مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:62 زمان:1395/09/17
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:miladvb پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ مشاهده:22 زمان:1395/09/16
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:308 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3677 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:612 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:114 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:66 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:64 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:68 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1191 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زبان برنامه نویسی برای مهندسی عمران
1393/05/22 , 02:12 ب.ظ
ارسال: #1
زبان برنامه نویسی برای مهندسی عمران
امروزه ضرورت استفاده از زبان های برنامه نویسی در کلیه علوم مهندسی، بر هیچ کس پوشیده نیست.
اما سئوال اینجاست که برنامه نویسی برای مهندسین عمران عموما برای چه مقاصدی استفاده میشه و بهترین زبان های برنامه نویسی برای این رشته چه هستند؟

کسی در این مورد اطلاعاتی داره ؟

رَّبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا

شهدا در شادی وصلشان و در قهقهه مستانه شان عند ربهم یرزقون اند
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1394/06/31 , 02:30 ب.ظ
ارسال: #2
RE: زبان برنامه نویسی برای مهندسی عمران
با سلام خدمت مهندسان عزیز
بنده در دوران دانشجویی به دلیل علاقمند به برنامه نویسی (بنده دانشجوی عمران بودم) شروع به یادگیری زبان MATLAB کردم و بعد از یک سال کار فشرده بر روی آن توانستم تا سطح پیشرفته یاد بگیرم. بعد از آن شروع یادگیری زبان vb6 و بعد از آن C++ (سی پلاس پلاس) کردم و بالاخره با شناخت زبان های .net به زبان C# (سی شارپ) مهاجرت کردم والان نزدیک سه سال است با این زبان کار میکنم.
قبل از انتخاب زبان برنامه نویسی باید هدف خود را از برنامه تویسی مشخص کنید. برنامه نویسی جنبه های مختلف داره که میتوان به جنبه های تجاری و علمی اشاره کرد.
اگر هدف شما فقط جهت انجام محاسبات، انجام تحقیقات و پروژه های علمی را دارد و نیازی به فروش آن نیست بهترین گزینه همان زبان MATLAB هست زیرا جعبه ابزار قدرمتندی هست.
به جرات میتوان گفت زبان C++ قویترین و محبوب ترین زبان هستش که یک زبان سطح میانی محسوب میشود. در زبان مدیریت حافظه توسط برنامه نویس صورت میگیرد. یادگیری کامل این زبان بسیار وقت گیر ولی لذت بخش هست.
زبان سی شارپ که از خانواده .net دارای Syntax مشابه c++ میباشد و زبان کامل شی گزای و مدریت شده میباشد، با استفاده از قابلیت های این زبان میتوان نرم افزاهای فوق العاده قدرتمندی ساخت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/06/31 , 03:26 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/06/31 06:17 ب.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #3
(1394/06/31 02:30 ب.ظ)Vahed.Civil نوشته شده توسط:  با سلام خدمت مهندسان عزیز
بنده در دوران دانشجویی به دلیل علاقمند به برنامه نویسی (بنده دانشجوی عمران بودم) شروع به یادگیری زبان MATLAB کردم و بعد از یک سال کار فشرده بر روی آن توانستم تا سطح پیشرفته یاد بگیرم. بعد از آن شروع یادگیری زبان vb6 و بعد از آن C++ (سی پلاس پلاس) کردم و بالاخره با شناخت زبان های .net به زبان C# (سی شارپ) مهاجرت کردم والان نزدیک سه سال است با این زبان کار میکنم.
قبل از انتخاب زبان برنامه نویسی باید هدف خود را از برنامه تویسی مشخص کنید. برنامه نویسی جنبه های مختلف داره که میتوان به جنبه های تجاری و علمی اشاره کرد.
اگر هدف شما فقط جهت انجام محاسبات، انجام تحقیقات و پروژه های علمی را دارد و نیازی به فروش آن نیست بهترین گزینه همان زبان MATLAB هست زیرا جعبه ابزار قدرمتندی هست.
به جرات میتوان گفت زبان C++ قویترین و محبوب ترین زبان هستش که یک زبان سطح میانی محسوب میشود. در زبان مدیریت حافظه توسط برنامه نویس صورت میگیرد. یادگیری کامل این زبان بسیار وقت گیر ولی لذت بخش هست.
زبان سی شارپ که از خانواده .net دارای Syntax مشابه c++ میباشد و زبان کامل شی گزای و مدریت شده میباشد، با استفاده از قابلیت های این زبان میتوان نرم افزاهای فوق العاده قدرتمندی ساخت.
با سلام

متاسفانه من هم مسیرپردردسری مثل شمارا طی کردم حتی وقتی فهمیدم C#برنامه های بر پایه وب درست نمی کند به ASP.netهم پناه بردم .خودم هم نمی دانم چرا اینقدر زمان خودم را تلف کردم.
وقت وحوصله زیادی می طلبد.در عمل برداشت من این بود که برنامه های عمرانی وغیر عمرانی ای که نیاز به گرافیک نداشته باشد
با این زبانها قابل انجام است ولی گرافیک bitmap موجود در این زبانها،از نظر من پاسخگوی نیاز عمرانی نیست.
مثلا شما میخواهید دیتایل آرماتور تیر رسم کنید این مطلب اگردر حوزه گرافیک بیت مپ انجام شود توضیحات روی آن با حروف بیت مپی خیلی جالب در نمی آید.
شنیده ام نوع دیگری از گرافیک هست که vectorنام دارد واشکال وحروف در آن مقیاس پذیر ی جالبی دارند ولی نمی دانم این نوع گرافیک در این زبانهایی که اسم بردید پشتیبانی می شوند یا نه.
آیا شما در مورد گرافیک این زبانها توضیحات بیشتریا تجربه خاصی دارید؟

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1394/06/31 , 04:21 ب.ظ
ارسال: #4
سلام
به نظرم متلب برای بچه های عمرانی کفایت میکند .. یادگیری ویژوال بیسیک هم ساده است ..... اما به تجربه میگویم زبانهایی مانند سی و غیره اگرچه بسیار حرفه ای هستند و پیشرفته اما واقعا یادگیری ان هم مشکلتر و هم زمان بر است و شاید باعث شود مهندسی که باید در رشته خود تحقیق و پژوهش کند مدت زمان زیادی را صرفا جهت انتخاب زبان مناسب برای کاری که میخواهد انجام دهد بکند مگر انکه شخص علاقه و استعداد خوبی در این زمینه داشته باشد که معمولا ترکیب این دو با هم کم پیدا میشود

برای کارهای پژوهشی که با متلب انجام میشود و اتفاقا تنوع موضوعی ان بسیار بالا است برای مهندس عمران کفایت میکند اما ای کاش میشد برای برنامه های تولیدی ان قلف نرم افزاری تهیه کرد که حق و حقوق مولف حفظ شود. بسیاری از بچه های عمران مخصوصا در مقطع ارشد برنامه های با کیفیتی صرفا برای پایان نامه های خود تهیه میکنند اما خب چون نمیتوانند یا نمیدانند چگونه از تالیف های خود مراقبت کنند دیگر به سراغ توسعه ان نمی روند.
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سالی که گذشت از لحاظ شغلی براتون چگونه بود و پیش بینی برای سال جدید چیست ؟ mehrazsarafraz14 3 269 1395/01/07 01:32 ب.ظ
آخرین ارسال: farzad4m
  دانلود 60 تا کارنامه قبولی ارشد عمران 94 tafakornew 13 3,002 1394/06/21 05:07 ب.ظ
آخرین ارسال: tafakornew
  وظایف کارشناس عمران در شهرداری ها engineer2014 1 523 1394/06/17 04:16 ب.ظ
آخرین ارسال: engineer2014
Exclamation نیاز به یک شریک برای همکاری در دفتر مهندسی در تهران spdcmr 2 776 1394/05/17 05:53 ب.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  ریاضی مهندسی (اشکال در مسائل ریاضی عمومی) engineer2014 4 1,128 1393/10/16 06:33 ب.ظ
آخرین ارسال: engineer2014
  برای کار در یک شرکت بزرگ ساختمانی از نظر طراحی چه قدر باید قوی باشیم؟ m.m0068 0 646 1393/08/18 11:57 ب.ظ
آخرین ارسال: m.m0068
  چک کردن فایل سیف از نظر مهندسی و اجرایی shamsabadi 1 733 1393/05/31 05:13 ب.ظ
آخرین ارسال: shamsabadi
  مشورت در مورد ادامه تحصیل با دیپلم فنی و حرفه ای عمران viper103 1 931 1393/01/30 10:03 ق.ظ
آخرین ارسال: fateme_mpg_t
  راهنمایی درباره ازمون نظام مهندسی ailll 20 8,737 1393/01/26 01:32 ب.ظ
آخرین ارسال: arianonline
  مهندسی عمران اجرایی mobineftekhari 11 4,518 1392/06/20 08:58 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان