امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیبایی‌های اسـتان مـازندران

استان مازنداران با دیدنی‌های بسیار یکی از مکان‌هایی است که در هر تعطیلات ایرانیان را به سوی خود جذب می‌کند. در این تصاویر تنها گوشه‌ای از زیبایی‌های این استان به تصویر کشیده شده است.
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
قشنگه...
ما که تابسنون امسال تا شابدالعظیمم نتونستتم بریم.....
پاسخ
ان شاء الله تشریف میارین بنده هم در خدمت شما خواهم بود.
پاسخ
بهترین جای دنیا مازندران . عشق است ساری ... دو سال ونیم اونجا درس خوندم جز خوبی چیزی ندیدم. پرچمتون بالاست
پاسخ
منم محمود آباد بودم
پاسخ
مرسی مهندس .. واقعا موهبتای الهی چه کویرش چه جنگلش و چه شمال و چه جنوبش محشره ... همه جای ایران سرای من است ... منم هم کرمانشاه بودم 2 سال هم تبریز .. میگم داش مسعود! منظورت همون "خاطرات شمال ..محاله یادت بره هستش" ؟؟؟
پاسخ
سلام
مناظر زیبا وآرامش بخشی هستند.گاهی گذرمان آنظرفها می افتد.مسیر جاده چالوس0-چالوس-نوشهر-مرکار-نور هم جدا زیباست.
ازجمله زیباییهای دیگر کشور عزیزمان جاده جنگلی اسالم-خلخال،جاده جنگلی کلاردشت-عباس اباد وجاده چنگلی فومن-ماسوله هست.تمام ایران زیباست وجوونای ایرونی را عشق است.
پاسخ
بله حق با شماست.من ماسوله وامامزاده شفت گیلان رفتم خیلی قشنگه.همچنین جنگل گلستان رامسر وغیره.
پاسخ
سلام

منم 14 و 15 خرداد از روستای اورست نرسیده به کیاسر از یه مسیر کوهنوردی با 6 ساعت پیاده روی توی جنگل کاملا بکر و تمیز اومدیم به روستای چناربن 80 کیلومتری نکاء . واقعا مسیر بسیار قشنگی بود و خوبیش این بود که هر کسی نمیتونه بره اونجا برای همین بکر و تمیز بود.به قدری که جز پروانه و سنجاقک چیزی نبود خبری از مگس و پشه هم نبود.

مردم با فرهنگ ایران لطفا لطفا لطفا هرجای توریستی ایران که میریم لطفا آشغال نریزیم.
باور کنید من توی کوهستان پوست چیپس و پفک دیدم که تاریخ انقضای اون مال 10 سال پیش بود.
آشغالای تجدید پذیرمون حتی توی اب رودخونه نریزیم که بگنده و فاسد بشه و پشه و مگس دورش بچرخن
چند تا پلاستیک و چند تیکه شیشه نوشابه و اینا وزنی نداره میشه برگردوند به شهر و انداخت توی سطل آشغال .
برای اینکه چهارتا لنگ مرغ کباب کنیم نیفتیم به جون چوب های جنگل اندازه یه حلیم آتیش درست کنیم. درختای اورس و حتی بلوط و خیلی درختای دیگه هر سال فقط 1 سانت رشد میکنه ، این طوری باهشون رفتار نکنیم.
لطفا سر چشمه های معدنی مثل صورت باداب پوشک بچه نندازیم.

ممنون که تا اخرش خوندید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

خدایا چنان کن سرانجام کار تا وقتی که هنوز زنده ایم آیین نامه ایران جای بگیره توی CSI و تو خشنود بشی و ماهم رستگار.
پاسخ
واقعا حق با شماست.طبیعت مثل خونه خودماست اگه داخلش آشغال بریزیم انگار توی خونه خودمون آشغال ریختیم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  زیبایی های شهر ساحلی محموداباد ebrahimkazemi51 2 1,406 1392/12/18 ، 12:53 صبح
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان