مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:61 زمان:1395/09/17
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:miladvb پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ مشاهده:21 زمان:1395/09/16
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:308 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3676 زمان:1395/09/15
آینده ی کاری یک مهندس عمران
شروع کننده:vhdmzh آخرین ارسال توسط:لودویش میس ون در روهه پاسخ ها:27 کار آفرینی-خلاقیت و نوآوری مشاهده:610 زمان:1395/09/15
مشکل در کشیدن پلان فونداسیون
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:112 زمان:1395/09/15
زووم در اتوكد
شروع کننده:Shoranguz آخرین ارسال توسط:farshidp1 پاسخ ها:2 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:66 زمان:1395/09/15
ارور کریتینگ در ایتبس
شروع کننده:kian_jahan آخرین ارسال توسط:kian_jahan پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ مشاهده:64 زمان:1395/09/14
پلان پی کنی
شروع کننده:crywolf222 آخرین ارسال توسط:crywolf222 پاسخ ها:0 پرسش و پاسخ در مورد Safe مشاهده:68 زمان:1395/09/14
بار انفجار در آباکوس
شروع کننده:mehdi069 آخرین ارسال توسط:داریانی پاسخ ها:1 سایر مشاهده:1191 زمان:1395/09/13

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساختمان بتنی 6 طبقه با سقف u-Boot
1394/05/03 , 01:00 ق.ظ
ارسال: #1
ساختمان بتنی 6 طبقه با سقف u-Boot
فایلی که پیوست کردم لطفا اگر وقت داشتین نگاهی بهش بندازین ایراد هاشو بهم بگید
ممنونم!
البته بارگذاریش نکردم فقط تعریف بار و ایین نامه و مدل سازی!
سقف یوبوت هم توی ایتبز نمیتونم تعریفش کنم!
برای همین سقف دال مجوف با وزن بتن صفر تعریف کردم

فایل‌(های) پیوست شده
New folder.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 197
اندازه 130.56 KB

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/05/03 , 01:13 ق.ظ
ارسال: #2
RE: ساختمان بتنی 6 طبقه با سقف u-Boot
1394/05/03 , 09:42 ب.ظ
ارسال: #3
واقعا یکی نیست تو این پروژه کمکم کنه؟
من این فایل رو آپلود کردم با همه ی بارگذاری هاش!
یکی میشه لطف کنه ببینه و ایراداشو بگه!
تا الان 5 تا تاپیک زدم هیچکس جواب منو نمیده!
:(

فایل‌(های) پیوست شده
Farzad Etabs.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 69
اندازه 249.8 KB

1394/05/03 , 10:34 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/05/03 10:41 ب.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #4
با سلام

ببینید دوست عزیز شما وبعضی دوستان دانشجوی دیگر خیلی عجله دارید که در یک حرکت به انتهای قضیه برسید.ایراد از اینجاست.
واقعا حتی از افراد مجرب هم سئوال کنید کمتر کسی هست که اشنایی خوبی با ایتبس 2015 داشته باشد ومشکل دوم ، مدل سازی وبارگذاری سقف یوبوت هست.فیل هواکردن نیست

که کاربران عزیز را بترسانیم ولی معمول نبوده جز یک شرکتی که سازنده ملزومات این نوع سقفهاست هنوز بطور رایج مهندسین طراح در این حوزه وارد نشده اند ودیتیل فیزیک
ووزن مخضوض وابعاد وپارامترهای این نوع سقفها را نمی دانند.شما چطور انتظار داری دوستان در موردی که خودشان هم تجربه ای ندارند در خدمت شما باشند.آیا فکر نمی کنید که علت جواب ندادن به شما نوع گزینش شماست ونه بی مهری مدیران وکاربران سایت؟
آیا شخص شما به ایتبس نشخه 9 مسلط کامل شدید که به سمت 2015 رفتید.وآیا شما نکات ریز طراحی سقفهای کمپوزیت عادی وعرشه فولادی را کامل یاد گرفتید که ارتقا درجه به سقف یوبوت دادید؟
جسارت به شما نمی کنم همین دوروز پیش کاربرمحترمی مدلی را به بحث گذاشته اند که نسبتا بلند مرتبه هست، شکل پذیری ویژه دارد ] دیوار حایل هم دارد مطابق
آیین نامه های جدید هم هست وده ها مورد سطح بالای دیگر وگلایه می کند چرا کسی کمکش نمی کند اصلا توجه ندارد جواب به این فایل یعنی ارائه کل دانش چند ده ساله یک مهندس طراح برجسته به شخص ایشان که یک مبتدی هستنددر عرض یکی دوروز درقالب ده ها ارسال.این انتظار بیجایی هست.یبعضی از کاربران محترم انتظارشان نسنجیده است مشکل از مدیران وکاربران نیست.
همان کاربر محترم اگر چند ماه زحمت به خود بدهد وتعدادی پروژه های کار شده قبلی را مرور کند هم مطالب خوبی یاد می گیرد وهم به ابعاد وسختی های پروژه های بزرگتر واقفتر می شود وبرای پروژه دانشجویی خود ،سازه جمع وجور تر وکم دردسر تری انتخاب می کند وبی مورد دیگران را هم متهم به بی مهری وبی توجهی وغیره نمی کند.
این نکته را من تقدیم تمام کاربران ودانشجویان عزیز می کنم واز همه دوستان انتظار دارم قدم به قدم جلو بروند به نفع خودشان هم هست.یک شبه در زمینه طراحی نمیشه ره صد ساله رفت.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1394/05/03 , 10:54 ب.ظ
ارسال: #5
ممنون از اینکه جواب دادین!
من هیچ تسلطی به ایتبز و نه سیف دارم برای همین از شما دوستان دارم کمک می گیرم، استفاده از ایتبز 2015 دقیقا شبیه به ایتبز 9.7 هست اما با یک سری امکانات بهتر و بیشتر برای همین گفتم با این ورژن کار کنم چون کار باهاش به مراتب راحت تر هست
حقیقت مطالب سایت اینقدر نامنظم هست من به شخصه گیج میشم! البته یک سری استفاده ها ازش کردم!
مهندس جان فکر میکنم شما به سقف یوبوت اشنایی داری!
من این سقف رو با یک اسلب دو طرفه در ایتبز با وزن بتن صفر مدل کردم به نظرتون این کار درسته؟

اما برای طراحی سقف یوبوت باید از سیف کمک بگیریم؟ بعد این سقف رودر ایتبز نه به صورت یوبوت بلکه به صورت دال دو طرفه باید تعریف کنیم؟

یک سوال کلی در مورده همین فایلی که فرستادم دارم!
اینکه من بارگذاری هاشو انجام دادم وقتی ران انالیز میزنم هیچ تغییر شکلی در سازه به وجود نمیاد نمیدونم کجا رو اشتباه کردم!
بعد اینکه در ایتبز این سقف طراحی نمیشه؟ یعنی فقط و فقط سیف؟
من در این مدل تیری در طبقات نگذاشتم فقط یک سری تیر پیرامونی با وزن صفر گذاشتم که حقیقت روی این تیرا بار دیوار رو گذاشتم سوالی که داشتم اصلا این کار لازم بود؟
مگه سقف در سیف طراحی نمیشه؟
ببخشید واقعا پر از سوالم! چندین ماهه تنها دارم روی این پروژه کار میکنم و انگار نه انگار ،جلو نمیرم!
واقعا ممنون میشم کمکم کنید من به شدت در کار با نرم افزار ها سطحم پایینه

(1394/05/03 10:34 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  با سلام

ببینید دوست عزیز شما وبعضی دوستان دانشجوی دیگر خیلی عجله دارید که در یک حرکت به انتهای قضیه برسید.ایراد از اینجاست.
واقعا حتی از افراد مجرب هم سئوال کنید کمتر کسی هست که اشنایی خوبی با ایتبس 2015 داشته باشد ومشکل دوم ، مدل سازی وبارگذاری سقف یوبوت هست.فیل هواکردن نیست

که کاربران عزیز را بترسانیم ولی معمول نبوده جز یک شرکتی که سازنده ملزومات این نوع سقفهاست هنوز بطور رایج مهندسین طراح در این حوزه وارد نشده اند ودیتیل فیزیک
ووزن مخضوض وابعاد وپارامترهای این نوع سقفها را نمی دانند.شما چطور انتظار داری دوستان در موردی که خودشان هم تجربه ای ندارند در خدمت شما باشند.آیا فکر نمی کنید که علت جواب ندادن به شما نوع گزینش شماست ونه بی مهری مدیران وکاربران سایت؟
آیا شخص شما به ایتبس نشخه 9 مسلط کامل شدید که به سمت 2015 رفتید.وآیا شما نکات ریز طراحی سقفهای کمپوزیت عادی وعرشه فولادی را کامل یاد گرفتید که ارتقا درجه به سقف یوبوت دادید؟
جسارت به شما نمی کنم همین دوروز پیش کاربرمحترمی مدلی را به بحث گذاشته اند که نسبتا بلند مرتبه هست، شکل پذیری ویژه دارد ] دیوار حایل هم دارد مطابق
آیین نامه های جدید هم هست وده ها مورد سطح بالای دیگر وگلایه می کند چرا کسی کمکش نمی کند اصلا توجه ندارد جواب به این فایل یعنی ارائه کل دانش چند ده ساله یک مهندس طراح برجسته به شخص ایشان که یک مبتدی هستنددر عرض یکی دوروز درقالب ده ها ارسال.این انتظار بیجایی هست.یبعضی از کاربران محترم انتظارشان نسنجیده است مشکل از مدیران وکاربران نیست.
همان کاربر محترم اگر چند ماه زحمت به خود بدهد وتعدادی پروژه های کار شده قبلی را مرور کند هم مطالب خوبی یاد می گیرد وهم به ابعاد وسختی های پروژه های بزرگتر واقفتر می شود وبرای پروژه دانشجویی خود ،سازه جمع وجور تر وکم دردسر تری انتخاب می کند وبی مورد دیگران را هم متهم به بی مهری وبی توجهی وغیره نمی کند.
این نکته را من تقدیم تمام کاربران ودانشجویان عزیز می کنم واز همه دوستان انتظار دارم قدم به قدم جلو بروند به نفع خودشان هم هست.یک شبه در زمینه طراحی نمیشه ره صد ساله رفت.
1394/05/03 , 11:11 ب.ظ
ارسال: #6
(1394/05/03 10:34 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  با سلام

مهندس جان من برای این پروژه زحمت کشیدم و دست روی دست نگذاشتم تا یکی بیاد پروژه رو برای من تموم کنه

و این صرفا درخواست راهنمایی و کمک از شما مهندسان بود!
1394/05/04 , 11:19 ق.ظ
ارسال: #7
با سلام خدمت دوست عزیز آقای عزتی از اینکه بنده را در این پست مورد لطف قرار دادین ممنونم.به نظرم میاد آدم نباید غیبت دیگرانو کنه ولی اگه از نظر شما این کار درست است که هیچ.راستش بنده در اون پست هایی که گذاشتم فقط درخواست راهنمایی داشتم و نه انجام پروژه بنده توسط کسی دیگر.در ضمن اگه آدم از چیزی اطلاع نداره نگه بهتره.شما در بخشی از متن خود گفتین (جواب به این فایل یعنی ارائه کل دانش چند ده ساله یک مهندس طراح برجسته به شخص ایشان که یک مبتدی هستند)فک نکنم بنده مبتدی باشم و فک نکنم دانش شما 10 ساله به عرض برسانم بنده دانشجو نیستم که شما گفتین(برای پروژه دانشجویی خود )من کارشناسی رو تمام کردم و هم اکنون در حال تحصیل کارشناسی ارشد هستم.و این پروژه که من خواستار راهنمایی بودم توسط یکی از اقوام بنده که پروژه دانشجوییش بود که استادش به اجبار بهش داده بود به من رسید و خواستار کمک بود و من دیدم چون این سایت اطلاعات زیادی در ضمینه عمرانی داره .تصمیم گرفتم کمک بگیرم.واقعا متاسفم که زود قضاوت میکنین.در ضمن آدم تجربه 20 یا 30 ساله هم داشته باشه زکات علم آموختن است.و در آخر اون پروژه رو بدون هیچ ایرادی خودم طراحی کردم و تایید را از استاد گرفتن.متاسفم که در این سایت دوبار به بنده توهین شد و من دم نزدم.
و من الله توفیق
1394/05/04 , 11:23 ق.ظ
ارسال: #8
سلام دوست عزیز.
توصیه من هم اینه که شما از ایتبس ورژن 9 شروع به کار کنید چون هم مراجع زیادی برای رفع نواقص خواهید داشت هم افراد زیادی هستند که بتوانند در مشکلات یاریتان کنند.
اما در مورد سوالتان، سقف یو بوت به آن صورت فراگیر نشده است و اجرای آن هم تا جایی که اطلاع داشتم در انحصار یک شرکت بود، راجع به طراحی یک نمونه فایل ایتبس ، پروژه ای که طراحی و اجرای آن با این مدل سقف است را می گذارم (البته فایل ایتبس ورژن 9.7.4 است) ، ضمنا طراحی سقف باید در سیف انجام شود، برای نقشه ها و دتایل سقف یوبوت هم میتوانید به وبلاگ بنده سر بزنید.
موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
Etabs.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 137
اندازه 371.97 KB

1394/05/04 , 11:34 ق.ظ
ارسال: #9
سلام
حقیقت من با ایتبز 9 کار کرده بودم قبلا گفتم برای پروژه بتن از 2015 استفاده کنم اما حقیقت هیچ فرقی با 9.7 نمی کنه!
خوشبختانه خیلی راحت فایل در ایتبز باز شد!
قبل از اینکه سوالاتی در مورده این پروژه از شما کنم ممنون میشم بهم بگین که چجوری سقف یوبوت رو در سیف طراحی کردین و شبیه سازی کردین؟
و اگر فایلی از اون دارید واقعا ممنون میشم بهم بدین
(1394/05/04 11:23 ق.ظ)dsaze90 نوشته شده توسط:  
سلام دوست عزیز.
توصیه من هم اینه که شما از ایتبس ورژن 9 شروع به کار کنید چون هم مراجع زیادی برای رفع نواقص خواهید داشت هم افراد زیادی هستند که بتوانند در مشکلات یاریتان کنند.
اما در مورد سوالتان، سقف یو بوت به آن صورت فراگیر نشده است و اجرای آن هم تا جایی که اطلاع داشتم در انحصار یک شرکت بود، راجع به طراحی یک نمونه فایل ایتبس ، پروژه ای که طراحی و اجرای آن با این مدل سقف است را می گذارم (البته فایل ایتبس ورژن 9.7.4 است) ، ضمنا طراحی سقف باید در سیف انجام شود، برای نقشه ها و دتایل سقف یوبوت هم میتوانید به وبلاگ بنده سر بزنید.
موفق باشید.
1394/05/04 , 11:51 ق.ظ
ارسال: #10
(1394/05/04 11:34 ق.ظ)farzad4m نوشته شده توسط:  سلام
حقیقت من با ایتبز 9 کار کرده بودم قبلا گفتم برای پروژه بتن از 2015 استفاده کنم اما حقیقت هیچ فرقی با 9.7 نمی کنه!
خوشبختانه خیلی راحت فایل در ایتبز باز شد!
قبل از اینکه سوالاتی در مورده این پروژه از شما کنم ممنون میشم بهم بگین که چجوری سقف یوبوت رو در سیف طراحی کردین و شبیه سازی کردین؟
و اگر فایلی از اون دارید واقعا ممنون میشم بهم بدین
(1394/05/04 11:23 ق.ظ)dsaze90 نوشته شده توسط:  
سلام دوست عزیز.
موفق باشید.
مشکل اینجاست که قدیمی تر ها با ایتبس 2015 آشنایی ندارند، معمولا هم فرصت ندارن به روز شوند و فعلا همه به ورژن 9 عادت کرده اند، از آنجایی که ورژن 2015 با نرم افزارهای ورژن پایین تر باز نمی شوند تعداد افرادی که میتوانند به شما کمک کنند بسیار محدود میشود.
طراحی سقف یوبوت در سیف همانند طراحی سقف دال صورت میگیرد، کافیست یک خروجی از سقف به همراه بارهای وارده گرفته و وارد سیف کنید. نیازی ب مدلسازی مجدد در سیف نیست.

برایتان سقف اول همین پروژه داخل نرم افزار سیف ورژن 8 وارد شده ضمیمه کردم. امیدوارم مفید واقع بشه.

فایل‌(های) پیوست شده
Slab-s1.rar
نوع فایل .rar
دفعات دانلود 107
اندازه 76.02 KB

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارایه دو جواب و نسبت جهت کنترل منظمی هندسی در سازه بتنی HOMAN1974 2 152 1395/06/29 09:56 ق.ظ
آخرین ارسال: Civil5
  چک کردن پروژه ی بتنی و رفع یک ابهام GustavoWoltmann 0 136 1395/06/20 04:37 ب.ظ
آخرین ارسال: GustavoWoltmann
  4 طبقه بتنی با سقف شیروانی ابراهیم کاظمی 2 212 1395/05/31 12:31 ب.ظ
آخرین ارسال: حمید فلاح منش
  درخواست چک کردن فایل بتنی با دیوار برشی lrfd zaryam 1 262 1395/05/02 04:15 ب.ظ
آخرین ارسال: zaryam
  چک کردن سازه بتنی با سقف شیبدار - راهنمای برای طراحی سقف شیبدار emade2 3 2,668 1395/04/24 06:38 ب.ظ
آخرین ارسال: amirone
  چک کردن فایل etabs پروژه فولادی 11 طبقه mohsen6176 7 514 1395/04/13 04:22 ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen6176
  درخواست چک کردن فایل ایتبس 3 طبقه بتنی dav60ord 2 369 1395/03/18 10:28 ب.ظ
آخرین ارسال: hhn1370
  درخواست چک کردن پروژه بتنی afshin_ipe 8 384 1395/03/18 12:27 ق.ظ
آخرین ارسال: afshin_ipe
  چک کردن پروژه ساختمان بتنی الهه کریمی73 1 487 1395/03/15 12:58 ق.ظ
آخرین ارسال: omid_rch
  مشکل در مدل سازی سازه بتنی shaya72 7 327 1395/03/08 06:12 ب.ظ
آخرین ارسال: shaya72

پرش به انجمن: