امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سخنان زیبا , جملات زیبا , سخنان حکیمانه
دستم بوی گل می داد، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم. چه گوارا

پاسخ

اگر تو در برابر هر بی‌عدالتی از خشم به لرزه می افتی؛ بدان که یکی از رفقای من هستی(یکی مثل من هستی). چه گوارا
پاسخ
******، سیبی نیست که پس از رسیدن می افتد، ما باید به افتادن مجبورش کنیم. چه گوارا
پاسخ
ما نباید نزد مردم برویم و بگوییم: ما آمده‌ایم تا شما را زیر بال وپر خود گرفته و فقیرنوازی کنیم، یا علم خودمان را به شما تعلیم دهیم، کمبود فرهنگتان، جهلتان را از مسائل ابتدایی و اشتباهاتتان را به خودتان گوشزد کنیم. به جایش باید با ذهنی پژوهنده و روحی فروتن، از منبع عظیم دانایی و خرد ِ مردم بهره بگیریم. چه گوارا
پاسخ
من نه یک مسیحی هستم و نه یک بشردوست. من هرچیزی به جز یک مسیحی هستم، و بشردوستی در مقایسه با باور من دارم بی‌ارزش به‌نظر می‌رسد. من به‌جای این‌که اجازه بدهم به یک صلیب میخ‌کوبم کنند، با هر سلاحی که دستم به آن برسد پیکار خواهم کرد. چه گوارا

پاسخ
در یک ******، انسان یا پیروز می‌شود یا می‌میرد، اگر آن ****** واقعی باشد. چه گوارا
پاسخ
ما موجودات خاكي نيستيم كه به بهشت مي رويم. ما موجودات بهشتي هستيم كه از خاك سر بر آورده ايم. الهی قمشه ای
پاسخ
تنها مانع موجود بر سر شادماني و نشاط، اعتقاد شما به وجود مانع بر اين راه است. به همين دليل راه را اشتباه مي رويد و گرفتار مشكل مي شويد. الهی قمشه ای
پاسخ
شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد. الهی قمشه ای
پاسخ
وقتی یک دانه ی گیاه میکاری، هزاران هزار دانه میشود، همه اش برای تو.وقتی یک گل به کسی میدهی، هزاران هزار گل از دیگران میگیری؟ می دانی عزیز ، تو روی گنج داری زندگی میکنی و امیدوارم این را بدانی. الهی قمشه ای

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویری زیبا از دريچه هاى فاضلاب خيابانى (منهول ها) در خيابانهاى ژاپن فرشاد امن خانی 0 861 1394/6/23 ، 08:34 عصر
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  بیش از 50 خانه با معماری های زیبا و منحصر به فرد (تصویری) فرشاد امن خانی 0 1,672 1393/7/2 ، 10:23 عصر
  نگاهی به ورزشگاه های بزرگ و زیبا جام جهانی 2022 قطر فرشاد امن خانی 0 894 1393/5/22 ، 07:08 عصر
  بازی بسیار زیبا تیراندازی برای پر کردن اوقات بیکاری ( سرگرمی ) rasool ghazali 21 6,820 1392/9/5 ، 10:47 صبح
آخرین ارسال: معمارخرداد
  چند عکس زیبا از سازه های مختلف ramin65 2 2,221 1392/5/17 ، 12:50 عصر
آخرین ارسال: ramin65
  خانه ای زیبا در تهران 1340 miladezati 0 1,481 1392/2/15 ، 02:36 عصر
آخرین ارسال: miladezati
  28 جمله زیبا از دکتر حسابی moji110 0 1,205 1391/11/17 ، 04:35 عصر
آخرین ارسال: moji110
  همسر زیبا | راننده کامیون | سگ و شیر | معنی چند کلمه فرشاد امن خانی 2 2,295 1391/9/17 ، 03:22 عصر
آخرین ارسال: eaglesweem
  تصاویری از سازه های زیبا فرشاد امن خانی 0 1,592 1391/8/8 ، 09:39 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان