امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زدن مقطع عرضی در لند
Rainbow 
سلام،من در لند وقتی می خوام مسیرم را چهار خطی کنم(خط های کناری راه)را رسم کنم با توجه به اینکه کل مسیرم رو براش تعریف کردم و مسیرم یکی هست اما فقط تا بعد از قوسم مسیرم رو میرور می کنه! مشکل از چیه ؟
پاسخ
(1392/10/21 ، 10:56 صبح)crease night نوشته است: سلام،من در لند وقتی می خوام مسیرم را چهار خطی کنم(خط های کناری راه)را رسم کنم با توجه به اینکه کل مسیرم رو براش تعریف کردم و مسیرم یکی هست اما فقط تا بعد از قوسم مسیرم رو میرور می کنه! مشکل از چیه ؟

سلام

1- مسیر پیوسته نیست (احتمالا در نقطه یاد شده مسیر به قوس یا قوس به مسیر متصل نیست)

2- برای رسم از ابزارهای لاین و پی لاین و اسپیرال استفاده کنید.(جهت رسم قوسها از منوی (لاین / کروز) استفاده کنید.)

3- به هنگام تعریف مسیر از گزینه دیفاین فرام آبجکت استفاده کنید بطوریکه در نزدیکترین نقطه به ابتدای مسیر کلیک کرده و تا پایان بطور پیوسته اجزای مسیر را انتخاب کنید و حالت زوم را در حداقل قرار دهید تا کل مسیر دیده شود بعد در آخر دو بار اینتر کنید و اسمی برای مسیر تعریف شده وارد نمایید و اوکی را بزنید.

اگر مراحل بالا را رعایت کردید و جواب نگرفتید نقشه رو پیوست کنید تا دوستان دیگر هم اعلام نظر بفرمایند.

با تشکر

موفق و موید باشید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان