امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 1.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سابقه بیمه و عنوان بیمه شده
    سلام من تازه بیمه شدم کسی که اسممو واسه بیمه رد کرد گفت عنوان منو سرپرست کارگاه رد میکنه الانکه نگاه کردم سابقه بیمه خودمو دیدم در قسمت نوع ثابقه نوشته کارکرد عادی لیست پس ایا به بنده دروغ گفته شده یا جای دیگه عنوانمو نوشته سرپرست گارگاه؟
سوال دیگرمم این هستش که هنوز مبلغ بیمه ام رو پرداخت نکردم میشه بگید چقدر باید بپردازم؟30درصد حقوق میشه یا 30 درصد بیمه تامین اجتماعی؟ کلا کسی میدونه راهنماییم کنه
با تشکر
این هم عکس سابقه بیمه بنده در پیوست
پاسخ
(1393/3/2 ، 11:11 صبح)mostafa67 نوشته است: سلام من تازه بیمه شدم کسی که اسممو واسه بیمه رد کرد گفت عنوان منو سرپرست کارگاه رد میکنه الانکه نگاه کردم سابقه بیمه خودمو دیدم در قسمت نوع ثابقه نوشته کارکرد عادی لیست پس ایا به بنده دروغ گفته شده یا جای دیگه عنوانمو نوشته سرپرست گارگاه؟
سوال دیگرمم این هستش که هنوز مبلغ بیمه ام رو پرداخت نکردم میشه بگید چقدر باید بپردازم؟30درصد حقوق میشه یا 30 درصد بیمه تامین اجتماعی؟ کلا کسی میدونه راهنماییم کنه
با تشکر
این هم عکس سابقه بیمه بنده در پیوست
سلام
1- در سایت عنوان بیمه رد شده قابل مشاهده نیست. برای اینکه بدونی عنوانی که برات رد میشه چی بوده باید از طریق یک شرکت نامه به بیمه زد و تقاضای سابقه رو کرد که بیمه در جواب اون نامه عنوان بیمه رد شده رو هم میده. اگر خودتون برید بیمه، بیمه عنوان رد بیمه رو بهتون نمیگه.
2- حق بیمه کلا 30 درصد حقوق اعلامی به بیمه (لیست بیمه و همون عددی که در سایت بیمه زده شده) هستش که ازین 30 درصد 20 درصد سهم کارفرما و 7 درصد سهم شخص و 3 درصد هم سهم بیمه بیکاری. این طبق قانون بیمه بود. حالا ممکنه شما با کارفرماتون توافق کرده باشید که کل سهم شمارو هم اون بده یا اینکه کل 30 درصدو شما بدین. این دیگه برمیگرده به توافق شما
موفق باشید.
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
پاسخ
هزینه رو کلا خودم میخوام پرداخت کنم یعنی 3 درصد رو بیمه بیکاری باید پرداخت کنه؟از مبلقی که پرداخت میخوام کنم کسرکنم خودش حساب میکنه؟
پاسخ
متوجه منظور شما نشدم. خب اگر توافق کردید خودتون پرداخت کنید که می شود 27 درصد. 3 درصد بیمه بیکاری رو خود دولت پرداخت می کنه. برای مثال در تصویری که قراردادید حقوقی که در لیست رد شده برابر 7,092,070 ریال هستش. خب اگه توافق کردید کل حق بیمه رو پرداخت کنید میشه 0.27*7,092,070 برابر 1,914,859 ریال. سوالی بود درخدمتم.
موفق باشید.
حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
پاسخ
سلام دوستان عزیز در مورد بیمه شدن چند تا سوال داشتم از خدمتتون،
الان بنده دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و بیمه هم نشدم تا بحال ،میشه راهنمایی بفرمائید که از کجا بیمه ام رد بشه در آینده بیشتر به دردم میخوره و این که چقدر باید ماهانه بپردازم و آیا امکان بیمه شدن بدون پرداخت هزینه هست یا نه؟
آیا این بیمه تا زمان سربازی هستش؟، یعنی بعد از شروع سربازی باید بیمه رو به طور موقت قطع کنم؟
در کل ممنون میشم هر چی صلاح دونستین بفرمایین
پیشاپیش تشکر میکنم
پاسخ
راستی اگر سربازی رو امریه یه شرکت دولتی مثل وزارت راه بگیرم بیمه ام در سربازی مرتبط میشه؟ ممنون
پاسخ
سلام زمان سربازی اگر امریه باشه بیمه مرتبط میباشد. حتما بعد از اتمام خدمت سربازی نامه از اونجا بگیرید که اونجا فعالیت عمرانی می کردید. در ضمن شرکت عمرانی های که فعالیت عمرانی دارند بیمه رد کنند خوبه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیگیری بیمه مهندسان دارای پروانه اشتغال از ادارت ذیربط مهندس رضا 14 819 1394/8/9 ، 12:40 صبح
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  خودم رو الان بیمه کنم یا خیر ؟ amireza21 6 1,223 1393/10/30 ، 09:41 صبح
آخرین ارسال: pegahvamir
  مشاهده سوابق بیمه بصورت آنلاین علی خیرالهی 0 1,001 1392/1/10 ، 01:59 صبح
آخرین ارسال: علی خیرالهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان