امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ستون گذاری دورانی
سوالی باشه درخدمتم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   ssss-Model.pdf (اندازه: 58.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 763)
پاسخ
خیلی ممنون ..کمک بزرگی به من کردین... شکل کاملا گویا بود ..
پاسخ
پیشنهاد من به شما اینه که دو سازه جدا براین طرح انتخاب کنین یک ستون گذاری شعاعی برای قسمت دایره ای طرح و یه ستون گذاری جدا گانه برای قسمت مربع شکل این ستون گذاری و شما میتونین برای هر کدام در یک شیت جداگانه ترسیم کنین و چون به احتمال زیاد این طرح شما یک پروژه دانشجویی هست و زیر بنای زیادی داره با این کار میتونین یه درز انقطاع در بین دایره و مربع داشته باشین که با این کار یه ضابطه این نامه ای رو هم رعایت کردین این بهترین راهکاره ولی البته پی ساختمان باید به هم وصل باشد.
پاسخ
ازتون بازم ممنونم .. من یه سوال دیگه هم دارم که اگه زحمت بکشین و جوابم رو بدین خیلی خیلی ممنون میشم ...وقتی که میخواهیم برای یه پلان پلان تیرریزی رو در دو حالت ...هم فلزی و هم بتونی بکشیم .. این دوتا چه فرقی توی نقشه باهم دارن ؟
پاسخ
این هم پلان های معماری اون ستون گذاری شعاعی که براتون اشترک گذاشتم امید وارم مشکلتون حل بشه بازم سوالی هست بنده در خدمتم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   hotel1-Model.pdf (اندازه: 235.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 455)
پاسخ
این یه پروژه شهری با تیر ریزی فلزی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Drawing1-Model.pdf4.pdf (اندازه: 73 KB / تعداد دفعات دریافت: 161)
پاسخ
تیر ریزی ساختمان فلزی دو طبقه

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Drawing1-Model.pdf1.pdf (اندازه: 31.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 101)
پاسخ
در ساختمان های بتنی هم تقریبا مثل ساختمان فلزی هست با این تفاوت که در ساختمان بتنی تیر های اصلی و سقف و تیرچه ها به صورت درجا و همزمان اجرا میشه و از شمع برای نگه داری ان استفاده میشه اما در ساختمانفلزی ابتدا ستوها بعد تیر های اصلی بعد تیرجه ها بعد سقف اجرا میشه.
در کل تفاوتشون فقط در اجرا هست
پاسخ
ساختمان شهری

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   sia.rar (اندازه: 448.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 192)
پاسخ
بازم ممنونم ازتون .. ولی از اونجا که به من گفتن برای ساختمان بتونی و فلزی یک پلان ،دوتا پلان تیرریزی بکشم .. این دو رو شبیه به هم بکشم ؟؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برنامه دتايل تمام ستون ها و تيرها، ديوارهای برشی ، سقف ها ، فنداسيون ها راSTA4-CAD ebrahimkazemi51 3 939 1394/6/3 ، 04:47 عصر
آخرین ارسال: ebrahimkazemi51
  ستون های این خونه چه جوری بنا شده؟ shadi13 0 655 1391/9/23 ، 05:06 عصر
آخرین ارسال: shadi13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان