امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان انتشار کتاب های مهندس سلطان ابادی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استادان بزرگوار و ارجمند
ضمن تشکر و سپاس فراوان از انتشار کتابهای بسیارمفید و آموزش کاربردی طراحی سازه های بتنی و فولادی در جلد اول از شما استادان گرامی مهندس سلطلان ابادی و مهندس جعفری را دارم امید وارم که همیشه موفق و سر بلند باشید
بنده یک سوال داشتم اینکه کتابها ی طراحی سازه بتنی و فولادی جلد دوم و همچنین کتاب طراحی پی توسط نرم افزار سیف چه زمانی وارد بازار میشود؟؟؟؟؟ با توجه به اینکه اموزش سیف به صورت جدا در یک کتاب اختصاص پیدا کرده است
بی صیبرانه منتظر پاسخ و چاپ کتابتان هستم
با تشکر از شما

پاسخ
(1395/8/17 ، 09:23 عصر)hamidreza4822 نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استادان بزرگوار و ارجمند
ضمن تشکر و سپاس فراوان از انتشار کتابهای بسیارمفید و آموزش کاربردی طراحی سازه های بتنی و فولادی در جلد اول از شما استادان گرامی مهندس سلطلان ابادی و مهندس جعفری را دارم امید وارم که همیشه موفق و سر بلند باشید
بنده یک سوال داشتم اینکه کتابها ی طراحی سازه بتنی و فولادی جلد دوم و همچنین کتاب طراحی پی توسط نرم افزار سیف چه زمانی وارد بازار میشود؟؟؟؟؟ با توجه به اینکه اموزش سیف به صورت جدا در یک کتاب اختصاص پیدا کرده است
بی صیبرانه منتظر پاسخ و چاپ کتابتان هستم
با تشکر از شما

سلام بر شما
امسال در حال ویرایش کتاب فولادی بر اساس ایتبس 2016 هستیم. انشالله سعی میکنیم تا نمایشگاه کتاب 96 نیز کنتاب سیف را ارائه کنیم. پس از آن کار تدوین جلد های دوم را شروع می کنیم
پرسش و پاسخ در زمینه طراحی سازه های فولادی و بتنی در کانال تلگرام زیر
https://telegram.me/costbook
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان