امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش برطرف کردن کوتاه بودن ورق تقویتی اتصال تیر به ستون چیست؟
Photo 
با سلام در شکل نشان داده شده در طبقه دوم این ایراد از قبل در ساختمان اجرا شده توسط افراد غیر فنی حال برای برطرف کردن ان چه مواردی مد نظر شما می باشد
منظور بنده پلیت تقویتی که در محل اتصال تیر به ستون می باشد است
که باید 10 سانتی متر از محل لچکی فاصله حداقل داشته باشند که طبق شکل که می بینید درست انجام نشده وانتهایی ورق درست زیر لچکی است
حال به عنوان مهندس ناظر راه کار شما چیست؟
در صورتی که روی عکس بزرگ شده ان راخواهید دید محل ایراد رو با خط قرمز مشخص کردم
ببخشید اگه سوالت بنده جنبه اجرایی وبرون کشیدن مهارتهای شما دوستان را داره ولی چی میشه کرد این دقیقا چیزی همه شما با ان یک روزی سر وکار پیدارخواهید کرد این سوال یه مقدار تجربه به اضافه هوش ودقت در مسایل مهندسی رو خواهد طلبید پس اگه حتی اشتباه هم بگین اصلا جای نگرانی وترسیدن ندارد با تشکر از شما
اکه جواب اشتباه دادین خوش یه راه کار حساب میشه ومیشه همون جا غیر اجرای بودن ویا موارد دیگه رو در همین جا مطرح نمود شما قطعا وبدون از این موارد دراسکلت فولادی برخورد خواهید کرد مهم اینه که اشکالات رو قبلا راه کارش رو بدونیم پس من خودم راهنمایی میکنم شما اولین قدم باید فکر جوش سربالا
3fباشید حالا روند حل مشکل مسله چطور میشه من فقط یک بخش اجرا رو براتون نوشتم هنوز مسله سرجاش باقیه وحل کامل نیست
ابتدا باید مهندس ناظر درخواست طراحی جدید براساس وضعیت موجود را زا شرکت یا دفتر طراحی نماید با ار سال نامه ای به مالک وارائه گزارش به سازمان نظام مهندسی

[تصویر:  rkkhvajud0nj598n1a2o.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
با تشکر از زحمات ارزشمند مدیریت سایت مهندس امن خانی از بابت ویراش عکس جهت رویت بهتر تصویر ارسالی اینجانب تشکر
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهینه سازی ارتفاع و تعیین محل بهینه ستون های سازه های فضاکار تخت سه لایه با استفاده fazasaze 0 959 1395/10/22 ، 11:21 صبح
آخرین ارسال: fazasaze
  نحوه اتصال سر به سر قوطی 40*80؟؟؟ elyas64 4 2,270 1394/8/10 ، 12:17 صبح
آخرین ارسال: elyas64
  سوال اجرای درمورد ستون(فوری) sajad.mn2010 3 1,822 1393/9/28 ، 11:21 صبح
آخرین ارسال: sajad.mn2010
  اتصال گیردار تیر به ستون asra0044 1 2,112 1392/11/9 ، 09:46 عصر
آخرین ارسال: ebrahimmah

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان