مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
مسجدی با معماری شگفت انگیز در قلب کلیسای جامع
شروع کننده:mahno0osh آخرین ارسال توسط:mahno0osh پاسخ ها:0 متفرقه مشاهده:4 زمان:1395/10/28
کمک در خصوص ترکیب بارهای پیشفرض در ETABS
شروع کننده:frankly آخرین ارسال توسط:behzad_breeder پاسخ ها:9 آموزش های مکمل Etabs مشاهده:1559 زمان:1395/10/28
دانلود حل تشریحی آزمون اجرا عمران شهریور 95 (دکتر تن زاده موسسه پوران پژوهش)
شروع کننده:فرشاد امن خانی آخرین ارسال توسط:sabzsaze پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:266 زمان:1395/10/28
راههای موفقیت در آزمون محاسبات نظام مهندسی
شروع کننده:آرش نقیبی آخرین ارسال توسط:sabzsaze پاسخ ها:18 پرسش و پاسخ(مسائل نظام مهندسی) مشاهده:31706 زمان:1395/10/28
کانال تلگرامی کنکور ارشد عمران پر از جزوات تخصصی به ویژه زبان تخصصی
شروع کننده:fateme_mpg_t آخرین ارسال توسط:fateme_mpg_t پاسخ ها:4 کنکور و ازمون های مختلف.... مشاهده:45 زمان:1395/10/28
راهنمایی در مورد سازه هشت طبقه
شروع کننده:sasan.ce آخرین ارسال توسط:علی بهنیا پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ مشاهده:42 زمان:1395/10/28
بهینه یابی هندسی سازه فضاکارتخت براساس زاویه اعضادر محل گره
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:21 زمان:1395/10/28
مدیران و ناظمان بخوانند
شروع کننده:admin آخرین ارسال توسط:فرشاد امن خانی پاسخ ها:175 گفتمان مدیران مشاهده:4745 زمان:1395/10/28
فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی
شروع کننده:elitesjournal آخرین ارسال توسط:elitesjournal پاسخ ها:0 سمینارهاو فراخوان ها مشاهده:28 زمان:1395/10/27
آموزش نرم افزار Catia
شروع کننده:seo20ma2 آخرین ارسال توسط:seo20ma2 پاسخ ها:0 آموزش ها مشاهده:38 زمان:1395/10/27

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساختمان بتنی 6 طبقه با سقف u-Boot
1394/05/04 , 12:14 ب.ظ
ارسال: #11
RE: ساختمان بتنی 6 طبقه با سقف u-Boot
(1394/05/04 11:51 ق.ظ)dsaze90 نوشته شده توسط:  
(1394/05/04 11:34 ق.ظ)farzad4m نوشته شده توسط:  سلام
حقیقت من با ایتبز 9 کار کرده بودم قبلا گفتم برای پروژه بتن از 2015 استفاده کنم اما حقیقت هیچ فرقی با 9.7 نمی کنه!
خوشبختانه خیلی راحت فایل در ایتبز باز شد!
قبل از اینکه سوالاتی در مورده این پروژه از شما کنم ممنون میشم بهم بگین که چجوری سقف یوبوت رو در سیف طراحی کردین و شبیه سازی کردین؟
و اگر فایلی از اون دارید واقعا ممنون میشم بهم بدین
(1394/05/04 11:23 ق.ظ)dsaze90 نوشته شده توسط:  
سلام دوست عزیز.
توصیه من هم اینه که شما از ایتبس ورژن 9 شروع به کار کنید چون هم مراجع زیادی برای رفع نواقص خواهید داشت هم افراد زیادی هستند که بتوانند در مشکلات یاریتان کنند.
اما در مورد سوالتان، سقف یو بوت به آن صورت فراگیر نشده است و اجرای آن هم تا جایی که اطلاع داشتم در انحصار یک شرکت بود، راجع به طراحی یک نمونه فایل ایتبس ، پروژه ای که طراحی و اجرای آن با این مدل سقف است را می گذارم (البته فایل ایتبس ورژن 9.7.4 است) ، ضمنا طراحی سقف باید در سیف انجام شود، برای نقشه ها و دتایل سقف یوبوت هم میتوانید به وبلاگ بنده سر بزنید.
موفق باشید.
مشکل اینجاست که قدیمی تر ها با ایتبس 2015 آشنایی ندارند، معمولا هم فرصت ندارن به روز شوند و فعلا همه به ورژن 9 عادت کرده اند، از آنجایی که ورژن 2015 با نرم افزارهای ورژن پایین تر باز نمی شوند تعداد افرادی که میتوانند به شما کمک کنند بسیار محدود میشود.
طراحی سقف یوبوت در سیف همانند طراحی سقف دال صورت میگیرد، کافیست یک خروجی از سقف به همراه بارهای وارده گرفته و وارد سیف کنید. نیازی ب مدلسازی مجدد در سیف نیست.

برایتان سقف اول همین پروژه داخل نرم افزار سیف ورژن 8 وارد شده ضمیمه کردم. امیدوارم مفید واقع بشه.

ممنون از شما واقعااااا خیلی لطف کردین مهندس

توی فایل ایتبز اون خطوط سفید روی سقف چی هستن؟ مش بندیه؟
چجوری میشه این خطوط سفید رو گذاشت؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
1394/05/04 , 01:48 ب.ظ
ارسال: #12
(1394/05/04 12:14 ب.ظ)farzad4m نوشته شده توسط:  
(1394/05/04 11:51 ق.ظ)dsaze90 نوشته شده توسط:  
(1394/05/04 11:34 ق.ظ)farzad4m نوشته شده توسط:  سلام
حقیقت من با ایتبز 9 کار کرده بودم قبلا گفتم برای پروژه بتن از 2015 استفاده کنم اما حقیقت هیچ فرقی با 9.7 نمی کنه!
خوشبختانه خیلی راحت فایل در ایتبز باز شد!
قبل از اینکه سوالاتی در مورده این پروژه از شما کنم ممنون میشم بهم بگین که چجوری سقف یوبوت رو در سیف طراحی کردین و شبیه سازی کردین؟
و اگر فایلی از اون دارید واقعا ممنون میشم بهم بدین
(1394/05/04 11:23 ق.ظ)dsaze90 نوشته شده توسط:  
سلام دوست عزیز.
توصیه من هم اینه که شما از ایتبس ورژن 9 شروع به کار کنید چون هم مراجع زیادی برای رفع نواقص خواهید داشت هم افراد زیادی هستند که بتوانند در مشکلات یاریتان کنند.
اما در مورد سوالتان، سقف یو بوت به آن صورت فراگیر نشده است و اجرای آن هم تا جایی که اطلاع داشتم در انحصار یک شرکت بود، راجع به طراحی یک نمونه فایل ایتبس ، پروژه ای که طراحی و اجرای آن با این مدل سقف است را می گذارم (البته فایل ایتبس ورژن 9.7.4 است) ، ضمنا طراحی سقف باید در سیف انجام شود، برای نقشه ها و دتایل سقف یوبوت هم میتوانید به وبلاگ بنده سر بزنید.
موفق باشید.
مشکل اینجاست که قدیمی تر ها با ایتبس 2015 آشنایی ندارند، معمولا هم فرصت ندارن به روز شوند و فعلا همه به ورژن 9 عادت کرده اند، از آنجایی که ورژن 2015 با نرم افزارهای ورژن پایین تر باز نمی شوند تعداد افرادی که میتوانند به شما کمک کنند بسیار محدود میشود.
طراحی سقف یوبوت در سیف همانند طراحی سقف دال صورت میگیرد، کافیست یک خروجی از سقف به همراه بارهای وارده گرفته و وارد سیف کنید. نیازی ب مدلسازی مجدد در سیف نیست.

برایتان سقف اول همین پروژه داخل نرم افزار سیف ورژن 8 وارد شده ضمیمه کردم. امیدوارم مفید واقع بشه.

ممنون از شما واقعااااا خیلی لطف کردین مهندس

توی فایل ایتبز اون خطوط سفید روی سقف چی هستن؟ مش بندیه؟
چجوری میشه این خطوط سفید رو گذاشت؟

امیدوارم مفید واقع شده باشه.
بله مش بندی هستش، از منوی ادیت میتونید مش بندی رو انجام بدید.
1394/05/04 , 03:14 ب.ظ
ارسال: #13
(1394/05/03 10:34 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  با سلام

ببینید دوست عزیز شما وبعضی دوستان دانشجوی دیگر خیلی عجله دارید که در یک حرکت به انتهای قضیه برسید.ایراد از اینجاست.
واقعا حتی از افراد مجرب هم سئوال کنید کمتر کسی هست که اشنایی خوبی با ایتبس 2015 داشته باشد ومشکل دوم ، مدل سازی وبارگذاری سقف یوبوت هست.فیل هواکردن نیست

که کاربران عزیز را بترسانیم ولی معمول نبوده جز یک شرکتی که سازنده ملزومات این نوع سقفهاست هنوز بطور رایج مهندسین طراح در این حوزه وارد نشده اند ودیتیل فیزیک
ووزن مخضوض وابعاد وپارامترهای این نوع سقفها را نمی دانند.شما چطور انتظار داری دوستان در موردی که خودشان هم تجربه ای ندارند در خدمت شما باشند.آیا فکر نمی کنید که علت جواب ندادن به شما نوع گزینش شماست ونه بی مهری مدیران وکاربران سایت؟
آیا شخص شما به ایتبس نشخه 9 مسلط کامل شدید که به سمت 2015 رفتید.وآیا شما نکات ریز طراحی سقفهای کمپوزیت عادی وعرشه فولادی را کامل یاد گرفتید که ارتقا درجه به سقف یوبوت دادید؟
جسارت به شما نمی کنم همین دوروز پیش کاربرمحترمی مدلی را به بحث گذاشته اند که نسبتا بلند مرتبه هست، شکل پذیری ویژه دارد ] دیوار حایل هم دارد مطابق
آیین نامه های جدید هم هست وده ها مورد سطح بالای دیگر وگلایه می کند چرا کسی کمکش نمی کند اصلا توجه ندارد جواب به این فایل یعنی ارائه کل دانش چند ده ساله یک مهندس طراح برجسته به شخص ایشان که یک مبتدی هستنددر عرض یکی دوروز درقالب ده ها ارسال.این انتظار بیجایی هست.یبعضی از کاربران محترم انتظارشان نسنجیده است مشکل از مدیران وکاربران نیست.
همان کاربر محترم اگر چند ماه زحمت به خود بدهد وتعدادی پروژه های کار شده قبلی را مرور کند هم مطالب خوبی یاد می گیرد وهم به ابعاد وسختی های پروژه های بزرگتر واقفتر می شود وبرای پروژه دانشجویی خود ،سازه جمع وجور تر وکم دردسر تری انتخاب می کند وبی مورد دیگران را هم متهم به بی مهری وبی توجهی وغیره نمی کند.
این نکته را من تقدیم تمام کاربران ودانشجویان عزیز می کنم واز همه دوستان انتظار دارم قدم به قدم جلو بروند به نفع خودشان هم هست.یک شبه در زمینه طراحی نمیشه ره صد ساله رفت.
مهندس عزیز، جناب آقای عزتی...شما کاملا اشتباه قضاوت می کنید در مورد بقیه افراد... این طرز نگرش شما به بقیه افراد تالار واقعا باعث تعجب بنده هست. بنده اطلاعی ندارم که شما سری به دانشگاه های کشور زدید یا نه در چند سال اخیر، اکثر پروژه های بتن و فولادی که تعریف میشه در اختیار دانشجو نیست، و هر استاد انتظارات خودش رو در صورت پروژه از دانشجویان می خواهد. با توجه به تغییر آیین نامه ها، لزوم استفاده از ایتبز 2015 امری بدیهی است، چه بسا که ایتبز 2015 کار را بسیار راحت تر کرده و در صورت آشنایی با ورژن های قبلی ایتبز، فکر نکنم زمان زیادی برای یادگیری بخواهد، تنها مورد نگرانی بحث کرک شدن نرم افزار و بحث قابل اطمینان بودن آن است و این که شما نمی خواهید اطلاعات و دانش خود را به روز کرده
و تمایلی به قسمت نمودن دانش چندین ساله خود با مابقی ندارید را به حساب زیاده خواهی دانشجویان نذارید لطفا....
ممنونم.
1394/05/04 , 04:04 ب.ظ
ارسال: #14
(1394/05/03 10:34 ب.ظ)miladezati نوشته شده توسط:  با سلام

ببینید دوست عزیز شما وبعضی دوستان دانشجوی دیگر خیلی عجله دارید که در یک حرکت به انتهای قضیه برسید.ایراد از اینجاست.
واقعا حتی از افراد مجرب هم سئوال کنید کمتر کسی هست که اشنایی خوبی با ایتبس 2015 داشته باشد ومشکل دوم ، مدل سازی وبارگذاری سقف یوبوت هست.فیل هواکردن نیست

که کاربران عزیز را بترسانیم ولی معمول نبوده جز یک شرکتی که سازنده ملزومات این نوع سقفهاست هنوز بطور رایج مهندسین طراح در این حوزه وارد نشده اند ودیتیل فیزیک
ووزن مخضوض وابعاد وپارامترهای این نوع سقفها را نمی دانند.شما چطور انتظار داری دوستان در موردی که خودشان هم تجربه ای ندارند در خدمت شما باشند.آیا فکر نمی کنید که علت جواب ندادن به شما نوع گزینش شماست ونه بی مهری مدیران وکاربران سایت؟
آیا شخص شما به ایتبس نشخه 9 مسلط کامل شدید که به سمت 2015 رفتید.وآیا شما نکات ریز طراحی سقفهای کمپوزیت عادی وعرشه فولادی را کامل یاد گرفتید که ارتقا درجه به سقف یوبوت دادید؟
جسارت به شما نمی کنم همین دوروز پیش کاربرمحترمی مدلی را به بحث گذاشته اند که نسبتا بلند مرتبه هست، شکل پذیری ویژه دارد ] دیوار حایل هم دارد مطابق
آیین نامه های جدید هم هست وده ها مورد سطح بالای دیگر وگلایه می کند چرا کسی کمکش نمی کند اصلا توجه ندارد جواب به این فایل یعنی ارائه کل دانش چند ده ساله یک مهندس طراح برجسته به شخص ایشان که یک مبتدی هستنددر عرض یکی دوروز درقالب ده ها ارسال.این انتظار بیجایی هست.یبعضی از کاربران محترم انتظارشان نسنجیده است مشکل از مدیران وکاربران نیست.
همان کاربر محترم اگر چند ماه زحمت به خود بدهد وتعدادی پروژه های کار شده قبلی را مرور کند هم مطالب خوبی یاد می گیرد وهم به ابعاد وسختی های پروژه های بزرگتر واقفتر می شود وبرای پروژه دانشجویی خود ،سازه جمع وجور تر وکم دردسر تری انتخاب می کند وبی مورد دیگران را هم متهم به بی مهری وبی توجهی وغیره نمی کند.
این نکته را من تقدیم تمام کاربران ودانشجویان عزیز می کنم واز همه دوستان انتظار دارم قدم به قدم جلو بروند به نفع خودشان هم هست.یک شبه در زمینه طراحی نمیشه ره صد ساله رفت.
با سلام خدمت دوست عزیز آقای عزتی از اینکه بنده را در این پست مورد لطف
قرار دادین ممنونم.به نظرم میاد آدم نباید غیبت دیگرانو کنه ولی اگه از نظر
شما این کار درست است که هیچ.راستش بنده در اون پست هایی که گذاشتم فقط
درخواست راهنمایی داشتم و نه انجام پروژه بنده توسط کسی دیگر.در ضمن اگه
آدم از چیزی اطلاع نداره نگه بهتره.شما در بخشی از متن خود گفتین (جواب به
این فایل یعنی ارائه کل دانش چند ده ساله یک مهندس طراح برجسته به شخص
ایشان که یک مبتدی هستند)فک نکنم بنده مبتدی باشم و فک نکنم دانش شما 10
ساله به عرض برسانم بنده دانشجو نیستم که شما گفتین(برای پروژه دانشجویی
خود )من کارشناسی رو تمام کردم و هم اکنون در حال تحصیل کارشناسی ارشد
هستم.و این پروژه که من خواستار راهنمایی بودم توسط یکی از اقوام بنده که
پروژه دانشجوییش بود که استادش به اجبار بهش داده بود به من رسید و خواستار
کمک بود و من دیدم چون این سایت اطلاعات زیادی در ضمینه عمرانی داره
.تصمیم گرفتم کمک بگیرم.واقعا متاسفم که زود قضاوت میکنین.در ضمن آدم تجربه
20 یا 30 ساله هم داشته باشه زکات علم آموختن است.و در آخر اون پروژه رو
بدون هیچ ایرادی خودم طراحی کردم و تایید را از استاد گرفتن.متاسفم که در
این سایت دوبار به بنده توهین شد و من دم نزدم.

و من الله توفیق
1394/05/04 , 07:05 ب.ظ
ارسال: #15
سلام به همه دوستانی که در این تاپیک به انتقاد از دوست خوبمون جناب مهندس عزتی پرداختند.
نکته ای که به شخصه نمیتونم اون رو نادیده بگیرم این هستش که آقای عزتی از اوایل آغاز بکار سایت در این مجموعه حضور داشتند.و در این چند سال به حق از دانش خودشون و همچنین اشتراک دانش دیگران دریغ نکرده اند.همچنین اعتبارات و تشکر از ایشان مُهریست بر حرفهای بنده.می توانید به ارسال های ایشان در این سایت سری بزنید.
بنده هم اطلاعات خیلی کمی راجع به انجام پروژه دانشجویی داشتم.اما با ایجاد تاپیکی بعنوان"گام به گام..." شروع به انجام پروژه کردم.مشخصات پروژه بنده هم خیلی سنگین بود (از لحاظ سقف و اتصالات) اما به مرور متوجه این قضیه شدم که می بایست پروژه دانشجویی رو با ویژگی های ساده و عمومی تری شروع بکار کرد.و بحق ایشان و مهندس بابایی و دیگران بنده را بسیار راهنمایی کردند.زحماتی که از طرف من به ایشان وارد آمده بود ناشی از نا آگاهی بنده در طی مراحل انجام پروژه بود.بطوریکه هر کسی از من سوال کند که برای انجام پروژه چکار کنم؟خواهم گفت:ابتدا چندین فایل رو از روی ایبوک ها و کتابها انجام دهند تا منجر به آشنایی حداقلی با مباحث گردند.

ما با هم رو در رو سخن نمیگوییم تا مشکلات هم رو بهتر بفهمیم،بلکه از طریق نوشته این انتظار رو داریم.هرکسی ممکن است اشتباه و یا قضاوتهایی نادرست داشته باشد.همچنین ممنونم که با خونسردی تمام انتقاد خود را بیان کردید.

تنها نکته ای که میتونم در این زمینه به شما بگم این است که سوالاتتون رو سعی کنید کوتاه بپرسید(نهایتاً دو سوال) منتظر باشید،تا به سوالتان پاسخ داده شود و سوال بعدی رو بپرسید.همانطور که خود من نزدیک به 300 پاسخ در تاپیک مذکور داشتم.همچنین میدانید که انجام پروژه کاری بسیار دقیق و چه بسا وقت گیر است.پس این انتظار رو نداشته باشید که دوستان اشکالات پروژه شما رو بیان کنند.فرضا شما پروژه رو اشتباه انجام داده اید.خیلی از این این اشتباهات هنگام کنترل فایل ظاهر میشوند.(مثلا کنترل دریفت یا آپلیفت یا...) پس بهتر آنست که خود شما به کنترل پروژه بپردازید هر جا که مشکلی داشت، در سوال بفرمائید.این سوال شما محدوده کوچکتری خواهد داشت و پاسخ شما هم کیفیت بهتری.

ببخشید که طولانی شد.دم همتون گرم.

از این برکه باید یه دریا بسازیم،یه دریا به عمق یه عشق قدیمی
instagram:Irancivilengineers

1394/05/04 , 07:53 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1394/05/04 10:03 ب.ظ، توسط miladezati.)
ارسال: #16
با سلام

فکر می کنم سوتفاهمی پیش آمده.من از آدم با تجربه ودارای دانش چند ساله ،مقصودم،خودم نبود واز آدم کم تجربه هم مقصودم فرد خاصی نبود.ولی منطقی فکر می کنم.می دانم ممکن است یک مهندس بزرگوار باسوادی یک سوال کوتاه ومهم مرا بدون زحمت جواب بدهد ولی اگر تمام سئوالات عمرانی سخت وآسان را درقالب یک فایل در سایت قرار دهم اکثرا وارد بحث طویل نمی شوندمگر بحثی باشد که تازه های فنی در آن باشد وبرای خود آنها هم جذابیت داشته باشدو.این در سالهای گذشته به من ثابت شده وبه شما دوست جوانتر از خودم هم اننقال تجربه می کنم از این رو سعی کنید اول با امکانات موجود پایه را مجکم کنید وبعد سئوالات کوتاه وپرمغز بپرسید.دوستان !من خودم برای پروژه های فولاد وبتنم هیچ سئوالی در سایت مطرح نکردم.چرا؟چون اکثر پروژه های این سایت را مرور وبحثهای دوستان دیگر را دنبال کردم وپروژه های من هم خیلی سنگین نبودند.همین راه را به شما بزرگواران هم توصیه می کنم.حرفهای مهندس خیرالهی هم از روی دلسوزی وحمایت شماست کمی به آنها توجه کنید.عموما دانشجویی که تعدادواحد زیادی دارد وضمنا
پروژه بتن یا فولاد هم گرفته ،هم مشغله زیاد دارد وهم تجربه کم .به نفعش هست که پروژه کم دردسرتری بردارد وگرنه به مشکل برمی خورد.
واما همه کاربران این سایت مورد توجه واحترامند وهیچکس دنبال توهین به دیگری نیست ودلیلی برای این کار وجود ندارد. خیلی از سئوالات به کرات قبلا درسایت پاسخ داده شده اند
طرح دوباره آنها چه لطفی دارد.بطور مثال بحثهای مربوط به دیوار حایل در پرسش وپاسخهای مربوط به پروژه های مهندس خیرالهی ومهندس چیل آبادی وجود دارد مطمئنم اگر کاربر محترمی آن دوتاپیک را مرور کند تقریبا مشکلش حل می شود ونیازی نست مجددا ده ها سئوال وجواب تکراری برای هر پروژه جدید حاوی دیوار حائل مطرح شودمگر آنکه از زاویه جدیدی مطرح شود ونکته ای در سئوال باشد.
سعی کنیم شعار ندهیم ودر عمل افکار ونیت خود را به نمایش بگذاریم.بطور مثال کاربرعزیز آقای persiarize شما اگر موفق شدید مشکل سئوال مطروحه خودتان را حل کنید تبریک ئ
می گوییم دوست عزیز !راه حل آنرا چرا در سایت ارائه نمی دهید تا چهار نفر نیازمند هم از آن بهره ببرند.چرا فقط در سئوال کردن فعالید.کمی هم در جواب دادن ومطالب جدید ارائه دادن وتعاملات فعال باشید.
مگر اعتقاد ندارید که زکات علم نشر آن است؟نکند فکر می کنیدفقط به علم مدیران این سایت زکات تعلق می گیرد.
در هر صورت تمام دانشجویان عزیز، این سایت را سایت خودشان بدانند وسعی کنند به جای سئوال وگلایه کردن صرف،روش تعامل را در پیبش بگیرند.
وقتی گفته می شود پروژه ای سنگین هست یعنی اینکه انجام تمام کنترلها روی آن ساعتها وقت می بردواگر این پروژه توسط دانشجو یا مهندس کم تجربه ای ارائه شود مشکلاتش عدیده ترخواهد بود برای دوستان مجرب این سایت که لطف می کنند یک ساعتی از وقتشان را صرف مرور ده ها پست روزانه کرده اندبررسی های کم وقت گیر وپاسخهای کوتاه واشاره ها مقدور است نه ّررسیهای تفصیلی. امکاان ندارد که ساعتها وقت خود را صرف بررسی فقط یک پروژه پیچیده با مشکلات عدیده از مدلسازی گرفته تا طراحی وتنظیمات وغیره بکند
این انتظار ، انتظار بجایی نیست.حرف مرا با انصاف بررسی کنید نه با احساسات.

(حاصل کار تیمی وهمکاری ، نتیجه برد-برد برای همه هست (یداله مع الجماعه
[URL=][/URL] برای دسترسی به فایل باید عضو سایت شوید (کلیک کنید)
1394/05/04 , 08:12 ب.ظ
ارسال: #17
من از این سایت متشکرم.بحثی با شما ندارم.هر چی بود نوشته شده.persiarise نه persiarize
1394/05/04 , 09:45 ب.ظ
ارسال: #18
صلوان بفرستین همه با هم برابر و برادریم
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال موضوع موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در خواست چک کردن پروژه lrfd قاب خمشی متوسط فولادی 4 طبقه فولادی در ایتبس2015 یوسف ابراهیم پور 2 172 1395/10/06 05:24 ب.ظ
آخرین ارسال: یوسف ابراهیم پور
  ارایه دو جواب و نسبت جهت کنترل منظمی هندسی در سازه بتنی HOMAN1974 2 179 1395/06/29 09:56 ق.ظ
آخرین ارسال: Civil5
  چک کردن پروژه ی بتنی و رفع یک ابهام GustavoWoltmann 0 156 1395/06/20 04:37 ب.ظ
آخرین ارسال: GustavoWoltmann
  4 طبقه بتنی با سقف شیروانی ابراهیم کاظمی 2 247 1395/05/31 12:31 ب.ظ
آخرین ارسال: حمید فلاح منش
  درخواست چک کردن فایل بتنی با دیوار برشی lrfd zaryam 1 289 1395/05/02 04:15 ب.ظ
آخرین ارسال: zaryam
  چک کردن سازه بتنی با سقف شیبدار - راهنمای برای طراحی سقف شیبدار emade2 3 2,721 1395/04/24 06:38 ب.ظ
آخرین ارسال: amirone
  چک کردن فایل etabs پروژه فولادی 11 طبقه mohsen6176 7 564 1395/04/13 04:22 ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen6176
  درخواست چک کردن فایل ایتبس 3 طبقه بتنی dav60ord 2 399 1395/03/18 10:28 ب.ظ
آخرین ارسال: hhn1370
  درخواست چک کردن پروژه بتنی afshin_ipe 8 410 1395/03/18 12:27 ق.ظ
آخرین ارسال: afshin_ipe
  چک کردن پروژه ساختمان بتنی الهه کریمی73 1 513 1395/03/15 12:58 ق.ظ
آخرین ارسال: omid_rch

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان