مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:HAMID GOLPA پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:1 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3670 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:590 زمان:1395/09/15
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:44 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:104 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:59 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:58 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:62 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1187 زمان:1395/09/13
طراحی نوار ها در safe
شروع کننده:m.xatooni آخرین ارسال توسط:m.xatooni پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:68 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امیتازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سابقه کار برای آزمون نظام مهندسی
1392/08/20 , 08:17 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/20 08:18 ق.ظ، توسط myregm.)
ارسال: #1
سابقه کار برای آزمون نظام مهندسی
سلام.
من فارغ التحصیل رشته کارشناسی عمران هستم. 3 سال هم از مدرکم گذشته.
الان میخوام تو آزمون نظام مهندسی شرکت کنم.
میخواستم بدونم آیا من لازمه سابقه کار هم داشته باشم تا بتونم تو آزمون شرکت کنم؟

از بعضی افراد شنیدم که سابقه کار لازم نیست ولی یه فایل دانلود کردم که نوشته بود کارشناسی 3 سال سابقه کار میخواد.
این لینک فایله هست. تو صفحه 6 نوشته.
http://www.inbr.ir/Contents/daftarcheazar92.pdf

واقعا گیج شدم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/08/20 , 11:04 ق.ظ
ارسال: #2
RE: سابقه کار برای آزمون نظام مهندسی
سلام
برای گرفتن پروانه کار بله نیاز دارید تا 3 سال سابقه کار یا کاراموزی داشته باشید یا می توانید از تایید دو مهندس پایه 1 در این زمینه استفاده نمایید .
اما برای گرفتن مجوز های طراحی و یا نطارت و یا اجرا نیاز دارید که از زمان فارغ التحصیلی تا زمان برگزاری آزمون حداقل 3 سال از مدرک تحصیلی گذشته باشد .
موفق باشید

انجام پروژه های ساختمانی از قبیل محاسبات و طراحی ، اجرا ، ترسیم نقشه معماری و سازه ، معماری ساختمان ، ترمیم و نوسازی ساختمان بافت کهنه ، پروژه های دانشجویی
مهندس بابایی 09197250097

Instagram : keyvan.mycivil
1392/08/21 , 07:27 ق.ظ
ارسال: #3
پروانه کار و مجوز چه تفاوتی با هم دارن؟ مهر نظام مهندسی که میگن منظور کدومه؟
منظور از آزمون ورود به حرفه مهندسان، آزمون گرفتن پروانه کار هست یا آزمون گرفتن مجوز؟
منابع آزمون برا گرفتن مجوز همیناست که تو این سایته نوشته؟
http://www.inbr.ir/spage/uspage.aspx?id=273

ممنون.
1392/08/21 , 02:00 ب.ظ
ارسال: #4
برای تعریف دقیق و تعممیم کلی این مورد بهتر است دفترچه های راهنمای نظام مهندسی را از استان خود و یا از سایت اصلی سازمان دانلود نمایید .
برای کنترل و تایید یک پروژه و یا طرح راه و ابنیه نیاز به مجوز کار و برای تایید نیاز به مهر رسمی وثبتی نظام مهندسی می باشید .
پروانه کار : فرم مخصوصی است (مکتوب و رسمی)که توسط مقام دارای مسئولیت ،صادر شده و برای کنترل کارهایی که دارای ماهیت مخاطره آمیز بوده ویا در شرایط مخاطره آمیز انجام می شود ، استفاده می گردد.
برای گرفتن مجوز نیاز داریم که بعد از سپری شدن محدودیت زمانی سه سال در آزمونهای نظارت ، طراحی ، اجرا شرکت نماییم و حداقل کسب نمره مورد نطر بدست آوریم
برای منابع آزمون بهتر است به خود سایت اصلی نظام استان مربوطه مراجعه و با توجه به ویرایشهای جدید آیین نامه های داخلی منابع موردنظر را تهیه نمایید و برای امتحان آزمون آماده باشید .

انجام پروژه های ساختمانی از قبیل محاسبات و طراحی ، اجرا ، ترسیم نقشه معماری و سازه ، معماری ساختمان ، ترمیم و نوسازی ساختمان بافت کهنه ، پروژه های دانشجویی
مهندس بابایی 09197250097

1392/08/21 , 05:16 ب.ظ
ارسال: #5
(1392/08/20 08:17 ق.ظ)myregm نوشته شده توسط:  سلام.

از بعضی افراد شنیدم که سابقه کار لازم نیست ولی یه فایل دانلود کردم که نوشته بود کارشناسی 3 سال سابقه کار میخواد.

واقعا گیج شدم.
سلام
بیان به طور ساده:
برای شرکت در آزمون باید 3 سال از زمان فارغ التحصیلی گذشته باشد.یعنی تا روز آزمون باید 3 سال گذشته باشد.
برای دریافت پروانه اشتغال بکار باید چند شرط وجود داشته باشد. یکی قبولی در آزمون. دیگری 3 سال سابقه به کار.....
حال کسانی که پروانه اشتغال دارند مجاز به کار طراحی یا نظارت هستند و به اصطلاح دارای مهر می باشند.
حال سابقه کار چگونه می شود ارایه داد؟ به اینصورت که نیاز نیست تا روز آزمون3 سال سابقه داشته باشید بلکه موقعی که می خواهید برای پروانه اشتغال اقدام کنید 3 سال سابقه باید داشته باشید. لازم به توضیح است که اعتبار قبولی در آزمون فکر میکنم 4 سال می باشد.
مثال:
فردی در تاریخ 1389/09/20 فارغ التحصیل شده است. این فرد مجاز به شرکت در آزمون 1392/9/20 می باشد. و تا تاریخ آزمون سابقه کاری ندارد. اتفاقا ایشان در این آزمون شرکت می کند و قبول می شود.حالا تکلیف پروانه اشتغال چیست؟ آیا می تواند برای پروانه اشتغال اقدام کند؟
پاسخ: خیر نمی تواند.
راه حل: باتوجه به اینکه اعتبار قبولی ایشان در آزمون تا 4 سال می باشد ایشان در این 4 سال می تواند 3 سال سابقه جمع آوری کند و پس از تکمیل شدن این 3 سال می تواند جهت پروانه اقدام کند ولی نباید این 4 سال قبولی در آزمون را رد کند.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
1392/08/21 , 05:22 ب.ظ
ارسال: #6
در ادامه مطالب پست قبلی موردی را اضافه میکنم.
سوال: سابقه کاری که جهت پروانه اشتغال لازم است چیست؟
پاسخ: 2 راه وجود دارد. یکی اینکه این 3 سال سابقه را 2 نفر مهندس با سابقه بیش از 10 سال(یعنی 10سال از اخذ پروانه ایشان گذشته باشد) گواهی نمایند.
دیگری اینکه اینکه 3 سال سابقه شما را یک شرکت گرید دار گواهی نماید.
مورد داخل پرانتز(جهت گواهی 3 سال سابقه کار ترفندهای غیرقانونی وجود دارد که متاسفانه بسیار ملاحظه می شود بدین صورت که بعضی از افراد به صورت صوری گواهی ارائه می نمایند)
موفق باشید.

حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) : بدانید کسی که نمی داند نباید از آموختن شرم کند که قیمت هرکس بقدر معلومات اوست.
امام علی (ع) : برای هر چیزی زکاتی است و زکات علم نشر آن می باشد.
1392/09/19 , 02:04 ق.ظ
ارسال: #7
ای پدر بند "پ" بسوزه که...{پ=پول و پارتی}
1392/12/15 , 01:24 ق.ظ
ارسال: #8
(1392/08/21 05:16 ب.ظ)mehdipanahi نوشته شده توسط:  
(1392/08/20 08:17 ق.ظ)myregm نوشته شده توسط:  سلام.

واقعا گیج شدم.
سلام
بیان به طور ساده:
برای شرکت در آزمون باید 3 سال از زمان فارغ التحصیلی گذشته باشد.یعنی تا روز آزمون باید 3 سال گذشته باشد.
برای دریافت پروانه اشتغال بکار باید چند شرط وجود داشته باشد. یکی قبولی در آزمون. دیگری 3 سال سابقه به کار.....
حال کسانی که پروانه اشتغال دارند مجاز به کار طراحی یا نظارت هستند و به اصطلاح دارای مهر می باشند.
حال سابقه کار چگونه می شود ارایه داد؟ به اینصورت که نیاز نیست تا روز آزمون3 سال سابقه داشته باشید بلکه موقعی که می خواهید برای پروانه اشتغال اقدام کنید 3 سال سابقه باید داشته باشید. لازم به توضیح است که اعتبار قبولی در آزمون فکر میکنم 4 سال می باشد.
مثال:
فردی در تاریخ 1389/09/20 فارغ التحصیل شده است. این فرد مجاز به شرکت در آزمون 1392/9/20 می باشد. و تا تاریخ آزمون سابقه کاری ندارد. اتفاقا ایشان در این آزمون شرکت می کند و قبول می شود.حالا تکلیف پروانه اشتغال چیست؟ آیا می تواند برای پروانه اشتغال اقدام کند؟
پاسخ: خیر نمی تواند.
راه حل: باتوجه به اینکه اعتبار قبولی ایشان در آزمون تا 4 سال می باشد ایشان در این 4 سال می تواند 3 سال سابقه جمع آوری کند و پس از تکمیل شدن این 3 سال می تواند جهت پروانه اقدام کند ولی نباید این 4 سال قبولی در آزمون را رد کند.

ممنون آقای پناهی
من کاردانی 4/88وکارشناسی 9/10/90گرفتم دوستان میگفتند میتونم تو این ازمون شرکت کنم به نظرت میتونم؟
و یه سوال ایا میتونم هم نظارت وهم اجرا شرکت کنم چطوری؟
تشکر از شما
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/12/15 , 08:57 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/12/15 08:57 ق.ظ، توسط مهندس رضا.)
ارسال: #9
شما از تاریخ فارغ التحصیلی تا پایان شهریور 93 باید 3 سال از مدرک شما گذشته باشد
هر 5 سال از اتمام کاردانی تا شروع کارشناسی یک سال سنوات حساب می شود و از 3 سال بالا کسر می شود
2. شما می توانید نظارت و اجرا با هم ثبت نام کنید
نکته:
بهتر است به سازمان نظام مهندسی استان مراجعه کنید و از کارشناس مربوطه مشاوره بگیرد بعد اینترنتی ثبت نام کنید
چون اگر مدارک شما ناقص باشد بعد از گذشت یک هفته از ثبت نام ، ثبت نام شما تائید نمی شود و نمی توانید در ازمون شرکت کنید
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1392/12/15 , 12:41 ب.ظ
ارسال: #10
ادغام شد :
نقل قول: hreza1988 نوشته است :
سلام
مهندسین گرامی من به یه مشکل خوردم نمیدنم چیکار کنم توی راهنمای ثبت نام گفته اگه سوابق تا پایان شهریور 83نداشته باشی نمیتونی شرکت کنی منظورش چیه مگه سه سال تمام بعد از فارغ التحصیلی نیست؟
برای پروانه مگه نباید سابقه داشته باشی ؟
من اصلا سابقه ندارم اصلا فکر کنید سربازی بودم چیکارکنم؟
لطفا راهنماییم کنید کامل
یاعلی

مهندس بابایی 09197250097

ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر بعد آزمون محاسبات شهریور 95 زیبا یگانه 51 4,638 1395/08/29 12:24 ب.ظ
آخرین ارسال: رضا کاظمی زاده
  لزوم پاس شدن درس بارگذاری برای امتحان نظام مهندسی ؟ sajadelyasi 6 1,848 1395/07/02 09:39 ق.ظ
آخرین ارسال: civilme
  دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 212 1395/06/15 10:22 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت معماری شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 0 256 1395/06/13 11:38 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  دانلود حل تشریحی آزمون نظارت عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش) فرشاد امن خانی 4 912 1395/06/13 11:08 ب.ظ
آخرین ارسال: halizade9965
  تاپیک جامع آزمون محاسبات 95 زیبا یگانه 14 2,795 1395/06/12 03:37 ب.ظ
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  حذف 5 سوال از ازمون نظام مهندسی شهریور 95 زیبا یگانه 20 1,844 1395/06/09 02:13 ب.ظ
آخرین ارسال: behrooz_iri
  مشکل اساسی با ماشین حساب مهندسی nana_ahvazi 6 318 1395/06/02 02:52 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  رفع ابهاماتی در رابطه با نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی و گرفتن مهر نظام مهندسی omid_rch 370 83,959 1395/05/11 05:07 ب.ظ
آخرین ارسال: mehdipanahi
  درخواست کلید واژه آزمون نظارت R.sabet 1 248 1395/04/18 08:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ابراهیم کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان