزیز

راستش این مشکلی هستش که خیلی ها دارند. البته برای شما کمی حاد شده!

کار مداوم با کامپیوتر و لپ تاپ به چشم آسیب میرسونه و باعث خستگی چشم میشه. سردردتون هم بخاطر همینه

نیازی به سی تی اسکن و اینجور کارا نیست. چون مشکل شما از کار با کامپیوتره و انشا... رفع میشه

برای بهتر شدن این وضعیت باید چند نکته رو رعایت کنید:

1. سعی کنید بیخودی پای کامپیوتر نشینید. یعنی وقتی که شما این مشکل رو دارید بهتره که برای کارهای ضروریتون برید سراغ کامپیوتر. و مدتی این رو رعایت کنید تا به حالت عادی برگردید.

2. هنگام کار با لپ تاپ یا کامپیوتر بهش خیره نشید. و سعی کنید زیاد پلک بزنید. و یه مدتی رو قرار بدید. مثلا هر 20 دقیقه یا یه ربع که بعد از این مدت کار با سیستمتون استراحت کنید و به چشماتون استراحت بدید.

3. هنگام کار با لپ تاپ از عینک مخصوص استفاده کنید (حتی اگر عینکی نیستید) این رو از چشم پزشک بخواید که براتون بنویسه.

4. سعی کنید نور کامپیوترتون رو کم کنید و با نور کم استفاده کنید.

5. تو محیطی که نور خوب نیست از لپتاپ یا کامپیوتر استفاده نکنید.

6. سعی کنید آب زیاد بنوشید. خوابتون هم به قدر کافی باشه.

7. نور تلفن همراهتون رو هم کم بذارید.

8. سعی کنید از لپتاپ هایی که صفحه شون کدر هست و آینه ای نیست استفاده کنید.

این مواردی هست که به ذهنم زسید الان. امیدوارم به شما کمک کنه. من خودم گاهی این مشکل رو دارم (البته خیلی کمتر از شما) و به چشم پزشک مراجعه کردم. با رعایت این نکات بهتر خواهید شد. یکی از نزدیکانم هم سردردهای وحشتناک داشت. کلی متخصصهای مختلف رفت و قرص و ... ولی فقط با رعایت کردن موارد و کمتر کردن مدت زمان کار با لپتاپش بهتر شده.

موفق باشید و سلامت...
1391/11/02 , 07:33 ب.ظ
ارسال: #3
من همین مشکل رو دارم و چشمام آستیگمات هست و اصلا نمیتونم بدون عینک نوشته های در فواصل بیشتر از 5 رو بخونم ، البته اگه به خودم فشار بیارم و چشمام رو ریز کنم و از زیر چشم نگاه کنم ، یه چیزایی میبینم ، ... بگذریم ! من که تا الان نتونستم راه حل مناسبی پیدا کنم و روز به روز داره وضعیتم بدتر میشه

[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

(لطفا قبل از استفاده از امکانات انجمن قوانین را مطالعه بفرمایید)
تدریس خصوصی محاسبه سازه های بتنی و فولادی توسط نرم افزار های Safe ، Etabs و SAP و همچنین آموزش معماری سازه توسط نرم افزار Autocad
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1391/11/02 , 08:46 ب.ظ
ارسال: #4
(1391/11/02 07:33 ب.ظ)اردلان نوشته شده توسط:  من همین مشکل رو دارم و چشمام آستیگمات هست و اصلا نمیتونم بدون عینک نوشته های در فواصل بیشتر از 5 رو بخونم ، البته اگه به خودم فشار بیارم و چشمام رو ریز کنم و از زیر چشم نگاه کنم ، یه چیزایی میبینم ، ... بگذریم ! من که تا الان نتونستم راه حل مناسبی پیدا کنم و روز به روز داره وضعیتم بدتر میشه

مواردی که بالا گفتم رو رعایت کنید حتما تاثیر میذاره
البته اینها برای مشکل کار با کامپیوتر هستند.
1391/11/02 , 08:59 ب.ظ
ارسال: #5
به خصوص اینکه در هنگام کار مداوم با کامپیوتر، زمان بندی کنید و به چشمتون استراحت بدید. این خیلی تاثیر میذاره. همینطور پلک زدن زیاد.

اگر همه موارد بالا رو رعایت کنید حتما نتیجه میده انشا...
1391/11/02 , 11:25 ب.ظ
ارسال: #6
ممنون از توصیه هاتون ولی من وقتی پای 2 چیز میشینم زمان رو فراموش میکنم
1- کتاب و 2- کامپیوتر

(لطفا قبل از استفاده از امکانات انجمن قوانین را مطالعه بفرمایید)
تدریس خصوصی محاسبه سازه های بتنی و فولادی توسط نرم افزار های Safe ، Etabs و SAP و همچنین آموزش معماری سازه توسط نرم افزار Autocad
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1391/11/02 , 11:30 ب.ظ
ارسال: #7
دوستان وقتی از پای کامپیوتر بر میخیزید به یک نقطه دور نگاه کنید تا عدسی چشم تنظیم بشه اینم یه راه کاری هست

برای تشکر فقط از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.
1391/11/03 , 12:35 ق.ظ
ارسال: #8
(1391/11/02 11:25 ب.ظ)اردلان نوشته شده توسط:  ممنون از توصیه هاتون ولی من وقتی پای 2 چیز میشینم زمان رو فراموش میکنم
1- کتاب و 2- کامپیوتر

برای خوندن کتاب که خوبه همینطور زمان رو فراموش کنید...:)

ولی برای کار با کامپیوتر بهتون توصیه میکنم که یه آلارم واسه خودتون بذارید که زمان رو بهتون یادآوری کنه تا به استراحت بپردازید.
1391/12/12 , 10:18 ب.ظ
ارسال: #9
و یه مورد دیگه هم استفاده از عینک آفتابی در مقابل آفتاب هستش.
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لزوم استفاده بالابر خانگی چیست ؟ ranginkaman 1 128 1395/05/03 12:04 ب.ظ
آخرین ارسال: mehrazsarafraz14
  چگونگی استفاده از جمع سپاری برای رونق کسب و کار ( قسمت دوم) Manciple 0 176 1395/02/30 07:23 ب.ظ
آخرین ارسال: Manciple
  دلیل استفاده از کلاه ایمنی در کارگاه (عکس) فرشاد امن خانی 2 429 1395/01/11 01:32 ب.ظ
آخرین ارسال: زینب خوش کلام
  استفاده از بلوک های بتنی در معماری فرشاد امن خانی 0 362 1394/09/18 09:57 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  تفاوت جالب استفاده از خودرو،دوچرخه،اتوبوس در ترافیک جاده ها (عکس) فرشاد امن خانی 0 311 1394/08/22 01:54 ق.ظ
  يك سيستم ساده جمع آورى و استفاده مجدد از آب باران فرشاد امن خانی 0 371 1394/08/06 11:30 ب.ظ
  استفاده از استاتیک در زندگی (عکس)(جالب) فرشاد امن خانی 0 421 1394/07/25 12:32 ق.ظ
  کنترل لرزه ای سازه ها با استفاده از میراگرها و جداسازهای پایه(توحید ولادتی) آرش نقیبی 0 1,017 1393/11/28 11:56 ب.ظ
آخرین ارسال: آرش نقیبی
  استاد باحال و سوتی بد موقع دختران amir2225 0 521 1393/03/12 06:12 ب.ظ
آخرین ارسال: amir2225
  درمان سردرد خوشه ای موقع کار با نرم افزار های عمرانی زیبا یگانه 3 1,337 1392/01/07 01:41 ب.ظ
آخرین ارسال: sabet32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان