مهندسی عمران مای سیویل

ایتبس سیف سپ طراحی آموزش

دانلود جزوه

فیلم Etabs Safe

مای سیویل
راهنمایی
[-]
آخرین ارسالی ها
اسمبلی برای بزرگراه
شروع کننده:kaveh1899 آخرین ارسال توسط:kaveh1899 پاسخ ها:0 درخواست ها مشاهده:2 زمان:1395/09/19
مشکل کرک کردن etabs 9.7.4
شروع کننده:uveper آخرین ارسال توسط:civil_samane پاسخ ها:338 دانلود نرم افزار Etabs مشاهده:99062 زمان:1395/09/19
آموزش آنالیز بها به شیوه ای کاربردی.
شروع کننده:taksa2012 آخرین ارسال توسط:MEHRIDADI پاسخ ها:140 آموزش آنالیزبها و پیشنهاد قیمت مشاهده:91415 زمان:1395/09/19
انواع خرابی در اتصالات پیچی (فوریییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:jarad پاسخ ها:1 طراحی سازه های فلزی مشاهده:596 زمان:1395/09/19
امن‌ترین مکان برای تخلیه فاضلاب
شروع کننده:mojdeh آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:1 موضوعات متفرقه مشاهده:64 زمان:1395/09/19
مشکل سورفیس در civil3d
شروع کننده:HAMID GOLPA آخرین ارسال توسط:Reza-MSR پاسخ ها:3 پرسش و پاسخ مشاهده:97 زمان:1395/09/18
بهینه سازی ارتفاع و سطح مقطع اعضا شبکه دولایه فضاکار همراه با تقریب سازی
شروع کننده:fazasaze آخرین ارسال توسط:fazasaze پاسخ ها:0 طراحی سازه های فلزی مشاهده:55 زمان:1395/09/18
مشکل در ستون گذاری اسانسور
شروع کننده:لودویش میس ون در روهه آخرین ارسال توسط:1q2w3e4rr پاسخ ها:1 پرسش و پاسخ در مورد AutoCad مشاهده:114 زمان:1395/09/17
خطوط جریان (فوریییییییییییییییییییی)
شروع کننده:sanam آخرین ارسال توسط:behnam1374 پاسخ ها:8 مکانیک خاک مشاهده:353 زمان:1395/09/16
از کجا بدانیم که در طراحی فولادی چه مقاطعی را باید تعریف کرد
شروع کننده:m_dey آخرین ارسال توسط:Alek2Lek پاسخ ها:14 پرسش و پاسخ مشاهده:3728 زمان:1395/09/15

آموزش های غیر رایگان و ویژه سایت
/ ویژه*دانلود تمام نشریات عمرانی سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت*ویژه / / آموزش گام به گام طراحی پی های متعارف در سازه ها با استفاده از نرم افزار SAFE v12 / / آرشیو کامل سایت مای سیویل(شامل بیش از 2000 هزار مطلب و آموزش عمرانی)(دانلود یا پست) / / فروش ویژه مجموعه کامل و بی نظیر نرم افزارهای عمرانی شامل جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا + بی نظیر ترین آموزش های نرم افزاری + آرشیو کل سایت(بیش از دو هزار فایل) / / آموزش طراحی سالن های صنعتی(سوله) با برنامه ی SAP&ETABS و طراحی پی در SAFE / / ویژه دانلود مجموعه 62 قسمتی آموزش نرم افزار sap2000 (فیلم فارسی) ویژه / / فیلم آموزش طراحی یک ساختمان فلزی از اول تا آخر در ایتبس و طراحی پی در سیف(Etabs&Safe) این مجموعه رو از دست ندید / دانلود 33 قسمت فیلم آموزش فارسی AutoCad 2012 3D اتوکد سه بعدی (650 دقیقه فیلم) / / دانلود 35 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد دو بعدی 2012 توسط استاد آریانی (400دقیقه) / / دانلود 40 قسمت فیلم فارسی آموزش اتوکد 2012 سه بعدی توسط استاد آریانی (7ساعت) /

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امیتازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سخنان زیبا , جملات زیبا , سخنان حکیمانه
1392/08/24 , 09:59 ب.ظ
ارسال: #391
RE: سخنان زیبا , جملات زیبا , سخنان حکیمانه
وقتی که دستان یخ زده ام زلالی بودنت را زمزمه می کند وقتی که چشمانم در خش خش برگ های موهوم تو را می جوید وقتی نفس هایم عطر تو را دارن چطور بودنت را انکار کنم؟ اموختم با چشمان تو ببینم. با لب های تو عشق را معنی کنم باران باشم و تو با من زمزمه کنی صدای افتادن تک تک قطره های باران را در کوچه های تنهایی من. گاهی دست های ضمخت من بهانه نبود نت را میاورن گاهی اشک هایم امدنت را انتظار می کشن اما تنها تو هستی که ..........((___ بقیشم شما دوست عزیز ادامه بدین .شاید یه کتاب شه بفروشیم بریم تو کار ساختوساز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1392/08/25 , 11:48 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/25 11:50 ق.ظ، توسط معمارخرداد.)
ارسال: #392
.....خود را میان کوچه تنهایی می بینم . ناخداگاه به سمت بیستون میپیچم صدای در هم شکستن کوه به گوش نمی اید . شاید فرهاد خسته شده باشد . از انتظار .. از تنهایی .. در میان کوه های فتح نشده دیروز با دست های بر امده از صد ها قرن انتظار با پاهای ریشه دار تر از سرو با چشمان خیره در هزار فصل. شاید... شاید دلیل نبودنت را میجویم بهانه ای برای نبودنت را . می نویسم به نام گل نیلوفر .. اما نه نه در دفتر خط خورده بر روی برگ های درختان سبز .. شاید باد به گوش تو برساند اوای سبز صد سال تنهاییم را ...(( شاید در این روز های سرد سال گرم شویم از مشارکت گرمای دستانتان...
1392/08/26 , 12:55 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/26 01:06 ب.ظ، توسط معمارخرداد.)
ارسال: #393
امروز از نگاه تو متولد میشوم رنگ سبز سجود را با قامت تو عادت میدهم عشق میکنم نفس میکشم وبا رنگ سفید پاکی تو اشتی میدهم نوازش خورشید سبز فلک را با دشت های اساطیر . بگذار امروز طور دیگری دنیا را نگاه کنم شاید از نگاه تو . داس های درو در دستم و شانه زنم خوشه های گرم نگاهت را. به زندگی به باغ چه زرد حیاطم به تک تک بر گ های افتاده از درخت سلامی دیگر دهم . امروز شاید اشتی کنم با چشمان خیره گربه سفید . شاید چند سنگ کمتر نسارش کنم. شاید شب ها راحت تر بخوابم . امروز خیال دارم فقط... فقط بخندم به روزگار به زندگی به افتاب ...شایدم به خودم . دشت ها را پشت سر میگذارم نفش هایم را پر میکنم از دشت های شقایق. امروز شاید به دیدار مادر بزرگم رفتم و در اتاق لالایی های کودکی چایی با مادرم خوردم از بحث های روز با او خواهم گفت.. از شکایتگل میخک از گله های درو از غریبگی گل شقایق از نگاه های بی احساس کودکان دیروز از بی معرفتی انهایی که رو اسفالت سرد قدم بر میدارند و فراموش کرده اند خاک بازی های کودکیشان را.. از رای اعتماد به وزیر جدید ورزش از تحریم های جدید موضوع هسته ای اری شاید این ها بیشتر به دل کودکان دیروز بی احساس بچسبد ... اما نه الان که داشتم می نوشتم مادر بزرگم زنگ زد صحبتی کرم فکر کنم دیگر نیازی نباشد به خانه لالایی های کودکی بروم هر چه باشد این روز ها وقت گران شده است از هر دکانی گیر نمی اید شاید روزگاری دیگر رفتم برم سراغ درسم شاید این روز ها بیشتر با ایتبس و درصد میلگرد ستون های بتنی سرد بی احساس انس داشته باشم تا با باغ سبزتنهاییم .. .............
1392/08/26 , 06:22 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/26 06:24 ب.ظ، توسط معمارخرداد.)
ارسال: #394
داشتم فکر میکرم چه خوب میشد می تونستم به گذشته برم چقدر دلم برای بچگیام تنگ شده برای روستا مون برای علف ها کنار ساحل برای گل های میخک برای خودم... شاید در اینده تلفنی اختراع بشه بتونیم با هر کی تو هر زمنونی با هر زبونی و با هر دینی صحبت کنیم به هم گل شقایق هدیه بدیم شاید اون وقت به سفید برفی زنگ میزدم می گفتم اینه مادرشو برام بفرسته بهش دستور می دادم هر دختی رو وقتی توش نگاه میکنه مثل باطنش زیبا نشون بده یاد پینوکیو افتادم... چقدر برای دماغ درازش تنگ شده ... پینوکیو عزیز دیگه دنیا دنیای ساده تو نیس دیگه با هر دروغی بینی ادما دراز نمیشه شاید به خاطر کار زیاد از کار افتاده باشه هر چی باشه شما بهتر میدونین چه قدر دروغ این روزا سکه شده
دیگه فرشته مهربونی نیس تا اشتباهامون رو بهمون گوش زد کنه ... ازش می پرسیدم بالاخره ادم شدی؟ از زندگیت رازی هستی ؟ از زندگی زنت بچهات رازی هستی ؟ باز مث قدیما کلاه سرت میزارن یا تو سرشون کلاه می زاری؟...
شاید یه سفری به .....چزابه کردم اگه وقت داشتن براشون از اینده می گم شایدم نشستیم یگم با هم گریه کردیم . یه نماز با ایه های احساس با هم خوندیم البته از طرف شما نایبوزیاره می شم شما رو یادم نمیره ....
اگه کسی یا چیزی رو سراغ داری بری پیشش اسمشو برام بفرس .. کسی چی میدونه شاید کارم گرفت دیگه نتونستم به شما وقت بدم.

کاش میشد می رفتم پیش پیرمرد لوبیا فروشو چند تایی لوبیا می خرید می رفتم برا شما تخم طلا می اورد . برا خودم نمی خوام یه چنتایی برا داداشم پدرم ماردم ور میداشتم بقیشو می دادم به شما...
چن صد تا پدر مادرر می خریدم می فرستادم یتیم خونه ها اسایشگاه ها از دست بچه های سر چار راه گل نیلوفر می خریدم و می دادم دستشان بفروشن به شما نترسین مفت مفت مفت شاید برای تک تک ادما خانه ای می ساختم بزرگ با 500 متر حیاط که تو باغچشون گل نیلوفر بکارن بزرگ بزرگ بزرگ پدر و ماراشون رو از اسایشگاه می اوردن و کنار خودشون نگه می داشتن.
شاید به اوباما از اون تخم طلا ها میدادم تا دست از سرمون برداره ...

می خوام یه کار خاصی انجام بدم برم قله کوه گربه ای رو دنبال کنم ببینم اخر سر از کجا سر در اوردم . شعری بگویم یه شعر خاص شاید از پینوکیو کمک گرفتم اخه می گفت به شاعری روی اورده یه چن کلمه خارجی هم شاید یاد گرفتم برای شما هم می زارم جای تخم های طلای نداشتتون .............
1392/08/27 , 12:10 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/27 12:11 ق.ظ، توسط معمارخرداد.)
ارسال: #395
یه شعر گفتم می خواستم با شما شریک شم
i shaked hands to life
من با زندگی اشتی کردم
when i find my missing in it
زمانی که تو رو به من هدیه کرد
i find maening of act selflessly
من معنی از خود گذشتن رو اموختم
in moments near she
در کنار او
yes i recovered ones senses
بله من به خودم امدم
when i engrated hear name in my haet
زمانی که نام او را در قلبم حک کرده بودم
but suddenly she think that
اما ناگهان اون فکر کرد
she doesent be a match for my eagerness
اون حریف و شریک من نیست
i bured my self with losing she
من خودمو به خاک سپردم با گم کردن اون
i extinguished my haert lamb with no havig she
من چراغ قلبم رو با نداشتن اون خاموش کردم
now i can soak my dried sprit
هکنون من می تونم قلب خشکیدمو اب بدم
only with conecting to hair name
only with my loyalty to hair name
تنها ی تنها با اکتفا کردن به نام او با وفادار موندن به چشمان اون(زنده باد کسانی که به دست دارن گل نوروز را شاید برای دادنش به تو دوست خوبم تا با تو دکلمه کنند امدن بهار سبز فلک را
1392/08/27 , 12:21 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/27 12:22 ب.ظ، توسط معمارخرداد.)
ارسال: #396
الان که دارم می نویسم اماده می شم برم به شهر دیگه نقید برای چی شاید یه روزی بگم برای همیشه نمیرم سعی میکنم بازم براتون بنویسم شهر دوری نمیرم اما داشتم فکر میکردم چی می شد به جای ماشین موتر یا هر چی وسیله برقی دیگه پیاده می رفتم از کوه ها میگذشتم می رفتم به مهمونی طبیعت . اخه گل نسترن امروز روز دیروز روز تولدش بود شاید کمی از کیک هم برا من باقی گذاشته باشه
پیاده می رفتم شایدم با دوچرخه می دیدم نفس می کشیدم احساس می کردم چه واژه غریبی چن سالی بود که این کلمه رو از زبون کسی نشنیده بودم فکر کنم اخرین بار از زبان خری کور شنیدم داستان و سرگذشت عجیبی داشت شاید یه روزی داستانش رو برا تون گفتم اخه من با حیوانات ابر خاک حتی با خودم هم حرف می زنم حال شون رو می پرسم بگذریم داشتم می گفتم چه خوب میشد پیاده می رفتم شاید یه روزی این کار رو کردم شاید تابستون زمونی که سرماخورگین رفع شد زمونی که شقایق دامن سبزشو پوشید زمونی که گل پونه نالید از گله های درو شاید اون وقت این کارو کردم الان هوا سردو روز گار پر از گرگ اخه میونه خوبی با گرگ ها ندارم اخرین بار هم کارمون به دعوا کشید خیلی زود از کوره در میرن

شاید اون وقت چند تا عکس گرفتم براتون گذاشتم تا اوقات فراغتتون رو پر کنه چند تا عکس از گل نوروز می گیرم در حالت های مختلف بزارین جلوتون و حای حای گریه کنین شاید شعرمو هم بردم براشون خوندم نمیدونم ببخشید دیگه دیرم شده فکر کنم با مشاین هم برم به قرارم نرسم برم نماز صبحمو بخونم وبرم اخه اون قدر صبحی اون قدر با کلاغ سیاهه حرف زدم یعنی اون حرف زد که نمازم قضا شد خبر های خوبی داشت اگه وقت داشتم یه روز اونا رو هم البته خبر های خوششو براتون میزارم ... اگه تری دی مکس کار میکنین یه ستون 1 در 1 به ارتفاع 500 متر باکس و رو سرش یه بکس 100 در 100 در 100 قرار بدین و به خم نشدنه ستونه هزاز هزاز باز به این مهندس های محاسب بخندین . بای
1392/08/27 , 09:15 ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/28 10:12 ق.ظ، توسط معمارخرداد.)
ارسال: #397
داشتم در مورد طراحی ساختمون می خوندم الزامات سرد و بی روح
نمیدونم ایا منم زمانی که امضامو گرفتم مث بقیه قوطی کبریت می سازم طبقاتمو تیپ می کنم و ... شاید به این خاطر که دارم می نویسم شاید می نویسم یادم نره سازمو طوری طرح کنم که به هر کس به اندازه وسعت نگاهش ارامش بده نور بده به اندازه وسعت قلب مهربون هر کس ابعاد می دم نه از رو پولش ابعاد اتاق های شان را از روی گل های قالیشان تعیین می کنم به جای دیوار های بلوکیش پرده های سفید خواهم اویخت به جای سقف اسمان پر ستاره را به انها هدیه خواهم داد ارتفاع خانه ها را شاید 20 سانت بالاتر میگرفتم شاید مردممون یک پله به خدا نزدیک تر شوند شاید بی خیال خانه های ماشینی کوربوزیه بی خیال طبقات تیپ بندی شده خواهم شد در سقف هایشان گل نیلوفر خواهم کاشت به خون خواهی طبیعت خواهم رفت بر سر درشان طاق های جناغی قرار خواه داد شاید ...شاید این تنها محاسبه لازم من باشد باغچه خانه را میهمان فواره اساطیر خواهم کرد بر سر و دیوار خانه نور خواهم پاشید .می نویسم تا یادم نرود می نویسم تا یادم نرود می نویسم تا یادم نرود کسی را به جرم نداشته هایش محکوم نکنم به هر کسی خانه بدهم و نپرسم پولتان چقدر است ؟ طبقه اول باشد یا طبقه اخر؟ به هر کس به اندازه وسعت قلبشون به اندازه ایمانشان . سرد و دلگیر نباشند تک تک اجزایش تو را صدا کنند زنده باشد همچون صاحبان مهربانشون می نویسم تا یادم نرود کرسی خانه های پدر بزرگ هایمان را اتاق های زمستانه و تابستانه هایشان را زیر زمین های نمور و شیشه هایی که با هفت رنگ شان تو را صدا می زنند.

من با دخترکی که از سیاره ای دور امده حرف نمی زنم من با سلاطین کاخ نشین حرف نمی زنم با زبان حیوانات حرف نمی زنم ...من شاید با تو حرف می زنم اگه یه زمونی نوشته هامو گم کردم قلبمو با فتح های بی سبب پرکردم یادم اوری انچه می خواستم انجام دهم...
1392/08/28 , 10:10 ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: 1392/08/28 10:16 ق.ظ، توسط معمارخرداد.)
ارسال: #398
می رویانم شاید عشق احساس خیال
خیال من بچه ی بازیگوشیست
خیال من شاید به دنبال بازی در کوچه های اساطیر رفته باشد
لای شب بو ها
خیال من هر از گاهی نمازش قضا می شود
فراموش می کند دنیا را بهتر ببیند
برلب هایش اوای هزاران سکوت
پیرهنش بافته شده از هزاران رنگ
چشمانش به وسعت منظومه خطوط
خیال من بچگیش را زیر خورشید زیر نور گذرانده
درش را در مکتب عشق گذرانده
الفبای خطوط روی برگ را درک می کند
خیال من ان چیزی رو درو می کند
که دانه هایش را باد از سرزمین گل های کاغذی و برگ های همیشه سبز اورده است
اب از چشمه نگاه تو می گیرد
می روید جوانه می زند اما هم چنان....
همچنان به زلالی درس های بچگی می ماند
شاید دنیای غریبی ست
من شما رل به دنیای خیال بردم
میهمان شقایق کردم
شایدم لحظه ای شما رو با خودتان تنها گذاشتم
ممکن است نشناسیدش
معرفی می کنم او خودتان است
نه او غریبه نشده است شما عوض شده اید.....
(لطفا در مورد نوشته هام اینکه به دلتون میشینه یا نه نظر بدین
1392/08/29 , 01:45 ق.ظ
ارسال: #399
ملت از راه آزادي به تعليم و تربيت دست مي يابند، نه برعكس.((جرج برنارد شاو))
1392/08/29 , 01:45 ق.ظ
ارسال: #400
قبل از ازدواج شش نظريه درباره تربيت كودكان داشتم؛ حالا شش فرزند دارم، ولي داراي هيچ گونه نظريه اي نيستم.((لورد روچستر))
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تصاویری زیبا از دريچه هاى فاضلاب خيابانى (منهول ها) در خيابانهاى ژاپن فرشاد امن خانی 0 437 1394/06/23 08:34 ب.ظ
آخرین ارسال: فرشاد امن خانی
  بیش از 50 خانه با معماری های زیبا و منحصر به فرد (تصویری) فرشاد امن خانی 0 1,149 1393/07/02 10:23 ب.ظ
  نگاهی به ورزشگاه های بزرگ و زیبا جام جهانی 2022 قطر فرشاد امن خانی 0 565 1393/05/22 07:08 ب.ظ
  بازی بسیار زیبا تیراندازی برای پر کردن اوقات بیکاری ( سرگرمی ) rasool ghazali 21 4,679 1392/09/05 10:47 ق.ظ
آخرین ارسال: معمارخرداد
  چند عکس زیبا از سازه های مختلف ramin65 2 1,844 1392/05/17 12:50 ب.ظ
آخرین ارسال: ramin65
  خانه ای زیبا در تهران 1340 miladezati 0 1,038 1392/02/15 02:36 ب.ظ
آخرین ارسال: miladezati
  28 جمله زیبا از دکتر حسابی moji110 0 889 1391/11/17 04:35 ب.ظ
آخرین ارسال: moji110
  همسر زیبا | راننده کامیون | سگ و شیر | معنی چند کلمه فرشاد امن خانی 2 1,721 1391/09/17 03:22 ب.ظ
آخرین ارسال: eaglesweem
  تصاویری از سازه های زیبا فرشاد امن خانی 0 1,302 1391/08/08 09:39 ب.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان